Shiko Profilin: Sole Travel & Tours - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  07.01.2023, 18:53
  Rezervo tani dhe perfito skonto ne , IZMIR - PAMUKALE - CANAKALE - BURSA ➤ Nisje 10 & 22 Mars — 5 Dite (4 Nete) — Cmimi 269€ ➤➤ Nisje 6, 13 & 27 Prill — 5 Dite (4 Nete) — Cmimi 289€ CMIMI REAL 269€ CMIMI ME ULJE 242€ PEr rezervime deri ne 25 Janar! Ne cmim perfshihen: 1) Transporti sipas programit me autobus / minibus turistik 2) Akomodimi per 4 nete ne hotele 3 Yje dhe 4 Yje: “1 nate ne Canakale, 1 nate ne Izmir, 1 nate ne Denizli, 1 nate ne Bursa” 3) Mengjeset gjate qendrimit ne hotel 4) Guida (Shoqeruesi) gjate diteve te udhetimit Nisje nga Tirana, Durresi
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  07.01.2023, 18:48
  Rezervo tani dhe perfito skonto ne BEOGRAD, per rezervime deri ne 25 JANAR! ➤ Nisje 10, 24 Mars — 3 Dite (2 Nete) ➤ Nisje 8, 15, 28, 29 Prill — 3 Dite (2 Nete) CMIMI REAL 129€ CMIMI ME ULJE 116€ NĖ ĒMIM PĖRFSHIHET 1. Transporti vajtje – ardhje sipas programit me autobuz / minibuz turistik 2. Akomodimi ne hotel 3 Yje ose4 Yje ne Beograd per 2 nete 3. Mengjeset ne hotel 4. Guida (shoqėruesi) 5. Perdorimi i pishines dimerore dhe sauna 6. Lundrimi ne Danub per 1 ore me anije Nisje nga Tirana, Durresi
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  07.01.2023, 18:47
  Rezervo tani dhe perfito skonto ne Dubrovnik,per rezervime deri ne 25 Janar ➤ Nisje 4, 11, 18, 25 Shkurt - 2 Dite (1 Nate) ➤ Nisje 4, 7, 11, 18, 25 Mars - 2 Dite (1 Nate) CMIMI REAL 75€ CMIMI ME ULJE 67€ NĖ ĒMIM PĖRFSHIHET 1) Transporti me autobuz / minibuz turistik sipas programit 2) Akomodimi ne hotel ne Dubrovnik per 1 nate 3) Mengjesi dhe Darka 4) Taksa e hyrjes ne Dubrovnikun e vjeter 5) Guida (shoqeruesi) gjate udhetimit 6) Perdorimi i pishines dimerore Nisje nga Tirana, Durresi
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  07.01.2023, 18:45
  Rezervo tani dhe perfito skonto ne PARKU KRKA - BREGDETI DALMAT deri ne 25 janar! ➤ Nisje 10, 24 Mars — 3 Dite (2 Nete) ➤ Nisje 8, 15, 28, 29 Prill — 3 Dite (2 Nete) CMIMI REAL 155€ CMIMI me ULJE 139€ NĖ ĒMIM PĖRFSHIHET 1) Transporti sipas pogramit me autobuz komod vatjie – ardhje dhe te gjitha shetitjet 2) Akomodimi per Dy nete ne hotel 4 yje lluks ne Vodice, qender qyteti dhe buze detit 3) Mengjesi i dites se dyte dhe dites se trete ne restorantin e hotelit 4) Darka e dites se pare dhe dites se dyte ne restorantin e hotelit 5) Guida (shoqeruesi) 6) Perdorimi i pishines dimerore Nisje nga Tirana dhe Durresi
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  07.01.2023, 18:44
  Rezervo tani dhe perfito skonto ne Medjugore - Mostar - Ujevara Kravica Nisje 4; 7; 11; 18; 25 Mars 2 Dite (1 Nate) Nisje 8; 15; 22; 29; 30 Prill 2 Dite (1 Nate) CMIMI REAL 70€ CMIMI ME ULJE 63€ Akomodimi ne hotel 4 Yje ne qender te Medjugores (mengjes + darke) Vizite ne statujen e Shen Merise dhe Kryqin e Madh Ne cmim perfshihen: 1. Transporti sipas pogramit me vajtie – ardhje dhe te gjitha shetitjet 2. Akomodimi per 1 nate ne hotel 4 Yje ne qender te Medjugores 3. Mengjesi ne restorantin e hotelit 4. Darka ne restorantin e hotelit 5. Pije alkoolike dhe jo-alkoolike gjate konsumimit te darkes 6. Guida (shoqeruesi)
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  07.01.2023, 18:43
  Rezervo tani dhe perfito skonto ne Sarajeve , Hotel Hollywood 4 Nisje 10; 24 Mars 3 Dite (2 Nete) Nisje 8; 15; 28; 29 Prill 3 Dite (2 Nete) CMIMI REAL 129€ CMIMI ME ULJE 116€ Akomodimi ne hotel Hollywood 4 Yje (me pishine dimerore) Mbremje festive me muzike live Ne cmim perfshihen: 1) Transporti sipas programit vajtie – ardhje 2) Akomodimi ne Hotel Hollywood 4 Yje ne Sarajeve per 2 nete qendrimi. 3) Mengjeset dhe Darkat ne restorantin e hotelit 4) Perdorimi i pishines dimerore olimpike 5) Shoqeruesi i agjensise gjate vendeve qe do te vizitojme 6) Darke festive me muzike live diten e dyte. Nisje nga Tirana dhe Durresi
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.01.2023, 18:01
  DETAJET E TURIT Dita e Parė: Paraqitja ne Check in 2 ore para nisjes dhe njohja me Guiden. Fluturimi Direkt Tiranė - Dubai. Nisja nga Tirana nė orėn 14:30 - Mbrritja nė Dubai nė orėn 21:55 . Transferta me Autobus nga Aeroporti nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Njė vizitė panoramike nė Dubai ku vizitohen: Pallati e Sheikut tė Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me e vjetėr nė Dubai Al Bastakiya, Hoteli me 7 yje Burj Al Arab, Qėndra Madinat Jumeirah, Palma e Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qėndra Mall of Emirates, ku mund tė bėni ski nė dėborė artificiale. Mė pas i drejtohemi lagjes mė luksoze tė qytetit nė Dubai Marina ku ndodhet klubi i yachteve tė Dubait. Nė fund do tė udhėtojl tek Kompleksi Downtown Dubai i cili pėrfshin: Kullėn mė tė lartė nė Botė Burj Khalifa, Qėndra tregtare mė madhe nė botė Dubai Mall si dhe njė nga shfaqjet mė tė bukura nė qytetit Shatervani Kėrcimtar. (Opsionale), Xhiro nė perėndim tek rreth 2 orė me pije jo alkolike me Anije Catamaran nė lagjen mė luksoze tė Dubait - nė Dubai Marina. Zona me pėrqėndrimin mė tė madh te qiellgervishtėsave nė Dubai. Me piknisje nė clubin e yachteve superluksoz tė qytetit kjo xhiro do tju japi mundesinė tė magjepseni nga deti me pamjet e Dubai Marinės dhe njė pjesė tė ishullit artificial Palm Jumeirah. (Opsionale), Darke magjepsese me pamje nga shfaqja me e bukur ne qytet - Shatervani Kercimtar ne Downtown Dubai. 4 Set menu + 1 pije te perfshire (uje ose pije freskuese) bashke me transferten nga Hoteli. Kthimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. (Opsionale), Ngjitje nė Ndėrtesėn mė tė lartė nė botė - Burj Khalifa. (Opsionale) Mbasdite, nisja nė drejtim tė Dunave ku shoferi i specializuar i shkretetirave do ju bėjė njė tur nė shkretėtirė me fuoristradė. Mundėsi pėr tė bėrė njė foto me gamile dhe me kostumet tradicionale Arabe. Pėrfshirė nė cmim Darkė me Zgarė Barbeque nė ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe nė shoqėrinė e kėrcimtareve dhe tingujve tė bukur tė muzikės orientale. Kthimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Abu Dhabi me autobus. Vizitė panoramike e tė gjitha pikave interesante tė qytetit, si Xhamia e Sheikut Zayed*, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me pistėn e Garave Formula 1, Parku Ferrari,etj). Kthimi nė Dubai. (Opsionale), Bilete hyrje pėr tek Dubai Frame. Eksperienca nė kėtė kompleks fillon me informimin mbi historine e qytetit, tė tashmes sė tij duke pasur nje panoramike tė pjesės sė re dhe tė vjeter tė Dubait dhe mbaron me tė ardhmen e qytetit-mrekulli. Transferta nė Aeroportin e Dubait. Dita e Pestė: Fluturimi direkt Dubai - Zanzibar . Nisja nga Dubai nė orėn 02:35 - Mbrritja nė Zanzibar nė orėn 07.10. Transferta pėr nė Resort. All Inclusive dhe Fjetje nė Resort. Dita e Gjashtė: All Inclusive dhe Fjetje nė Resort. Dita e Shtatė: All Inclusive nė Resort. Transferta pėr nė Aeroport. Fluturimi Zanzibar - Dubai - Tiranė. Nisja nga Zanzibar nė orėn 21.00. Dita e Tetė: - Mbrritja nė Tiranė nė orėn 13.00. KUJDES: Nėse Vajtja nė Abu Dhabi do jetė e mbyllur pėr shkak tė Covid 19, do tė organizohet Vajtja dhe Hyrja nė Aquarium. Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin: • Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje. • Transfertat nga Aeroporti nė Hotel nė Dubai dhe nė Zanzibar dhe anasjelltas • Akomodimi nė Hotel nė Dubai (Aloft Me'aisam Dubai 4*) me Mėngjeset nė Hotel. • Akomodimi nė Hotel nė Zanzibar (Royal Zanzibar 5*) me All Inclusive nė Hotel. • Shėtitjet me Autobus sipas Programit. • Shoqėrues nė shqip nė Dubai. • Guida vendase nė disa Shėtitje. Shėnim: Nė cmim nuk pėrfshihet tarifa e vizės sė hyrjes nė Dubai prej 79 Euro dhe tė gjitha shėrbimet Opsionale. Shtesat dhe Tarifat per Ekskursionet Opsionale: 1. Shtesė pėr Vizė Hyrje - €89 2. Xhiro me Anije Catamaran nė Dubai Marina me transfertė - €42 3. Darkė 4 Set menu + 1 pije me Pamje nga Shfaqja me Shatervan - €49 4. Ngjitje nė Ndėrtesėn mė tė lartė Burj Khalifa me transfertė- €55 5. Biletė hyrje tek Dubai Frame me transfertė - €47 6. Shėtitje dhe Darkė Safari nė Shkretėtirė me transfertė- €47 *Shėnim: Nuk lejohet hyrja nė xhami pėr Femrat qė nuk plotėsojnė kushtet pėr njė veshje tė pėrshtatme si mėposhtė: 1. Krahėt dhe Kėmbėt e mbuluar me copė jo-transparente. 2. Mbulimi i Flokėve me njė shami jo-transparente
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.01.2023, 17:56
  DETAJET E TURITDita e Parė: Udhėtimi me avion direkt Tiranė - Paris. Nisja nė orėn 15:55. Mbrritja nė Paris nė 18:55. Transferimi pėr nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.Dita e Dytė: Mėngjesi nė hotel. Vizitė panoramike e Parisit ku do tė shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitė nė Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi nė hotel.Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shėtitje panoramike ku do tė shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera mė e madhe e Francės. Kthimi dhe akomodimi nė hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Parkun Disneyland Paris. Qėndrimi nė Park gjatė gjithė Ditės. Nisja pėr nė Aeroport nė orėn 17.00. Fluturimi direkt Paris - Tiranė. Nisja nė orėn 19:05. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 21.40. Nė pagesė pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus. 3. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi. 4. Hyrja nė Parkun Disneyland. 5. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 6. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 7. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. 3. Lundrimi me Anije.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.01.2023, 17:54
  UDHĖTIM NĖ ABU DHABI DHE DUBAI Nisja: 09-01-2023 Nisja: 09-01-2023 9 Janar / 6 Ditė Cmimi 499 euro DETAJET E TURITPROGRAMI ME 5 DITEDita e Parė: Paraqitja nė Check in 2 orė para nisjes. Fluturimi Direkt Tiranė - Abu Dhabi. Nisja nga Tirana nė orėn 18:10 - Mbrritja nė Abu Dhabi nė orėn 01:25 . Transferta me Autobus nga Aeroporti nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Abu Dhabi me autobus. Vizitė panoramike e tė gjitha pikave interesante tė qytetit, si Xhamia e Sheikut Zayed, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me pistėn e Garave Formula 1, Parku Ferrari,etj). Transferimi nė Dubai. (Opsionale), Bilete hyrje pėr tek Dubai Frame. Eksperienca nė kėtė kompleks fillon me informimin mbi historine e qytetit, tė tashmes sė tij duke pasur nje panoramike tė pjesės sė re dhe tė vjeter tė Dubait dhe mbaron me tė ardhmen e qytetit-mrekulli. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Njė vizitė panoramike nė Dubai ku vizitohen: Pallati e Sheikut tė Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me e vjetėr nė Dubai Al Bastakiya, Hoteli me 7 yje Burj Al Arab, Qėndra Madinat Jumeirah, Palma e Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qėndra Mall of Emirates, ku mund tė bėni ski nė dėborė artificiale. Mė pas i drejtohemi lagjes mė luksoze tė qytetit nė Dubai Marina ku ndodhet klubi i yachteve tė Dubait. Nė fund, tek Kompleksi Downtown Dubai i cili pėrfshin: Kullėn mė tė lartė nė Botė Burj Khalifa, Qendra tregtare mė madhe nė botė Dubai Mall si dhe njė nga shfaqjet mė tė bukura nė qytetit Shatėrvani Kėrcimtar. (Opsionale), Xhiro nė perėndim, rreth 2 orė me pije jo alkolike me Anije Catamaran nė lagjen mė luksoze tė Dubait - nė Dubai Marina. Zona me pėrqėndrimin mė tė madh te qiellgėrvishtėsave nė Dubai. Me piknisje nė Klubin e yachteve superluksoz tė qytetit kjo xhiro ofron mundėsinė tė magjepseni nga deti me pamjet e Dubai Marinės dhe njė pjesė tė ishullit artificial Palm Jumeirah. (Opsionale), Darkė me pamje nga shfaqja mė e bukur nė qytet - Shatėrvani Kėrcimtar nė Downtown Dubai. 4 Set menu + 1 pije te pėrfshirė (ujė ose pije freskuese) bashkė me transfertėn nga Hoteli. (Opsionale), Ngjitje nė Ndėrtesėn mė tė lartė nė botė - Burj Khalifa. (Opsionale) Mbasdite, nisja nė drejtim tė Dunave ku shoferi i specializuar i shkretėtirave do ju bėjė njė tur nė shkretėtirė me fuoristradė. Mundėsi pėr tė bėrė njė foto me gamile dhe me kostumet tradicionale Arabe. Pėrfshirė nė ēmim: Darkė me Zgarė Barbeque nė ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe nė shoqėrinė e kėrcimtareve dhe tingujve tė bukur tė muzikės orientale. Kthimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. (Opsionale), Ngjitje nė Ndėrtesėn mė tė lartė nė botė - Burj Khalifa. (Opsionale) Mbasdite, nisja nė drejtim tė Dunave ku shoferi i specializuar i shkretėtirave do ju bėjė njė tur nė shkretėtirė me fuoristradė. Mundėsi pėr tė bėrė njė foto me gamile dhe me kostumet tradicionale Arabe. Pėrfshirė nė ēmim: Darkė me Zgarė Barbeque nė ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe nė shoqėrinė e kėrcimtareve dhe tingujve tė bukur tė muzikės orientale.Kthimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Pestė: Mėngjesi nė Hotel. Mėngjesi nė Hotel. Transferta nė Aeroportin e Abu Dhabit. Fluturimi direkt Abu Dhabi - Tiranė . Nisja nga Abu Dhabi nė orėn 14:05 - Mbrritja ne Tirane 17:35. PROGRAMI ME 6 DITE Dita e Parė: Paraqitja nė Check in 2 orė para nisjes. Fluturimi Direkt Tiranė - Abu Dhabi. Nisja nga Tirana nė orėn 17:25 - Mbrritja nė Abu Dhabi nė orėn 01:25 . Transferta me Autobus nga Aeroporti nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Abu Dhabi me autobus. Vizitė panoramike e tė gjitha pikave interesante tė qytetit, si Xhamia e Sheikut Zayed, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me pistėn e Garave Formula 1, Parku Ferrari,etj). Transferimi nė Dubai. (Opsionale), Bilete hyrje pėr tek Dubai Frame. Eksperienca nė kėtė kompleks fillon me informimin mbi historine e qytetit, tė tashmes sė tij duke pasur nje panoramike tė pjesės sė re dhe tė vjeter tė Dubait dhe mbaron me tė ardhmen e qytetit-mrekulli. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Njė vizitė panoramike nė Dubai ku vizitohen: Pallati e Sheikut tė Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me e vjetėr nė Dubai Al Bastakiya, Hoteli me 7 yje Burj Al Arab, Qėndra Madinat Jumeirah, Palma e Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qėndra Mall of Emirates, ku mund tė bėni ski nė dėborė artificiale. Mė pas i drejtohemi lagjes mė luksoze tė qytetit nė Dubai Marina ku ndodhet klubi i yachteve tė Dubait. Nė fund, tek Kompleksi Downtown Dubai i cili pėrfshin: Kullėn mė tė lartė nė Botė Burj Khalifa, Qendra tregtare mė madhe nė botė Dubai Mall si dhe njė nga shfaqjet mė tė bukura nė qytetit Shatėrvani Kėrcimtar. (Opsionale), Xhiro nė perėndim, rreth 2 orė me pije jo alkolike me Anije Catamaran nė lagjen mė luksoze tė Dubait - nė Dubai Marina. Zona me pėrqėndrimin mė tė madh te qiellgėrvishtėsave nė Dubai. Me piknisje nė Klubin e yachteve superluksoz tė qytetit kjo xhiro ofron mundėsinė tė magjepseni nga deti me pamjet e Dubai Marinės dhe njė pjesė tė ishullit artificial Palm Jumeirah. (Opsionale), Darkė me pamje nga shfaqja mė e bukur nė qytet - Shatėrvani Kėrcimtar nė Downtown Dubai. 4 Set menu + 1 pije te pėrfshirė (ujė ose pije freskuese) bashkė me transfertėn nga Hoteli. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. (Opsionale), Ngjitje nė Ndėrtesėn mė tė lartė nė botė - Burj Khalifa. (Opsionale) Mbasdite, nisja nė drejtim tė Dunave ku shoferi i specializuar i shkretėtirave do ju bėjė njė tur nė shkretėtirė me fuoristradė. Mundėsi pėr tė bėrė njė foto me gamile dhe me kostumet tradicionale Arabe. Pėrfshirė nė ēmim: Darkė me Zgarė Barbeque nė ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe nė shoqėrinė e kėrcimtareve dhe tingujve tė bukur tė muzikės orientale.Kthimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Pestė: Mėngjesi nė Hotel. Tė lirė pėr Shopping dhe Ekskursione Opsionale. Dita e Gjashtė: Mėngjesi nė Hotel. Transferta nė Aeroportin e Abu Dhabit. Fluturimi direkt Abu Dhabi - Tiranė . Nisja nga Abu Dhabi nė orėn 14:05 - Mbrritja ne Tirane 17:35. Hoteli qe akomodohen klientet ne Dubai per muajin JANAR eshte: ECOS Dubai Hotel (Hoteli disponon vetem dhoma teke dhe dyshe , rezervimet qe jane 2 te rritur dhe nje femije mund te akomodonen ne nje dhome me dy prinderit "share bed") Hoteli qe akomodohen klientet ne Abu Dhabi per muajin JANAR eshte: Novel Hotel City Center Abu Dhabi Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin: • Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje. • Transfertat nga Aeroporti nė Hotel dhe anasjelltas • Akomodimi nė Hotel nė Abu Dhabi dhe Dubai. • Mėngjeset nė Hotel. • Shėtitjet me Autobus sipas Programit. • Shoqėrues nė shqip gjatė gjithė udhėtimit. • Guida vendase nė disa Shėtitje. • Vetėm 1 ēantė shpine. Shėnim: Nė cmim nuk pėrfshihet tarifa e vizės sė hyrjes nė Dubai prej 89 Euro dhe Siguracioni Shėndetėsor €15 dhe tė gjitha shėrbimet Opsionale. Shtesat dhe Tarifat per Ekskursionet Opsionale: 1. Shtesė pėr Vizė Hyrje - €89 2. Xhiro me Anije Catamaran nė Dubai Marina me transfertė - €42 3. Darke 4 Set menu + 1 pije me Pamje nga Shfaqja me Shatervani - €49 4. Ngjitje nė Ndėrtesėn mė tė lartė Burj Khalifa me transfertė- €64 5. Biletė hyrje tek Dubai Frame me transfertė - €47 6. Shėtitje dhe Darkė Safari nė Shkretėtirė me transfertė- €47 *Shėnim: Nuk lejohet hyrja nė xhami pėr Femrat qė nuk plotėsojnė kushtet pėr njė veshje tė pėrshtatme si mėposhtė: 1. Krahėt dhe Kėmbėt e mbuluar me copė jo-transparente. 2. Mbulimi i Flokėve me njė shami jo-transparente. Renditja e ekskursioneve mund te ndyshojne ne varesi te disponibilitetit.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.01.2023, 15:30
  UDHĖTIM NĖ AMSTERDAM nisja 9 shkurt cmimi 349 euro /DETAJET E TURITDita e Parė : Fluturimi direkt Tiranė - Eindhoven. Nisja nė orėn11:15. Mbrritja nė Eindhoven nė orėn 16.10. Transferimi me Autobus nė Utrecht. Vizitė e Monumenteve Kryesore tė Qytetit. Vazhdimi i udhėtimit pėr nė Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė panoramike e qytetit. Duke udhėtuar me autobus do te keni mundėsinė te vizitoni pjesėn e vjetėr dhe tė re tė Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada mė e bukur e Sheshit Magna. Vizitė nė muzeumin Rijks nė Amsterdam, Shtėpitė tregtare tė shekullit tė 17-tė dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirė pėr tė vizituar qendrat komerciale tė Amsterdamit. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr vizitė nė Hagė dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente tė tjeratė kėtyre qyteteve. Kthimi nė Amsterdam. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Nisja per nė aeroport. Fluturimi me avion direkt nė orėn 14:40. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 17:10. Nė pagesė pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus. 3. Akomodim nė hotel pėr 3 net qėndrimi. 4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.01.2023, 15:29
  DETAJET E TURITDita e Parė: Fluturimi direkt Tiranė - Barcelonė. Nisja nga Tiranaa nė orėn 11:50, Mbrritja nė Barcelonė nė orėn 14;30. Transferimi nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Shėtitje nė bulevardin Passeig de Gracia, bulevardi me markat mė tė mira nė qytet si dhe vendi ku gjenden Vilat me arkitekturėn mė tė veēantė nė qytet si Casa Mila, Majestic hotel, Casa Batllo, Casa Amatller, Casa Lleo i Morera dhe sheshi qendror i qytetit, Plaēa Catalunya, vendi ku gjendet statuja e Cesk Macia. Vazhdohet nė lagjen Gotike tė Barcelonės, me Pallatin e Muzikės Katalanase, njė vepėr shumė e bukur e Louis Domenech i Montaner. Pėrfundoihet me Sheshin Placita de la Seu, ku gjendet Katedralja e Barcelonės e Shėn Eulalisė. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Paradite, Vizitė: Parku i mrekullueshėm Guell, i modeluar nga Antoni Gaudi, Sagrada Familia, Katedralja e jashtėzakonshme, e cila pėrbėn edhe simbolin e qytetit tė Barcelonės, Aquariumi i Barcelonės, Parc de la Ciutadella ku gjenden Kėshtjella e tre dragojve, Monumenti Cascada si dhe Harku i Triumfit dhe Torre Agbar. Pasdite, vizitė: Sheshi Espania dhe Kodra Monjuik ku gjenden Stadiumi Olimpik dhe sheshet olimpike, Museu Catalan d'Arts. Shėtitja vazhdon tek Porti i Krociereve ku gjendet Mirador de Colom, statuja e Kristofor Kolombit, Rruga tregtare Las Rambas, ku gjendet njė prej veprave arkitekturore tė Antoni Gaudit, Palau Guell si dhe sheshi i mrekullueshėm Reial. Vazhdon vizita: Marina Olimpike me dy kullat mė tė larta, si Hotel Arts dhe Mapfre dhe tek stadiumi i FC Barcelona pėr tė vizituar muzeun edhe stadiumin e skuadrės sė qytetit. Fjetje nė Hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Opsionale: Vizitė nė Montserrat, ku ndodhet Manastiri i Montserratit. Transferta nė Aeroportin e Barcelonės. Fluturimi direkt Barcelonė - Tiranė. Nisja nga Barcelona nė orėn 14.35. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 17.10. Nė pagesė pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion Tiranė - Barcelonė - Tiranė. 2. Transfertat dhe Shėtitjet me autobus. 3. Akomodim nė hotel. 4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 25 cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. OPSIONALET E TURIT Vetėm Udhėtimi pėr nė Montserrat kushton 15 euro. Bileta per Te hyre Ne Manastirin e Montserrat kushton 21 euro. Bileta per Familjen Sagrada kushton 30 euro. Bileta per te vizituar Parkun Guell kushton 11 euro. Bileta per te vizituar Stadiumin Camp Nou * eshte me kerkes dhe vlera varet nga dita qe deshironi te rezervoni. Kujdes: Te gjitha rezervimet per Biletat e Hyrjeve behen paraprakisht ne momentin e rezervimit te turit. Kujdes: Nėse ndryshojnė kriteret pėr hyrjen nė Spanje, dhe bėhet i pamundur organizimi i udhėtimit, kthehet pagesa, pa vlerėn e biletės, vlerė e cila mbetet nė Kompaninė Ajrore, Ne do tė kryejmė proēedurėn pėr kthim edhe tė kėsaj vlere, por nuk garantojmė kthimin e saj.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  03.01.2023, 15:28
  stamboll, selanik dhe sofje nisja 11 shkurt cmimi 149 euro DETAJET E TURITDita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 05.00 am dhe udhėtimi me autobuz nėpėrmjet Kapshticės pėr nė Selanik. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Selanik. Sistemimi nė Hotel. Dita e Dytė: Mengjesi nė hotel. Paradite, Vizitė panoramike e Selanikut, vizitohen: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhė, zona Tsimiski dhe monumente tė tjera historike tė qytetit. Vazhdon udhėtimi pėr nė Stamboll. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Stamboll. Sistemimi nė Hotel. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Paradite, vizitė panoramike me guidė nė Monumentet Kryesore tė qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Bazilikėn e famshme tė Shėn Sofisė, Nisja me Autobus pėr nė Akuarium. Akuariumi i Stambollit ėshtė hapur nė Prill 2011 dhe ėshtė njė ndėr mė tė mėdhenjtė nė botė pėr nga vėllimi, shumėllojshmėria e specieve tė ujit dhe aktiviteteve. Hyrja 17 Euro – Qėndrimi 2 orė. Nė mbrėmje, Nisja pėr nė Kroēiere pėr Shėtitje nė Bosfor gjatė Natės, Darkė me Pije pa limit dhe Shfaqje Tradicionale dhe Moderne Turke. Hyrja 35 Euro – Qėndrimi 3 orė. Kthimi nė Hotel. Fjejte nė hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Udhėtim nė Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve pėr nė Bosfor). OPSIONALE:Nisja pėr nė Sofje. Mbrritje nė Sofje. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. : Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen: -Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus, -Akomodimi nė hotel me 3 yje nė Stamboll, Sofje dhe Selanik, -Mėngjezet pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit. -Shėtitjet nė Stamboll me autobus (sipas programit) -Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  02.01.2023, 15:27
  DETAJET E TURITDita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Budapest. Nisja mė 17:50 - Mbrritje nė Budapest mė 19:15. Transfertė pėr nė Budapest. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė: Ura e Luanėve, Ura e Elisabetės e cila ėshtė Ura e parė e varur nė Botė, Statuja e Shėn Gellertit, kalimi mbi urėn e Margaritės, Kodra Gellert, Kisha e Shėn Matias, Katedralja e Shėn Stefanit, Kėshtjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kėshtjella nė Buda. Fjetje nė Hotel. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Szentendre dhe Vishegrad. Fjetje nė Hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Transfertė pėr nė aeroportin e Budapestit. Fluturimi direkt Budapest - Tiranė. Nisja mė 15.35 - Mbrritje mė 17.00. Nė pagesėn pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus. 3. Akomodim nė hotel me 3 yje. 4. Mėngjeset sipas programit 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 30x 20cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. Kujdes: Nėse ndryshojnė kriteret pėr hyrjen nė Hungari, dhe bėhet i pamundur organizimi i udhėtimit, kthehet pagesa, pa vlerėn e biletės, vlerė e cila mbetet nė Kompaninė Ajrore, Ne do tė kryejmė proēedurėn pėr kthim edhe tė kėsaj vlere, por nuk garantojmė kthimin e saj.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  02.01.2023, 14:52
  UDHETIM NE AMSTERDAM NISJA 9 SHKURT CMIMI 349 EURO DETAJET E TURIT Dita e Parė : Fluturimi direkt Tiranė - Eindhoven. Nisja nė orėn11:15. Mbrritja nė Eindhoven nė orėn 16.10. Transferimi me Autobus nė Utrecht. Vizitė e Monumenteve Kryesore tė Qytetit. Vazhdimi i udhėtimit pėr nė Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė panoramike e qytetit. Duke udhėtuar me autobus do te keni mundėsinė te vizitoni pjesėn e vjetėr dhe tė re tė Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada mė e bukur e Sheshit Magna. Vizitė nė muzeumin Rijks nė Amsterdam, Shtėpitė tregtare tė shekullit tė 17-tė dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirė pėr tė vizituar qendrat komerciale tė Amsterdamit. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr vizitė nė Hagė dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente tė tjeratė kėtyre qyteteve. Kthimi nė Amsterdam. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Nisja per nė aeroport. Fluturimi me avion direkt nė orėn 14:40. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 17:10. Nė pagesė pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus. 3. Akomodim nė hotel pėr 3 net qėndrimi. 4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  02.01.2023, 14:50
  DETAJET E TURITDita e Parė: Fluturimi direkt Tiranė - Barcelonė. Nisja nga Tiranaa nė orėn 11:50, Mbrritja nė Barcelonė nė orėn 14;30. Transferimi nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel. Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Shėtitje nė bulevardin Passeig de Gracia, bulevardi me markat mė tė mira nė qytet si dhe vendi ku gjenden Vilat me arkitekturėn mė tė veēantė nė qytet si Casa Mila, Majestic hotel, Casa Batllo, Casa Amatller, Casa Lleo i Morera dhe sheshi qendror i qytetit, Plaēa Catalunya, vendi ku gjendet statuja e Cesk Macia. Vazhdohet nė lagjen Gotike tė Barcelonės, me Pallatin e Muzikės Katalanase, njė vepėr shumė e bukur e Louis Domenech i Montaner. Pėrfundoihet me Sheshin Placita de la Seu, ku gjendet Katedralja e Barcelonės e Shėn Eulalisė. Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Paradite, Vizitė: Parku i mrekullueshėm Guell, i modeluar nga Antoni Gaudi, Sagrada Familia, Katedralja e jashtėzakonshme, e cila pėrbėn edhe simbolin e qytetit tė Barcelonės, Aquariumi i Barcelonės, Parc de la Ciutadella ku gjenden Kėshtjella e tre dragojve, Monumenti Cascada si dhe Harku i Triumfit dhe Torre Agbar. Pasdite, vizitė: Sheshi Espania dhe Kodra Monjuik ku gjenden Stadiumi Olimpik dhe sheshet olimpike, Museu Catalan d'Arts. Shėtitja vazhdon tek Porti i Krociereve ku gjendet Mirador de Colom, statuja e Kristofor Kolombit, Rruga tregtare Las Rambas, ku gjendet njė prej veprave arkitekturore tė Antoni Gaudit, Palau Guell si dhe sheshi i mrekullueshėm Reial. Vazhdon vizita: Marina Olimpike me dy kullat mė tė larta, si Hotel Arts dhe Mapfre dhe tek stadiumi i FC Barcelona pėr tė vizituar muzeun edhe stadiumin e skuadrės sė qytetit. Fjetje nė Hotel. Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Hotel. Opsionale: Vizitė nė Montserrat, ku ndodhet Manastiri i Montserratit. Transferta nė Aeroportin e Barcelonės. Fluturimi direkt Barcelonė - Tiranė. Nisja nga Barcelona nė orėn 14.35. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 17.10. Nė pagesė pėrfshihen: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion Tiranė - Barcelonė - Tiranė. 2. Transfertat dhe Shėtitjet me autobus. 3. Akomodim nė hotel. 4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit. 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 25 cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra). Nė pagesė nuk janė pėrfshirė: 1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program. 2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. OPSIONALET E TURIT Vetėm Udhėtimi pėr nė Montserrat kushton 15 euro. Bileta per Te hyre Ne Manastirin e Montserrat kushton 21 euro. Bileta per Familjen Sagrada kushton 30 euro. Bileta per te vizituar Parkun Guell kushton 11 euro. Bileta per te vizituar Stadiumin Camp Nou * eshte me kerkes dhe vlera varet nga dita qe deshironi te rezervoni. Kujdes: Te gjitha rezervimet per Biletat e Hyrjeve behen paraprakisht ne momentin e rezervimit te turit. Kujdes: Nėse ndryshojnė kriteret pėr hyrjen nė Spanje, dhe bėhet i pamundur organizimi i udhėtimit, kthehet pagesa, pa vlerėn e biletės, vlerė e cila mbetet nė Kompaninė Ajrore, Ne do tė kryejmė proēedurėn pėr kthim edhe tė kėsaj vlere, por nuk garantojmė kthimin e saj.
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  02.01.2023, 14:49
  BIANCA Resort & Spa 5* =AZUlE6G4YB072s-HAmbQ_v34U46oP3IDRNXF0DB7cN0qQ0ekOyvC4owut1EkuaGrQAmT6sMo4QZwJXhclzwMeWkFkdVK2VA3_OOCEX-0c4DuSpbQhyLammtqFP85OUxAIyc_ytBnDoSPxZ0tsXAhVgnhA_REUgSoIP9JImajhnqMd5OgJ1rvAPNks3KGRb6NcUw&__tn__=*NK-R"]#Kolashin 6-8 Janar // 3 Dite 178€ 13-15 Janar // 3 Dite 158€ 20-22 Janar // 3 Dite 158€ 27 - 29 Janar // 3 Dite 158€ =AZUlE6G4YB072s-HAmbQ_v34U46oP3IDRNXF0DB7cN0qQ0ekOyvC4owut1EkuaGrQAmT6sMo4QZwJXhclzwMeWkFkdVK2VA3_OOCEX-0c4DuSpbQhyLammtqFP85OUxAIyc_ytBnDoSPxZ0tsXAhVgnhA_REUgSoIP9JImajhnqMd5OgJ1rvAPNks3KGRb6NcUw&__tn__=*NK-R"]#Transporti + 25€ ​ Cdo fundjave te muajit Shkurt // 3Dite 158 Eur Nė cmim pėrfshihet: Mėngjeset & Darkat Pishina Sauna Jacuzi
No More Results
About Sole Travel & Tours
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Sole Travel & Tours
Celular/Mobil:
+355696153704
Adresa:
Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 m mbi bllokun e Ambasadave (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)
Telefon:
355 042230668
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Agjensi turistike udhetimi

kartvizita

Edit Value
SOLE TRAVEL & TOURS
Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
E-mail: soletravel@hotmail.com
Phone: +355 4 2230668
Mob: +355 696153704

Web: soletours.com
Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414