Shiko Profilin: Sole Travel & Tours - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.02.2023, 11:27
  STRASBURG DHE ZYRIH NISJA 12 MARS CMIMI 349 EURO DETAJET E TURITDita e Parė: Nisja nė orėn 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Do tė bėhet njė kalim nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do tė kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdimi i udhetimit pėr nė Zagreb. Gjatė pasdites mbėrritje nė Zagreb. Guidė e shkurtėr e Zagrebit. Sistemimi nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja nė mėngjes herėt pėr nė Ljubljanė. Ndalesė e shkurtėr nė Ljubljanė pėr rreth 2 orė, ku vizitohet Kryeqyteti Slloven me monumentet historike tė tij: Sheshi Presheren, kisha katolike e Anunciatės, Teatri i Operas, Parlamenti Slloven dhe Sheshi i Republikes, Katedralja e Shen Nikolles. Vazhdimi i udhėtimit nė territorin Austriak. Mbėrritja nė Salzburg. Vizitė e shkurtėr pėr 1h 30' nė Salzburg ku do tė shikohen: shtėpia ku ėshtė lindur dhe rritur kompozitori i famshėm austriak Mozart, Opera e qytetit tė Salzburgut, Teatri i Marionetave, kalimi mbi lumin Salsa me pamjen nga keshtjella e Hohensalzburgut. Nisja pėr nė Mynih. Mbėrritja nė Mynih. Sistemimi nė Hotel. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Gjatė paradites, vizitė panoramike nė pikat turistike mė tė bukura tė Mynihut, si: shtėpia e birres ose Hofbrauhausi i famshėm, Teatri Kombėtar, Pallati Mbretėror, Marienplatz ku ndodhet bashkia e qytetit, Pallati Nymphenburg, Sheshet Olimpike, ku gjenden Muzeumi i BMW, Kulla Olimpike 290 metra e lartė. Nisja nė oren 12:30 nga Mynih me autobus pėr nė Shtutgart. Ndalesa tė shkurtra gjatė udhėtimit. Mbėrritja nė Shtutgart. Vizitė nė Shtutgart, ku vizitohen: Kėshtjella Altes Schlosse, vendqendrimi i dinastisė sė Wurtembergut, Sheshi Qendror Schlossplatz, ku gjendet Kėshtjella Neus Schlosse, Bashkia e qytetit, Kulla Fernsehturm me lartėsi 216 m, Museu i Mercedes - Benz dhe Kopshti botanik dhe zoologjik Wilhelma Zoo. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė hotel. Nisja pėr nė Karlsruhes. Udhėtimi zgjat rreth 1 orė e 20 minuta. Vizitohen: Karlsruhe Palace, ish rezidencė e Dukėve tė Baden, Marktplatz, sheshi me Piramidėn e vjetėr, Bashkia e qytetit, me shatervanin dhe statujen e Dukė Ludwig, Kisha Katolike Shėn Stefan dhe Sheshi i Tė Drejtave Themelore. Nisja pėr nė nė Baden - Baden, i ndodhur nė brigjet e lumit Oos,i njohur pėr banjot e tij termale romake. Vizitohen: Bashkia e Qytetit, Monumenti i Otto Von Bismarck, Opera mė e madhe nė Gjermani Festspielhaus, Kisha Stiftskirche dhe Muzeu Faberge, ku jane koleksionuar rreth 700 vepra arti. Pasdite, Vizitė nė Strasburg, qyteti i UNESCO-s, buzė lumit Rin. Vizitohen: Ura e mbuluar Points Couverts, Katedralja Notre Dame, imitim i Katedrales Notre Dame de Paris, Shtėpia tregtare e shekullit 15-tė, Maison Kammerzell, Sheshi Guttemberg, Qendra Artizanale e Lagjes Petite France, Xhamia mė e madhe nė Francė, pėruruar mė 2012, dhe Gjykata dhe Parlameni Europian. Sistemim dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Pestė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Colmar. Vizitohen: Lagja Krutenau e njohur si Venecia e Vogėl, pėrgjatė kanalit Lauch, Qendra e Qytetit, Bashkia, Kisha Shėn Martin, Shtėpa e Gardės sė vjetėr ushtarake, Shtėpia Adolph e vitit 1350. dhe Maison des Tetes. Vazhdon udhėtimi pėr nė Mulhouse. Udhėtimi zgjat 1 orė. Vizitohen: Bashkia, Place de la Bourse dhe Muzeu i Trenave. Transferimi nė Bazel. Shėtitje panoramike nė qytet, kalohet mbi urėn Wettsteinbrücke mbi lumin Ren qe pėrshkon qytetin mes pėr mes. Ndalesė afėr Muzeut tė Artit nė qytet nga ku fillon vizita, e cila bėhet nė kėmbė pėr tė vizituar qytetin e vjetėr mesjetar tė Bazelit, Katedralen e shek. 11-tė, e cila quhet Münster dhe sheshin qėndror Marktplatz ku gjendet edhe bashkia impresionuese e qytetit. Vazhdon udhėtimi pėr nė Zyrih. Vizitė e qytetit nga Quaibrücke duke vizituar fillimisht sheshin Seschelaütenplatz ku gjendet godina e mrekullueshme e Operas sė qytetit. Shėtitje nė kėmbė duke vizituar Rathaus, Grossmünster dhe Fraumünster dhe Peterkirche. Vazhdohet tek distrikti universitar, Lindenhof dhe nė Bulevardin mė tė njohur tė qytetit, nė rrugėn tregtare Bahnhofstasse. Sistemimi dhe Fjetje nė hotel. Dita e Gjashtė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Liechtenstein. ku qėndrohet rreth 1 orė. Vazhdon udhėtimi pėr nė Insbruck, ku qėndrohet rreth 2 orė pėr Shėtitje panoramike. Pas vizitės, Vazhdon udhėtimi pėr nė Trieste. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Shtatė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja herėt nė mengjes nga Trieste pėr nė Shqipėri. Fillimisht do tė kalojmė nga Sllovenia dhe nėpėrmjet pikės kufitare tė Jelsane do futemi nė Kroaci ku do tė kalojmė nga Rijeka dhe pjesa bregdetare e Bregdetit Dalmat. Ndalesa tė shkurtra gjatė rrugės pėr tė pushuar. Mbėrritja nė Tiranė. Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen: 1. - Vizitat: Zagreb, Ljubljanė, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. 2. - Fjetje nė Zagreb 1 natė, Mynih 1 natė, Shtutgart 1 natė, Strasburg 1 natė, Bazel - Zyrih 1 natė dhe Trieste - Kozina 1 natė. 3. - Udhėtimi me Autobus, 4. - Mėngjeset nė Hotele, 5. - Shėtitjet dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.02.2023, 11:25
  PARIS DHE DISNEYLAND NISJA 25 SHKURT CMIMI 499 EURO NISJA 11 MARS CMIMI 539 EURO DETAJET E TURITDita e Parė: Udhėtimi me avion direkt Tiranė - Paris. Nisja nė orėn 15:55. Mbrritja nė Paris nė 18:55. Transferimi pėr nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.Dita e Dytė: Mėngjesi nė hotel. Vizitė panoramike e Parisit ku do tė shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitė nė Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi nė hotel.Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shėtitje panoramike ku do tė shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera mė e madhe e Francės. Kthimi dhe akomodimi nė hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Parkun Disneyland Paris. Qėndrimi nė Park gjatė gjithė Ditės. Nisja pėr nė Aeroport nė orėn 17.00. Fluturimi direkt Paris - Tiranė. Nisja nė orėn 19:05. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 21.40. Nė pagesė pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus. 3. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi. 4. Hyrja nė Parkun Disneyland. 5. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 6. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 7. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. 3. Lundrimi me Anije.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.02.2023, 11:23
  IZRAEL DHE JORDANI DETAJET E TURITDita e Parė: Fluturimi nga Tirana pėr nė Tel Aviv, nėpėrmjet Athinės. Nisja nga Tirana 09.50. Mbėrritja nė Tel Aviv nė 19.20. Pritja nė aeroportin Ben Gurion nga pėrfaqėsuesit tanė. Udhėtimi pėr nė Bethlehem. Akomodimi dhe darka nė hotel nė Bethlehem. Dita e Dytė: Mėngjesi ne hotel. Vizitė e qytetit Bethlehem nė pikat me interesante. Nisja pėr Jeruzalem. Do tė fillojė vizita me Muzeumin e Izraelit, ku ėshtė dhe libri i shenjtė qė pėrmban Mbishkrime tė Detit tė Vdekur dhe modelin e lashtė tė Jeruzalemit. Aty afėr gjendet Knesseti, kuvendi i Izraelit si dhe Menorah, siboli i lashtė izraelit. Do tė vazhdojmė me ngjitjen nė Malin e Ullinjve pėr tė shijuar pamjen spektakolare tė qytetit tė vjetėr. Shėtitja vazhdon nė Rrugėn Dolorosa, kalohen Stacionet e Kryqit nė drejtim tė Kishės sė Sepulchre sė Shenjtė, qė pėrmban kalvarin dhe varrin e ringjalljes. Vizitė e Murit Perėndimor, Vend i shenjtė pėr Izraelitėt. Fjetja dhe darka nė hotel nė Bethlehem. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Al-Maghtas, vendi ku u pagėzua Jezusi dhe pastaj do te shkojmė nė parė pėr nė Xheriko, qyteti mė i vjetėr i botės. Pranė kėtij qyeti ndodhet Mali i Tundimit, ku Jezusi ėshtė tunduar si dhe Manastriri qė gjendet aty afėr. Nisja pėr nė Eilat. Udhėtimi zgjat rreth 4-5 orė. Nfalesė e shkurtėr gjatė udhėtimit nė Detin e Vdekur pėr shlodhje dhe plazh. Mbrritja nė Eilat. Vizitė e qytetit bregdetar nė Detin e Kuq. Ne mbrėmje vonė kalimi pėr nė qyttetin fqinj, Aqaba, nė Jordani. Sistemimi dhe Darkė Fjetje nė Hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė e shkurtėr e qytetit. Nisja pėr nė Petra. Udhėtimi zgjat rreth 2 orė. Mbrritja nė Petra dhe Vizitė e Qendrės Arkeologjike mė tė famshme nė Rajon, Petras. Vizta zgjat rreth 4-5 orė. Vazhdimi udhėtimit pėr nė Amman, kryeqyteti Jordanisė. Udhėtimi zgjat rreth 4 orė pa ndalesa. Ndalesa tė shkurtra pėr shlodhje dhe vizita nė Mount Nebo dhe Madaba. Mbrritja nė Amman. Sistemimi dhe Darkė dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Pestė: Mėngjesi nė Hotel. Vzitė e Monumenteve Kryesore tė qytetit. Pasdite Nisja pėr nė Izrael. Ndaalesė pėr njė vizitė nė Beit Shan, njė qytet i lashtė romak, ku janė restauruar shumė objekte tė kėtij qyteti, si rrugė, banjo publike, teatro. Vizita pėrfundon nė Tiberias ku vizitohet qyteti pėrgjatė detit te Galilesė. Sistemimi nė Hotel nė Nazaret ose Tiberias. Fjetja dhe Darka nė hotel. Dita e Gjashtė: Mėngjesi nė Hotel. Shėtitje panoramike e Nazareth. Vizitė e Bazilikės sė Annunciation. Vizitė e Guvės sė pagėzimit, ku engjėlli Gabriel ju shfaq Shėn Mėrisė. Shikohet Shtėpia e Shėn Mėrisė dhe e Jozefit. Udhėtohet pėr nė Haifa, qyteti i tretė nė Izrael. Vizitohet Monumenti i Bahai dhe Kopshtet Persiane, ku nga duket dhe Mali i Karmel. Udhėtimi vazhdon pėr nė Tel-Aviv. Mbėrritja nė Tel Aviv. Vizitė nė Neve Tzedek pėr tė eksploruar lagjen moderne tė qytetit tė Tel Avivit. Mė pas vizitė nė Jaffa, lagja e vjeter e qytetit Tel Aviv. Shėtitje nė kėmbė nėpėr rrugicat dhe galerive te artit. Sistemimi nė Hotel. Fjetja dhe Darka nė hotel nė Netanya ose Tel Aviv. Dita e Shtatė: Transferimi pėr nė Aeroport. Fluturimi i kthimit pėr nė Tiranė, nėpėrmjet Athinės. Nisja nga Tel Aviv 10.20, Mbrritja nė Tiranė nė 17.20 Nė pagesė pėrfshihen: -Bileta e avionit vajtje – ardhje. -Akomodimi nė hotel te Kategorisė Turistike. -Mėngjeset dhe darkat pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit. -Shėtitjet nė Izrael Jordani (sipas programit) - Hyrja nė Petra. -Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport. Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. 3. Bakshishet pėr Shoferin e autobusit dhe Guidėn.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.02.2023, 11:03
  PRANVERĖ NĖ SARAJEVĖ DHE BEOGRAD / nisja 11 mas 139 euroi DETAJET E TURITDita e Parė: Nisja nga Tirana me autobus nė drejtim tė Malit tė Zi. Gjatė rrugės, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq pėr nė Medjugorje. Vizitė e Katedrales sė Zonjės sė Paqes. Vazhdon udhėtimi pėr nė Mostar, ku vizitohen: Ura e Mostarit, Katedralja dhe Xhamia. Vazhdon udhėtimi pėr nė Sarajevė. Mbrritja nė Sarajevė. Sistemimi dhe Darkė nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjes nė Hotel. Viizitė panoramike rreth 2 orė e Monumenteve tė Sarajevės, si Kėshtjella, Rrugėt Saraē, Kazandziluk dhe Bravadziluk Kulla e Sahatit, etj. Nisja nga pėr nė Beograd. Gjatė rrugės, pushime per kafe dhe drekė. Mbrritja nė Beograd. Sistemimi nė Hotel. Fjetje nė Hotel. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Pas orės 11.00 Vizitė nė monumentet kryesore te qytetit si kisha e Shėn Savės, Biblioteka Kombėtare, shėtitje nė bulevardin kryesor "Kneza Millosha", Parku i Pioniereve, Parlamenti i Serbisė, Bashkia e qytetit te Beogradit, ura Branko edhe ura e re e qytetit Ada, lagjet diplomatike si Senjak edhe Dedinje, Parku Kalemegdan ku gjenden rrenojat romake te qytetit antik, Statuja e Fitores, Rruga kryesore tregtare e Beogradit Kneza Mihaila. Do tė shkojmė ne Novi Beograd pėr tė vizituar parkun e Miqėsisė, USCE, zyrat e Komitetit Qėndror tė partisė Komuniste edhe "Bllokun" e Novi Beograd. Nė vazhdim pas do shkojmė tek rruga e Shkodranėve "Skadarska Ulica". Fjetje nė hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Tiranė. Ndalesė e shkurtėr nė Prishtinė ku do tė vizirohet qėndra historike e qytetit si Monumenti i Pavarėsisė "New Born", bulevardi Nėnė Tereza ku gjenden Teatri Kombėtar edhe Monumenti i Skėnderbeut. Ndalesė pėr drekė nė Prishtinė. Gjatė pasdites, nisja pėr nė Tiranė. Mbėrritja nė Tiranė gjatė darkės. Me Shume Detaje: Ēmimi pėrfshin: 1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus. 2. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi. 3. Mėngjeset pėr tė gjitha netėt dhe Darkė nė Sarajevė. 4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.02.2023, 11:02
  PRANVERĖ NĖ BREGDETIN DALMAT nisja 11 mars 149 euro Nisja: 11-03-2023 DETAJET E TURITDita e Parė: Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Gjatė rrugės bėhet njė ndalesė e shkurtėr nė afėrsi tė ishullit Shėn Stefan. Nė Budva qėndrohet rreth 1:30 orė, ku vizitohet: Kisha e Shėn Ivanit, e Tre Shenjtorėve dhe e Santa Maria di Punta, dhe Monumenti mė i vizituar, “Valltarja e Budvas”. Vazhdon udhėtimi pėr nė Kroaci. Mbrritja nė Dubrovnik, ku vizitohet: Hyrja lindore Ploce, Porti i vjeter, Katedradja e Shėn Marias, dhe kisha Jezuite e Shen Igratius. Vazhdon shėtitja nė rrugicat e ngushta dhe vizitohet: Burimi Onufrian, Rruga Tregtare “Stradun”, Kisha e Shėn e Premtes, e Shėn Vlasit, Pallati Sponza dhe Pallati i Rektorit. Vazhdimi udhėtimit pėr nė Neum. Mbrritja nė Neum. Sistemimi dhe Darka nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Rreth orės 08:00, nisja pėr nė Shibenik, ku kalohet nga pjesa mė e bukur e bregdetit Dalmat me panorama te mrekullueshme. Mbrritja nė Shibenik, ku vizotohet: Katedralja e Shėn Jakovit, Bashkia e vjetėr e qytetit, Pallati Knezeva, si dhe lagjen e vjetėr me elementet karakteristik Kroat. Gjatė pasdites vizitohet: Parku Krka, njė nga Parqet mė tė bukura natyrore te Kroacise. Vazhdon udhėtimi drejt Zadarit. Mbrritja nė Zadar. Sistemimi dhe Darka nė Hotel. Dita e Tretė: Mengjesi ne hotel. Vizitė e qytetit tė Zadarit, i themeluar nga Liburnet Ilirė, ku vizitohen: Lagja e vjetėr, Katedralja e Shėn Anastasisė, Kisha e Shėn Donatus, Forumi Romak etj. Pasdite vazhdon udhėtimi drejt Splitit. Mbrritja nė Split, ku vizitohen: Pallati i Diokrecianit, Mauzoleumi i Diokecianit, Statuja e Gregor Ninki, Teatri Kombėtar i Splitit, Pinakoteka Kryesore, Rruga Marmontova dhe Shėtitorja nė Bregdet Riva. Nisja pėr nė Neum. Mbrritja nė Neum. Sistemimi, Darkė dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Rreth orės 08:00 nisja pėr nė Shqipėri. Gjatė rrugės ndalohet pėr vizitė tė shkurtėr nė Kotorr, do tė vizitohet Sheshi i Armeve, Katedralja e Shėn Trifonit etj. Vazhdon udhėtimi pėr nė Shqipėri. Nė pagesėn pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje - ardhje dhe shėtitjet me autobus. 2. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi nė Neum dhe 1 natė nė Zadar. 3. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: • Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. • Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.02.2023, 11:00
  PARIS DHE DISNEYLAND nisja 25 shkurt cmimi 499 euro nisja 11 mars cmimi 539 euro DETAJET E TURITDita e Parė: Udhėtimi me avion direkt Tiranė - Paris. Nisja nė orėn 15:55. Mbrritja nė Paris nė 18:55. Transferimi pėr nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.Dita e Dytė: Mėngjesi nė hotel. Vizitė panoramike e Parisit ku do tė shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitė nė Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi nė hotel.Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shėtitje panoramike ku do tė shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera mė e madhe e Francės. Kthimi dhe akomodimi nė hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Parkun Disneyland Paris. Qėndrimi nė Park gjatė gjithė Ditės. Nisja pėr nė Aeroport nė orėn 17.00. Fluturimi direkt Paris - Tiranė. Nisja nė orėn 19:05. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 21.40. Nė pagesė pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus. 3. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi. 4. Hyrja nė Parkun Disneyland. 5. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 6. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 7. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. 3. Lundrimi me Anije.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.02.2023, 10:58
  UDHĖTIM NĖ AMSTERDAM nisja 9 mars, 16 mars 399 euro DETAJET E TURITDita e Parė : Fluturimi direkt Tiranė - Eindhoven. Nisja nė orėn11:15. Mbrritja nė Eindhoven nė orėn 16.10. Transferimi me Autobus nė Utrecht. Vizitė e Monumenteve Kryesore tė Qytetit. Vazhdimi i udhėtimit pėr nė Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė panoramike e qytetit. Duke udhėtuar me autobus do te keni mundėsinė te vizitoni pjesėn e vjetėr dhe tė re tė Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada mė e bukur e Sheshit Magna. Vizitė nė muzeumin Rijks nė Amsterdam, Shtėpitė tregtare tė shekullit tė 17-tė dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirė pėr tė vizituar qendrat komerciale tė Amsterdamit. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr vizitė nė Hagė dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente tė tjeratė kėtyre qyteteve. Kthimi nė Amsterdam. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Nisja per nė aeroport. Fluturimi me avion direkt nė orėn 14:40. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 17:10. Nė pagesė pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus. 3. Akomodim nė hotel pėr 3 net qėndrimi. 4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
No More Results
About Sole Travel & Tours
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Sole Travel & Tours
Celular/Mobil:
+355696153704
Adresa:
Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 m mbi bllokun e Ambasadave (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)
Telefon:
355 042230668
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Agjensi turistike udhetimi

kartvizita

Edit Value
SOLE TRAVEL & TOURS
Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
E-mail: soletravel@hotmail.com
Phone: +355 4 2230668
Mob: +355 696153704

Web: soletours.com
Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414