500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: endri1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 76 m² 152.000 Euro (Shyqyri Berxolli)

  Zona/Rruga : Shyqyri Berxolli

  Shes apartament ne qender prane Postes Shqiptare. Apartamenti eshte 76 m2 neto, kati 2, pall i vjeter por i rikonstruktuar totalisht.
  I mobiluar komplet. Perbehet...
 2. Tirane, ofroj vend pune shitese

  Kerkojme shitese per Butik ne Rr. Myslym Shyri, Tirane
  Shitesja duhet me eksperience. Nga e hena ne te shtune (Diela pushim).
  Nje jave i pari nje jave i dyti.
  Orari 09:00-15:30 turni i pare dhe...
 3. Tirane, shes biciklete per djem 1.500 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet biciklete per femije 0-6 vjec.
  Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire. Eshte pak kohe e perdorur.

  Cel. : 069 87 29 803
 4. Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 40 euro/nata (ne zonen e Myslym Shyrit)

  Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 40 euro/nata, te ndodhura ne zonen e Myslym Shyrit, Tirane.
  Apatamentet jane te mobiluara, Parket, Kondicioner, Uje 24 ore, Wifi, etj (sherbimi njesoj...
 5. Tirane, shes hotel 3-Katesh, 600 m², me 11 dhoma, 600.000 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat

  Shes Hostel 3-kate 400 m2 truall dhe 600 m2 ndertim me 11 dhoma+bar me parkim per 8 makina.
  Kati i Pare eshte bar-kafe, i Dyti dhe i Treti jane dhomat.
  Hosteli eshte i sapo...
 6. Gjirokaster, kerkohet nje zonje per perkujdesjen e nje te moshuare.

  Kerkojme nje zonje per te shoqeruar nje te moshuar (Femer) per naten nga ora 21:00-07:00 (nga darka-mengjes) ne Lagjen 18 Shtatori, Gjirokaster.

  Paga 12.000 leke te reja.


  Cel. :...
 7. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Kerkohet Sanitare Shtepie.
  Nga e hena deri te premte 07:30-16:00 (30 min pushim ne dreke).
  E shtuna 07:30-14:00.
  E diela pushim.

  Paga 30,000 leke ne muaj.  Cel. : 0697723212
 8. Tirane, jap me qera Kati 1 te nje vile 3-kateshe, 100 m² 35.000 Leke (Stavri Themeli)

  Zona/Rruga : Stavri Themeli

  Jap me qera katin e pare te nje vile tre kateshe, e organizuar ne 2 dhoma gjumi sallon me vete dhe kuzhine me vete, eshte e mobiluar me te gjitha paisjet.
  ...
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m² 800 Euro (Rr e Kavajes pall Delijorgji)

  Zona/Rruga : Rr e Kavajes pall Delijorgji

  Jap me qera apartament+garazh te Kompleksi Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte me sip. 100 m2.
  Apartamenti eshte i ri dhe behet gati per...
 10. Vlore, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 80 m² 4.000 Leke/nata (Prane Gjimnazit Ismail Qemali)

  Zona/Rruga : Prane Gjimnazit Ismail Qemali

  Jap apartament me qera i ndodhur ne Vlore prane gjimzazit Ismail Qemali, me sip 80 m2 e ndare ne dhome gjumi, sallon dhe dhome ngrenie me vete, ballkon....
 11. Njoftimi: Tirane, Analiza ADN

  nga endri1

  Tirane, Analiza ADN

  Bejme Teste ADN si psh:

  Atesi/Amesi
  Vella/Moter
  Gjysher/Nip/Mbese

  Nje game te gjere persa i perket Analizave Gjenetike

  https://dnacenter.com/shqiperi
Trego rezultatin 1 deri 11 nga 11