Registration

Regjistrimi tek www.njoftime.com

The Facebook Platform

Required Information

Ky emėr qė po zgjidhni, do tju duhet nė logim, do jetė publik dhe do shoqėrojė cdo njoftim tuajin.
Ju jeni duke u regjistruar nė njė treg internacional ofertash dhe kėrkesash!
Zgjidhni njė emėr sa mė tė pėrshtatshėm.
(nėse jeni subjekt, pėrdorni emrin e subjektit)
Mundet qė, emri qė tentoni tė zgjidhni, tė jetė i zėnė!
... janė mijra persona dhe subjekte tė regjistruar, kėshtu qė emra tė zakonshėm janė tė zėnė....

zgjidhje: pėrdorni iniciale nėse doni tė jeni anonim p.sh. Ar. Mo. ose kombinacione emėr mbiemėr....

Zgjidhni nje fjalekalim (password) qe e mbani mend kollaj!
lejohet cdo gje

e-maili eshte i mbrojtur dhe nuk mund te shihet nga te tjeret!

Pyetje sigurie anti Robot (profil)

vendos shkronjen e duhur
(Kujdes: shkronja e vendosur me siper nga sistemi eshte gabim!!!)

Informacione - Adresari

Rregullorja

Rregullorja e Portalit

Registration to this portal is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Complete Registration' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.

Regjistrimi nė Portalin njoftime.com ėshtė falas dhe pa kushte!

Publikuesi duhet ti pėrmbahet rregullave tė mėposhtme dhe udhėzimeve tė stafit mirėmbajtės:

1. Ofertat, kėrkesat, njoftimet dhe informacionet qė ju publikoni duhet ti pėrgjigjen tė vėrtetės.

2. Ato nuk duhet tė pėrmbajnė shėrbime apo mallra ilegale, veēanėrisht:

armė zjarri apo tė ftohta ashtu siē e pėrkufizon ligji
materiale radioaktive, helme, explosive
propagandė exstremiste
pornografi, drogė etj…

3. publikimi jashtė limiteve tė pėrcaktuara ėshtė me pagesė, tarifat dhe limitet gjenden tek: limite/cmime

4. Thyerja e rregullave ēon deri nė pėrjashtimin pa paralajmėrim tė publikuesit!