Shiko Profilin: BelaRealestate - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
 • BelaRealestate's Avatar
  29.09.2022, 16:58
  Zona/Rruga : Liqeni i Thate Shitet Apartament 1+1+Parkim Tek Liqeni I Thate (ID B110152) Tirane Tek Liqeni i Thate prane hotel Radisson shitet apartament 1+1+Verande+2 poste parkimi me siperfaqe 134 m2 nga te cilat 60 m2 jane verande, kati 1, pallat i ri rezidencial, me hipoteke, orjentimi me diell, e mobiluar ne menyre bashkekohore, bace, polic sigurimi 10 vjecare. Apartamenti rganizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur prane nje jete komode. Cmimi 179.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11parkim-tek-liqeni-i-thate/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.09.2022, 17:47
  Zona/Rruga : Fresku Jepet Me Qera Apartament Ne Fresk (ID B220278 Ne Fresk, ne Qesarake, prane Auto-Kalaja, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati 1 teknik (i ngritur nga toka me disa shkalle), pallat i ri, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale dhoma dytesore e gjumit, koridori tualeti dhe ballkoni. Preferohen familjare! Jepet me qera 310 euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-ne-fresk-id-b220278/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.09.2022, 17:25
  Zona/Rruga : mullet Shitet Bujtine Ne Mullet (ID BSHH3) Tirane Ne Mullet shitet bujtine me siperfaqe trualli 5000 m2 nga te cillat 500 m2 jane ndertim, ndertese e re, me hipoteke, verande, pishine dimerore dhe verore ( , 8 dhoma per hoteleri, 1 restorant, sistem aspirimi, kondicioner, 4 vernda te jashtme, pamje panoramike, bace, parking, kend lojrash, aktualisht i dhene me qera, klientele e ngritur. Kati 1 organizohet nga restoranti dhe 2 tualete, kati 2 organizohet nga 4 dhoma secila me tualet, ballkoni dhe holli, kati 3 organizohet nga 4 dhoma, 4 tualete, koridori lidhes dhe ballkoni. Ambjenti jashtem organizohet nga pishina, verandat, 2 tualete, dhoma zhveshje, magazine, bacja dhe parkingu. Ndodhet ne nje zone me nje turizem te zhvilluar dhe teper te akseueshme nga autostrada dhe rruga dyteosre. Cmimi 1.300.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-bujtine-ne-mullet-id-bshh3-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.09.2022, 17:11
  Zona/Rruga : Ali Demi Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem (ID B11163) Ne Ali Dem, tek rruga Idriz Dollaku, prane burgut te grave shitet apartment 1+1 me siperfaqe 46 m2, kati 1, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, ME HIPOTEKE, i rivlersuar,orientimi me diell, e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale dhe tualeti. Shitet 50.000 euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-ne-ali-dem-id-b11163/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.09.2022, 14:32
  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Jepet Me Qera Grasoniere Tek Rruga E Dibres (ID BG34) Tek Rruga e Dibres, prane QSUT, jepet me qera grasoneire, me siperfaqe 40 m2, kati i 6 (i fundit), pallat i ri , me ashensor, e mobiluar. Ndodhen ne zone te qete per banim. Pershtatshme per 2 ose 3 student. Jepet me qera 300 euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-grasoniere-tek-rruga-e-dibres-id-bg34/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.09.2022, 11:06
  Zona/Rruga : marteniteti i ri Shitet Apartament 1+1 Tek Materniteti I RI (ID B11162) Tirane Tek Materniteti i Ri, ne bulevardin Zhan Dark shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53 m2, kati 4(jo i fundit), pallat ekzistues, orjentimi jug-lindje, me hipoteke, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Cmimi 55.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-tek-materniteti-i-ri/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.09.2022, 10:37
  Zona/Rruga : Fabrika e Miellit Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Tek Fabrika E Birres (ID BV2160) Tirane Tek Fabrika e Birres, ne rrugen Teodor Keko jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 90 m2, ndertese 1 katshe, kondicioner, orjentimi me diell, e mobiluar, e pershtatshme per 4 persona. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhomat e gjumit dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme. Cmimi 350 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-shtepi-private-21-tek-fabrika-birres-id-bv2160-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.09.2022, 09:48
  Zona/Rruga : Fresku Shitet Apartament 1+1 Tek Fresku (ID B110151) Tirane\ Tek Fresku, prane Market Aldit, ne rrugen Muhamet Deliu, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66 m2 ME HIPOTEKE, kati 4, pallat i ri(2005), me ashensor, orjentimi jug-veri, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti. Shitet 55000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-tek-fresku-id-b110151-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  27.09.2022, 16:41
  Zona/Rruga : Brryli Shitet Apartament 1+1 Tek Materniteti I RI (ID B11162) Tirane Tek Materniteti i Ri, ne bulevardin Zhan Dark shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53 m2, kati 4(jo i fundit), pallat ekzistues, orjentimi jug-lindje, me hipoteke, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Cmimi 55.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-tek-materniteti-i-ri/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.09.2022, 16:42
  Zona/Rruga : Fresku Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B220277) Tirane Tek Fresku, ne rrugen Muhamet Deliu, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 108 m2, kati i 5 jo i fundit, pallat i ri, me ashensor, mobilimi i ri. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe 2 tualetet. Apartamenti eshte i pershtatshem per familje ose 3 vajza! Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 360 Euro i padiskutueshem! https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-ne-fresk-id-b220277-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.09.2022, 16:24
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Jepet Me Qera Penthouse Tek 21-Dhjetori (ID B22141) Tirane Tek 21-Dhjetori prane Myslym Shyrit jepet me qera penthouse 2+1 me siperfaqe totale 265 m2 nga te cilat 90 m2 jane siperfaqe e banueshme + 55 m2 papafingo dhe 120 m2 verande, kati 5, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, orjentimi jug-lindje-perendim, panel djellor, e mobiluar(papafingo bosh), oxhak. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimonilae, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe veranda e gjelberuar. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jetese komode. Cmimi 450 Euro|Muaj (bashke me papafingon 500 Euro) https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-penthouse-tek-21-dhjetori-id-b22141-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  23.09.2022, 17:57
  Zona/Rruga : pallati me shigjeta Shitet Apartament 1+1+ Post Parkimi Tek Pallati Me Shigjeta (ID B110150) Tirane Tek Rruga e Kavajes, tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 67 m2( 61 m2 ME HIPOTEKE), kati i 4, pallat i ri, me ashensor. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori, ballkoni dhe tualeti. Shitet pjeserisht e mobiluar. Perfshire ne cmim edhe nje post parkimi 13 m2. Shitet 84000 euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-post-parkimi-tek-pallati-me-shigjeta-id-b110150-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  23.09.2022, 17:18
  Zona/Rruga : Astir Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Astiri (ID B220276) Tirane Ne Astir, prane Bulevardit Ri Rotondo 1, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati 5 banim, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, ballkoni madh dhe 2 tualetet. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 400 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-astiri-id-b220276-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  23.09.2022, 16:53
  Zona/Rruga : Kinostudio Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kinostudio (ID B22188) Tirane Ne Kinostudio, prane karburant Alpet, ne rrugen Aleksander Moisiu, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 90 m2, kati i 2, pallat ekzistues, i mobiluar. apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes,ballkoni dhe tualeti. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 300 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-kinostudio-id-b22188-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  23.09.2022, 16:35
  Zona/Rruga : Astir Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Astir (ID B220275) Tirane Tek Astiri, prane Viles L, jepet me qera apartament 2+1+2, me siperfaqe 100 m2, kati i 3, pallat i ri, me ashensor, orientimi jug, lindje, pjeserishte i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe 2 tualetet. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 350 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-ne-astir-id-b220275-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.09.2022, 16:32
  Zona/Rruga : QSUT Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek QSUT (ID B210214) Tirane Tek QSUT, ne rrugen e Dibres, prane Gjimnazit Eqerem Cabej, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 3, pallat i ri, i vitit 2022, me ashensor, i pabanuar me pare. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti. Ne proces mobilimi. Ndodhet ne nje nga zonat qe ka te gjitha facilietet prane si, shkolla, gjimnaze, universitete, spsitalet, laborator, klinika, markete, etj. Per me teper informcion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Cmimi 350 Euro I Padisukueshem https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-11-tek-qsut-id-b210214-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.09.2022, 15:49
  Zona/Rruga : Zogu i Zi Shitet Apartament 2+1 Tek Zogu I Zi (ID B120230) Tirane Tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2 ME HIPOTEKE, kati i 7, pallat i ri me ashensor, i mobiluar, kondicioner, me parket. Orientimi ne Jug-Lindje dhe Jug-Perendim. Organizohet nga salloni bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare! Shitet 173000 euro https://belarealestate.al/property/shitet-apertament-21-tek-zogu-i-zi-id-b120230-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.09.2022, 14:46
  Zona/Rruga : Astir Jepet Me Qera Shtepi 2+1 Ne Astir (ID BV2158) Tirane Ne Astir ne rrugen Veli Dedi jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 75 m2, kati 1 i nje vile 3 katshe, verande, oborr, e mobiluar. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe veranda. Oborri i perbashket. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme. Cmimi 350 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-shtepiu-21-ne-astir-id-bv2158-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.09.2022, 12:03
  Zona/Rruga : Kodra e Priftit Jepet Me Qera Tek Kodra E Priftit Kati I Pare I Nje Vile 2-Kateshe 2+1 (ID BV2157) Tirane Tek Kodra E Priftit, prane shkolles Mbrekullia, ne rrugen Violeta Manushi, jepet me qera kati i pare i nje vile 2-kateshe 2+1, me sisperfaqe 75 m2, e mobiluar, me kondicioner. Oborri i perbashket. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe veranda. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 350 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-tek-kodra-e-priftit-kati-i-pare-i-nje-vile-2-kateshe-21-id-bv2157-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.09.2022, 10:34
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit Jepet Me Qera Zyre Tek Komuna E Parisit (ID BZ296) Tek Komuna e Parisit, prane German Computer, jepet me qera zyre me siperfaqe 60 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, me pamje nga rruga kryesire. Eshte e organizuar ne 2 dhoma zyre dhe tualeti. Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare! Jepet me qera 600 euro/muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-zyre-tek-komuna-e-parisit-id-bz296/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.09.2022, 10:16
  Zona/Rruga : pallati me shigjeta Shitet Apartament 1+1 Tek Pallati Me Shigjeta (ID B110149) Tirane Tek Pallati me Shigjeta, ne rrugen e Kavajes, prane karburant Kastratit, shitet apartament 1 plus 1, me siperfaqe 70 m2 bashke me te perbashketat, 67.5 m2 te brendshme (me hipoteke), kati 2, pallat i ri me ashensor, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Cmimi 81000 Euro I Padiskutueshem https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-tek-pallati-me-shigjeta-id-b110149-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.09.2022, 09:50
  Zona/Rruga : domje Jepet Me Qera Magazine Ne Domje (ID BM93) Tirane Ne rrugen e Rinasit prane ktheses se Domjes jepet me qera magazine me siperfaqe 520 m2(450 m2 magazine + 70 m2 zyra), kati 0, ndertim i ri, lartesia 7 meter, 2 tualete, linje trefazore. Aksesohet nga traileri. Magazina ndodhet ne nje zone teper te aksesueshme dhe te sigurte. Lirohet me date 10 tetor. Cmimi 3000 Euro|Muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  21.09.2022, 15:34
  Zona/Rruga : kashar Jepet Me Qera Magazine/Fasoneri Ne Kashar (ID BM94) Ne Kashar, prane Top Channel, jepet me qera magazine/fasoneri, me siperfaqe 232 m2, kati i 2 (pa ashensor industrial), e aksesueshme nga furgonat e medhenj, ndersa traileri me pak veshtiresi. Eshte e organizuar nga hapesira open space dhe tualeti. Eshte e pershtatshme per magazinim, fasoneri, klinike dentare, market, etj. Per me teper infomacion kontaktoni Agjensine Imobiliare! Jepet me qera 600 euro/muaj Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  20.09.2022, 17:43
  Zona/Rruga : Don Bosko Jepet Me Qera Zyre 2+1 Tek Rruga E Barrikadave (ID BZ295) Tek Rruga e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri jepet me qera Zyre me siperfaqe 112 m2, kati 2 i nje vile, me parket, kondicioner, k. bufe, ndodhet ne rruge kryesore, mundesi te mira reklamimi, bosh. Organizohet ne 3 ambiente zyrash, tualeti dhe nje depo. Eshte e pershtatshme per Call center, Klinike dentare, Qender kursesh, etj. Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 2 muaj garanci. Per me teper informacion kontaktoni me Agjensine Imobiliare. Jepet me qera 600 euro/muaj. https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-zyre-21-tek-rruga-e-barrikadave-id-bz295/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  20.09.2022, 17:10
  Zona/Rruga : Brryli Jepet Apartament 1+1 Ne Rrugen Bardhyl (ID B21189) Tirane Ne rrugen Bardhyl, prane njesise bashkiake numer 4, ne unaze, jepet apartament me qera 1+1, me siperfaqe 80 m2, kati i dyte, pallat ekzistues, 2 kondicioner, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina vec, dhoma matrimoniale, 2 ballkone, korridori dhe tualeti. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Cmimi 400 Euro i padiskutueshem https://belarealestate.al/property/jepet-apartament-11-ne-rrugen-bardhyl-id-b21189-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  20.09.2022, 16:26
  Zona/Rruga : perball harry fults Jepet Me Qera Lokal Perballe Harry Fultz (BL294) Tirane Perballe Harry Fults, ne Rrugen Kongresi i Tiranes, jepet me qera lokal, me siperfaqe 60 m2 +20 m2 verande, kati 0, i sapo rikonstruktuar me mobilim te ri, i gatshem per te nisur pune. Ndodhet ne rruge kryesore, me kalimtare, ka prane institucione, nje mundesi e mire per biznes. Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare! Jepet me qera 400 euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-lokal-perballe-harry-fultz-bl294-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  20.09.2022, 16:12
  Zona/Rruga : Astir Shitet Apartament 1+1 Ne Astir ( B110148) Tirane Ne Astir, prane Bar Artistit, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 68 m2 (59 m2 ME HIPOTEKE), kati i 5, pallat i ri, me ashensor, bosh vetem me k.bufe. Apartamenti organizohet nga salloni bashke me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, koridori, ballkoni dhe tualeti. Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare! Shitet 69.000 euro Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  20.09.2022, 15:36
  Zona/Rruga : qytet studenti Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Qytet Studenti (ID B220274) Ne Qytet Studenti, Ne Rrugen Budi, prane Ish Shkolles Flabina, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 85 m2, kati i 3, pallat i ri, pa ashensor, me parket. Organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe 2 ballkone. Apartamenti do te mobilohet sipas kerkeses se klientit. Jepet me qera 380 euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-qytete-studenti-id-b220274/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  19.09.2022, 18:48
  Zona/Rruga : Liqeni i Thate Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate (ID B220273) Tirane Tek Liqeni i thate prane hotel Radison jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe 111 m2, kati 3, pallat i ri(2017), me ashensor, me hipoteke, sistem kapote, orjentimi me diell, pamje nga liqeni i thate, parket, dritare dopio xham, tualetet me dritare, i pa mobiluar(mund te mobilohet sipas kerkeses se klientit. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualetet, koridori lidhes dhe ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Cmimi 500 Euro|Muaj(bosh) https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-liqeni-i-thate-id-b220273-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  19.09.2022, 17:51
  Zona/Rruga : linze Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Linze (ID B210211) Tirane Ne Linze prane Motel Gaxherri jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2, kati 1, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, orjentimi me diell, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridoi lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te qytetit. Cmimi 250 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-11-ne-linze-id-b210211-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  17.09.2022, 15:59
  Zona/Rruga : vasil shanto Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ish-Nisharaku ( ID B220270) Tirane Ne Vasil Shanto, tek Ish- Nisharaku, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 90 m2, kati 3, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar. E organozuar nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe 2 ballkone. Jepet me qera 450 euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-ish-nisharaku-id-b220270-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.09.2022, 18:02
  Zona/Rruga : Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1 Tek Kopshti Botanik (ID B120228) Tirane Tek Kopshti Botanik ne rrugen Bill Klinton shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 109 m2(94,6 m2 ne hipoteke), kati 1 banim, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, orjentimi me diell, tavane te varura, dritare dopioxham, bosh vetem me k.bufe, kondicioner. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes. Cmimi 119.900 https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-tek-kopshti-botanik-id-b120228-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.09.2022, 17:38
  Zona/Rruga : Fresku Shitet Dyqan Ne Yzberisht (ID BD191) Ne Yzberisht, ne Rrugen 3-Deshmoret, shitet Dyqan me siperfaqe 38 m2, ME HIPOTEKE, me pamje nga rruga kryesore, pallat i ri, kati 1 mbi bodrumet me shkalle nga rruga, bosh, me fasade xhami. Eshte e pershtatshme per zyre, butik rrobash, noteri, estetike. Shitet 42000 euro https://belarealestate.al/property/shitet-dyqan-ne-yzberisht-id-bd191/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.09.2022, 17:32
  Zona/Rruga : Fresku Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120225) Tirane Ne Fresk tek kompleki MGB prane restorant Muraga shitet apartament 2+1 me siperfaqe 118 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, sistem kapote, kontrate porosie, orjentimi lindje, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tranes. Cmimi 76.700 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-ne-fresk-id-b120225-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.09.2022, 17:22
  Zona/Rruga : Fresku Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B120227) Tirane Ne Fresk, ne rrugen e Dajtit, prane restorant Murga shitet apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2, kati 3, pallat i ri ne ndertim ne faze tulle, me ashensor, sistem kapote, orjentimi perendim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti me dritare, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tranes. Cmimi 52.500 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-ne-fresk-id-b110147-tirane-2/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.09.2022, 17:09
  Zona/Rruga : Fresku Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120226) Tirane Ne Fresk tek kompleki MGB prane restorant Muraga shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, sistem kapote, kontrate porosie, orjentimi lindje, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tranes. Cmimi 60.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-ne-fresk-id-b120226-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.09.2022, 16:39
  Zona/Rruga : Fresku Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Platea (ID B220271) Tirane Ne Linze, prane Rezidences Platea, jepet apartament me qera 2+1, me siperfaqe 80 m2, kati i 1, pallat i ri, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, dhe veranda. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Cmimi per qera 300 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-platea-id-b220271-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.09.2022, 15:27
  Zona/Rruga : Fresku Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (ID B110147) Tirane Ne Fresk tek kompleki MGB prane restorant Muraga shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2, kati 2, mund te konvertohet ne 2+1, orjentimi perendim dhe apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2, kati 3, pallat i ri ne ndertim ne faze tulle, orjentimi lindje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti me dritare, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tranes. Shitet apartamenti 1+1 Cmimi 49.000 Euro Shitet apartamenti 2+1 Cmimi 59.800 Euroo https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-ne-fresk-id-b110147-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  15.09.2022, 18:11
  Zona/Rruga : vasil shanto Shitet Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto (ID B121102) Tirane Tek Vasil Shanto prane Entit Rregullator te Energjise shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 NE HIPOTEKE +58 m2 verande (pa hipoteke), pallat ekzistues, i restauruar, kati 5(i fundit), me tarace te izoluar, i mobiluar, orjentimi perendim, depo. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes, 2 depo dhe veranda. Cmimi 75.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-tek-vasil-shanto-id-b121102-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  15.09.2022, 17:54
  Zona/Rruga : Don Bosko Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Don Bosko (ID B2345) Tirane Ne Don Bosko, prane Alb market 2, jepet me qera apartament 3+1+2 tualete me siperfaqe 119 m2, kati 2, pallat te ri, me ashensor, sistem kapote, kondicioner. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhomat dytesore te gjumit, tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Jepet me qera per zyra ose banim Jepet me Qera 400 euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-31-ne-don-bosko-id-b2345-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  15.09.2022, 17:35
  Zona/Rruga : Astir Shitet Apartament 1+1 Ne Astir (ID B110146) Ne Astir, prane Bar-Artistit, tek Palestra Planet, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 78 m2 |(68 m2 ME HIPOTEKE), pallat i ri, kati i 3, me ashensor, bosh. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori, tualeti dhe ballkoni. Orientimi me diell. Shitet 72.000 euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-ne-astir-id-b110146/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  15.09.2022, 17:11
  Zona/Rruga : riza cerova Jepet Me Qera Kati I 2 I Nje Vile 2-Kateshe Tek Medreseja (ID BV2155) Tek Medreseja, ne rrugen Riza Cerova, prane Furre Sulaj, jepet me qera kati i dyte i nje vile 2-Kateshe, 2+1, me siperfaqe 135 m2, ndertim i ri, e mobiluar, me parket, kondicioner. Organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhine, sonxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridori lidhes dhe ballkoni. Hyrje me vete. Jepet per Zyra ose Banim Jepet me qera 500 euro Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  15.09.2022, 16:46
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21-Dhjetori (ID B220270) Tek 21-Dhjetori, prane Kompleksit Magnet, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70 m2, kati 1 i pallatit, pallat i ri, i mobiluar, me kondicioner . Organizohet nga salloni i ndenjes-kuzhina, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Jepet me qera 400 euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-21-dhjetori-id-b220270/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  15.09.2022, 15:45
  Zona/Rruga : petrele Jepet Me Qera Bujtine Ne Petrele (ID BH8) Tirane Ne Petrele, buze rruges kryresore jepet me qera bujtine 3 katshe me siperfaqe trualli 4,8 dylym nga te cilat 520 m2 ndertim, ndertim i ri, e veshur me gure dekorative, ujvare dekorative, 17 poste parkimi, kuzhina ka nevoje per investim, 2 tualete, e rrethuar me peme, pamje piktoreske. Ambjenti organizohet nga 2 ambjente te brendshme restoranti, 6 dhoma, 3 ambjente te jashtme, 4 tualete, depo, pishina dhe parkimi. Cmimi 2000 Euro|Muaj (diskutohet ne baze te investimit qe do te behet) https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-bujtine-ne-petrele-id-bh8-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  15.09.2022, 12:46
  Zona/Rruga : Kinostudio Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Ura (ID BD21287) Tirane Tek Rruga Ura, prane komisariatit 4, jepet dyqan me qera, brenda nje kompleksi pallatesh, me siperfaqe 155 m2, kati i 2, me fasade xhami, ne rruge kryesore, pallat i ri, me spote dritash, tavane te varura, bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent Open Space, dhe tualeti. Mund te jete i pershtatshem per zyra, lokal, pasticeri etj. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Cmimi per qera 800 Euro Muaji https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-dyqan-tek-rruga-ura-id-bd21287-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  14.09.2022, 17:23
  Zona/Rruga : Don Bosko Jepet Me Qera Dyqan Ne Don Bosko (ID BD21288) Ne Don Bosko, ne rruge kryesore, jepet me qera dyqan ( i pershtatshem per zyra , qender kursesh , klinike , call center ,restorant, butik rrobash, bar kafe, fast food, etj. ) me siperfaqe 96 m2, kati 0, pallat i ri, 1 tualet, i restauruar, fasade xhami, tavane te varura, i vendosur aspirimi dhe kondicionimi, mundesi parkimi ne zone. AMBIENTI JEPET BOSH Cmimi 2500 Euro/ Muaj (Perfshire Taksa 15%) https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-dyqan-ne-don-bosko-id-b21288/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  13.09.2022, 18:20
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Eleonor (ID B210210) Tek Eleonor, ne rrugen Rrapo Hekali,prane Market Aldi jepet me qera apartament 1+1,me siperfaqe 80 m2,kati i 1, hyrje me vete (me dere kryesore te blinduar),me verande,me parket,pallat i ri,i mobiluar ne menyre bashkekohore,me kondicioner,me ballkon te mbyllur. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambinetin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne zone me te preferuara dhe te frekuentuara te Tiranes, prane cdo fasiliteti te nevojshem. Kerkohet 1 muaj qera+2 muaj garanci. Per me shume informacione kontaktoni Agjensine Imobiliare! Jepet me qera 350 euro/ muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-11-tek-kompleksi-eleonor-id-b210210/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  13.09.2022, 18:08
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Jepet Me Qera Restorant ( Zyra ) Myslym Shyri (ID BZ294) Tirane Tek Myslym Shyri prane shkolles Pjeter Budi jepet me qera restorant ( i pershtatshem per zyra , qender kursesh , klinike , call center , organizata te ndryshme OJQ ) me siperfaqe 200 m2, kati 2, pallat ekzistues, 2 tualete me ashensor (nga rruga kryesore ne objekt) i restauruar,fasade xhami, tavane te varura, kamerash, aspirimi dhe kondicionimi, ambjenti jepet bosh, mundesi parkimi ne zone Cmimi 2500 Euro|Muaj pa taksa (1 qera + 3 garanci) https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-ambjent-zyrash-tek-myslym-shyri-id-bz294-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  12.09.2022, 17:36
  Zona/Rruga : Pallatet me shigjeta Shitet Apartament 1+1 Tek Pallati Me Shigjeta (ID B11161) Tirane Ne rrugen Irfan Tomini, prane pallatit me shigjeta shitet apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2, kati 2, pallat ekzistues(parafabrikat), totalisht i rikonstruktuar, me hipoteke, orjentimi me diell, parket, i pa mobiluar, ballkoni i mbyllur. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur prane nje jete komode. Cmimi 65.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-tek-pallati-me-shigjeta-id-b11161-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  12.09.2022, 17:05
  Zona/Rruga : Medreseja Shitet Apartament 2+1 Tek Ish Restorant Durrsi (ID B121101) Tirane Tek ish restorant Durrsi, prane Kastratit shitet apartament 2+1+2 ballkone me siperfaqe 60,60 m2, kati 2, pallat ekzistues, i pa rikonstruktuar, me hipoteke, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Cmimi 75.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-tek-ish-restorant-durrsi-id-b121101-tirane/ Cel. : 0699523604
More Activity
About BelaRealestate
Shteti:
Shqipri
Qyteti:
Tiran
Emri i Subjektit:
Bela REal Estate
Celular/Mobil:
0699523604
Adresa:
Bulevardi Bajram Curri, perball me urn e Tabakeve, pran Xhamis s Tabakeve , pallati 4 , shkalla 4
Telefon:
0699523604
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Bela Real estate ofron ne kohe reale sherbim korrekt dhe profesional n trajtimin e prons tuaj. Agjensi imobiliare Bela Real Estate ndodhet me zyr qndrore n Tirane dhe se shpejti me filialet e saj ne te gjithe qytetet e Shqiperise. Nse keni nj pron q dshironi ta shisni apo ta jepni me qira , nse dshironi te blini apo t merni me qira , skuadra jone e profesionisteve do tju vije menjehere ne ndihme.
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value


Bela Real Estate +355 699523604
👇
Listo pronat ne Shitje dhe Qera nga Bela Real Estate

Home Page
https://belarealestate.al/
Njoftime
1,376