Shiko Profilin: Dielli Real Estate - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
 • Dielli Real Estate's Avatar
  31.01.2023, 17:27
  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka orientim verilindje-perendim. Ka siperfaqe totale prej 111 m2 dhe organizohet ne: sallon kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe i pajisur me kondicioner mitsubishi. Aktualisht eshte i dhene per qira per ambient zyre (500 euro/qira mujore). Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese cilesore. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  31.01.2023, 15:38
  Zona/Rruga : Dhermi Vile Individuale Standart 3+1 Per Shitje Ne "San Nicolas Resort & Residences" Pozicionohet pėrgjithėsisht ne qendėr te resortit me nje kuote te larte nga niveli i detit, afėr zonės se rekreacionit. Kjo vile zotėron nje sipėrfaqe ndėrtimi 220m² dhe perbehet nga: 3 doma gjumi livingroom gatimin te veēuar me nje pamje fantastike ngadeti pishina e individuale Sipėrfaqia e katit pėrdhe te viles eshte 115m² ku eshte organizuar: ambienti i ditės livingroom 2 tualete gatimi Sipėrfaqia e trualli te kėsaj vile ne varsi te pozicionit varijon nga 500-700m². Siperfaqia e katit te pare e viles eshte 105m², ku eshte organizuar i gjithė ambjenti i natės plus 2 tualete dhe dalje ne ballkon, me pamje nga deti. San Nicolas shtrihet ne nje sipėrfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilėn do te ndėrtohen 60.000 m² siperfaqe ndėrtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rėndėsishėm qe i jep vlere investimit tuaj: 1. Hoteli me 5* nen markėn me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180- 200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit. 2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate ) Resorti ka pjesė tė tij dhe zona tė pėrbashkėta pėr argėtim apo shėrbime (ambiente tregtare, kėnde lojrash pėr fėmije, kėnde sportive, pishinė tė pėrbashkėt etj.) si dhe hapėsirat si rrugė, hyrje e kompleksit etj. tė cilat kėrkojnė mirėmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht qė kjo sjell dhe njė pagesė mujore ose vjetore nga ēdo rezident, nė mėnyrė qė kompleksi tė jetė gjithmonė i mirėmbajtur dhe nė kushtet mė tė mira. Per me shume informacion na kontaktoni! Pozicionohet pėrgjithėsisht ne qendėr te resortit me nje kuote te larte nga niveli i detit, afėr zonės se rekreacionit. Kjo vile zotėron nje sipėrfaqe ndėrtimi 220m² dhe perbehet nga: 3 doma gjumi livingroom gatimin te veēuar me nje pamje fantastike ngadeti pishina e individuale Sipėrfaqia e katit pėrdhe te viles eshte 115m² ku eshte organizuar: ambienti i ditės livingroom 2 tualete gatimi Sipėrfaqia e trualli te kėsaj vile ne varsi te pozicionit varijon nga 500-700m². Siperfaqia e katit te pare e viles eshte 105m², ku eshte organizuar i gjithė ambjenti i natės plus 2 tualete dhe dalje ne ballkon, me pamje nga deti. San Nicolas shtrihet ne nje sipėrfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilėn do te ndėrtohen 60.000 m² siperfaqe ndėrtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rėndėsishėm qe i jep vlere investimit tuaj: 1. Hoteli me 5* nen markėn me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180- 200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit. 2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate ) Resorti ka pjesė tė tij dhe zona tė pėrbashkėta pėr argėtim apo shėrbime (ambiente tregtare, kėnde lojrash pėr fėmije, kėnde sportive, pishinė tė pėrbashkėt etj.) si dhe hapėsirat si rrugė, hyrje e kompleksit etj. tė cilat kėrkojnė mirėmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht qė kjo sjell dhe njė pagesė mujore ose vjetore nga ēdo rezident, nė mėnyrė qė kompleksi tė jetė gjithmonė i mirėmbajtur dhe nė kushtet mė tė mira. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  31.01.2023, 12:10
  Zona/Rruga : Dhermi Vile 3+1 Per Shitje Ne "San Nicolas Resort & Residences" Vile 3+1 ne "SAN NICOLAS RESORT &RESIDENCES" Pozicionohet pėrgjithėsisht pas vilave Elitare ne nje kuote me te larte se vilat elitare duke mos penguar pamjen nga deti. Kjo vile zotėron nje sipėrfaqe ndėrtimi 300m² dhe perbehet nga: 3 dhoma gjumi 4 tualete livingroom gatimin te veēuar me nje pamje fantastike nga deti pishine individuale Sipėrfaqe e katit pėrdhe te viles eshte 150m² ku eshte organizuar: ambienti i ditės livingroom ambienti teknik 2 tualete dhe gatimi Sipėrfaqia e truallit te kėsaj vile eshte ne varsi te pozicionit 600-800m². Siperfaqia e katit te pare te viles eshte 150m², ku eshte organizuar i gjithė ambjenti i natės , 3 tualete plus ballkon me pamje nga deti. San Nicolas shtrihet ne nje sipėrfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilėn do te ndėrtohen 60.000 m² siperfaqe ndėrtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rėndėsishėm qe i jep vlere investimit tuaj: 1. Hoteli me 5* nen markėn me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180- 200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit. 2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate ) Resorti ka pjesė tė tij dhe zona tė pėrbashkėta pėr argėtim apo shėrbime (ambiente tregtare, kėnde lojrash pėr fėmije, kėnde sportive, pishinė tė pėrbashkėt etj.) si dhe hapėsirat si rrugė, hyrje e kompleksit etj. tė cilat kėrkojnė mirėmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht qė kjo sjell dhe njė pagesė mujore ose vjetore nga ēdo rezident, nė mėnyrė qė kompleksi tė jetė gjithmonė i mirėmbajtur dhe nė kushtet mė tė mira. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  31.01.2023, 12:07
  Zona/Rruga : Dhermi Vile 5+1 Per Shitje Ne "San Nicolas Resort & Residences" Pozicionohet nė vije te pare te ndėrtimit dhe eshte vila me e madhe dhe me luksoze qe nga sipėrfaqia dhe gjithė facelitetet qe ofron vila. Kjo vile zotėron nje sipėrfaqe ndėrtimi 440m² dhe perbehet nga: 5 dhoma gjumi 4 tualete livingroom gatimin te veēuar me nje pamje fantastike nga deti pishine individuale e viles Sipėrfaqia e kati pėrdhe te viles eshte 245m² ku eshte organizuar: ambienti i ditės livingroom ambienti teknik 2 tualete gatimi Sipėrfaqia e truallit te kėsaj vile eshte 1000m². Siperfaqia e katit te pare te viles eshte 175m², ku eshte organizuar i gjithė ambjenti i natės + 3 tualete , dhe dalje ne ballkon me pamje nga deti. San Nicolas shtrihet ne nje sipėrfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilėn do te ndėrtohen 60.000 m² siperfaqe ndėrtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rėndėsishėm qe i jep vlere investimit tuaj: 1. Hoteli me 5* nen markėn me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180- 200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit. 2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate ) Resorti ka pjesė tė tij dhe zona tė pėrbashkėta pėr argėtim apo shėrbime (ambiente tregtare, kėnde lojrash pėr fėmije, kėnde sportive, pishinė tė pėrbashkėt etj.) si dhe hapėsirat si rrugė, hyrje e kompleksit etj. tė cilat kėrkojnė mirėmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht qė kjo sjell dhe njė pagesė mujore ose vjetore nga ēdo rezident, nė mėnyrė qė kompleksi tė jetė gjithmonė i mirėmbajtur dhe nė kushtet mė tė mira. Per me shume informacion na kontaktoni! Pozicionohet nė vije te pare te ndėrtimit dhe eshte vila me e madhe dhe me luksoze qe nga sipėrfaqia dhe gjithė facelitetet qe ofron vila. Kjo vile zotėron nje sipėrfaqe ndėrtimi 440m² dhe perbehet nga: 5 dhoma gjumi 4 tualete livingroom gatimin te veēuar me nje pamje fantastike nga deti pishine individuale e viles Sipėrfaqia e kati pėrdhe te viles eshte 245m² ku eshte organizuar: ambienti i ditės livingroom ambienti teknik 2 tualete gatimi Sipėrfaqia e truallit te kėsaj vile eshte 1000m². Siperfaqia e katit te pare te viles eshte 175m², ku eshte organizuar i gjithė ambjenti i natės + 3 tualete , dhe dalje ne ballkon me pamje nga deti. San Nicolas shtrihet ne nje sipėrfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilėn do te ndėrtohen 60.000 m² siperfaqe ndėrtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rėndėsishėm qe i jep vlere investimit tuaj: 1. Hoteli me 5* nen markėn me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180- 200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit. 2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate ) Resorti ka pjesė tė tij dhe zona tė pėrbashkėta pėr argėtim apo shėrbime (ambiente tregtare, kėnde lojrash pėr fėmije, kėnde sportive, pishinė tė pėrbashkėt etj.) si dhe hapėsirat si rrugė, hyrje e kompleksit etj. tė cilat kėrkojnė mirėmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht qė kjo sjell dhe njė pagesė mujore ose vjetore nga ēdo rezident, nė mėnyrė qė kompleksi tė jetė gjithmonė i mirėmbajtur dhe nė kushtet mė tė mira. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  30.01.2023, 16:00
  Zona/Rruga : QTU Magazine Per Qira, QTUMagazina eshte e pozicionuar pran qendres Tregtare QTU. Ka nje siperfaqe totale 100 m2 dhe 4 m lartesi. Lokacioni i prones nndodhet ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit. Nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  30.01.2023, 15:59
  Zona/Rruga : QTU Magazine Per Qira, QTU Magazina eshte e pozicionuar pran qendres Tregtare QTU. Ka nje siperfqafe totale 180 m2 dhe 4 m lartesi. Lokacioni i prones nndodhet ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit. Nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  30.01.2023, 15:57
  Zona/Rruga : QTU Magazine Per Qira, QTU Magazina eshte e pozicionuar pran qendres Tregtare QTU. Ka nje siperfqafe totale 200 m2 dhe 4 m lartesi. Lokacioni i prones nndodhet ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit. Nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  30.01.2023, 15:48
  Zona/Rruga : QTU Magazine Per Shitje, QTU Magazina eshte e pozicionuar prane qendres Tregtare QTU. Ka nje siperfqafe totale 150 m2 dhe 4 m lartesi. Prona eshte e pajisur me kollona solete per te vazhduar ndertimin ne shtimin e nje kati. Lokacioni i prones nndodhet ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinė nga Sheshi “Skėnderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nėnė Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrėsit. Nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  26.01.2023, 16:36
  Zona/Rruga : PERBALLE DELIJORGJIT Apartament 2+1 Per Shitje, prane Qendres Globe. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mire administruar prane Qendres Globe. Prona eshte e orientuar veri-perendim, ka nje siperfaqe totale 100 m2 dhe siperfaqe e brendshme 92 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient Gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Zona ku ndodhet partamenti ofron shume facilitete te nevojshme per nje jetese sa me komode si: shkolla, universitete, markete, bar-cafe, etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mire administruar perballe kompleksit Delijorgji. Prona eshte e orientuar veri-perendim, ka nje siperfaqe totale 100 m2 dhe siperfaqe e brendshme 92 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient Gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Zona ku ndodhet partamenti ofron shume facilitete te nevojshme per nje jetese sa me komode si: shkolla, universitete, markete, bar-cafe, etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  26.01.2023, 16:34
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Ambient Open Space Per Qira, Rruga E Kavajes Ambienti ndodhet ne katin e 1 banim te nje godine te mirembajtur prane 21 Dhjetorit. Ka nje siperfaqe te brendshme 90 m2 open space me 1 tualet. Eshte i investuar, i shtruar me pllaka. I pershtatshem per zyra ose aktivitete te ndryshme biznesi. Zona e 21 Dhjetorit eshte nder me te preferuarat per zhvillim biznesi. Eshte nje mundesi ideale per investim. Cmimi eshte 500 euro neto (pa taksa). Per me shume informacion mund te na kontaktoni! Ambjenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje godine te mirembajtur prane 21 Dhjetorit. Ka nje siperfaqe te brendshme 90 m2 open space me 1 tualet. Eshte i investuar, i shtruar me pllaka. I pershtatshem per zyra ose aktivitete te ndryshme biznesi. Zona e 21 Dhjetorit eshte nder me te preferuarat per zhvillim biznesi. Eshte nje mundesi ideale per investim. Cmimi eshte 500 euro neto (pa taksa). Per me shume informacion mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  26.01.2023, 10:55
  Zona/Rruga : BLLOKU Apartament 2+1 Me Post Parkimi Per Shitje, Bllok Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje godine ne nje nder zonat me te kerkuara ne Tirane, Bllok. Prona ka siperfaqe totale 135 m2 dhe organizohet: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Zona e Bllokut eshte nder me te kerkuara per banim dhe zhvillim biznesi. Lokacioni i prones ofron afersi prane shume faciliteteve te nevojshme per nje jetese sa me komode si: supermarkete, bar-cafe, restorante, shkolla, universitete etj. Post parkimi 12,5 m2 i cili eshte i perfshire ne cmim. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.01.2023, 16:24
  Zona/Rruga : Yzberisht Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka orientim lindje-veri-perendim. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 75 m2 dhe organizohet ne: sallon kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet verande Jepet i mobiluar. Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.01.2023, 14:44
  Zona/Rruga : Rruga Teodor Keko Apartament 2+1+2 Per Shitje, Astiri Apartamenti pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te viteve te fundit me cilesi shume te larte ndertimi. Ka nje siperfaqe totale 108 m2 dhe organizohet: Sallon ndenje Ambjen gatimi 2 Dhoma gjumi 2 Tualete 2 Ballkone Korridor shperndares Zona e Astirit eshte nje nder zona me ne zhvillim te Tiranes dhe e shume kerkuar. Prane shume faciliteteve te nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.01.2023, 13:08
  Zona/Rruga : Vasil Shanto 2 Poste Parkimi Per Shitje, Vasil Shanto Postet jane te pozicionuara ne nje ndertese me vendndodhje ne Vasil Shanto. Ne katin -1 te nje godine te viteve te fundit me nje cilesi te larte ndertimi. POSTI 1 KA SIPERFAQE 23,5 M2. POSTI 2 KA SIPERFAQE 25,4 M2. Secili ka cmimin 20,000 euro. Per me shume informacion mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.01.2023, 13:06
  Zona/Rruga : Vasil Shanto Post Parkimi Per Shitje, Vasil Shanto Posti eshte i pozicionuar ne nje ndertese me vendndodhje ne Vasil Shanto. Ne katin -1 te nje godine te viteve te fundit me nje cilesi te larte ndertimi. Ka nje siperfaqe prej 25,4 m2. Posti ka cmimin 20,000 euro. Per me shume informacion mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  25.01.2023, 13:04
  Zona/Rruga : Vasil Shanto Post Parkimi Per Shitje, Vasil Shanto Posti eshte i pozicionuar ne nje ndertese me vendndodhje ne Vasil Shanto. Ne katin -1 te nje godine te viteve te fundit me nje cilesi te larte ndertimi. Ka nje siperfaqe totale 23,5 m2. Posti ka cmimin 20,000 euro. Per me shume informacion mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.01.2023, 16:31
  Zona/Rruga : Rruga Anastas Kullurioiti OKAZION-Apartament 2+1 Per Shitje, Rruga Anastas Kullurioiti Apartamenti pozicionohet ne katin 2 te nje ndertimi ne faze grope ne rrugen Anastas Kullurioiti. Ka siperfaqe totale 121,5 m2 dhe siperfaqe e brendshme 105,6 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambjent gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Zona ku ndodhet prona eshte nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Prane shume faciliteteteve te nevojshme per nje jetese sa me komode. Ndertimi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.01.2023, 12:45
  Zona/Rruga : ISH BLLOKU Ambient Komercial Per Shitje, Rruga Sami Frasheri Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rrugen Sami Frasheri. Ka nje siperfaqe totale 23 m2, me ambjent te jashtem 12 m2 te gjate dhe 2 m2 te gjere. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone e frekuentuar dhe me levizshmeri te larte njerezish. Cmimi i shitjes eshte 90,000 euro (bosh). Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.01.2023, 12:44
  Zona/Rruga : ISH BLLOKU Ambient Komercial Per Qira, Rruga Sami Frasheri Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rrugen Sami Frasheri. Ka nje siperfaqe totale 23 m2, me ambjent te jashtem 12 m2 te gjate dhe 2 m2 te gjere. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone e frekuentuar dhe me levizshmeri te larte njerezish. Cmimi i qirase eshte 500 euro (neto). Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.01.2023, 12:07
  Zona/Rruga : SAUK OKAZION-Apartament 2+1 Me Garzhd Per Shitje, Sauk Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri ne faze tulle me vendodhje ne Sauk. Ka nje siperfaqe totale 123,94 m2 dhe siperfaqe e brendshme 107,95 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Ndertimi ndodhet ne nje nder zonat ne zhvillim te Tiranes dhe te kerkuara. Ndertimi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire banimi. Bashke me apartamentin eshte dhe garazhdi i perfshire ne cmim. Per me shume informacion na kontaktoni! Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri ne faze tulle me vendodhje ne Sauk. Ka nje siperfaqe totale 123,94 m2 dhe siperfaqe e brendshme 107,95 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Ndertimi ndodhet ne nje nder zonat ne zhvillim te Tiranes dhe te kerkuara. Ndertimi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire banimi. Bashke me apartamentin eshte dhe garazhdi i perfshire ne cmim. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.01.2023, 09:31
  Zona/Rruga : KAMEZ OKAZION-Apartament 2+1 Me Verande Per Shitje, Kamez Apartmenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri ne Kamez. Ka siperfaqe totale 101 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 84,6 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Verande Ndertimi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.01.2023, 09:27
  Zona/Rruga : PROFARMA Apartament 2+1 Per Shitje, Ish Profarma Aparamenti pozicionohet ne katin 1 te nje kompleksi te ri ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa. Ka siperfaqe totale 122,84 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 105,75 m2. ORGANIZMI: Sallon ndenje Ambjent gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim. Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 17:17
  Zona/Rruga : FARKE OKAZION- Apartament Duplex Per Shitje, LAKESIDE RESIDENCE-FARKE “Lakeside” Residence, nje rezidence e re me vila dhe apartamente, e cila shtrihet me pamje nga Liqeni i Farkes, me njė vendodhje shumė tė mirė nė mes tė gjelbėrimit dhe ajrit tė pastėr. Zona ėshtė e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturė tė rregullt dhe lehtėsisht e aksesueshme me Tiranen, Qendren Tregtare TEG etj. Residenca ėshtė projektuar me arkitekturė moderne dhe ka dritė natyrale gjatė gjithė ditės falė orientimit shumė tė mirė. Do tė ofrojė punime dhe rifinitura shumė cilėsore, pamje mbreselėnėse tė liqenit, godina banimi tė rrethuara vetėm nga gjelbėrimi, sherbime, apartamentet do tė jenė me ashensor, siguri dhe administrim 24 orė, komunitet elitar etj. Parashikuar tė mbaroje ne Dhjetor 2023. Per me shume informacion na kontaktoni! “Lakeside” Residence, nje rezidence e re me vila dhe apartamente, e cila shtrihet me pamje nga Liqeni i Farkes, me njė vendodhje shumė tė mirė nė mes tė gjelbėrimit dhe ajrit tė pastėr. Zona ėshtė e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturė tė rregullt dhe lehtėsisht e aksesueshme me Tiranen, Qendren Tregtare TEG etj. Residenca ėshtė projektuar me arkitekturė moderne dhe ka dritė natyrale gjatė gjithė ditės falė orientimit shumė tė mirė. Do tė ofrojė punime dhe rifinitura shumė cilėsore, pamje mbreselėnėse tė liqenit, godina banimi tė rrethuara vetėm nga gjelbėrimi, sherbime, apartamentet do tė jenė me ashensor, siguri dhe administrim 24 orė, komunitet elitar etj. Parashikuar tė mbaroje ne Dhjetor 2023. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 17:14
  Zona/Rruga : MINE PEZA OKAZION- Apartament 1+1 Per Shitje, Mine Peza Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne rrugen Mine Peza. Ka nje siperfaqe totale 71,8 m2 nder te cilat 60,2 m2 siperfaqe e brendshme. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi Dhome gjumi Tualet Vendodhja te ofron mundesin e cdo faciliteti ne kohe te shkurter dhe eshte e lehte aksesueshme ne qytet. Kompleksi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi. Per me shume informacion na kontaktoni! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne rrugen Mine Peza. Ka nje siperfaqe totale 71,8 m2 nder te cilat 60,2 m2 siperfaqe e brendshme. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi Dhome gjumi Tualet Vendodhja te ofron mundesin e cdo faciliteti ne kohe te shkurter dhe eshte e lehte aksesueshme ne qytet. Kompleksi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 17:12
  Zona/Rruga : GJIRI I LALZIT OKAZION-Apartament 1+1 Per Shitje, SAN PIETRO-GJIRI I LALZIT Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 ne ndertimet e viteve te fundit me vendodhje Gjiri i Lalzit. Nė njė vend strategjik nė plazhin e Gjirit tė Lalezit, ėshtė projekti mė i madh i kėtij lloji, jo vetėm nė Shqipėri por edhe nė rajonin e Ballkanit. Ka nje siperfaqe totale prej 72,7 m2 nder te cilat 65,9 m2 jane siperfaqe e brendshme. OGRANIZIMI: Sallon ndenje Kend gatimi Dhome Gjumi Tualet San Pietro Resort nė njė mėnyrė shumė inovatore kombinon banimin dhe turizmin, ndikon pozitivisht nė zhvillimin e zonės dhe i sjell zonės saktėsisht atė qė mungon: Turizmin Elitar. San Pietro Resort ėshtė i pajisur plotėsisht pėr tė shėrbyer si njė oaz relaksimi dhe argėtimi pėr tė gjithė familjen, 365 ditė tė vitit. Afėrsia me Tiranėn dhe Durrėsit e bėn atė njė shtėpi tė dytė pėr tė gjithė ata qė jetojnė 20 deri nė 40 minuta larg. Nė tė njėjtėn kohė, ėshtė njė investim i sigurtė me kthime tė shpejtė, falė rritjes vjetore tė vlerės sė pronės, por edhe mundėsisė pėr tė dhėnė me qera gjatė gjithė vitit. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 17:09
  Zona/Rruga : Hamallaj OKAZION-Vile Per Shitje VALA MAR RESIDENCE, Hamallaj Vala Mar Residences ėshtė njė kompleks rezidencial e turistik i pozicionuar nė natyrėn e mrekullueshme tė Hamallajt, nė Gjirin e Lalzit. Me njė shtrirje prej 1 km nė bregdetin e Adriatikut, ky kompleks ėshtė shndėrruar nė destinacionin kryesor turistik tė individėve dhe familjeve qė dėshirojnė tė shijojnė natyrėn por edhe kėrkojnė siguri, cilėsi ndėrtimi dhe infrastrukturė. Siperfaqja e ndertimit mbi toke 155 m2. Siperfaqja e truallit 100,7 m2. Siperfaqja e katit 1 + kati 0 82,10 m2. Siperfaqja e parceles 478 m2. Siperaqja e oborrit 379,26 m2. Siperfaqja e verandes 35,7 m2. Per me shume informcion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 17:06
  Zona/Rruga : BULEVARDI KASHAR 5 Poste Parkimi Ne Katin -2 Per Shitje, Bulevardi Kashar Postet jane te pozicionuar ne katin -2 te nje godine te re ne faze karabina ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit se fundmi, Bulevardi Kashar. Kompleksi po zhvillohet ne zonen e Bulevardit Kashar sipas standarteve me te larta te ndertimit. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor me Izolim termik, ashensor modern. Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte, shkolla, qendra spitalore, qendra tregetare. Secili post ka cmimin 9,000 euro. Per me shume informacion mund te na kontaktoni. Cel. : 9,000
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 17:04
  Zona/Rruga : BULEVARDI KASHAR OKAZION-Apartament 2+1 Per Shitje, Bulevardi Kashar Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine te re ne faze karabina ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit se fundmi, Bulevardi Kashar. Ka siperfaqe totale 101,16 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 87,62 m2 dhe organizohet ne: Sallon ndenje Kend Gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Kompleksi po zhvillohet ne zonen e Bulevardit Kashar sipas standarteve me te larta te ndertimit. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor me Izolim termik, ashensor modern. Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte , shkolla , qendra spitalore, qendra tregetare. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 17:03
  Zona/Rruga : BULEVARDI KASHAR OKAZION-Apartament 2+1 Per Shitje, Bulevardi Kashar Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje godine te re ne faze karabina ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit se fundmi, Bulevardi Kashar. Ka siperfaqe totale 101.4 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 90 m2 dhe organizohet ne: Sallon ndenje Kend Gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Kompleksi po zhvillohet ne zonen e Bulevardit Kashar sipas standarteve me te larta te ndertimit. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor me Izolim termik, ashensor modern. Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte , shkolla , qendra spitalore, qendra tregetare. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 17:02
  Zona/Rruga : BULEVARDI KASHAR OKAZION-Apartament 2+1 Per Shitje, Bulevardi Kashar Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine te re ne faze karabina ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit se fundmi, Bulevardi Kashar. Ka siperfaqe totale 101 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 88,01 m2 dhe organizohet ne: Sallon ndenje Kend Gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Kompleksi po zhvillohet ne zonen e Bulevardit Kashar sipas standarteve me te larta te ndertimit. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor me Izolim termik, ashensor modern. Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte , shkolla , qendra spitalore, qendra tregetare. Per me shume informacion na kontaktoni! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine te re ne faze karabina ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit se fundmi, Bulevardi Kashar. Ka siperfaqe totale 101 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 88,01 m2 dhe organizohet ne: Sallon ndenje Kend Gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Kompleksi po zhvillohet ne zonen e Bulevardit Kashar sipas standarteve me te larta te ndertimit. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor me Izolim termik, ashensor modern. Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte , shkolla , qendra spitalore, qendra tregetare. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 17:00
  Zona/Rruga : BULEVARDI KASHAR OKAZION-Apartament 2+1 Per Shitje, Bulevardi Kashar Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine te re ne faze karabina ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit se fundmi, Bulevardi Kashar. Ka siperfaqe totale 105 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 93,72 m2 dhe organizohet ne: Sallon ndenje Kend Gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Kompleksi po zhvillohet ne zonen e Bulevardit Kashar sipas standarteve me te larta te ndertimit. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor me Izolim termik, ashensor modern. Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte , shkolla , qendra spitalore, qendra tregetare. Per me shume informacion na kontaktoni! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine te re ne faze karabina ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit se fundmi, Bulevardi Kashar. Ka siperfaqe totale 105 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 93,72 m2 dhe organizohet ne: Sallon ndenje Kend Gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Kompleksi po zhvillohet ne zonen e Bulevardit Kashar sipas standarteve me te larta te ndertimit. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor me Izolim termik, ashensor modern. Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte , shkolla , qendra spitalore, qendra tregetare. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:59
  Zona/Rruga : BULEVARDI KASHAR OKAZION-Apartament 1+1 Per Shitje, Bulevardi Kashar Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine te re ne faze karabina ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit se fundmi, Bulevardi Kashar. Ka siperfaqe totale 71,56 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 61,74 m2 dhe organizohet ne: Sallon ndenje Kend Gatimi Dhome gjumi Tualet Kompleksi po zhvillohet ne zonen e Bulevardit Kashar sipas standarteve me te larta te ndertimit. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor me Izolim termik, ashensor modern. Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte , shkolla , qendra spitalore, qendra tregetare. Per me shume informacion na kontaktoni! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine te re ne faze karabina ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit se fundmi, Bulevardi Kashar. Ka siperfaqe totale 71,56 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 61,74 m2 dhe organizohet ne: Sallon ndenje Kend Gatimi Dhome gjumi Tualet Kompleksi po zhvillohet ne zonen e Bulevardit Kashar sipas standarteve me te larta te ndertimit. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor me Izolim termik, ashensor modern. Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte , shkolla , qendra spitalore, qendra tregetare. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:56
  Zona/Rruga : ISH FUSHA E AVIACIONIT OKAZION- Apartament 2+1 Per Shitje, GARDEN RESIDENCE TURDIU Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje nga ndertimet me te mira me vendodhje tek ish fusha aviacionit, GARDEN RESIDENCE TURDIU. Ka nje siperfaqe totale 121,03 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 108,55 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 dhoma gjumi Tualet Kompleksi Turdiu ofron te gjitha facilitetet e pėrditshme si, market, bar, farmaci, pastrim kimik, parukeri, dhe disa biznese te tjera ne zonė si Furrė Buke etj. Zona e ish Fushės se Aviacionit ka njė perspektivė tė lartė zhvillimi bazuar mbi planin urbanistik dhe konkretizimin e ndėrtimeve tė reja. Aksesi i lartė nė hyrjen dhe daljen nga Tirana e bėn zonėn atraktive pėr pjesen mė tė madhe tė popullsisė. Per me shume informacion na kontaktoni. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje nga ndertimet me te mira me vendodhje tek ish fusha aviacionit, GARDEN RESIDENCE TURDIU. Ka nje siperfaqe totale 121,03 m2 nder keto siperfaqe e brendshme 108,55 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 dhoma gjumi Tualet Kompleksi Turdiu ofron te gjitha facilitetet e pėrditshme si, market, bar, farmaci, pastrim kimik, parukeri, dhe disa biznese te tjera ne zonė si Furrė Buke etj. Zona e ish Fushės se Aviacionit ka njė perspektivė tė lartė zhvillimi bazuar mbi planin urbanistik dhe konkretizimin e ndėrtimeve tė reja. Aksesi i lartė nė hyrjen dhe daljen nga Tirana e bėn zonėn atraktive pėr pjesen mė tė madhe tė popullsisė. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:55
  Zona/Rruga : 5 Maji OKAZION-APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, KOMPLEKSI REZIDENCIAL TIRANA UPTOWN Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 (faze karabina) ne kompleksin rezidencial TIRANA UPTOWN me vendodhje ne rrugen 5 MAJI. Ka nje siperfaaqe totale 110,24 m2 dhe siperfaqe e brendshme 96,7 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Ai ndodhet vetėm 1.6 km larg qendrės sė kryeqytetit dhe ėshtė projektuar tė ofrojė tė gjitha facilitetet e nevojshme pėr njė jetesė komode. Ky ėshtė kompleksi i ri mė i afėrt me qendrėn e Tiranės. Kompleksi ka njė arkitekturė bashkėkohore dhe teknologji ndėrtimi tė standarteve tė larta si fasadė e ventiluar, dritare termike, izolim akustik, ventilime individuale, instalime pėr panele diellore etj. Per me shume informacion na kontaktoni! Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 (faze karabina) ne kompleksin rezidencial TIRANA UPTOWN me vendodhje ne rrugen 5 MAJI. Ka nje siperfaaqe totale 110,24 m2 dhe siperfaqe e brendshme 96,7 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Ai ndodhet vetėm 1.6 km larg qendrės sė kryeqytetit dhe ėshtė projektuar tė ofrojė tė gjitha facilitetet e nevojshme pėr njė jetesė komode. Ky ėshtė kompleksi i ri mė i afėrt me qendrėn e Tiranės. Kompleksi ka njė arkitekturė bashkėkohore dhe teknologji ndėrtimi tė standarteve tė larta si fasadė e ventiluar, dritare termike, izolim akustik, ventilime individuale, instalime pėr panele diellore etj. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:52
  Zona/Rruga : 5 Maji OKAZION-APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, KOMPLEKSI REZIDENCIAL TIRANA UPTOWN Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 (faze karabina) ne kompleksin rezidencial TIRANA UPTOWN me vendodhje ne rrugen 5 MAJI. Ka nje siperfaaqe totale 110,24 m2 dhe siperfaqe e brendshme 96,7 m2. ORGANIZIMI: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Ai ndodhet vetėm 1.6 km larg qendrės sė kryeqytetit dhe ėshtė projektuar tė ofrojė tė gjitha facilitetet e nevojshme pėr njė jetesė komode. Ky ėshtė kompleksi i ri mė i afėrt me qendrėn e Tiranės. Kompleksi ka njė arkitekturė bashkėkohore dhe teknologji ndėrtimi tė standarteve tė larta si fasadė e ventiluar, dritare termike, izolim akustik, ventilime individuale, instalime pėr panele diellore etj. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:50
  Zona/Rruga : PROFARMA OKAZION-Post Parkimi Per Shitje, Ish Profarma Posti eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje kompleksi te ri ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa. Ka nje siperfaqe totale 23,46 m2 nder keto 13,32 m2 siperfaqe e brendshme. Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim. Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative. Per me shume informacion mund te na kontaktoni Posti eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje kompleksi te ri ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa. Ka nje siperfaqe totale 23,46 m2 nder keto 13,32 m2 siperfaqe e brendshme. Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim. Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative. Per me shume informacion mund te na kontaktoni Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:49
  Zona/Rruga : PROFARMA OKAZION-Post Parkimi Per Shitje, Ish Profarma Posti eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje kompleksi te ri ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa. Ka nje siperfaqe totale 23,46 m2 nder keto 13,32 m2 siperfaqe e brendshme. Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim. Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative. Per me shume informacion mund te na kontaktoni Posti eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje kompleksi te ri ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa. Ka nje siperfaqe totale 23,46 m2 nder keto 13,32 m2 siperfaqe e brendshme. Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim. Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative. Per me shume informacion mund te na kontaktoni Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:47
  Zona/Rruga : PROFARMA OKAZION-Post Parkimi Per Shitje, Ish Profarma Posti eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje kompleksi te ri ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa. Ka nje siperfaqe totale 27,1 m2 nder keto 15,39 m2 siperfaqe e brendshme. Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim. Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative. Per me shume informacion mund te na kontaktoni Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:45
  Zona/Rruga : PROFARMA Dyqan Per Shitje, Ish ProfarmaDyqani pozicionohet ne katin 0 te nje kompleksi te ri ne faze pllake ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa. Ka nje siperfaqe totale 77,47 m2 nder keto 73,59 m2 siperfaqe e brendshme. Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim. Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:41
  Zona/Rruga : PROFARMA Dyqan Per Shitje, Ish Profarma Dyqani pozicionohet ne katin 0 te nje kompleksi te ri ne faze pllake ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa. Ka nje siperfaqe totale 68,09 m2 nder keto 64,68 m2 siperfaqe e brendshme. Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim. Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative. Per me shume informacion na kontaktoni! Dyqani pozicionohet ne katin 0 te nje kompleksi te ri ne faze pllake ne nje nder zonat me te vjetra te Tiranes, ish Proframa. Ka nje siperfaqe totale 68,09 m2 nder keto 64,68 m2 siperfaqe e brendshme. Nje ndertim bashkekohor me parametra dhe cilesi te larte ne ndertim. Fasada e jashtme e ndertimit eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:40
  Zona/Rruga : KODRA E DIELLIT Apartament 2+1 Me Verande Per Shitje, Kodra E Diellit Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne Residencen Kodra Diellit. Ka nje siperfaqe totale 133,20 m2 nder keto 111,9 m2 siperfaqe e brendshme dhe 144 m2 verande. Organizimi: Sallon ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Verande Rezidenca ėshtė e konceptuar si njė ekspozitė e mirėfilltė artistike ku fasadat, tarracat, trotuaret, shkallaret, ndriēuesit, oxhaqet, madje edhe koshat e mbeturinave, janė trajtuar si vepra tė mirėfillta arti. “Kodra e Diellit” ėshtė njė hapėsirė ku rregulli dhe siguria urbane e ndėrthurur me estetikėn dhe artin, sigurojnė njė stil jetese tė gjelbėr dhe frymėzues. Arkitektura e veēantė e realizuar nė ēdo njėsi, me njė oborr ose njė verandė, ofron komoditet dhe privatėsi tė plotė. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 16:33
  Apartament 1+1 Per Shitje, Pista Iliria-Durres Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe prej 23 m2 dhe organizohet ne: sallon me kend gatimi 1 dhome gjumi tualet Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Eshte i pajisur me hipoteke. Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat turistike dhe me te frekuentuara te qytetit te Durresit. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 15:57
  Zona/Rruga : Hamallaj OKAZION-Vile Per Shitje Turquoise Marine Hamallaj Turquoise Marina ėshtė ndėr projektet mė tė mėdhaja, jo vetėm nė Shqipėri, por edhe nė rajonin e Ballkanit, me njė sipėrfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipėrfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar nė Hamallaj, nė zonėn e Gjirit tė Lalėzit. Ofron izolim termik, teknologji tė lartė, siguri tė plotė me sistem tė dixhitalizuar si dhe njė arkitekturė moderne dhe tepėr funksionale. Siperfaqja e apartamentit 261 m2. Siperfaqja e verandes 87,64 m2. Siperfaqja e nentokes 130,71 m2. Siperfaqja e parceles 772 m2. Shėrbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant. Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi pėr mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biēikletash, Ambiente sportive. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 15:55
  Zona/Rruga : KODRA E DIELLIT OKAZION-Apartament 1+1 Per Shitje, Kodra E Diellit Apartamenti ndodhet nje ndertim te ri ne faze karabina te Kodra e Diellit. Ka nje siperfaqe totale 69,94 m2 nder keto 58,78 m2 siperfaqe e brendshme. Organizimi: Sallon ndenje Ambient gatimi Dhome gjumi Tualet Rezidenca ėshtė e konceptuar si njė ekspozitė e mirėfilltė artistike ku fasadat, tarracat, trotuaret, shkallaret, ndriēuesit, oxhaqet, madje edhe koshat e mbeturinave, janė trajtuar si vepra tė mirėfillta arti. “Kodra e Diellit” ėshtė njė hapėsirė ku rregulli dhe siguria urbane e ndėrthurur me estetikėn dhe artin, sigurojnė njė stil jetese tė gjelbėr dhe frymėzues. Arkitektura e veēantė e realizuar nė ēdo njėsi, me njė oborr ose njė verandė, ofron komoditet dhe privatėsi tė plotė. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 15:54
  Zona/Rruga : KODRA E DIELLIT OKAZION-Apartament 1+1 Per Shitje, Kodra E Diellit Apartamenti ndodhet nje ndertim te ri ne faze rifinature te Kodra e Diellit. Ka nje siperfaqe totale 91.13 m2 nder keto 63,71 m2 siperfaqe e brendshme. Organizimi: Sallon ndenje Ambient gatimi Dhome gjumi Tualet Rezidenca ėshtė e konceptuar si njė ekspozitė e mirėfilltė artistike ku fasadat, tarracat, trotuaret, shkallaret, ndriēuesit, oxhaqet, madje edhe koshat e mbeturinave, janė trajtuar si vepra tė mirėfillta arti. “Kodra e Diellit” ėshtė njė hapėsirė ku rregulli dhe siguria urbane e ndėrthurur me estetikėn dhe artin, sigurojnė njė stil jetese tė gjelbėr dhe frymėzues. Arkitektura e veēantė e realizuar nė ēdo njėsi, me njė oborr ose njė verandė, ofron komoditet dhe privatėsi tė plotė. Per me shume informacion na kontaktoni!
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 15:49
  Zona/Rruga : MINE PEZA Apartament 3+1 Ne Shitje, Kompleks I Ri Ne Proces Ndertimi Tek Mine Peza Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje rezidence e cila eshte ne proces ndertimi ne rrugen Mine Peza. Ka siperfaqe totale prej 152 m2 nder keto 125 m2 e brendshme dhe organizohet ne: Sallon ndenje Kend gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete Kompleksi nga ana funksionale eshte ideuar ne: 3 kate nentoke me funksion parkim (kati -1 pjeserisht teknik), aksesi tek te cilat behet nga ana e rruges “Mine Peza”, ne pjesen veriperendimore te sheshit ne ndertimit. Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm. Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike . Nga ana volumentrike dallohet forma e rregullt gjeomentrike e volumit te objektit e nderthurur me ballkonet e harkuara ne pjesen e jashtme dhe ate te brendeshme te objektit. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 15:45
  Zona/Rruga : Rruga Haxhi Hysen Dalliu 27 Poste Parkimi Per Shitje, Rruga Haxhi Hysen Dalliu Postet e parkimit ndodhet ne katin -1 te nje godine te viteve te fundit me nje cilesi te larte ndertimi ne Rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Ka nje siperfaqe ndertimi 600,5 m2. Mund te sherbeje si: autosallon makina me qira stacion karikimi per taksite parkim me pagese Lokacioni eshte shume i favorshem dhe ure lidhese midis Rruges Mine Peza dhe Stacionit te Trenit. Nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 15:38
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit OKAZION-Apartament 3+1 Per Shitje, Komuna E Parisit Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje ndertimi ne faze grope nė Rr. "Medar Shtylla", nė zonėn e njohur si Komuna Parisit. Ka nje siperfaqe totale prej 140,80 m2 nder keto 117,3 m2 siperfaqe e bdrenshme, organizohet ne: Sallon ndenje Ambient gatimi 3 Dhoma gjumi 2 Tualete Godina e propozuar ėshtė konceptuar si njė objekt i zhvilluar nė vertikalitet. Objekti, nė 2 katet e para zhvillohet me ambjente shėrbimi nė formėn e zyrave dhe ambjenteve tregtare. Katet e mesipėrme do jenė banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet mė tė ndryshme me hapsira tė bollshme. Zona e Komunes se Parisit eshte nje nder zonat me preferenciale dhe te pershtatshme per banim dhe zhvillimin e nje biznesi. Prane shume faciliteteve te nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  23.01.2023, 12:51
  Zona/Rruga : Porcelan Bar-Cafe Per Qira, Porcelan Prona pozicionohet ne katin 0 me vendodhje ne zonen e Porcelanit. Organizohet ne 1 kat me verande dhe tualet. Ambienti eshte investuar ne punime cilesore dhe disponon: -Banak -Karrike -Tavolina -Televizor -Aspirator Eshte i pajisur me te gjitha paisjet dhe aksesoret e nevojshem per ushtrimin e ketij aktiviteti. Nga brenda eshte i mire investuar ku prej disa vitesh funksionon si bar dhe ka nje klientele te ngritur. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone e frekuentuar dhe me levizshmeri te larte njerezish. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! Cel. : +355676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  20.01.2023, 15:39
  Zona/Rruga : prane 9 kateshet Godina pozicionohet buze rruge dhe ka nje siperfaqe totale prej 1340 m2. Organizohet ne: katin 0: hyrja kati 1: hyrja kati 2,3,4: ambient open space Ambienti eshte i investuar ne punime dhe i pajisur me kondicioner. Eshte e pershtatshme per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi. Zona ku ndodhet eshte mjaft e frekuentuar dhe e favorizuar per zhvillimin e bizneseve. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
More Activity
About Dielli Real Estate
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
00355676770475
Adresa:
Kullat Binjake, Kati 2
Telefon:
00355676770475
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare

kartvizita

Edit Value


Cel. : 00355676770475
Kullat Binjake, Kati 2

Listo ofertat e Dielli Real Estate
Njoftime
636