500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: VAS TOUR OPERATOR; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 6 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Konsulent udhetimesh / INCOMING / FRENCH DEPARTMENT

  ALBTOURS D DMC njofton se nė departamentin e Rezervimeve (Incoming), eshte krijuar nje vend i lire pune.

  Kerkesat pėr vendin e punės:

  Kritere te vecanta:
  - Kandidati duhet tė ketė pėrfunduar...
 2. Menaxher Produkti / INCOMING

  VAS GROUP Kerkon te punesoje MENAXHER PRODUKTI prane zyres qendrore per departamentin Incoming.

  Detyrat dhe pergjegjesite:

  Pergjegjes per krijimin dhe zhvillimin e metejshem te produktit...
 3. Operations Manager/ ALBTOURS D INCOMING

  ​At our DMC Albtours D we are looking for an experienced Operation’s Manager.

  Anyone with experience in incoming tourism wishing to undertake this challenge is welcome to apply.

  Minimum of...
 4. VAS GROUP is looking to hire an Operations Manager for its DMC department, Albtours D.

  VAS GROUP is looking to hire an Operations Manager for its DMC department, Albtours D.

  The candidate must have a considerable experience in travel industry, and preferably in group travel...
 5. Operations Manager/ ALBTOURS D INCOMING

  ​At our DMC Albtours D we are looking for an experienced Operation’s Manager.

  Anyone with experience in incoming tourism wishing to undertake this challenge is welcome to apply.

  Minimum of...
 6. Operations manager

  VAS GROUP is looking to hire an Operations Manager for its DMC department, Albtours D.

  The candidate must have a considerable experience in travel industry, and preferably in group travel...
 7. Konsulent udhetimesh / INCOMING / FRENCH DEPARTMENT

  ALBTOURS D DMC njofton se nė departamentin e Rezervimeve (Incoming), eshte krijuar nje vend i lire pune.

  Kerkesat pėr vendin e punės:

  Kritere te vecanta:
  - Kandidati duhet tė ketė pėrfunduar...
 8. Specialist ne Departamentin e Kontratave/ VAS TOUR

  ALBTOURS D - VAS Tour Operator, nje nga kompanite lider ne tregun e turizmit ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni, njofton se nė Departamentin e Kontrates, jane krijuar dy vende te lire pune.

  Kerkesat...
 9. Customer support agent / VASDREAM

  VAS GROUP njofton te gjithe te interesuarit se kerkon te punesoje nje person ne pozicionin CUSTOMER SUPPORT AGENT per nje nga kompanite e tij ne Tirane.


  Kandidatet duhet te kene aftesi shume...
 10. Konsulent udhetimesh / VAS TOUR

  VAS TOUR , nje nga kompanite lider ne tregun e turizmit ne Shqiperi,Kosove dhe Maqedoni, njofton se nė departamentin e Rezervimeve, eshte krijuar nje vend i lire pune.

  Kerkesat pėr vendin e punės:...
 11. Konsulent udhetimesh / VAS TOUR

  VAS TOUR , nje nga kompanite lider ne tregun e turizmit ne Shqiperi,Kosove dhe Maqedoni, njofton se nė departamentin e Rezervimeve, eshte krijuar nje vend i lire pune.

  Kerkesat pėr vendin e punės:...
 12. Reservation agent

  ALBTOURS D, kerkon te punesoje nje reseravtion agent per departamentin INCOMING.

  Nese keni njohuri te gjuheVE te huaja, historise dhe gjeopolitikes se Ballkanit,
  ju ftojme te beheni pjese e...
 13. Konsulent udhetimesh / INCOMING / SPANISH DEPARTMENT

  ALBTOURS D DMC njofton se nė departamentin e Rezervimeve (Incoming), eshte krijuar nje vend i lire pune.

  Kerkesat pėr vendin e punės:

  Kritere te vecanta:
  - Kandidati duhet tė ketė pėrfunduar...
 14. Specialist Finance

  ALBTOURS D - VAS TOUR OPERATORE, kerkon te punesoje nje specialist Finance prane zyres qendrore.

  Kerkesat specifike pėr vendin e punės:

  - Kandidati duhet tė ketė pėrfunduar studimet e larta nė...
 15. Konsulent Udhetimesh

  Albtours D - Durres kerkon te punesoje agjente udhetimi.

  Aplikantet duhet te plotesojne kushtet e meposhteme:

  1. Te kene mbaruar arsimin e larte
  2. Te keni njohuri shume te mira te gjuhes...
 16. Menaxher Produkti / INCOMING

  VAS GROUP Kerkon te punesoje MENAXHER PRODUKTI prane zyres qendrore per departamentin Incoming.

  Detyrat dhe pergjegjesite:

  Pergjegjes per krijimin dhe zhvillimin e metejshem te produktit...
 17. Reservation agent arabisht/anglisht

  ALBTOURS D, kerkon te punesoje nje person per departamentin e tregut ARAB.

  Nese keni njohuri te gjuhes arabe, historise dhe gjeopolitikes se Ballkanit,
  ju ftojme te beheni pjese e stafit tone,...
 18. Specialist Finance

  ALBTOURS D - VAS TOUR OPERATORE, kerkon te punesoje nje specialist Finance prane zyres qendrore.

  Kerkesat specifike pėr vendin e punės:

  - Kandidati duhet tė ketė pėrfunduar studimet e larta nė...
 19. Social Media Manager

  Social Media Manager

  We are searching for a talented Social Media Manager to represent our company by building or maintaining a social media presence for our brands.
  The Social Media Manager...
 20. Grafic Designer

  ALBTOURS D - VAS Tour Operator, eshte duke kerkuar nje Grafic Designer me eksperience te konsoliduar.

  Kritere te vecanta:

  -Eksperience e meparshme pune, mbi 5 vjet.
  -Shpejtesi dhe...
 21. Menaxher Eventesh

  Premium Beach Hotel, nje nga rezortet me luksoze ne bregdetin e Durresit, po kerkon te punesoje nje Menaxher Eventesh. Hoteli eshte I orientuar ne sherbimin ndaj biznesit dhe korporatave dhe ofron...
 22. Menaxher Produkti / INCOMING

  VAS GROUP Kerkon te punesoje MENAXHER PRODUKTI prane zyres qendrore per departamentin Incoming.

  Detyrat dhe pergegjesite:

  Pergjegjes per krijimin dhe zhvillimin e metejshem te produktit...
 23. Menaxher shitjesh

  VAS TOUR kerkon te punesoje Manaxher shitjesh per zyrat e tij ne Tirane.

  Kritere te vecanta:

  Kandidati duhet te kete aftesi shume te mira komunikimi nderpersonal dhe te krijoje nje ambient...
 24. Menaxher shitjesh

  VAS GROUP Kerkon te punesoje Manaxher shitjesh per zyrat e tij ne Tirane.

  Kritere te vecanta:
  Kandidati duhet te kete aftesi shume te mira komunikimi nderpersonal dhe te krijoje nje ambient...
 25. Customer support agent / VASDREAM

  VAS GROUP njofton te gjithe te interesuarit se kerkon te punesoje nje person ne pozicionin CUSTOMER SUPPORT AGENT per nje nga kompanite e tij ne Tirane.


  Kandidatet duhet te kene aftesi shume...
 26. Recepsionist - PREMIUM BEACH HOTEL

  PREMIUM BEACH HOTEL kerkon te punesoje Recepsionist.

  Nese keni njohuri te gjuheve te huaja dhe eksperienca te meparshme ne komunikimin me klientet, apo edhe ne fushen e hotelerise/turizmit, jeni...
Trego rezultatin 1 deri 26 nga 152
Faqja 1 nga 6 1 2 3 4