Shiko Profilin: Restjon - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
  • Restjon's Avatar
    06.09.2022, 17:32
    Zona/Rruga : Djaleria Shqiptare Shitet Shtepi Private 109 m+ Truall 509 meter Rruga "Djaleria Shqiptare" Disponon Dokumentacion te plote Hipotekor. Punimet e Sapo kryera, si : Fasada Sistem Kapote Hidrauliket Multistrat Elektriket Italiane nga me cilesoret Tualeti pllaka 60x120 Instalime kondicionimi Tavanet me punime dekorative. Soleta e Termo & Hidroizoluar Punimet nga me te mirat dhe modernet. 2 vendparkime dhe 2 puse uji (vec ujit te linjes). Dritaret dhe vetratat Alumin Termik. Dyert MDF me lyerje. Shtruar me Laminat. Per me shume info +355676644449 Cel. : +355676644449
No More Results
About Restjon
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Herza Construction
Celular/Mobil:
+35569 70 94 124
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Njoftime
15