Shiko Profilin: Mandi Usta Bojaxhi - www.njoftime.com
500 HP Bata
  • Mandi Usta Bojaxhi's Avatar
    01.10.2022, 20:34
    BOJAXHI Jam usta BOJAXHI me ekpserience pune... 🔸Lyerje me hidromat + plastike + patinime, etj... * Bej lyerje dhe patinime, ne shtepi, zyra, dyqane, apartamente, etj... Ju garantoj cilesi dhe korrektesi! Pres vetem telefonata serioze! Kush eshte i interesuar te me kontaktoje ne numrin e meposhtem; Ju faleminderit! Cel. : 0699493408 Cel. : 0699493408
No More Results
About Mandi Usta Bojaxhi
Njoftime
1