Shiko Profilin: Mari shpk - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
Tab Content
No Recent Activity
About Mari shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
Mari shpk Horeca Supply & Home Products
Celular/Mobil:
0692045909
Adresa:
L 17 , RRUGA DESHMORET
Telefon:
052236688
Fax:
052236688
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti dhe Prodhim
Specifikat/Specializimi:
Mari Shpk 22 vite lider ne sektorin e furnizimit te produkteve profesionale per:
Hotele | Bare | Restorante | Fast Food | Ente Publike
Kodi postal:
2002
NIPT:
J92213501Q

kartvizita

Edit Value


manager@mari.al | 0692045909


Home Page
https://mari.al
Njoftime
26