Shiko Profilin: BelaRealestate - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
 • BelaRealestate's Avatar
  30.11.2022, 17:25
  Zona/Rruga : gjimnazi partizani Jepet Me Qera Ambinet Biznesi Tek Gjimnazi Partizani (ID BD21282) Tek Gjimnazi Partizani, ne Rrugen Ali Pashe Gucia, prane Rruges se Dibres, jepet me qera ambient biznesi, dupleks, me siperfaqe 64 m2 , e organizuar ne dupleks 44 m2 kati 1 dhe 20 m2 kati 2, me fasade xhami, buze rruges dytesore. Ambienti eshte i pershtatshem per parukeri, zyre avokatie, qender kursesh, lokal (eshte e vendosur banaku). Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare! Jepet me Qera 400 euro i diskutueshem. https://belarealestate.al/?post_type=property&p=76758 Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  30.11.2022, 17:09
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kristal Center (ID B220319) Tirane Tek Kristal Center, prane mbikalimit, jepet me qera apartament 2+1, me 2 tualete, me ballkon, kati i 5, pallat i ri, pa ashensor, kondicioner ne cdo dhome, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Kerkohet muaji i pare i qerase, dhe nje garanci ! Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare ! Jepet me qera 500 Euro/Muaji https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-kristal-center-id-b220319-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  30.11.2022, 16:49
  Zona/Rruga : selite Jepet Me Qera Kati 3 I Nje Vile Ne Tirane Te Re (ID BV2182) Tirane Tek ish stacioni i Tiranes se Re, ne rrugen Isuf Elezi jepet me qera kati 3 i nje vile 2+1+ambjent gatimi me vete me siperfaqe 110 m2, e restauruar, hidrosanitare incaso, kondicioner, e mobiluar, mundesi parkimi, hyrje e perbashket. Cmimi 390 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-kati-3-i-nje-vile-ne-tirane-te-re-id-bv2182-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  30.11.2022, 12:24
  Zona/Rruga : Astir Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Astir (ID B220318) Tirane Ne Asitr, tek Vila L-2, prane kompleksit Fratari jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+1 post parkimi, me siperfaqe 108 m2(92,17 m2 siperfaqe brendshme), kati 8 banim(i parafundit), pallat i ri(2022), me ashensor, parket, tavane te varura, dritare dopio xham, spote ndricuese, i pa mobiluar. Cmimi 320 Euro pa garazhd Cmimi 350 Euro me garazhd https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-ne-astir-id-b220318-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  29.11.2022, 17:47
  Zona/Rruga : don bosko Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko (ID B220317) Tirane Ne Don Bosko, prane Viva Market jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70 m2, kati 8(jo i fundit), pallat i ri, me ashensor, e mobiluar, kondicioner ne cdo dhome, orjentimi jug-perendim, mundesi parkimi ne zone. Cmimi 400 Euro i padiskutueshem (3 muaj parapagim) https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-ne-don-bosko-id-b220317-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  29.11.2022, 17:39
  Zona/Rruga : Rruga e elbasanit Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Elbasanit (ID BD21306) Tirane Tek Rruga Elbasanit, prane shkolles Baletit, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 140 m2, kati 1, ne rruge dytesore, me fasade xhami. Eshte e pershtatshme per klinike, qender estetike, qender kursesh, Coll Center, parukeri, market. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 800 Euro (Pa perfshire taksen 15%) https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-dyqan-tek-rruga-elbasanit-id-bd21306-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  29.11.2022, 17:33
  Zona/Rruga : Kodra e Priftit Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Kodra E Priftit (ID BV2180) Tirane Tek Kodra e Priftit, ne rrugen Violeta Manushu, prane Venue Club jepet me qera kati 2 i nje vile 3+1+ambjent gatimi+1 post parkimi me vete me siperfaqe 150 m2, panel diellor, kondicioner ne sallon, dritare dopio xham, grila, dhomat me parket, e mobiluar, depo ne katin e trete(dhome bosh). Cmimi 400 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-shtepi-private-31-tek-kodra-e-priftit-id-bv2180-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.11.2022, 17:48
  Zona/Rruga : Liqeni i Thate Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate (ID B220316) Tirane Tek Liqeni Thate, ne rrugen Hamdi Sina, jepet apartament 2+1, 2 tualete, ballkoni, me siperfaqe 80 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, mobilimi bashkekohor. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobilare! Jepet me qera 500 Euro I Padiskutueshem https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-liqeni-i-thate-id-b220316-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.11.2022, 17:32
  Zona/Rruga : Astir Shitet Apartament 2+1 Ne Asitr (ID B120244) Tirane Ne Astir, prane bar Univers shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 120 m2(108 m2 ne hipoteke), kati 4, pallat i ri, PA ASHENSOR(do i vendoset nga banoret), e rivlersuar, orjentimi jug-perendim, totalisht i restauruar, parket, kondicioner ne cdo dhome, cdo dhome me dalje ne ballkon, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Cmimi 112.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-ne-asitr-id-b120244-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  28.11.2022, 17:16
  Zona/Rruga : QSUT Shitet Kati I 3 I Nje Vile 4 Kateshe 3+1 Tek Spitali QSUT (ID BV066) Tirane Tek QSUT, ne rrugen Selaudin Zorba, prane Amerikan 2, shitet kati i 3 i nje vile 4 kateshe, 3+1+2 tualete, ballkon, me siperfaqe (110.4 m2 ne Hipoteke), pjeserishte e mobiluar. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare! Shitet 93000 Euro i Padiskutueshem https://belarealestate.al/property/shitet-kati-i-3-i-nje-vile-4-kateshe-31-tek-spitali-qsut-id-bv066-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.11.2022, 18:05
  Zona/Rruga : Pazari i ri Shitet Apartament 2+1+2 Garazhde Tek Pazari I Ri (ID B120243) Tirane Tek Pazari i Ri, prane Conad shitet apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone+2 garazhde me siperfaqe 106 m2(93 m2 neto), kati 5 banim, pallat i ri ne ndertim(mbaron ne qershor 2023), sistem kapote, me 2 ashensor, me kontrate porosie, orjentimi me diell. Cmimi 240.000 Euro bashke me garazhdet https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-212-garazhde-tek-pazari-i-ri-id-b/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.11.2022, 17:52
  Zona/Rruga : kompleksi grand Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Grand (ID B220314) Tirane Tek kompleksi Grand ne Rrugen Todi Shkurti , jepet me qera apartament 2+1+2 tualete, ballkon me siperfaqe 90 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, 1 kondicioner, i mobiluar ne menyre bashkekohore . Kerkohet muaji i pare i qerae, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci ! Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare ! Jepet me qera 400 Euro/I Padiskutueshem https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-kompleksi-grand-id-b220314-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  26.11.2022, 17:39
  Zona/Rruga : ish fusha e aviacionit Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Fusha E Aviacionit (ID B220315) Tirane Tek ish fusha e Aviacionit prane bar Malbor jepet me qera apartament 2+1, 90 m2 kati 11(i fundit), pallat i ri(2019), me 2 ashensor, orjentimi jug-lindje, dhome tharje, kondicioner, e mobiluar ne menyre bashkekohore, dritare dopioxham, tualeti me dritare, mundesi parkimi ne lagje. Cmimi 450 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-fusha-e-aviacionit-id-b220315-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  24.11.2022, 17:27
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Kompleksi Kontakt (ID B2350) Tirane Tek 21 Dhjetori, tek kompleksi Kontakt jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 115 m2, kati 6, pallat i ri(2022), me ashensor, fasade e ventiluar, dritare dopio xham, orjentimi me diell, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, 2 tualetet dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitet e nevojshme. Cmimi 600 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-31-tek-kompleksi-kontakt-id-b2350-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  24.11.2022, 16:41
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kompleksi Kontakt (ID B210222) Tirane Ne 21-sh, tek kompleksi Kontakt jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 90 m2, kati 4, pallat i ri, fasade e ventiluar, me ashensor, orjentimi me diell, dritare dopio xham, i pa mobiluar, i pershtatshem per banim ose zyra. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes. Cmimi 450 Euro|Muaj i diskutueshem https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-11-tek-kompleksi-kontakt-id-b210222-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  24.11.2022, 16:28
  Zona/Rruga : QTU Shitet Apartament 1+1 Tek Univers City (ID B110127) Tirane Tek Kompleksi Univers City prane QTU shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60,35 m2(51,26 m2 brenda), pallat i ri ne ndertim(mbaron ne Janar 2023), kati 7, me ashensor, sistem kapote, orjentimi lindje, bosh, me kontrate porosie. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim dhe ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne qytet dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Opsionale shitet garazhd 19,41 m2, kati -1, cmimi 10.000 Euro. Cmimi 47.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-tek-univers-city-id-b120123-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  24.11.2022, 16:01
  Zona/Rruga : Fresku Shitet Apartament 1+1 Tek Fresku (ID B110151) Tirane Tek Fresku, prane Market Aldit, ne rrugen Muhamet Deliu, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66 m2 ME HIPOTEKE, kati 4, pallat i ri(2005), me ashensor, orjentimi jug-veri, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti. Shitet 65000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-tek-fresku-id-b110151-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  24.11.2022, 13:13
  Zona/Rruga : Astir Shitet Apartament 2+1 Ne Astir (ID B120242) Tirane Ne Astir prane Bohemit jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 81,6 m2(71 m2 ne hipoteke), kati 7(i parafundit), pallat i ri, me ashensor, orjentimi lindje, e rivlersuar, i pa mobiluar, ballkon llozhe. Cmimi 75.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-ne-astir-id-b120242-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  24.11.2022, 12:20
  Zona/Rruga : shkolla e bashkuar Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla Bajram Curri (ID B21174) Tirane Ne rrugen Niko Avrami prane shkolles Bajram Curri jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati 1, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, i mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode. Cmimi 290 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-11-tek-shkolla-bajram-curri-id-b21174-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  23.11.2022, 17:47
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Shitet Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri (ID B121108) Tirane Tek Myslym Shyri, ne rrugen Sami Frasheri, prane Drejtoris Policise, shitet Apartament 2+1+1 tualet+1 ballkon, me siperfaqe 70 m2, kati i 2, pallat ekzistues, pa ashensor, jepet i mobiluar ose bosh. Jepet per zyra dhe biznese. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise imobiliare! Shitet 170000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-tek-myslym-shyri-id-b121108-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  23.11.2022, 17:41
  Zona/Rruga : selvia Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Selvia (ID B21199) Tirane Tek Selvia jepet me qera apartament 1+1+ tualet, me siperfaqe 55 m2, kati i 1, pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore, i rikonstrutuar e gjitha, pa ballkon. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj si garanci Jepet me qera 400 euro/muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-11-tek-selvia-id-b21199-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  23.11.2022, 15:25
  Zona/Rruga : shkolla e bashkuar Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Shkolla Bashkuar (ID BV2178) Tirane Tek Shkolla e Bashkuar prane shkolles Ramazan Jarani jepet me qera kati 3 i nje vile 3+1+ambjent gatimi me vete me siperfaqe 120 m2, ndertim i ri, hyrja si ne pallat, oborr, ballkon ne cdo dhome, e mobiluar, dhoma dhe salloni mobilohet sipas kerkeses. Cmimi 400 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-shtepi-private-31-tek-shkolla-bashkuar-id-bv2178-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  23.11.2022, 14:58
  Zona/Rruga : qsut Jepet Me Qera Grasoniere Tek Rruga E Dibres (ID BG34) Tek Rruga e Dibres, prane QSUT, jepet me qera grasoneire, me siperfaqe 40 m2, kati i 6 (i fundit), pallat i ri , me ashensor, e mobiluar. Ndodhen ne zone te qete per banim. Pershtatshme per 2 ose 3 student. Jepet me qera 300 euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-grasoniere-tek-rruga-e-dibres-id-bg34/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.11.2022, 17:10
  Zona/Rruga : Shkoze Jepet Me Qera Duplex 2+1 Tek Rrethi Shkozes (ID BV2176) Tirane Tek rrethi i Shkozes prane kryegjyshates Bektashiane jepet me qera duplex 2+1+ambjent gatimi me vete+2 tualete me siperfaqe 120 m2, kati 2 dhe 3, ndertim i ri, cati, ballkon ne cdo dhome, e mobiluar ne menyre bashkekohore, grila, mundesi parkimi per 2 makina. Cmimi 350 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-duplex-21-tek-rrethi-shkozes-id-bv2176-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.11.2022, 16:46
  Zona/Rruga : Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1 Tek Kodra Diellit (ID B13040) Tirane Tek Kodra Diellit, ne rrugen Shkelqim Fusha, prane Big Market, shitet Apartament 3+1+2 tualete+ballkon 25 m2, me siperfaqe 195 m2 (me hipoteke), kati i 3, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar. Bashke me apartamentin shiten edhe 4 poste parkimi. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare! Shitet 370000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-31-tek-kodra-diellit-id-b13040-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.11.2022, 16:15
  Zona/Rruga : gjimnazi partizani Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Gjimnazi Partizani (ID B21198) Tirane Tek Gjimnazi Partizani, ne rrugen Thanas Ziko, jepet me qera apartament 1+1+tualet , pa ballkon, me siperfaqe 52 m2, kati i 5(i fundit), pallat ekzistues, pa ashensor, e mobiluar. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase, dhe nje garanci. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 300 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-11-tek-shkolla-partizani-id-b21198-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.11.2022, 15:50
  Zona/Rruga : selite Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re (ID B221104) Tirane Tek Stacioni i Fundit i Tiranes se Re, prane Market Xhangollit, jepet me qera apartament 2+1+1 tualet+1 ballkon, me siperfaqe 100 m2, kati i 7 (i fundit), pallat i ri, me ashensor, i mobiluar ne menyre modeste. Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 1 muaj granaci. Jepet me qera 500 euro/muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-ish-stacioni-i-fundit-i-tiranes-se-re-id-b221104-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.11.2022, 15:44
  Zona/Rruga : selite Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re (ID B221104) Tirane Tek Stacioni i Fundit i Tiranes se Re, prane Market Xhangollit, jepet me qera apartament 2+1+1 tualet+1 ballkon, me siperfaqe 100 m2, kati i 7 (i fundit), pallat i ri, me ashensor, i mobiluar ne menyre modeste. Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 1 muaj granaci. Jepet me qera 500 euro/muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-ish-stacioni-i-fundit-i-tiranes-se-re-id-b221104-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.11.2022, 15:22
  Zona/Rruga : Fresku Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120241) Tirane Ne Fresk, prane Restorant Qesarake, shitet apartament 2+1+1 tualet, pa ballkon, me siperfaqe 85 m2 (66.6 m2 ME HIPOTEKE), kati 0, e mobiluar ne menyre bashkekohore, orientimi me diell. Shitet 60.000 euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-ne-fresk-id-b120241-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  22.11.2022, 12:46
  Zona/Rruga : Ali Demi OKAZION!!! Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem (ID B11167) Tirane Ne Ali Dem, prane Ish-Markates, shitet apartament 1+1+1 tualet+1 ballkon, me siperfaqe 54.5 m2, ME HIPOTEKE, kati i 5 (i fundit, me tarace te izoluar), pallat egzistues, parafabrikat, orientimi jug. Hyrje e rregulluar. SHITET VETEM CASH, JO BLERES ME KREDI. Shitet 43000 euro I PADISKUTUESHEM https://belarealestate.al/property/okazion-shitet-apartament-11-ne-ali-dem-id-b11167-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  21.11.2022, 17:35
  Zona/Rruga : fresku Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk (ID B120239) Tirane Ne Fresk, tek rruga e Dajtit, prane furre buke Europa shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, me kontrate porosie, bosh vetem me k.bufe dhe nje dollap, orjentimi jug. Cmimi 69.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-ne-fresk-id-b120239-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  21.11.2022, 17:16
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Jepet Me Qera Zyre Prane Myslym Shyrit (ID BZ22107) Tirane Prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Him Kolli jepet me qera zyre me siperfaqe 35 m2, kati 1 banim, pallat i ri, me ashensor, parket, kondicioner, i mobiluar, mundesi reklamimi. Cmimi 350 Euro|Muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-zyre-prane-myslym-shyrit-id-bz22107-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  21.11.2022, 16:41
  Zona/Rruga : Misto Mame Jepet Me Qera Magazine Prane Misto Mame ( ID BM100) Tirane Prane Misto Mame, ne Rrugen Azbi Serani, jepet me qera magazine, kati i pare i nje vile 3 kateshe, me siperfaqe 110 m2, me lartesi 3 m, linja trefazore (mund te vendoset), e aksesueshme nga fugonat, jo nga traileri. Nuk jepet per aktivitete servisi. Jepet me qera 360 euro/ muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-magazine-prane-misto-mame/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  19.11.2022, 15:38
  Zona/Rruga : Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 Tek Kopshti Botanik (ID B110160) Tirane Tek Kopshti Botanik, prane rrethit, shitet apartament 1+1+1 tualet+1 ballkon, me siperfaqe 76 m2, NE PROCES HIPOTEKIMI, pallat i ri (vitit 2020), me ashensor, kati i 5, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orinetim me diell. Shitet 85000 euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-tek-kopshti-botanik-id-b110160-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  19.11.2022, 13:38
  Zona/Rruga : aleksander moisiu Shitet Apartament 2+1 Tek Xhamia Xhura (ID B11166) Tirane Tek Xhamia Xhura, ne rrugen Aleksander Moisiu, shitet apartament 2+1+1tualet+1 ballkon, me siperfaqe 51 m2 (me hipoteke), kati 5 (i fundit), pallat ekzistues, pa ashensor, e parikonstruktuar, jepet bosh. Peer me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare! Shitet 51000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-tek-xhamia-xhura-id-b11166-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  19.11.2022, 10:13
  Zona/Rruga : Qender Jepet Me Qera Zyre Ne Qender (ID BZ2106) Tirane Ne Qender, tek Piaca, jepet me qera zyre, e ndar ne 1+1+tualet, me siperfaqe 70 m2, kati i 2, pallat egzistues, me ashensor, me pamje nga rruga kryesore, bosh. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 450 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-zyre-ne-qender-id-bz2106-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  19.11.2022, 10:03
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit OKAZION! Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B110159) Tirane OKAZION!!! Tek Komuna e Parisit, prane Credins Bank shitet apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orjentimi me diell, parket. Mundesi teper e mire investimi. Cmimi 97.000 Euro https://belarealestate.al/property/okazion-apartament-11-tek-komuna-e-parisit-id-b110159-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  19.11.2022, 09:54
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit OKAZION! Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B110158) Tirane OKAZION!!! Tek Komuna e Parisit, prane Credins Bank shitet apartament 1+1 me siperfaqe 51 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orjentimi me diell, parket. Mundesi teper e mire investimi. Cmimi 83.000 Euro https://belarealestate.al/property/okazion-apartament-11-tek-komuna-e-parisit-id-b110158-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  19.11.2022, 09:44
  Zona/Rruga : rruga e kavajes Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Globe (ID B221103) Tirane Ne Rrugen e Kavajes, mbas qendres Globe, ne rrugen Babe Rexha jepet me qera apartament 2+1+1 banjo + ballkon siperfaqe 85 m2 kati 5 pallat ekzistues pa ashensor, me mobilim bashkekohor. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjencise Imobiliare! Jepet me qera 450 euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-tek-glob-id-b221103-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  19.11.2022, 09:34
  Zona/Rruga : Astir Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir (ID B210233) Tirane Ne Astir, prane Bar Artistit, jepet me qera apartament 1+1+1 tualet+ ballkon, me sipserfaqe 70 m2, kati i 9 (i fundit), pallat i ri, me ashensor, mobilimi bashkeohor. Kerkohen 3 muaji garanci dhe 1 qera! Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 500 Euro Muaji https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-11-tek-astiri-id-b210233-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  17.11.2022, 17:58
  Zona/Rruga : Ali Demi Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi (ID B121107) Tirane Tek Ali Demi, prane kompleksit Mangalem, shitet Apartament 2+1+1 tualet me dritare+2 ballkone, me siperfaqe 83 m2(me hipoteke), kati i 3, pallat ekzistues, pa ashensore, i mobiluar. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Shitet 85000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-tek-ali-demi-id-b121107-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  17.11.2022, 17:28
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Kompleksit Kontakt (ID B220312) Tirane Prane Kompleksit Kontakt, jepet me qera apartament 2+1+tualet+ballkon, me siperfaqe 86 m2, pallat i ri, me ashensor, kati i 3, orientim me diell. Apartamenti eshte i sapo mobiluar, super i investuar me cdo gje te re, kondicioner inverter, parket, arredimi eshte bere me arkitekt. Jepen me qera 730 euro/muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-prane-kompleksit-kontakt-id-b220312-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  17.11.2022, 15:58
  Zona/Rruga : Fresku Shitet Apartament 2+1 Ne Linze (ID B120238) Tirane Ne Linze, prane Plateas, shitet Apartament 2+1+1 tualet me dritare+ ballkon, me siperfaqe 86 m2 (75.5 ME HIPOTEKE), kati i 2, pallat i ri, me ashensor, bosh. Orientimi me diell. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Shitet 70.000 Euro I Padiskutueshem https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-21-ne-linze-id-b120238-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.11.2022, 17:34
  Zona/Rruga : qender Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Qender (ID B220310) Tirane Ne Qender, tek 9-Kateshet, jepet me qera apartament 2+1+tualet+ballkon, me siperfaqe 87 m2, kati i 6, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orinetimi me diell. Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje muaj garanci. Jepet me qera 600 euro/muaj https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-21-ne-qender-id-b220310-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.11.2022, 17:01
  Zona/Rruga : Yzberisht Shitet Apartament 1+1 Ne Yzberisht (ID B110157) Tirane Ne Yzberisht, ne rrugen 3 Deshmoret, prane rreth-rrotullimit shitet apartament 1+1+tualet+ballkon, me siperfaqe 96 m2 (86 m2 ne hipoteke), kati 8(i fundit), pallat i ri, me ashensor, bosh vetem me k.bufe, orjentimi perendim. Cmimi 90.000 Euro https://belarealestate.al/property/shitet-apartament-11-ne-yzberisht-id-b110157-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.11.2022, 15:53
  Zona/Rruga : myslym shyri Jepet Me Qera Kati I Trete I Nje Vile 3 Kateshe Tek Myslym Shyri (ID BV2175) Tirane Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, prane furre buke Someg, jepet me qera kati i 3 i nje vile 3 kateshe, 2+1+2 tualete+verande, me siperfaqe 120 m2, me oborr te perbashket, e mobiluar. Kerkohet qeraja e muajit te pare, qeraja e muajit te 12, dhe nje garanci! Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 650 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-kati-i-trete-i-nje-vile-3-kateshe-tek-myslym-shyri-id-bv2176-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  16.11.2022, 15:39
  Zona/Rruga : myslym shyri Jepet Me Qera Kati I Dyte I Nje Vile 3-Kateshe 2+1 Tek Myslym Shyri (ID BV2174) Tirane Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, prane furre buke Someg, jepet me qera kati i 2 i nje vile 3 kateshe, 2+1+1 tualet+ballkoni, me siperfaqe 120 m2, me oborr te perbashket, e mobiluar. Kerkohet qeraja e muajit te pare, qeraja e muajit te 12, dhe nje garanci! Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare! Jepet me qera 550 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-kati-i-dyte-i-nje-vile-3-kateshe-21-tek-myslym-shyri-id-bv2174-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  15.11.2022, 17:49
  Zona/Rruga : Blloku Jepet Me Qera Ambjent Zyrash Ne Bllok (ID BZ2105) Tirane Ne Bllok jepet me qera ambjent per zyra me siperaqe 600 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, fasade xhami, mundesi reklamimi, ndarjet behen sipas deshires, parket, kondicioner. Cmimi 24.000 Euro|Muaj(40‎/m2) https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-ambjent-zyrash-ne-bllok-id-bz2105-tirane/ Cel. : 0699523604
 • BelaRealestate's Avatar
  15.11.2022, 17:24
  Zona/Rruga : farmacia 10 Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek QSUT (ID B210229) Tirane Tek QSUT, ne Kompleksin Zirkon, jepet me qera apartament 1+1+1 tualet+1 ballkon, me siperfaqe 60 m2, kati i 6, pallat i 2022, me ashensor, jepet bosh. Apartamenti eshte i pershtatshem per Zyra, Klinike, banim etj. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare! Jepet me qera per zyra 340 Euro Jepet me qera per banim 300 Euro https://belarealestate.al/property/jepet-me-qera-apartament-11-tek-kompleksi-zirkon-id-b210229-tirane/ Cel. : 0699523604
More Activity
About BelaRealestate
Shteti:
Shqipri
Qyteti:
Tiran
Emri i Subjektit:
Bela REal Estate
Celular/Mobil:
0699523604
Adresa:
Bulevardi Bajram Curri, perball me urn e Tabakeve, pran Xhamis s Tabakeve , pallati 4 , shkalla 4
Telefon:
0699523604
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Bela Real estate ofron ne kohe reale sherbim korrekt dhe profesional n trajtimin e prons tuaj. Agjensi imobiliare Bela Real Estate ndodhet me zyr qndrore n Tirane dhe se shpejti me filialet e saj ne te gjithe qytetet e Shqiperise. Nse keni nj pron q dshironi ta shisni apo ta jepni me qira , nse dshironi te blini apo t merni me qira , skuadra jone e profesionisteve do tju vije menjehere ne ndihme.
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value


Bela Real Estate +355 699523604
👇
Listo pronat ne Shitje dhe Qera nga Bela Real Estate

Home Page
https://belarealestate.al/
Njoftime
1,320