Shiko Profilin: EMAS METAL CONSTRUCTION - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
No Recent Activity
About EMAS METAL CONSTRUCTION
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
EMAS Metal Construction
Celular/Mobil:
+355 68 2575233
Adresa:
Rruga Nacionale Vore-Marikaj km.1 Tirane
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
E.M.A.S Konstruksione Metalike eshte shoqėri qe operon nė fushėn e perpunimit te hekurit si dhe ne realizimin e konstruksioneve dhe karpenterise metalike.
Selia e Kompanise gjendet ne Rrugen Nacionale Vore-Maminas Km.1, ku dhe disponon njė kapanon me njė sipėrfaqe prej 1000 metra katrorė i cili ėshtė i pajisur me makineri tė ndryshme pėr perpunimin e hekurit.
Ndėr makinat kryesore nė dispozicion janė: Piegatrice me dy akse 160 ton per kthimin e llamarinave me trashesi deri ne 12mm, Tranxhe per prerjen e llamarinave me trashesi deri ne 12mm, Kalander me tre rrula me diameter 150mm per kalandrimin e llamarinave dhe profileve te ndryshme me trashesi deri ne 12mm, Plazem Hypertherm HD 3070 per prerjen kompjuterike me forma te ndryshme te llamarinave deri ne 25mm, Torno paralele me gjat
Kodi postal:
1000
NIPT:
L21413023P
Njoftime
18