Shiko Profilin: FORSCHNER ALBANIA - www.njoftime.com
500 HP Bata
  • FORSCHNER ALBANIA's Avatar
    21.09.2022, 14:04
    Since we were founded over 60 years ago a lot has changed. Markets and technologies. Requirements and challenges. But one important thing has remained the same: the fact that technology is inconceivable without people. It is made by people, and used by them. For this reason in our daily activities, we work will passion, we are masters in our profession, we develop innovation, we fulfilled individual requirements. So if want to join a company oriented by people when learning process never stops we invite you to sent us your CV. Forschner Albania kerkon te punesoje: Teknik per mirembajtjen e makinerive ne departamentin e Mirembajtjes. Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme: Detyrat kryesore: Mirembajta preventive e makinerive dhe veglave te punes ne fabrike; Nderhyrja dhe riparimi i makinerive ne rast defekti; Mban te dhena dhe ploteson dokumentet perkatese; Mban te dhena mbi inventarin e pjeseve te kembimit; Ndihmon ne montimin e linjave te reja te prodhimit; Ndihmon ne mirembajtjen e godines dhe riparimet elektrike dhe hidraulike te saj. Kualifikime dhe kerkesa: Te kete mbaruar shkollen e mesme teknike elektromekanike, elektrike, mekanike; Te kete njohuri mbi skemat elektrike dhe ato te komandimit; Njohje baze e paketes microsoft office; Te flase anglisht ne nivel mesatar (perben avantazh); Te kete sens te larte pergjegjesie; Te jete fleksibel me oraret; Puna e alternuar me Turne; Vendndodhja Vaqarr,Tirane Personat e interesuar mund te dergojne CV ne adresen infoal@forschner.com ose te kontaktojne ne nr: +355672020814
No More Results
About FORSCHNER ALBANIA
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
FORSCHNER ALBANIA sh.p.k.
Adresa:
Komuna Vaqarr
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Kompania Forscher ėshtė njė kompani gjermane me eksperiencė 60 vjecare qė operon tashmė edhe nė Shqipėri nė sektorin e fasonerisė, nė prodhimin e sistemeve kabllore.
Gjatė kėsaj kohe teknologjia dhe tregjet kanė ndryshuar por vetėm dicka ka mbetur e pandryshueshme, fakti qė teknologjia dhe inovacioni nuk mund te konceptohen pa njerėzit. Pėr kėtė arsye nė punėn tonė tė pėrditshme ne ndėrthurim vlerat njerėzore, aftėsite teknike, inteligjencėn dhe orientimin ndaj kėrkesave tė tregjeve. Pėr mė shumė informacion ju lutemi lexoni faqen tonė www.forschner.com.
NIPT:
L51321018T

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://www.forschner.com
Njoftime
55