Shiko Profilin: Bodini Travel - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
No Recent Activity
About Bodini Travel
Ditėlindja
17.12.
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Bodini Travel
Celular/Mobil:
+355 68 200 8812
Adresa:
Rruga Mine Peza
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Agjensi turistike udhetimi
Specifikat/Specializimi:
Bodini Travel operon ne Shqiperi si kompani transporti kombetar dhe nderkombetar. Gjithashtu eshte e njohur dhe ne fushen e turizimit.
Kodi postal:
1000
NIPT:
L52324022S

kartvizita

Edit Value
Njoftime
15