Shiko Profilin: Igli Hasanaj - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
 • Igli Hasanaj's Avatar
  02.12.2022, 17:51
  Zona/Rruga : Selvia JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOMPLEKSIT HALILI !!!Japim me qira apartament 2+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vitit 2022 . Organizohet nga ambjenti i ndenjes se bashku kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon . Vlen per tu permendur investimi i apartamentit i cili eshte teper cilesor dhe me te gjithe kushtet e nevojshme . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjithe facilitetet e envojshme . Per me teper informacion , ju lutemi na kontaktoni !!! Property ID : bot65748 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  02.12.2022, 17:47
  Zona/Rruga : Sheshi Skenderbej (Qender) Japim me qira Apartament Luksoz 2+1+post parkimi te Sheshi Skenderbej!!Ne qender te Tiranes te Sheshi Skderbej japim me qira apartament luksoz 2+1 + post parkimi. Apartametni ndodhet ne katin e shtate te ne godine luksoze dhe ofron pamje te mrekullueshme e te lire drejt sheshit. Organizohet ne sallon ndenje dhe ambinet gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje verande prej 45m2 Apartamenti eshte disponibel pas dates 30.12.2022 Per me teper detaje kontaktoni!! Property ID : smart65697 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  02.12.2022, 17:41
  Zona/Rruga : Rrugica e Sales Qira, Apartament 2+1+2 plus Post Parkimi tek Rrugica e Sales!Rrugica e Sales eshte nje nga zonat me te kerkuara te momentit ne qytetin e Tiranes. Ne kete zone prane prane bizneseve te njohura dhe te frekuentuara nga vendas dhe te huaj si Meduza, City Art, Casa Bar, Sense etj. sjellim apartament te tipologjise 2+1+2 dhe nje post parkimi me qira. Apartamenti eshte me siperfaqe 100m2, ne nje pallat te ri, te mireadministruar me anshensor, ne katin e peste. Eshte i organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me ambientin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, nje dhome gjumi matrimorniale dhe nje dhome gjumi femijesh. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga e para me nje mobilim modern dhe i pabanuar me pare e cila eshte nje vlere e shtuar. Pėr mė shumė informacion mė kontaktoni!! ID e Pronės : IRG65432 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  02.12.2022, 17:36
  Zona/Rruga : 9 Katėshet QIRA, APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 ME POST PARKIMI, 9 KATESHET!!Japim per qira apartament 2+1+2 me post parkimi, prane qendres Tiranes, te 9 kateshet Apartamenti ndodhet ne kat te tete banim ne nje ndertese me ashensor, me pamje nga qendra Eshte i sapoarreduar, me cilesi shume te mire dhe bukuri. Per detaje kontaktoni . Property ID : Metropol65555 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  02.12.2022, 17:30
  Zona/Rruga : Rruga Haxhi Brari, Tirana Qira, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik!!Tek Kopeshti Zoologjik prane Liqenit JAPIM ME QIRA apartament 1+1. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine me akses ne ballkon, 1 dhome gjumi, 1 tualete, 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me administim shume te mire, ofrohet i mobiluar si ne foto. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni. Property ID : smart65238 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  02.12.2022, 17:23
  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit QIRA, APARTAMENT 1+1, RRUGA E ELBASANIT, TIRANE! Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit . Apartamenti eshte i organizuar ne: -1 Dhome gjumi -1 Tualet -Korridor shperndares -2 Ballkone Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2. Eshte e vendosur ne katin e 2 te nje pallati me ashensor, punim i vitit 2021. Cilesime te tjera: -Totalisht i investuar -Sistem i vecante ngrohje -Sistem Chiller -Izolim Akustik Apartamenti ndodhte ne nje nga zonat me elitare edhe te favorshme per banim dhe ambient zyre ne Tirane Cmimi 900 euro neto pa perfshire taksat. Posti i parkimit eshte opsional me nje cmim ekstra prej 150 euro Per nje vizite ne prone dhe per me teper informacione mund te na kontaktoni! ID e Pronės : prestige65463 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  02.12.2022, 17:16
  Zona/Rruga : Liqeni i Thate Qira, Apartament 1+1, Rezidenca PARK LIFE!!Jepet me qira apartament 1+1 ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane, PARK LIFE. Ndodhet ne katin 0 dhe eshte i sapo mobiluar ne menyre moderne. Me siperfaqje 59 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.Per me shume informacion ju ftojme ta vizitoni nga afer. Property ID : smart65127 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  30.11.2022, 13:40
  Zona/Rruga : Kodra e Priftit Shesim apartament 3+1+2 Kodra e Priftit!Apartamenti ndodhet tek Kodra e Priftit. Informacion mbi Apartamentin: • Ndėrtim i Ri • Kati 4 • Sipėrfaqe Neto: 123.4 M2 • Sipėrfaqe Bruto: 136.6M2 • Kubaturė shumė e Rregullt • Orientim Veri-Lindje-Perendim • Dritė Natyrale nė ēdo Ambient • me Hipotekė Organizimi: • Korridor Shpėrndarės • Sallon Ndėnjie • Kuzhin Inkaso • 3 Dhoma Gjumi • 2 Tualete me dritare • Ballkon Detaje tė tjera: • i Investuar • i mobiluar ▫️Apartamenti ndodhet nė njė zonė shumė tė preferuar pėr Banim. Për më shumë informacion më kontaktoni❗️ Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  30.11.2022, 13:32
  Zona/Rruga : Restorant Fresku Shesim apartament 2+1+2 Fresk!Apartamenti ndodhet ne Fresk. Informacion mbi Apartamentin: • Ndėrtim i Ri • Kati 5 • Sipėrfaqe Neto: 85M2 • Sipėrfaqe Bruto: 100M2 • Kubaturė shumė e Rregullt • Dritė Natyrale nė ēdo Ambient • me Hipotekė Organizimi: • Korridor Shpėrndarės • Sallon Ndėnjie • Kuzhin Inkaso • 2 Dhoma Gjumi • 1 Tualet • 2 Ballkone Detaje tė tjera: • i Investuar • i mobiluar • Dhomat me parket • Sistem kondicionimi • Tavan i varur • Lavastovilje • Panel diellor ▫️Apartamenti ndodhet nė njė zonė shumė tė preferuar pėr Banim. Për më shumë informacion më kontaktoni❗️ Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  22.11.2022, 10:44
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit QIRA, APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI, KOMUNEN E PARISIT!Prona ndodhet ne katin e peste te nje objekti te ri ne Komunen e Parisit. Eshte e mobiluar totalisht dhe organizohet ne ambjent ndenje sebashku me gatimin, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. NE CMIM PERFSHIHET EDHE NJE POST PARKIMI. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  16.11.2022, 12:57
  Zona/Rruga : Yzberisht, Tirane JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+VERAND NE YZBERISHT!Apartamenti ndodhet nė zonėn e Yzberishtit. Informacion mbi apartamentin: • Ndėrtim I ri • Kati I 9 • Sipėrfaqe totale apartamentit: 184m2 Organizimi: • Sallon ndenje • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Verand Cilėsime tė tjera: • I mobiluar • I investuar Pėr mė shumė informacion mbi pronėn mund tė mė kontaktoni! Property ID : OKS64997 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  16.11.2022, 12:49
  Zona/Rruga : Arlis Square 21 Tirana, Albania APARTAMENT LUKSOZ 1+1 TEK SQUARE 21!APARTAMENT LUKSOZ 1+1 TEK SQUARE 21! Jepet Apartamenti me qira 1+1 tek Square 21,Rruga e Kavajes! Organizimi: 1 dhome gjumi 1 dhome ndenje +1 guzhinen 1 ballkon Siperfaqe 70m2 Kati 5 *Ēmimi neto,i pa negociueshem* *Preferohen kliente te huaj* APARTAMENTI ESHTE I DISPONUESHEM PER SHOQERIME PAS DATES 16 DHJETOR. Per me shume informacion na kontaktoni. Property ID : gold65002 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  16.11.2022, 12:42
  Zona/Rruga : Shkolla E Kuqe, Pazari i Ri Tirana, Albania SHITJE, APARTAMENT 1+1 TEK SHKOLLA E KUQE‼️Apartamenti ndodhet ne zonen e shkolles "E Kuqe" edhe 5 minuta nga Pazari i Ri. Informacion mbi pronen. •Ndertim i Ri 2022 (dorezohen celsat ne dhjetor-janar) •Kati 1 banim •Pallati do te kete 2 ashensor •Siperfaqe Bruto: 65.5 M2 •Siperfaqe Neto: 57.7 M2 •Ndricim Natyral •Orientimi: Veri-Perendim Organizimi: •Sallon i bollshem •1 Dhoma gjumi •1 Tualet me dritare •Ballkon Detaje tė tjera: • Instalime elektrike edhe hidraulike super cilesore • Dritare Dopio Xham termik • Sistem Kapot Pallati Per me shume informacion apo nje vizite ne prone me kontaktoni! Property ID : Neom64564 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  16.11.2022, 12:38
  Zona/Rruga : prane Globe, Rruga Stavri Themeli DUPLEX PER QIRA PRANE GLOBE, TIPOLOGJI 3+2+2!Duplex-i ėshtė pozicionuar prane Globe ne rrugen Stavri Themeli. Kati i pare organizohet: salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhome gjumi, dy tualete dhe nje korridor shperndares. Kati i dyte organizohet: zone relax open space e veshur e gjitha me dru. •Siperfaqe totale: 245 m2 •Siperfaqe banimiI: 122m2 kati i pare & 33m2 kati i dyte •Siperfaqe verande: 110m2 Organizimi: • Sallon i bollshėm • Zone Relax • Ambient gatimi • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 verande perimetrale Cilėsime tė tjera: • Totalisht i Mobiluar • Kuzhinė Inkaso • Tualetet Inkaso • Parket • Kondicioner Inverter Chiller • Sistem Elektrik - Hidraulik shume cilesore • Ndricim ne cdo ore te dites Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni! Property ID : Neom63597 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  16.11.2022, 12:30
  Zona/Rruga : Kompleksi Magnet, 21 Dhjetori Tirana, Albania Jepet me qira apartament 3+1 Kompleksi Magnet!Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Magnet. Informacion mbi Apartamentin: • Ndėrtim i ri • Kati i 1 banim • Sipėrfaqja e Apartamentit: 98.2M2 • Kubaturė e Rregullt • Dritė Natyrale nė ēdo ambient Organizimi: • Korridor Shpėrndarės • Sallon Ndėnje • Ambient Gatimi • 3 Dhome Gjumi • 2 Tualet Cilėsime tė tjera • i mobiluar •Totalisht i Investuar • I pa banuar me pare • Dritare Dopio Xham Apartamenti ndodhet nė njė zonė shumė tė qetė e tė preferuar pėr banim. Ideal pėr Familje apo tė Huaj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, me kontaktoni! Property ID : Neom64278 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  16.11.2022, 12:23
  Zona/Rruga : Oxhaku, Tirane Shesim, Apartament 2+1 tek Oxhaku!Informacion mbi Apartamentin: •Ndėrtim egzistues •pa Ashensor •Kati 5 i fundit •Sipėrfaqe neto 90 M2 Organizimi: •Korridor Shpėrndarės •Sallon i bollshėm ndėnje •2 Dhome Gjumi •Tualet •Ballkon Apartamenti ndodhet nė njė zonė shumė tė preferuar e tė qetė pėr banim. Pėr njė vizit nė pronė mė kontaktoni! ID e Pronės : Neom65019 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  15.11.2022, 12:17
  Zona/Rruga : Prane Vizion Plusit Tirana, Albania SHESIM APARTAMENT 2+1 LUKSOZ NE DON BOSKO!!Ne zonen e Don Boskos, prane Vizion Plusit shesim apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ka siperfaqe totale 103.08 m2 dhe organizohet ne: dhome ndenje me ambient gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe garderobe, dhome gjumi per femijet, tualet, dy ballkone, nje depo. Disponon mobilim luksoz, elektroshtepiake te markes Bosch, parket etj. Apartamenti shitet i mobiluar. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni! Property ID : smart64959 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  15.11.2022, 12:01
  Zona/Rruga : Kopshti Botanik Qira, Luxury Apartament 2+1+2 & Garazh, Kopshti Botanik ,Tirane!!Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Botanik. Informacion mbi apartamentin: •Ndertim i ri •Kati 7 •Hipotek •Siperfaqe 155 m2 •Orientim Lindje •Kubature e rregullt Organizimi: •Korridor shperndares •Sallon i bollshem •Kuzhine me vete •2 Dhoma gjumi •2 Tualete •1 Dhome garderobe •Ballkon Cilesime te tjera: •Parket AC5 •Kondicioner inverter ne ē’do ambient •Kuzhine inkso •Tualetet inkaso me ngrohse/tharese •TV 43” FHD •Ndricim led •Tavane te varura •Mure te patinuara •Grila me pult Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe i sapo mobiluar me arkitekt.Per banim preferohen te huaj ose cift (pa femije).Ne cmim perfshihet dhe 1 post parkimi. Per te vizituar pronen kontaktoni. ID e Pronės : Neom64944 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  15.11.2022, 11:53
  Zona/Rruga : Kodra Diellit Shesim, Apartament 2+1 ,Kodra e Diellit ,Tirane!Shitet ,Apartament 2+1 ,Kodra e Diellit ,Tirane Informacion mbi apartamentin: •Ndertim i ri •Kati 1 banim (2 teknik) •Hipotek •Siperfaqe 90.6 m2 •Orientimi Jug-Lindje Organizimi: •Korridor shperndares •Sallon ndenje dhe kuzhine •2 Dhoma gjumi •Tualet •1 Ballkon Per te vizituar pronen kontaktoni. ID e Pronės : Neom64945 Cel. : +355699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  12.11.2022, 10:44
  Zona/Rruga : Bllok Ambientet ndodhet ne zonen e Bllokut. Informacion mbi Ambientin: ▪︎ Hapesire Open Space ▪︎ Kati 3 ▪︎ Siperfaqe Bruto: 420M2 ▪︎ Siperfaqe Neto: 400M2 ▪︎ Kubature e rregullt ▪︎ Orientimi Jug ▪︎ Lartesi 3.3 M • 4 Tualete Cilesime te tjera: ▪︎ 2 Hyrje te Dedikuara ne ambient ▪︎ Kondicioner ne cdo ambient ▪︎ Parket laminat ▪︎ 4 Salla (Njera Hapesire e madhe Open Space) ▪︎ 1 Recepsion ▪︎ 5 Ballkone ▪︎ 2 Ashensore ne godine ▫️ Ambientei eshte nje mundesi shume e mire Investimi. Ideal per biznese te ndryshme si: Klinike Dentare, Laborator Mjeksor, Qender Kursesh, Ambient Zyrash. Per me shume informacion me kontaktoni! Cel. : 0699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  12.11.2022, 10:43
  Zona/Rruga : Rruga Ismail Qemali Ambientet ndodhet ne zonen e Bllokut. Informacion mbi Ambientin: ▪︎ Hapesire Open Space ▪︎ Kati 3 ▪︎ Siperfaqe Bruto: 420M2 ▪︎ Siperfaqe Neto: 400M2 ▪︎ Kubature e rregullt ▪︎ Orientimi Jug ▪︎ Lartesi 3.3 M • 4 Tualete Cilesime te tjera: ▪︎ 2 Hyrje te Dedikuara ne ambient ▪︎ Kondicioner ne cdo ambient ▪︎ Parket laminat ▪︎ 4 Salla (Njera Hapesire e madhe Open Space) ▪︎ 1 Recepsion ▪︎ 5 Ballkone ▪︎ 2 Ashensore ne godine ▫️ Ambientei eshte nje mundesi shume e mire Investimi. Ideal per biznese te ndryshme si: Klinike Dentare, Laborator Mjeksor, Qender Kursesh, Ambient Zyrash. Per me shume informacion me kontaktoni! Cel. : 0699565555
 • Igli Hasanaj's Avatar
  11.11.2022, 09:26
  Zona/Rruga : Rruga Ismail Qemali, Ish Bllok, Tirane OKAZION!!! QIRA, AMBIENT BIZNESI, NE BLLOK !!!Ambientet ndodhet ne zonen e Bllokut. Informacion mbi Ambientin: ▪︎ Hapesire Open Space ▪︎ Kati 3 ▪︎ Siperfaqe Bruto: 420M2 ▪︎ Siperfaqe Neto: 400M2 ▪︎ Kubature e rregullt ▪︎ Orientimi Jug ▪︎ Lartesi 3.3 M • 4 Tualete Cilesime te tjera: ▪︎ 2 Hyrje te Dedikuara ne ambient ▪︎ Kondicioner ne cdo ambient ▪︎ Parket laminat ▪︎ 4 Salla (Njera Hapesire e madhe Open Space) ▪︎ 1 Recepsion ▪︎ 5 Ballkone ▪︎ 2 Ashensore ne godine ▫️ Ambientei eshte nje mundesi shume e mire Investimi. Ideal per biznese te ndryshme si: Klinike Dentare, Laborator Mjeksor, Qender Kursesh, Ambient Zyrash. Per me shume informacion me kontaktoni! ID e Pronės : Neom64635 Cel. : +355699565555
No More Results
About Igli Hasanaj
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Igli Hasanaj C21
Celular/Mobil:
00355699565555
Telefon:
00355699565555
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare

kartvizita

Edit Value
👤 Igli Hasanaj C21
📞 +355 699565555

👇
Listo pronat ne Shitje dhe Qera nga Igli Hasanaj C21
Njoftime
225