Shiko Profilin: Elite Jobs International - www.njoftime.com
970 HP gjej pune premium
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:35
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar siNAIL TECHNICIAN /MANIKYRISTEpėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, njė sallon prestigjioz nė qendėr tė KUWAIT CITY nė KUWAIT. NAIL TECHNICIAN/MANIKYRISTE Paga Bazė - $2300 Net nė muaj $85 nė javė pėr blerje ushqimesh/food allowance Benefitet pėrfshjnė: · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Mirėprisni klientėt dhe identifikoni preferencat e tyre duke bėrė pyetjet e duhura Hiqni manikyrin dhe xhelin e aplikuar mė pare Lyejini thonjtė e duarve dhe tė kėmbėve. Pastroni, prisni dhe ju jepni formėn e duhur apo te kėrkuar thonjve Rekomandoni ngjyra dhe dizajne bazuar nė stilin e ēdo klienti. Pėrgatitni dhe pastroni stacionin e bukurisė ndėrmjet takimeve. Sterilizoni pajisjet pėrpara pėrdorimit. Kėrkesat e profilit: 1 ose mė shumė vite eksperiencė pune nė tė njėjtin profil; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Niveli mesatar i gjuhės Angleze; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup. Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme, Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre, CV nė Anglisht nė: www.elitejobs.org ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
  0 replies | 120 view(s)
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:35
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar siNAIL TECHNICIAN /MANIKYRISTEpėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, njė sallon prestigjioz nė qendėr tė KUWAIT CITY nė KUWAIT. NAIL TECHNICIAN/MANIKYRISTE Paga Bazė - $2300 Net nė muaj $85 nė javė pėr blerje ushqimesh/food allowance Benefitet pėrfshjnė: · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Mirėprisni klientėt dhe identifikoni preferencat e tyre duke bėrė pyetjet e duhura Hiqni manikyrin dhe xhelin e aplikuar mė pare Lyejini thonjtė e duarve dhe tė kėmbėve. Pastroni, prisni dhe ju jepni formėn e duhur apo te kėrkuar thonjve Rekomandoni ngjyra dhe dizajne bazuar nė stilin e ēdo klienti. Pėrgatitni dhe pastroni stacionin e bukurisė ndėrmjet takimeve. Sterilizoni pajisjet pėrpara pėrdorimit. Kėrkesat e profilit: 1 ose mė shumė vite eksperiencė pune nė tė njėjtin profil; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Niveli mesatar i gjuhės Angleze; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup. Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme, Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre, CV nė Anglisht nė: www.elitejobs.org ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:35
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar siNAIL TECHNICIAN /MANIKYRISTEpėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, njė sallon prestigjioz nė qendėr tė KUWAIT CITY nė KUWAIT. NAIL TECHNICIAN/MANIKYRISTE Paga Bazė - $2300 Net nė muaj $85 nė javė pėr blerje ushqimesh/food allowance Benefitet pėrfshjnė: · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Mirėprisni klientėt dhe identifikoni preferencat e tyre duke bėrė pyetjet e duhura Hiqni manikyrin dhe xhelin e aplikuar mė pare Lyejini thonjtė e duarve dhe tė kėmbėve. Pastroni, prisni dhe ju jepni formėn e duhur apo te kėrkuar thonjve Rekomandoni ngjyra dhe dizajne bazuar nė stilin e ēdo klienti. Pėrgatitni dhe pastroni stacionin e bukurisė ndėrmjet takimeve. Sterilizoni pajisjet pėrpara pėrdorimit. Kėrkesat e profilit: 1 ose mė shumė vite eksperiencė pune nė tė njėjtin profil; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Niveli mesatar i gjuhės Angleze; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup. Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme, Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre, CV nė Anglisht nė: www.elitejobs.org ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:31
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar si HAIR STYLIST/PARUKIERE pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, njė sallon prestigjioz nė qendėr tė KUWAIT CITY nėKUWAIT. HAIR STYLIST/PARUKIERE Paga Bazė - $3000 Net nė muaj $85 nė javė pėr blerje ushqimesh/food allowance Benefitet pėrfshjnė: · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Mirėprisni klientėt dhe identifikoni preferencat e tyre duke bėrė pyetjet e duhura Rekomandoni modele flokėsh dhe prerje flokėsh sipas formave dhe shijeve tė fytyrės sė klientėve Lani, shpėlani dhe thani flokėt e klientėve duke pėrdorur shampo dhe kondicionerė tė pėrshtatshėm (p.sh. pėr flokė tė yndyrshėm ose skalp tė thatė) Pritini, shkurtoni flokėt duke pėrdorur pajisje profesionale Aplikoni njė gamė tė gjerė teknikash tė ngjyrosjes sė flokėve, si pikat kryesore, ombre dhe balayage Krijoni modele flokėsh pėr raste dhe/ose pamje tė pėrditshme, duke pėrfshirė gėrsheta, bisht dhe topuz etj. Aplikoni produkte pėr trajtimin e flokėve, sipas nevojės (p.sh. kremė mbrojtėse tė ngjyrave dhe maska hidratuese) Menaxho prenotimet dhe shėrbeji vizitoreve Siguroni rregullimin, pastrimin dhe sterilizimin e mjeteve tė punė, sipas nevojės Shisni produkte ose shėrbime pėr kujdesin e flokėve, kur ėshtė e pėrshtatshme Kėrkesat e profilit: 2 ose mė shumė vite eksperiencė pune nė tė njėjtin profil; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Niveli mesatar i gjuhės Angleze; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup. Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme, Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre, CV nė Anglisht nė: www.elitejobs.org ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
  0 replies | 309 view(s)
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:31
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar si HAIR STYLIST/PARUKIERE pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, njė sallon prestigjioz nė qendėr tė KUWAIT CITY nėKUWAIT. HAIR STYLIST/PARUKIERE Paga Bazė - $3000 Net nė muaj $85 nė javė pėr blerje ushqimesh/food allowance Benefitet pėrfshjnė: · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Mirėprisni klientėt dhe identifikoni preferencat e tyre duke bėrė pyetjet e duhura Rekomandoni modele flokėsh dhe prerje flokėsh sipas formave dhe shijeve tė fytyrės sė klientėve Lani, shpėlani dhe thani flokėt e klientėve duke pėrdorur shampo dhe kondicionerė tė pėrshtatshėm (p.sh. pėr flokė tė yndyrshėm ose skalp tė thatė) Pritini, shkurtoni flokėt duke pėrdorur pajisje profesionale Aplikoni njė gamė tė gjerė teknikash tė ngjyrosjes sė flokėve, si pikat kryesore, ombre dhe balayage Krijoni modele flokėsh pėr raste dhe/ose pamje tė pėrditshme, duke pėrfshirė gėrsheta, bisht dhe topuz etj. Aplikoni produkte pėr trajtimin e flokėve, sipas nevojės (p.sh. kremė mbrojtėse tė ngjyrave dhe maska hidratuese) Menaxho prenotimet dhe shėrbeji vizitoreve Siguroni rregullimin, pastrimin dhe sterilizimin e mjeteve tė punė, sipas nevojės Shisni produkte ose shėrbime pėr kujdesin e flokėve, kur ėshtė e pėrshtatshme Kėrkesat e profilit: 2 ose mė shumė vite eksperiencė pune nė tė njėjtin profil; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Niveli mesatar i gjuhės Angleze; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup. Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme, Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre, CV nė Anglisht nė: www.elitejobs.org ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:30
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar si HAIR STYLIST/PARUKIERE pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, njė sallon prestigjioz nė qendėr tė KUWAIT CITY nėKUWAIT. HAIR STYLIST/PARUKIERE Paga Bazė - $3000 Net nė muaj $85 nė javė pėr blerje ushqimesh/food allowance Benefitet pėrfshjnė: · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Mirėprisni klientėt dhe identifikoni preferencat e tyre duke bėrė pyetjet e duhura Rekomandoni modele flokėsh dhe prerje flokėsh sipas formave dhe shijeve tė fytyrės sė klientėve Lani, shpėlani dhe thani flokėt e klientėve duke pėrdorur shampo dhe kondicionerė tė pėrshtatshėm (p.sh. pėr flokė tė yndyrshėm ose skalp tė thatė) Pritini, shkurtoni flokėt duke pėrdorur pajisje profesionale Aplikoni njė gamė tė gjerė teknikash tė ngjyrosjes sė flokėve, si pikat kryesore, ombre dhe balayage Krijoni modele flokėsh pėr raste dhe/ose pamje tė pėrditshme, duke pėrfshirė gėrsheta, bisht dhe topuz etj. Aplikoni produkte pėr trajtimin e flokėve, sipas nevojės (p.sh. kremė mbrojtėse tė ngjyrave dhe maska hidratuese) Menaxho prenotimet dhe shėrbeji vizitoreve Siguroni rregullimin, pastrimin dhe sterilizimin e mjeteve tė punė, sipas nevojės Shisni produkte ose shėrbime pėr kujdesin e flokėve, kur ėshtė e pėrshtatshme Kėrkesat e profilit: 2 ose mė shumė vite eksperiencė pune nė tė njėjtin profil; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Niveli mesatar i gjuhės Angleze; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup. Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme, Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre, CV nė Anglisht nė: www.elitejobs.org ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:24
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar si HOSTESS pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, lider nė fushėn e gastronomisė, nė KUWAIT CITY, KUWAIT. HOSTESS Mundėsi e shkėlqyer pėr avancim nė karrierė; Trajnim I vazhdueshėm; Pjesė e njė ekipi fitues i ēmimeve kombėtare dhe ndėrkombetare; Zbritje nė restorantet e rrjetit; Rregullsi nė pagesėn e orėve shtesė; Paketė e shkėlqyer page & benefitesh. Paga Bazė - $1200 - $1500 Net nė muaj Benefitet pėrfshjnė: · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Ushqimi i mbuluar nga kompania sipas kontratės sė punės; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Mirėpret klientėt dhe i prezanton me ambjentin e restorantit; Prezanton menunė; Shoqėron klientėt tek tavolina e caktuar; Sigurohet qė ambjenti tė jetė gjithmonė i rregullt; Kėrkesat e profilit: Preferohet tė ketė eksperiencė tė mėparshme nė tė njėjtin profil; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Niveli mesatar i gjuhės Angleze; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup. Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme, Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre, CV nė Anglisht nė https://elitejobs.org/jobs/kuwait-hostess/ ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:24
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar si HOSTESS pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, lider nė fushėn e gastronomisė, nė KUWAIT CITY, KUWAIT. HOSTESS Mundėsi e shkėlqyer pėr avancim nė karrierė; Trajnim I vazhdueshėm; Pjesė e njė ekipi fitues i ēmimeve kombėtare dhe ndėrkombetare; Zbritje nė restorantet e rrjetit; Rregullsi nė pagesėn e orėve shtesė; Paketė e shkėlqyer page & benefitesh. Paga Bazė - $1200 - $1500 Net nė muaj Benefitet pėrfshjnė: · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Ushqimi i mbuluar nga kompania sipas kontratės sė punės; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Mirėpret klientėt dhe i prezanton me ambjentin e restorantit; Prezanton menunė; Shoqėron klientėt tek tavolina e caktuar; Sigurohet qė ambjenti tė jetė gjithmonė i rregullt; Kėrkesat e profilit: Preferohet tė ketė eksperiencė tė mėparshme nė tė njėjtin profil; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Niveli mesatar i gjuhės Angleze; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup. Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme, Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre, CV nė Anglisht nė https://elitejobs.org/jobs/kuwait-hostess/ ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
  0 replies | 151 view(s)
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:23
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar si HOSTESS pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, lider nė fushėn e gastronomisė, nė KUWAIT CITY, KUWAIT. HOSTESS Mundėsi e shkėlqyer pėr avancim nė karrierė; Trajnim I vazhdueshėm; Pjesė e njė ekipi fitues i ēmimeve kombėtare dhe ndėrkombetare; Zbritje nė restorantet e rrjetit; Rregullsi nė pagesėn e orėve shtesė; Paketė e shkėlqyer page & benefitesh. Paga Bazė - $1200 - $1500 Net nė muaj Benefitet pėrfshjnė: · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Ushqimi i mbuluar nga kompania sipas kontratės sė punės; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Mirėpret klientėt dhe i prezanton me ambjentin e restorantit; Prezanton menunė; Shoqėron klientėt tek tavolina e caktuar; Sigurohet qė ambjenti tė jetė gjithmonė i rregullt; Kėrkesat e profilit: Preferohet tė ketė eksperiencė tė mėparshme nė tė njėjtin profil; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Niveli mesatar i gjuhės Angleze; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup. Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme, Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre, CV nė Anglisht nė https://elitejobs.org/jobs/kuwait-hostess/ ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:19
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar si WAITER/KAMARIER/E pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, lider nė fushėn e gastronomisė, nė Kuwait City, KUWAIT WAITER/KAMARIER/E Paga Bazė - $1200 - $1500 Net nė muaj Benefitet pėrfshjnė (falas): · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Ushqimi i mbuluar nga kompania sipas kontratės sė punės; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Ju do tė jeni pėrgjegjės pėr tė siguruar njė nivel tė shkėlqyeshėm tė shėrbimit pėr klientėt tanė; Tė jeni i/e aftė tė menaxhoni fluksin dhe ngarkesėn e punės duke koordinuar punėn nė mėnyrė sa mė efektive me kolegėt; I/e aftė pėr tė komunikuar me njė standart tė lartė profesional, etik, efikas dhe fleksibėl nė mėnyrė qė tė maksimizoni kėnaqėsinė e klientėve; Tė jeni korrekt/e dhe i/e saktė nė llogaritjen e pagesave tė faturave. Kėrkesat e profilit: 1 ose mė shumė vite eksperiencė pune nė restorante; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Aftėsi organizative dhe jeni i/e vėmendshėm ndaj detajeve; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup; Njohės shumė i mirė i gjuhės Angleze; Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme dhe jeni tė interesuar pėr njė sfidė tė re Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre (CV) nė: https://elitejobs.org/jobs/kuwait-waiter-kamarier-e/ dhe/ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
  0 replies | 144 view(s)
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:19
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar si WAITER/KAMARIER/E pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, lider nė fushėn e gastronomisė, nė Kuwait City, KUWAIT WAITER/KAMARIER/E Paga Bazė - $1200 - $1500 Net nė muaj Benefitet pėrfshjnė (falas): · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Ushqimi i mbuluar nga kompania sipas kontratės sė punės; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Ju do tė jeni pėrgjegjės pėr tė siguruar njė nivel tė shkėlqyeshėm tė shėrbimit pėr klientėt tanė; Tė jeni i/e aftė tė menaxhoni fluksin dhe ngarkesėn e punės duke koordinuar punėn nė mėnyrė sa mė efektive me kolegėt; I/e aftė pėr tė komunikuar me njė standart tė lartė profesional, etik, efikas dhe fleksibėl nė mėnyrė qė tė maksimizoni kėnaqėsinė e klientėve; Tė jeni korrekt/e dhe i/e saktė nė llogaritjen e pagesave tė faturave. Kėrkesat e profilit: 1 ose mė shumė vite eksperiencė pune nė restorante; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Aftėsi organizative dhe jeni i/e vėmendshėm ndaj detajeve; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup; Njohės shumė i mirė i gjuhės Angleze; Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme dhe jeni tė interesuar pėr njė sfidė tė re Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre (CV) nė: https://elitejobs.org/jobs/kuwait-waiter-kamarier-e/ dhe/ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
 • Elite Jobs International's Avatar
  16.01.2023, 17:18
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Elite Jobs International ju ofron mundėsi tė shkėlqyer pėr tu punėsuar si WAITER/KAMARIER/E pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, lider nė fushėn e gastronomisė, nė Kuwait City, KUWAIT WAITER/KAMARIER/E Paga Bazė - $1200 - $1500 Net nė muaj Benefitet pėrfshjnė (falas): · Akomodim i ofruar/paguar nga punėdhėnėsi; · Transport I garantuar; · Bileta avionit vajtje-ardhje e paguar nga kompania; · Ushqimi i mbuluar nga kompania sipas kontratės sė punės; · Kontratė pune 1-vjeēare me tė drejte rinovimi; · Siguracion shėndetėsor i mbuluar; · Lejeqėndrimi; · Leje vjetore tė paguar 30 dite nė vit. Pėrgjegjėsitė kryesore: Ju do tė jeni pėrgjegjės pėr tė siguruar njė nivel tė shkėlqyeshėm tė shėrbimit pėr klientėt tanė; Tė jeni i/e aftė tė menaxhoni fluksin dhe ngarkesėn e punės duke koordinuar punėn nė mėnyrė sa mė efektive me kolegėt; I/e aftė pėr tė komunikuar me njė standart tė lartė profesional, etik, efikas dhe fleksibėl nė mėnyrė qė tė maksimizoni kėnaqėsinė e klientėve; Tė jeni korrekt/e dhe i/e saktė nė llogaritjen e pagesave tė faturave. Kėrkesat e profilit: 1 ose mė shumė vite eksperiencė pune nė restorante; Aftėsi pėr tė komunikuar nė mėnyrė tė shkėlqyer dhe me kortezi; Aftėsi organizative dhe jeni i/e vėmendshėm ndaj detajeve; Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup; Njohės shumė i mirė i gjuhės Angleze; Nėse ju jeni personi qė zotėron dhe plotėson kėrkesat e mėsipėrme dhe jeni tė interesuar pėr njė sfidė tė re Atėherė ne ju Mirėpresim! Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre (CV) nė: https://elitejobs.org/jobs/kuwait-waiter-kamarier-e/ dhe/ose hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale". Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
 • Elite Jobs International's Avatar
  13.01.2023, 18:27
  Ne jemi Elite Jobs International, lider nė industrinė ku operojmė jo vetėm me rrėnjė dhe ekspertizė lokale por edhe pjesė e rrjeteve globale, dhe njė pasion pėr vendosjen e personit tė duhur nė punėn e duhur. Ne vazhdojmė tė ofrojė mbėshtetje pėr rekrutime nė nivel global. Rrjedhimisht: Pėr njė nga partnerėt tanė ndėrkombėtarė, nė ANGLI, njė kompani lider e cila operon prej mė shumė se 30 vjetėsh, po kėrkojmė: FISH FILLETING WORKER/ PUNĖTOR I FILETIMIT TĖ PESHKUT NĖ ANGLI Turni i Tretė/i Natės PAGA VJETORE £10.30 nė orė Paga pėr orėt shtesė paguhet ekstra. Bonusi i pjesėmarrjes: 15% e pagės mujore (1 tetor-30 mars) dhe 25% e pagės mujore (1 prill deri mė 30 shtator). Kjo bazohet nė frekuentimin 100% nė muaj. Orari i punės 5 pm – 2 am 6 ditė nė javė (e Diel-e Premte) Pėrfitimet shtesė • Strehim/akomodim me pagesė mė tė ulėt se vlerat nė treg • Regjistrimi automatik nė skemėn e pensionit tė kompanisė; • 33 ditė pushim vjetor me pagesė (pėrfshirė pushimet e festave) • Mundėsi pėr zhvillim karriere dhe benefite tė tjerave sipas skemave aktuale tė kompanisė Detyrat ditore pėrfshijnė, por nuk kufizohen nė: · Pastroni, prisni dhe pėrgatisni peshkun sipas udhėzimeve p.sh. pastrim dhe filetim · Siguroni rendiment maksimal nga produkti duke minimizuar mbetjet · Njohuri pėr teknikat dhe prerjet e ndryshme tė pėrgatitjes sė peshkut · Peshoni, paketoni dhe etiketoni produktet nė pėrputhje me specifikimet · Pastroni dhe mirėmbani mjetet e punės kur nuk janė nė pėrdorim · Ndiqni tė gjitha udhėzimet e shėndetit, sigurisė dhe higjienės · Merrni pjesė nė trajnime sipas nevojės dhe kur kėrkohet · Nėse kėrkohet, merrni pjesė nė takimet e stafit · Ndihmoni nė detyra tė tjera sipas udhėzimeve Kėrkesat e profilit: · Eksperiencė nė pastrimin dhe filetimin e peshkut; · Niveli i gjuhės Angleze B1 General; · Fizikisht I aftė pėr tė kryer me sukses detyrat e punės · Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar si nė mėnyrė tė pavarur ashtu edhe nė grup; · Arsim I mesėm · Pa precedent penal apo histori emigracioni/ekspuls · I/e gatshėm tė zhvendoseni sapo tė dale viza e punės. Tė gjithė kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė dėrgojnė aplikimin e tyre (CV) nė linkun vijues https://elitejobs.org/jobs/angli-fish-filleting-worker-punetor-i-filetimit-te-peshkut/ dhe/ose nė: hr@elitejobs.org duke pėrcaktuar rolin pėr tė cilin aplikoni. Tė gjitha apikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr.9887 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave personale"
No More Results
About Elite Jobs International
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Elite Jobs International
Celular/Mobil:
0683878217
Adresa:
Rruga Pjeter Budi nr. 5 Pallati Rogerd (perballe restorant Floga)
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Punesim
Specifikat/Specializimi:
International Recruitment Agency Agjenci Punesimi Nderkombetare
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Rruga Pjeter Budi, 1001, Tirane
Zyra 6, Pallati Rogerd (perballe Restorant Floges)

hr@elitejobs.org +355 68 3878217


Home Page
https://elitejobs.org
Njoftime
13