Shiko Profilin: Revo Hospitality Group (RHG) shpk - www.njoftime.com
500 HP Bata
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  30.09.2022, 12:14
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicion vakant: Shofer Kriteret: Te jete korrekt. Te jete i komunikueshem. Te kete patente te klasit B. Eksperience pune minimumi 3 vite. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin 0694020038 ose hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 04.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/
  0 replies | 1265 view(s)
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  30.09.2022, 12:14
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicion vakant: Shofer Kriteret: Te jete korrekt. Te jete i komunikueshem. Te kete patente te klasit B. Eksperience pune minimumi 3 vite. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin 0694020038 ose hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 04.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  29.09.2022, 15:33
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicionet vakante: Punetor Magazine Te interesuarat te kontaktojne ne numrin 0694020038 ose hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 08.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/ https://liftrestaurant.al/ https://www.instagram.com/lift_tirana/ https://www.facebook.com/LIFT-Steak-Rooftop-Bar-100621475202723/ https://www.salt.al/ https://www.instagram.com/salt_tirana/ https://www.facebook.com/salt.tirana/ https://opa.com.al/about-us/ https://www.instagram.com/opa.com.al/ https://www.facebook.com/opa.albania/
  0 replies | 638 view(s)
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  29.09.2022, 15:33
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicionet vakante: Punetor Magazine Te interesuarat te kontaktojne ne numrin 0694020038 ose hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 08.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/ https://liftrestaurant.al/ https://www.instagram.com/lift_tirana/ https://www.facebook.com/LIFT-Steak-Rooftop-Bar-100621475202723/ https://www.salt.al/ https://www.instagram.com/salt_tirana/ https://www.facebook.com/salt.tirana/ https://opa.com.al/about-us/ https://www.instagram.com/opa.com.al/ https://www.facebook.com/opa.albania/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  29.09.2022, 15:30
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicion vakant: Specialist/e i/e Finances DETYRAT: Pergjegjes pėr regjistrimin sakte dhe ne kohe te dokumentacionit financiar duke siguruar bazen e informacionit per departamentin e finances dhe kompanine. Regjistrimi i faturave tatimore ne sistemin financiar dhe rakordimi i tyre me platformen Self Care. Regjistrimi i transaksioneve bankare per te gjitha llogarite qe kompania posedon. Regjistrim i mandateve te bankes, pagesa dhe arketime. Rakordimi i balancave te bankes. Pėrgatitja e raporteve lidhur me regjistrimet e mesiperme sipas kerkeses sė kreut te departamentit dhe menaxhimit. Kėrkesat e profilit Diplomė Bachelor ose Master nė Financė/Kontabilitet/Ekonomik ose fusha tė ngjashme, Eksperience te pakten 1 vit, Njohuri te programit Microsoft Dynamics 365 (Navision) perben avantazh, Te kete aftesi te mira te Microsoft Office, Tė ketė aftesi te mire tė programeve tė ndryshme kompjuterike, Aftėsi pėr tė menaxhuar projekte dhe detyra tė shumėfishta nė tė njėjtėn kohė, Aftėsi pėr tė kryer punė cilėsore nėn situata presioni, Tė jetė i/e motivuar dhe energjik/e, Aftėsi shumė tė mira komunikuese, Aftėsi shumė tė mira organizuese, Etikė profesionale dhe gjithmonė i/e gatshėm. Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 13.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/
  0 replies | 649 view(s)
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  29.09.2022, 15:30
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicion vakant: Specialist/e i/e Finances DETYRAT: Pergjegjes pėr regjistrimin sakte dhe ne kohe te dokumentacionit financiar duke siguruar bazen e informacionit per departamentin e finances dhe kompanine. Regjistrimi i faturave tatimore ne sistemin financiar dhe rakordimi i tyre me platformen Self Care. Regjistrimi i transaksioneve bankare per te gjitha llogarite qe kompania posedon. Regjistrim i mandateve te bankes, pagesa dhe arketime. Rakordimi i balancave te bankes. Pėrgatitja e raporteve lidhur me regjistrimet e mesiperme sipas kerkeses sė kreut te departamentit dhe menaxhimit. Kėrkesat e profilit Diplomė Bachelor ose Master nė Financė/Kontabilitet/Ekonomik ose fusha tė ngjashme, Eksperience te pakten 1 vit, Njohuri te programit Microsoft Dynamics 365 (Navision) perben avantazh, Te kete aftesi te mira te Microsoft Office, Tė ketė aftesi te mire tė programeve tė ndryshme kompjuterike, Aftėsi pėr tė menaxhuar projekte dhe detyra tė shumėfishta nė tė njėjtėn kohė, Aftėsi pėr tė kryer punė cilėsore nėn situata presioni, Tė jetė i/e motivuar dhe energjik/e, Aftėsi shumė tė mira komunikuese, Aftėsi shumė tė mira organizuese, Etikė profesionale dhe gjithmonė i/e gatshėm. Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 13.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  12.09.2022, 12:27
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicion vakant: Specialist/e i/e Finances DETYRAT: Menaxhimi i procesit te shitjes ne sistemin financiar per te gjitha njesite e shoqerise, Kontrolli i xhirove ditore te Userave me shitjet ne sistem per te gjitha njesite e shitjes, Krijimi i artikujve te shitjes si dhe krijimi e recepturave ne bashkepunim me piken dhe departamentin e blerjes, Inventarizim dhe kontroll i inventarit fizik ne nje nga pikat e percaktuara, Sistemon ndryshimin e gjendjes Sistem/Fizik pas kryerjes se inventarizimit, Analiza te kostove dhe raportime sipas kerkesave te menaxhimit. Kėrkesat e profilit Diplomė Bachelor ose Master nė Financė/Kontabilitet/Ekonomik ose fusha tė ngjashme, Eksperience te pakten 1-2 vjet, Njohuri te programit Microsoft Dynamics 365 (Navision), Te kete aftesi shume te mira te Microsoft Office, Tė ketė aftesi shume te mire tė programeve tė ndryshme kompjuterike, Aftėsi pėr tė menaxhuar projekte dhe detyra tė shumėfishta nė tė njėjtėn kohė, Aftėsi pėr tė kryer punė cilėsore nėn situata presioni, Tė jetė i/e motivuar dhe energjik/e, Aftėsi shumė tė mira komunikuese, Aftėsi shumė tė mira organizuese, Etikė profesionale dhe gjithmonė i/e gatshėm. Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 26.09.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  12.09.2022, 12:27
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicion vakant: Specialist/e i/e Finances DETYRAT: Menaxhimi i procesit te shitjes ne sistemin financiar per te gjitha njesite e shoqerise, Kontrolli i xhirove ditore te Userave me shitjet ne sistem per te gjitha njesite e shitjes, Krijimi i artikujve te shitjes si dhe krijimi e recepturave ne bashkepunim me piken dhe departamentin e blerjes, Inventarizim dhe kontroll i inventarit fizik ne nje nga pikat e percaktuara, Sistemon ndryshimin e gjendjes Sistem/Fizik pas kryerjes se inventarizimit, Analiza te kostove dhe raportime sipas kerkesave te menaxhimit. Kėrkesat e profilit Diplomė Bachelor ose Master nė Financė/Kontabilitet/Ekonomik ose fusha tė ngjashme, Eksperience te pakten 1-2 vjet, Njohuri te programit Microsoft Dynamics 365 (Navision), Te kete aftesi shume te mira te Microsoft Office, Tė ketė aftesi shume te mire tė programeve tė ndryshme kompjuterike, Aftėsi pėr tė menaxhuar projekte dhe detyra tė shumėfishta nė tė njėjtėn kohė, Aftėsi pėr tė kryer punė cilėsore nėn situata presioni, Tė jetė i/e motivuar dhe energjik/e, Aftėsi shumė tė mira komunikuese, Aftėsi shumė tė mira organizuese, Etikė profesionale dhe gjithmonė i/e gatshėm. Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 26.09.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/
  0 replies | 375 view(s)
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  12.09.2022, 12:22
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicion vakant: Specialist/e i/e Finances DETYRAT: Pergjegjes pėr regjistrimin sakte dhe ne kohe te dokumentacionit financiar duke siguruar bazen e informacionit per departamentin e finances dhe kompanine. Regjistrimi i faturave tatimore ne sistemin financiar dhe rakordimi i tyre me platformen Self Care. Regjistrimi i transaksioneve bankare per te gjitha llogarite qe kompania posedon. Regjistrim i mandateve te bankes, pagesa dhe arketime. Rakordimi i balancave te bankes. Pėrgatitja e raporteve lidhur me regjistrimet e mesiperme sipas kerkeses sė kreut te departamentit dhe menaxhimit. Kėrkesat e profilit Diplomė Bachelor ose Master nė Financė/Kontabilitet/Ekonomik ose fusha tė ngjashme, Eksperience te pakten 1 vit, Njohuri te programit Microsoft Dynamics 365 (Navision) perben avantazh, Te kete aftesi te mira te Microsoft Office, Tė ketė aftesi te mire tė programeve tė ndryshme kompjuterike, Aftėsi pėr tė menaxhuar projekte dhe detyra tė shumėfishta nė tė njėjtėn kohė, Aftėsi pėr tė kryer punė cilėsore nėn situata presioni, Tė jetė i/e motivuar dhe energjik/e, Aftėsi shumė tė mira komunikuese, Aftėsi shumė tė mira organizuese, Etikė profesionale dhe gjithmonė i/e gatshėm. Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 13.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  09.09.2022, 11:15
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Aktualisht ne kemi pozicion vakant: Shofer Kriteret: Te jete korrekt. Te jete i komunikueshem. Te kete patente te klasit B. Eksperience pune minimumi 3 vite. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin 0694020038 ose hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 04.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  05.09.2022, 11:55
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin e fast food-eve Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Nje nga bizneset tona fast food Opa Greek Street po kerkon: Punonjese Pastrimi ne OPA TEG Punonjese Pastrimi tek OPA 9-kateshet Kushtet e punes: Te jete e paster dhe e rregullt, Puna eshte 8 ore ne dite, me turne, Paga neto 40,000 leke. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0694020038. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://opa.com.al/about-us/ https://www.instagram.com/opa.com.al/ https://www.facebook.com/opa.albania/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  05.09.2022, 11:51
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Nje nga restorantet tona Salt Restaurant po kerkon: Ndihmes/e Kuzhinier/e Kamarier/e Kompania REVO Hospitality Group ofron kushte shumė tė mira pune dhe financiare. Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 08.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://www.salt.al/ https://www.instagram.com/salt_tirana/ https://www.facebook.com/salt.tirana/
  0 replies | 222 view(s)
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  05.09.2022, 11:51
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Nje nga restorantet tona Salt Restaurant po kerkon: Ndihmes/e Kuzhinier/e Kamarier/e Kompania REVO Hospitality Group ofron kushte shumė tė mira pune dhe financiare. Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 08.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://www.salt.al/ https://www.instagram.com/salt_tirana/ https://www.facebook.com/salt.tirana/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  05.09.2022, 11:50
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Nje nga restorantet tona Salt Restaurant po kerkon: Ndihmes/e Kuzhinier/e Kamarier/e Kompania REVO Hospitality Group ofron kushte shumė tė mira pune dhe financiare. Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 08.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://www.salt.al/ https://www.instagram.com/salt_tirana/ https://www.facebook.com/salt.tirana/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  05.09.2022, 11:48
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin e fast food-eve Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Nje nga restorantet tona Lift Steak & Rooftop Bar po kerkon: Pasticier/e Ndihmes/e Kuzhinier/e Kamarier/e Punonjes/e Pastrimi Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 08.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/ https://liftrestaurant.al/ https://www.instagram.com/lift_tirana/ https://www.facebook.com/LIFT-Steak-Rooftop-Bar-100621475202723/
  0 replies | 231 view(s)
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  05.09.2022, 11:48
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin e fast food-eve Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Nje nga restorantet tona Lift Steak & Rooftop Bar po kerkon: Pasticier/e Ndihmes/e Kuzhinier/e Kamarier/e Punonjes/e Pastrimi Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 08.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/ https://liftrestaurant.al/ https://www.instagram.com/lift_tirana/ https://www.facebook.com/LIFT-Steak-Rooftop-Bar-100621475202723/
 • Revo Hospitality Group (RHG) shpk's Avatar
  05.09.2022, 11:48
  Revo Hospitality Group ėshtė themeluar nė vitin 2018 dhe ėshtė njė nga kompanitė lider qė operon nė biznesin e hotelerisė nė Tiranė. Revo Hospitality Group menaxhon markat mė tė dalluara nė industri si Salt Restaurant, Lift Steak & Rooftop Bar dhe zinxhirin e fast food-eve Opa Greek Street. REVO Hospitality Group po kerkon profesionistė me pervojė dhe tė rinj tė talentuar, tė cilėt janė tė etur pėr tė mėsuar, zhvilluar dhe pėr tė treguar profesionalizėm. Nje nga restorantet tona Lift Steak & Rooftop Bar po kerkon: Pasticier/e Ndihmes/e Kuzhinier/e Kamarier/e Punonjes/e Pastrimi Nėse dėshironi tė beheni pjesė e skuadrės REVO Hospitality Group, jeni te mirėpritur tė dorėzoni CV tuaj nė adresėn e email-it: hr@rhg.al Data e fundit e aplikimeve ėshtė 08.10.2022. Departamenti i BNJ Mob: 069 70 79 300 Email: hr@rhg.al https://rhg.al/ https://www.instagram.com/revohg/ https://www.facebook.com/revoHG/ https://liftrestaurant.al/ https://www.instagram.com/lift_tirana/ https://www.facebook.com/LIFT-Steak-Rooftop-Bar-100621475202723/
No More Results
About Revo Hospitality Group (RHG) shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355 69 207079300
Adresa:
Rruga “Papa Gjon Pali II”, Ambasador 3 1001, Tirane. Albania
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Hoteleri
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value


Rr. Papa Gjon Pali II, Ambasador 3 - Tirane

hr@rhg.al | +355 69 70 79 300

Home Page
https://rhg.al/
Njoftime
40