Shiko Profilin: Century21Oksford - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
 • Century21Oksford's Avatar
  05.10.2022, 17:28
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit KOMUNA E PARISIT, JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1! To Rent 500 € /month (Cmimi i pa diskutueshem) Property ID : everest62600 Jepet me Qira Apartament 1+1, Komuna e Parisit prane Kika 1 Apartamenti me siperfaqje prej 54m² ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne hyrje me korridor, sallon ndenje, kuzhine, ballkon, dhome gjumi matrimoniale, tualet. Apartament eshte i sapo mobiluar ne menyre cilesore dhe i pabanuar me pare. Per me teper informacion ose per nje vizite ne kete apartament mos hezitoni te kontaktoni! +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford
 • Century21Oksford's Avatar
  05.10.2022, 13:04
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit Prane Kopshtit Botanik Japim Me Qira Apartament 3+1+2+ Post Parkimi! To Rent 600 € /month Property ID : bot62606 Info te prones: Siperfaqa Neto - 140 m2 Kati 1 banimi Ndertim i vitit 2015 Orientim Veri-Lindje Organizimi: Sallon ndenie me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon 3 Dhoma gjumi 2 Tualete Info Te Tjera Sistem kondicionimi Vetrata termike dhe akustike me dopio xham Ashensor Parking ne -1 Per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  05.10.2022, 12:53
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit JAPIM ME QIRA PARTAMENT 2+1+ POST PARKIM MBI KOMUNEN E PARISIT! To Rent 800 € /month Property ID : ENT62609 Apartamenti ndodhet te NENKALIIMI I KOMUNES SE PARISIT! • Ndėrtim i ri, apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh. • Sipėrfaqe (Bruto): 110 m2. •Sipėrfaqe (Neto) :101 m2 Organizimi: Korridor Shpėrndarės, salloni i ndenjes, me dalje nė Ballkon, Ambienti i gatimit incaso, 2 Dhoma gjumi, 1 Tualet • 1 Ballkon i bollshėm Cilėsime tė tjera: • I Sapo investuar • I pabanuar mė parė • Kubaturė e rregullt. • System Kondicionimi Multi Split • I shtruar me parket druri • Vetrata Plastike/ Triple Xham/Gaz Argon • 2 Poste Parkimi, nė katin -2, tė mbyllura me qepen. • Preferohen familjare. Pėr tė vizituar na kontaktoni +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  04.10.2022, 15:18
  Zona/Rruga : LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 ME VERANDE PER QIRA TEK LIQENI I THATE ! To Rent 650 € /month Property ID : bot62465 Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit, me pamje shume te bukur nga Liqeni i Thate dhe Liqeni Tiranes. 100m2 siperfaqe brendshme dhe 72 m2 veranda . Organizohet ne kuzhine gatimi ne vete, sallon ndenje me dalje ne verande, dhome gjumi matrimoniale po ashtu me dalje ne verande, dhome gjumi e dyte dhe tualet. Per me shume info, jeni te lutur te me kontaktoni ! +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  04.10.2022, 13:16
  Zona/Rruga : DON BOSKO RRUGA DON BOSKO, SHITET APARTAMENT 2+1! For Sale95,000 €Property ID : everest#62466 Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Don Bosko.Apartament me nje siperfaqe 78m2, ndodhet ne katin e 1-re banim, te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar, i sapo arreduar ne detaj dhe cdo gje te re. Zona ku ndodhet apartamenti, eshte mjaft e preferuar, dhe me shume facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni: +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355688037102
 • Century21Oksford's Avatar
  04.10.2022, 11:12
  Zona/Rruga : LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1+VERANDE PER QIRA TEK LIQENI I THATE! To Rent 500 € /month Property ID : OKS#62406 Tek Liqeni Thate ju ofrojmė me qira njė apartament me tipologji 2+1+verande me sipėrfaqe 120 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e perbashket sallon dhe kuzhine, ne 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje verande spacioze. Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushtet e nje aredimi bashkekohor dhe cilesor. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4 kateshe te pozicionuar ne fillim te rruges qe mundeson pamje te lire te Liqenit. Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Pėr mė shumė informacion ose njė vizitė nė pronė na kontaktoni: +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  29.09.2022, 20:03
  Zona/Rruga : Rruga Tirane-Elbasan APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE BUZE RRUGES KRYESORE! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese te re te mireadministruar. Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 e organizuar ne nje sallon ndenjie/gatimi, dy dhoma gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale si dhe verande te bollshme me pamje nga liqeni. Ka pamje te lire, drite dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe teresisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : +355 68 802 5418
 • Century21Oksford's Avatar
  27.09.2022, 23:11
  Zona/Rruga : Dafinave 2 Shesim apartament 2+1 me siperfaqe totale 113 m2 ,ku 15m2 jane verande. Ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit . Apartamenti shitet bashke me nje parkim ne katin -1,qe eshte 15m2. Zona eshte e zhvilluar se fundmi dhe afer ka kopshte, shkolla, bare, restorante, farmaci, kend lojrash te madh per femijet i cili eshte i sigurt dhe larg rruges se makinave, etj ! Per me shume informacione ose nje vizite nga afer ne prone me kontaktoni! Cel. : +355 68 802 5418
 • Century21Oksford's Avatar
  27.09.2022, 21:36
  Zona/Rruga : OXHAKU Shitet Apartament 2+1 Tek Oxhaku! For Sale 62,000 € Property ID : everest#62254 Shitet Apartament 2+1 prane Oxhakut! Apartament ndodhet nė katin e 5-tė , tė njė pallati ekzistues ka sipėrfaqe tė brėndshme 73m2. Ambjenti ka planimetri tė rregullt, ku organizohet nga salloni sėbashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me ajrosje natyrale. Orientim i apartamentit ėshtė Lindje-Perendim, qė mundėson ndricim gjatė gjithė ditės. Zona ku ndodhet apartamenti ėshtė mjaft e kėrkuar dhe me shumė facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj. Disponon Dokumentacion tė Rregullt Hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni:+355 68 803 7102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  27.09.2022, 15:14
  Zona/Rruga : Tregu Elektrik Jepet aprtament 2+1 me qera tek Tregu Elektrik! To Rent 400 € /month Property ID : bond#62193 Jepet apartament 2+1 me qera tek Tregu Elektrik -Aprtamenti ka siperfaqe 75 m2 -Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri -Toatalisht e mobiluar Per me shume informacion na kontaktoni! Tel: +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  27.09.2022, 14:49
  Zona/Rruga : Bllok Apartament 3+1 per qera ne Bllok! To Rent 500 € /month Property ID : ENT#62227 Apartament 3+1 per qera ne Bllok. Organizohet ne : - Korridor shperndares - Sallon me kuzhine - 3 Dhoma gjumi - 1 Tualet - 2 Ballkone Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me facilitete te shumta. Ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh. Per me shume info. na kontaktoni! Tel: +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  27.09.2022, 14:44
  Zona/Rruga : 21 DHJETORI/Magnet Apartment 1+1 per qira tek 21 Dhjetori! To Rent400 € /monthProperty ID : IRG#62198 Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Magnet! Eshte i organizuar nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti pozicionohet ne katin e dhjete te nje pallat te ri te mire administruar, me ashensore dhe kamera sigurie. Per me shume informacion o ose nje vizite ne prone na kontaktoni! Tel: +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  27.09.2022, 14:32
  Zona/Rruga : PAZARI I RI JEPET APARTAMENT ME QIRA TE PAZARI I RI! To Rent 550 € /month Property ID : atrium#62117 Jepet apartament 2+1 me qira te Pazari i Ri . Ndodhet ne pallat ekzistues, ne katin e 3-te, brenda pedonales te Pazari i Ri. Apartamenti eshte restauruar se fundmi, duke rinovuar gjithcka, nga sistemi elektrik-hidraulik deri te mobilimi i ber me Arkitekt dhe me shume shije, duke ofruar nje jetese shume komode. Pozicioni ku ndodhet apartamenti eshte nje nga me te kerkuarit kohet e fundit ne qender te Tiranes. Organizohet ne sallon me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, koridor lidhes, nje tualet dhe ballkon qe pershkon fasaden e apartamentit me orientim nga perendimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford
 • Century21Oksford's Avatar
  27.09.2022, 14:21
  Zona/Rruga : Ali Demi APARTAMENT 2+1+2 TEK ALI DEMI! To Rent 400 € /month Property ID : IRG#62144 Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit.Gjendet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet nga nje ambient ndenje se bashku me kuzhinen dhe dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon.Eshte i mobiluar me shije per nje jetese te qete dhe komode.Apartamenti eshte i disponushem ne daten 1 tetor.Per me teper informacion na kontaktoni! Tel: +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  22.09.2022, 18:08
  Zona/Rruga : Ish Nisharaku, 21 Dhjetori SHITET 1+1+STUDIO NE ZONEN E ISH NENSHIRAKU! Per Shitje 69,000 € ID e Pronės : OKS61980 Shitet apartament 1+1+studio ne zonen e Ish Neshirakut, me siperfaqe neto 80 m2. Ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar . Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Nje pike qe ka nje rrjet te zhvilluar rrugore , me akses te shpejte ne zonat me elitare te kryeqytetit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2001 ,ne katin e 6 te tij pa ashensor. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne ambientin e ndenjies , kuzhine e vecuar , dhome gjumi, studio , tualet me dritare. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni! +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford https://www.century21albania.com/property/1608166/shitet-1-1-studio-ne-zonen-e-ish-nenshiraku-oks61980.html Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  21.09.2022, 12:08
  Zona/Rruga : NELA 6 SHESIM APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT! For Sale 83,500 € Property ID : OKS#61852 Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne Yzberisht. Vendndodhja e apartamentit eshte teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2 dhe ndodhet ne katin e pare, te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje,me hapsire te bollshme dhe dalje ne ballkon, se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit si dhe nje tualet me ajerosje natyrale. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford https://www.century21albania.com/en/property/1604924/shesim-apartament-2-1-ne-yzberisht-oks61852.html
 • Century21Oksford's Avatar
  20.09.2022, 22:38
  Zona/Rruga : Kodra e Diellit Shitet ambjent comercial te Kodra Diellit pran fondacionit Eleonora. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me hyrje te vecuar. Siperfaqe 93 m2 , open space me fasad xhami dhe i investuar totalisht. Ambjenti eshte i pershtacem per disa lloje biznesesh. Cel. : 0688037097
 • Century21Oksford's Avatar
  15.09.2022, 22:35
  Zona/Rruga : rruga e dibres Shitet Penthouse pran QSUT. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, , instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit, ashensori me xham nga brenda kompleksit, shkallet me ndricim natyral Organizimi: ▪︎Korridor shperndares ▪︎Sallon i bollshem me dalje ne ballkon ▪︎Dy Dhoma gjumi ▪︎Nje Ballkon ▪︎Verande ▪︎Dy tualete me dritare • Ndertim I vitit 2021 • Siperfaqa neto 91 m2 • Siperfaqe verand 110 m2 • Siperfaqe e perbashket 13 m2 • Siperfaqe totale 214m2 Cel. : +355688037097
 • Century21Oksford's Avatar
  15.09.2022, 17:11
  Zona/Rruga : Liqeni i Tiranes Jepet me qera 1+1 me pamje nga parku i liqenit Tiranes. Objekti ndodhet ne katin e 2 teknik dhe ka nje siperfaqe prej 86m2. Perbehet nga: nje sallon dhe ambientin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje depo nje tualet. Per cdo info ose vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : 0688037097
 • Century21Oksford's Avatar
  15.09.2022, 16:41
  Zona/Rruga : Casa Italia Objekti 60m2 ne shitje prane zones se Casa Italia. Ai ofron mundesi parkimi. Zona ne te cilen ndodhet objekti ofron facilitete si market, bar restorant. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe shitet i mobiluar.Per me teper informacion apo vizite ne objekt, ju lutem mos hezitoni te me kontaktoni! Cel. : 0688037097
 • Century21Oksford's Avatar
  14.09.2022, 20:02
  Zona/Rruga : Casa Italia Jepet me qira apartament te CASA ITALIA. Ofron kushte shume te mira , ka ashensor dhe mundesi parkimi. Ofrojm disa opsione te ngjashme me cmime t ndryshme . Per nje vizit ne prone na kontaktoni. Cel. : +355688037097
 • Century21Oksford's Avatar
  14.09.2022, 12:03
  Zona/Rruga : SHKOLLA E KUQE JEPET ME QIRA APARTAMENT 1 + 1 TEK SHKOLLA E KUQE! To Rent 400 € /month Property ID : atrium#61378 Jepet me qira apartament tek Shkolla E Kuqe .Ambienti organizohet nga nje koridor hyres , salloni ndenjes , nje dhoma gjumi, nje tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues .Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe elitare te qytetit, shumė prane Qendres, duke ofruar cdo facilitet te mundshem pėr njė jetese komode.Per me shume informacion na kontaktoni: +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  14.09.2022, 11:50
  Zona/Rruga : Rruga Dritan Hoxha Shitet apartament 2+1+2 tek rruga Dritan Hoxha! For Sale 210,000 € Property ID : bond#61380 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar te vitit 2021 dhe i sapo arreduar. Sic mund te shikohet edhe nga fotot, apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore nepermjet arkitektit, me pajisjet me te mira te tregut, sistem chiller, dhe investim ekstra nga planimetria e saj fillestare. Ndodhet me katin e 6 me nje orientim lindje-perendim. Pozicioni i saj eshte shume i favorshem, perbri porcredit bank te rruga Dritan Hoxha. Apartamenti ka nje siperfaqe 135m2 bruto dhe 112m2 neto me nje tipologji 2+1 me dy tualete, garderobe, lavanderi, dhe ballkon. Apartamenti shitet i arreduar. Per me teper info kontaktoni: +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  08.09.2022, 20:30
  Zona/Rruga : ZOGU I ZI APARTAMENT 1+1+PARKING PER QIRA TEK FOLEJA E GJELBER. To Rent 700 € /month Property ID : bridge#61124 Foleja e Gjelber, ėshtė eshte kompleksi qė ofron cilėsinė e tė jetuarit nė njė kopėsht nė mes tė qytetit. Prona ndodhet ne katin e trete e organizuar ne nje ambjent ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Komoditeti i ofruar nga kualiteti i pėrzgjedhur i materialeve ndėrtimore cilėsore ndihmojne ne rritjen e efiēensės energjitike dhe termike. Per me shume info na kontaktoni: +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford Cel. : +355 68 803 7102
 • Century21Oksford's Avatar
  06.09.2022, 12:53
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Objekti ndodhet ne katin e 7, te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt. Ai ka orientim jug perendim, gje e cila mundeson qe te kete ndricim natyral gjate dites. Zona ne te cilen ndodhet objekti ka te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti eshte i mobiluar ka dhe paisjet elektroshtepiake te reja. Ka dy kondicionere dhe eshte e pa banuar me pare. Apartamenti jepet me qira i mobiluar, si ne fotot e publikuara. Per me shume informacion ne lidhje me apartamentin mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit. Cel. : 0688037097
 • Century21Oksford's Avatar
  06.09.2022, 12:24
  Zona/Rruga : Gramoz Pashko Apartamenti ka nje siperfaqe 85 m. Eshte perber ne: 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, dy tualete dhe ballkon. Gjendet ne nje zone mjaft te mire, ne rrugen Gramoz Pashko, ne nje objekt te ri me ashensor. Ka nje organizim mjaft te mire dhe ndricim natyral , Ofrohet bosh. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni! Cel. : 0688037097
No More Results
About Century21Oksford
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Century21Oksford
Celular/Mobil:
+355686666111
Adresa:
Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
NIPT:
L91504015M

kartvizita

Edit Value


Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit
info@c21oksford.al | +355686666111