Shiko Profilin: Century 21 Impact - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
 • Century 21 Impact's Avatar
  26.01.2023, 18:13
  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Apartamenti ndodhet nė njė nga komplekset mė tė kėrkuara nė kryeqytet, tek Kompleksi Arlis Farmacia 10. Zona nė tė cilėn ndodhet apartamenti po zhvillohet me hapa tė shpejtė, sidomos vitet e fundit, si njė zonė rezidenciale me tė gjitha facilitetet dhe shėrbimet qė shoqėrojnė qėndrat e banuara. • Informacion mbi Apartamentin: - Sipėrfaqe e brendshme: 97 m² - Sipėrfaqe totale: 113.5 m² - Pozicionohet nė katin e 6, tė njė ndėrtimi tė ri me ashensor. - Planimetri shumė e rregullt dhe e shfrytėzueshme nė maksimum. - Nė fazė pėrfundimtare tė ndėrtimit. - Disponon hipotekė • Cilėsia e ndėrtimit sipas standarteve europiane: - Izolim Akustik: Muret ndarės midis apartamenteve dhe muret ndarės me korridoret e shkallėve do tė jenė termikisht tė izoluar duke pėrdorur pambuk mineral me trashėsi 50 mm tė vendosur ndėrmjet dy mureve prej 10 cm. - Termoizolim: Teknologjia e pėrdorur pėr termoizolim ju mundėson tė keni njė ambjent banimi tė freskėt nė verė dhe tė ngrohtė nė dimėr, duke ju kursyer energjinė elektrike. - Ambjente tė pėrbashkėta: Oborret e brendshme qė krijohen, do tė trajtohen me hapėsira tė gjelbėrta pėr ti ofruar njė ambjent tė jashtėm sa mė tė mirė dhe tė rehatshėm pėr banorėt e objektit: sheshe, trotuare, gjelbėrim, ndriēim i jashtėm, ambjente shplodhėse dhe hapėsira shėrbimi. Pėr informacion mė tė detajuar dhe vizitė nė pronė mos hezitoni tė na kontaktoni! Cel. : 0686039100
 • Century 21 Impact's Avatar
  25.01.2023, 12:48
  Zona/Rruga : Liqeni i Farkes Pozicionuar buzė liqenit tė Farkės, me njė vendodhje ideale, larg kaosit dhe zhurmave tė kryeqytetit. • Specifikime teknike: Sipėrfaqe e brendshme…………………………….. 237,36 m² Sipėrfaqe e pėrbashkėt…………………………….. 4,7 m² Sipėrfaqe verande……………………………………. 49,23 m² Sipėrfaqe oborri…………..………………………….. 78,8 m² Sipėrfaqe parcele............................................190,4 m² • Organizimi: Kati pėrdhe: Hapėsirė Open Space dhe nė tė ndodhet ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit dhe njė tualet. Kati i parė: 2 dhoma gjumi. Kati i dytė: i dedikohet vetėm dhomės matrimoniale. • Orientimi Lindje, Perėndim • Ēdo banesė ka hyrje individuale. • Me orientim drejt Lindjes, duke siguruar ndriēim natyral prej procesit tė diellėzimit. • Tė gjitha banesat kanė pamje nga Liqeni i Farkės. • Vila Private, tė rrethuara nga njė oaz gjelbėrimi. • Komoditetmaksimal, hapėsira tė mėdha, optimale pėr tė krijuar ambientet e nevojshme pėr tė gjithė familjen. • Arkitekturė moderne dhe konstruksion qė ofron siguri dhe qėndrueshmėri. • Komunitet i pėrzgjedhur. Pėr informacion mė tė detajuar dhe vizitė nė pronė mos hezitoni tė na kontaktoni! Cel. : 0686039100
 • Century 21 Impact's Avatar
  25.01.2023, 12:37
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Apartamenti ndodhet nė njė prej komplekseve mė tė kėrkuar nė zonėn e 21 Dhjetorit, tek Kompleksi Magnet. Zona ėshtė mjaft e preferuar pėr shkak tė faciliteteve qė ofron dhe ėshtė mjaft e aksesueshme. Informacion mbi pronėn: • Sipėrfaqe neto prej: 102 m² • Sipėrfaqe totale prej: 115.5 m² • Pozicionohet nė katin 5 tė njė ndėrtimi tė ri dhe tė mirėadministruar. • Organizimi: korridor shpėrndarės, salloni, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. • Mobiluar nė mėnyrė bashkėkohore. • Ofrohet i mobiluar si nė foto. • Mundėsi shumė e mirė banimi dhe investimi. • Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Pėr informacion mė tė detajuar dhe vizitė nė pronė mos hezitoni tė na kontaktoni! Cel. : 0686039100
 • Century 21 Impact's Avatar
  30.12.2022, 15:56
  Zona/Rruga : Don Bosko Apartamenti ndodhet nė njė nga zonat mė tė kėrkuara nė kryeqytet, nė zonėn e Don Bosco, pranė Vizion +. Informacion mbi pronėn: • Sipėrfaqe e brendshme: 106.8 m² • Sipėrfaqe totale: 116 m² • Pozicionohet nė katin e 7-tė (i fundit) tė njė ndėrtimi tė ri me ashensor (ndėrtim i vitit 2006) • Ofrohet i mobiluar. • Planimetri shumė tė rregullt dhe e shfrytėzueshme nė maksimum. • Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Pėr informacion mė tė detajuar dhe vizitė nė pronė mos hezitoni tė na kontaktoni! Cel. : 0686039100
 • Century 21 Impact's Avatar
  30.12.2022, 15:42
  Zona/Rruga : Ali Demi Apartamenti ndodhet nė kompleksin Mangalem 21 nė zonėn e Ali Demit. Informacion mbi pronėn: • Sipėrfaqe neto prej: 72.4 m² • Sipėrfaqe totale prej: 82 m² • Pozicionohet nė katin 0 tė njė ndėrtimi tė ri dhe tė mirėadministruar. • Organizimi: korridor shpėrndarės, salloni, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. • Ofrohet i mobiluar si nė foto. • Totalisht i investuar. • Mundėsi parkimi. Pėr informacion mė tė detajuar dhe vizitė nė pronė mos hezitoni tė na kontaktoni! Cel. : 0686039100
No More Results
About Century 21 Impact
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
CENTURY 21 IMPACT
Celular/Mobil:
+355 68 603 9100
Adresa:
Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis prane Farmacise 10
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare

kartvizita

Edit Value


📲CENTURY 21 Impact
📞+355 68 603 9100 | info@c21impact.al
Rruga e "Dibrės" pranė Farmacisė 10 Tirana, AlbaniaProna ne shitje | Prona me qera - Century 21 Impact