Shiko Profilin: Future Home Property Plus - www.njoftime.com
500 HP Bata
 • Future Home Property Plus's Avatar
  04.10.2022, 14:22
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Qira, Ambient Per Zyra, Myslym Shyri. PRO+22389 Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit 100 m2. • Kati 3. • Ndėrtim ekzistues Apartamenti disponon: • Koridor shperndares. • 3 Ambiente te shfrytezueshme. • Tualet. • Ballkon. • Cilesime tė tjera: • Parket. • Kubaturė e rregullt. • Punime gipsi • Bosh Pėr njė vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  03.10.2022, 12:22
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori Qira, Ambient, 21 Dhjetori 1,000 € PRO+27731 Disponojmė ambjent per qira me vendodhje tek 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha. • Ambjenti ka sipėrfaqje 100 m2. • Kati 0. • Disponon fasade xhami. • Organizohet nga ambient open space dhe 1 tualet. • Prane rruges kryesore. • Ne cmim eshte i perfshire edhe tatimi mbi burim. • Ambienti ėshtė i pėrshtatshėm pėr biznese tė ndryshme si: farmaci, klinike dentare, zyra, market, estetike etj. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  30.09.2022, 12:38
  Zona/Rruga : ambasador 2 Shitet, Apartament 2+1+2, Ambasador 2 Shitet, Apartament 2+1+2, Ambasador 2 PRO+27707 Apartament 2+1+ 2 per shitje i pozicionuar tek Ambasador 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipėrfaqe 124.5 m2 (bruto) • Sipėrfaqe 111.5 m2 (neto) • Orientimi jug. • Kubaturė e rregullt. Organizimi: • Koridor shperndares. • Salloni i ndenjies dhe kuzhina. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete • 1 Ballkon. Detaje: • Pallat i ri, me ashensor. • Disponon certifikate pronesie. • Shitet e mobiluar. • Post parkimi me cmim extra. Pėr ta vizituar me kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  29.09.2022, 14:36
  Zona/Rruga : Bllok Qira, Ambient, Bllok PRO+27701 Informacion mbi ambientin: • Siperfaqja totale 165 m2. • Kati 0. • Fasade xhami. • Ambient open space i cili disponon nje depo dhe nje tualet. • Ne cmim eshte i perfshire edhe tatimi mbi burim. Mundėsi shumė e mirė pasi ndodhet ne nje zone tė frekuentueshme. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  28.09.2022, 16:50
  Zona/Rruga : 1500 Qira, Ambient, Rruga e elbasanit PRO+27683 Informacion mbi Ambientin: • Siperfaqe 140 m2. • Kati 8. • Disponon 5 ambiente te shfrytezueshme pune. • 1 Tualet. • E pershtashme per tipologji te ndryshme biznesi. • Totalisht e investuar. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  28.09.2022, 11:57
  Zona/Rruga : STACIONI I TRENIT Qira, Apartament 2+1, Stacioni I Trenit PRO+27668 Apartament per qira 2+1 me vendodhje prane Stacionit te Trenit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3. • Sipėrfaqe: 80 m2 • Kubaturė e Rregullt Organizimi : • Salloni ndenje dhe kuzhina. • 2 Dhoma Gjumi. • 1 Tualet. • 1 Ballkon. • Garderobe. Cilėsime tė tjera: • Totalisht i investuar. • Mobilim bashkekohor. • Ndertim i ri, me ashensor. • Sherbimi i Internetit dhe adminisitrimi i pallatit jane te perfshira ne cmim. • Mundesi parkimi me cmim extra. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  28.09.2022, 11:54
  Zona/Rruga : Stacioni i Trenit Qira, Ambient Biznesi, Stacioni i Trenit prane Harry Fultz. Informacion mbi ambientin: • Eshte e ndare ne forme duplex-i. • Siperfaqja totale 120 m2. • Kati 0. • Fasade xhami. • Me shkalle te brendshme. • Kati i pare eshte ambient open space dhe 1 tualet. • Kati i dyte ka ambient open space dhe 1 tualet. Mundėsi shumė e mirė pasi ndodhet ne nje zone tė frekuentueshme. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  27.09.2022, 09:55
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Qira, Ambient, Myslym Shyri PRO+27626 Disponojme Ambjent per qira ne Myslym Shyri, Tirane. Informacion mbi Ambientin: • Siperfaqe 42 m2 • Kati 0. • Open space. • Tualet. • Rruge kryesore. Mundėsi shumė e mirė pasi ndodhet ne nje zone e cila eshte ne zhvillim. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  23.09.2022, 12:26
  Zona/Rruga : Stacioni i Trenit Qira, Ambient, Stacioni i Trenit PRO+27569 Informacione mbi ambientin: • Sipėrfaqja 87m2. • Kati 1. Organizimi : • Open space. • Fasade xhami. Detaje tė tjera : • Bosh. • Tualet. • Rruge kryesore. • I pėrshtatshėm pėr cdo tipologji biznesi. Zona ku ndodhet ambienti ėshtė njė ndėr zonat mė tė preferuara pėr zhvillim biznesi si edhe te ofron mundėsinė e faciliteteve tė ndryshme. Pėr njė vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  23.09.2022, 09:34
  Zona/Rruga : rruga marko bocari Qira, Ambient Biznesi, Rruga Marko Bocari PRO+27567 Informacion mbi ambientin: • Siperfaqja neto 44 m2. • Siperfaqja bruto 86 m2. • Kati 0. • Fasade xhami. • Eshte e ndare ne forme duplex-i. • Me shkalle te brendshme. • Kati i pare eshte ambient open space dhe 1 tualet. • Kati i dyte ka ambient open space. • Totalisht i investuar. Ne cmim eshte i perfshire edhe tatimi mbi burim. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  22.09.2022, 15:40
  Zona/Rruga : Qender Qira, Apartament 2+1+Post Parkimi, Qender PRO+27555 Informacion mbi apartamentin: • Kati 6. • Sipėrfaqe: 90 m2 • Kubaturė e Rregullt Organizimi : • Salloni ndenje dhe kuzhina. • 2 Dhoma Gjumi. • 1 Tualet. • 1 Ballkon. Cilėsime tė tjera: • I mobiluar. • Me ashensor. • Post parkimi i perfshire ne cmim. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  16.09.2022, 13:27
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit Shitet, Apartament 3+1+2, Komuna E Parisit PRO+27476 Disponojme apartament 3+1+2, Komuna e Parisit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2. • Siperfaqe totale e apartamentit 165 m2. • Siperfaqja neto e apartamenti 93.5 m2 • Siperfaqe verande 61.1 m2. Organizimi : • Salloni ndenje dhe kuzhina • 3 Dhome Gjumi • 2 Tualete. • Verande, Cilėsime tė tjera: • Ndertim i ri, me ashensor. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  15.09.2022, 10:08
  Zona/Rruga : Bulevardi Zhan D`Ark Disponojme ambient per zyra me qira tek Bulevardi Zhan D'Ark, prane shkolles Ismail Qemali. PRO+27445 Informacion mbi apartamentin: • Ndėrtim i ri. • Kati 2. • Sipėrfaqe: 100 m2 • Kubaturė e Rregullt Organizimi : • 2 ambiente te shfrytezueshme. • 2 Tualete • 1 Ballkon. Cilėsime tė tjera: • Bosh. • Ashensor. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  14.09.2022, 10:05
  Zona/Rruga : QENDER Qira, Godine, Qender PRO+27438 Godina pozicionohet nė nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. Prona ka njė sipėrfaqe totale prej 3000 m2 dhe ėshtė e organizuar nė 6 kate. Ėshtė e pajisur me 2 hyrje, qė ofrojnė akses nė rrugė kryesore, njė ashensor, sistem survejimi, sistem ndriēimi, sistem aspirim-kondicionimi, dhomė server (ideale pėr bizneset qė kanė tipologji call center). Mundėsi parkimi nė pjesėn e pėrparme tė ndėrtesės me kapacitet 50+ automjete. Secili kat ėshtė i organizuar nė mėnyrė tė tillė qė e bėn komunikimin ndėrmjet ambjenteve tepėr tė lehtė. Eshtė i pėrsshtatshėm pėr aktivitete tė tilla si call center, zyra, institucion (tė ēfarė do lloj tipologjie), hotel, universitet, shkollė, qendėr kursesh, qendėr spitalore, televizion, klinikė etj... Ēmimi sipas kėrkesės. KA MUNDESI NDARJEJE Pėr mė tepėr informacion na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  14.09.2022, 09:38
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Qira, Apartament 2+1, Myslym Shyri PRO+27436 Informacion mbi pronėn: • Sipėrfaqja : 88.62 m2. • Kati 4 Organizimi: • Koridor shperndares •Ambjent ndenjie dhe ambient gatimi. •2 dhoma gjumi • Tualet. • Ballkon. Cilėsime tė tjera: • Pallat egzistues. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  13.09.2022, 13:31
  Zona/Rruga : ish ekspozita Qira, Ambient, Ish Ekspozita PRO+27431 Informacion mbi Ambientin: • Buze rruges kryesore. • Kati 2. • Sipėrfaqe totale: 200 m2 • Hyrje e dedikuar, me ashensor • Orientim: Jug - Lindje • Fasade Xhami • E ndare ne 2 ambjente te shfrytezueshme • 2 tualete Cilėsime tė tjera: • Totalisht i Investuar • Bosh • Sistem Kondicionimi dhe aspirimi ▫️Ambienti ndodhet nje pozicion shume te preferuar e tė aksesueshėm. Ideal per biznese si Klinikė Mjekėsore, Laborator, Showroom, Call Centre etj. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  13.09.2022, 11:33
  Zona/Rruga : JORDAN MISJA Qira, Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja PRO+27425 Informacion mbi apartamentin: • Kati 5. • Sipėrfaqe: 61 m2. • Kubaturė e Rregullt Organizimi : • Sallon ndenje dhe kuzhine. • 1 Dhoma Gjumi • 1 Tualet. • 1 Ballkon. Cilėsime tė tjera: • I pabanuar me pare. • Ne proces mobilimi. • Me ashensor. • Mundesi parkimi me cmim extra. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  13.09.2022, 11:29
  Zona/Rruga : RRUGA JORDAN MISJA Qira, Ambient, Rruga Jordan Misja PRO+27426 Informacion mbi ambientin: • Sipėrfaqja e ambientit 79.40 m2. • Kati 0 Organizimi: • Open space • 1 tualet • Bosh • Sistem kondicionimi dhe aspirimi. • Fasade xhami. • Mundesi parkimi. E pėrshtatshme pėr tipologji te ndryshme biznesi. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  13.09.2022, 10:12
  Zona/Rruga : taivani Qira, Ambient, Taivani PRO+27422 Informacion mbi Ambientin: • Siperfaqe 76 m2. (neto) • Kati 2. • I ndare ne 3 ambiente te shfrytezyeshme. • 1 Tualete. • Me pamje nga rruga kryesore. • Mundesi shume e mire investimi. • E pershtashme per tipologji te ndryshme biznesi si qender estetike, klinike detare, atelie etj. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  12.09.2022, 12:49
  Zona/Rruga : tregu elektrik Shitet, Ambient, Shkolla E Baletit.PRO+27408 Informacion mbi Ambientin: • Siperfaqe 74 m2. (bruto) • Siperfaqe 67 m2. (neto) • Kati 0. •Ambient open space. • 1 Tualete. • Me hipotekė. • Fasade xhami. • Mundesi shume e mire investimi. • E pershtashme per tipologji te ndryshme biznesi si qender estetike, farmaci etj. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  12.09.2022, 12:43
  Zona/Rruga : ALI VISHA Disponojme ambient per qira Rruga Ali Visha, Prane Shkolles se Baletit. PRO+27409 • Siperfaqe 74 m2. (bruto)• Siperfaqe 67 m2. (neto) • Kati 0. •Ambient open space. • 1 Tualete. • Me hipotekė. • Fasade xhami. • Mundesi shume e mire investimi. • E pershtashme per tipologji te ndryshme biznesi si qender estetike, farmaci etj. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  10.09.2022, 12:50
  Zona/Rruga : JORDAN MISJA Qira, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja PRO+27394 Disponojme apartament 2+1 me qira tek Jordan Misja, Kompleksi Marga. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipėrfaqe: 90 m2. • Kubaturė e Rregullt Organizimi : • Sallon ndenje dhe kuzhine e vecuar. • 2 Dhoma Gjumi • 1 Tualet. • 1 Ballkon. Cilėsime tė tjera: • Apartamenti mund te mobilohet sipas deshires se klientit. • Me ashensor. • Mundesi parkimi me cmim extra. • Mund te jepet edhe per zyra. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  07.09.2022, 16:53
  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Shitet, Apartament 2+1+2, Kompleksi Tower Bridge 2 PRO+27350 Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit : 101 m2 (bruto). • Siperfaqja e apartamentit : 90.11 m2 (neto). • Kati 2 banim. Organizimi i brendshėm: • Koridor shperndares. • Ambienti ndenjes dhe ambienti i gatimit. • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone Cilėsi tė tjera: • Apartamenti shitet bosh. • Ndricim natyral nė ēdo ambient. • Kubature e rregullt. • Me ashensor. • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona nė tė cilėn ndodhet apartamenti ėshtė njė nga zonat mė preferenciale pėr banim dhe per invetim, shume prane qendres se Tiranes. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  06.09.2022, 16:59
  Zona/Rruga : Rruga e Dibres Qira, Ambient Per Zyra, Rruga E Dibres. PRO+27165 Informacion mbi ambientin: • Sipėrfaqe: 110 m2 • Kati 9. Organizimi: • 3 ambiente te shfrytezueshme per zyra. • 2 tualete. • Ballkon. Detaje te tjera: • Bosh • Parket. • Ndertim i ri, me ashensor. E pėrshtatshme pėr tipologji te ndryshme biznesi. Per me shume informacione, na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  06.09.2022, 15:25
  Zona/Rruga : RRUGA E ELBASANIT Disponojme apartament 2+1+2, Tek Rruga e Elbasanit prane Ambasades Suedeze. Qira, Apartament 2+1+2, Rruga E Elbasanit.PRO+27333 Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 , pjese e nje vile. • Sipėrfaqe: 180 m2. • Kubaturė e Rregullt Organizimi : • Salloni ndenje dhe kuzhine • 2 Dhome Gjumi • 2 Tualete. • 1 Ballkon. Cilėsime tė tjera: • Apartamenti eshte i mobiluar. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  05.09.2022, 15:20
  Zona/Rruga : laprake Qira, Magazine, Laprake.PRO+27293 Informacione te pergjithshme : • Sipėrfaqje ndertimi 110 m2. • Sipėrfaqje e jashtme e shfrytezueshme 170 m2. • Kati 0. Detaje tė tjera : • Open space. • Mundesi per parkim. • Zona ne te cilen ndodhet magazina, ka akses te menjehershme me autostraden Tr-Drr, si edhe stacionet urbane. I pėrshtatshėm pėr tipologji tė ndryshme biznesesh si magazinim, rrobaqepsi etj. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  05.09.2022, 14:39
  Zona/Rruga : bulevardi bajram curri Qira, Ambient Komercial, Blv. "Bajram Curri" PRO+27224 Informacion mbi Ambientin: • Siperfaqe neto e ambientit : 17 m2 • Kati 0 Organizimi • Open Space • 1 Tualet Cilėsi tė tjera: • Nė tėrėsi vetratė xhami • Ambienti eshte i pėrshtatshėm pėr tipologji tė ndryshme biznesi. • Mundėsi shumė e mirė investimi pasi gjendet i pozicionuar buzė rruge dhe nė njė nga zonat mė preferenciale tė qytetit dhe zhvillohen tipologji tė ndryshme biznesi. Pėr vizitė nė pronė na kontaktoni!
 • Future Home Property Plus's Avatar
  05.09.2022, 14:35
  Zona/Rruga : SELITE Disponojmė Apartament 2+1 pėr shitje, i cili ėshtė i pozicionuar nė Rrugen Hamdi Pepa, Selite.79,700 € PRO+27283 Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqe e apartamentit: 88.60 m 2 • Kati 6 banim. Organizimi i brendshėm: • Ambienti i ndenjies • Ambienti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • Tualeti • Ballkon Detaje tė tjera: • Ne ndertim, afati mbarimit Tetor 2023. • Zonė e preferuar pėr banim dhe ofron tė gjitha facilitetet : cerdhe, kopshte , shkolla dhe institucione. Pėr tė vizituar pronėn na kontaktoni!
No More Results
About Future Home Property Plus
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Future Home Property Plus Real Estate
Celular/Mobil:
+355694266028
Adresa:
Rruga Sami Frasheri, tek Drejtoria e Policise, Tiranė
Telefon:
044502050
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
FUTURE HOME Real Estate ėshtė kompania mė e madhe shqiptare e ndėrmjetsimit tė Pasurive tė Paluajtėshme nė Kryeqytet. E krijuar nė 19 shtator 2015 me zyrėn e parė, nė zonėn e Unazės sė Re. Fale punės sė palodhur dhe shėrbimit me seriozitet dhe ndershmėri sot posedojmė 8 Zyra nė Tiranė
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Rruga Sami Frashėri,
pranė Drejtorisė sė Policisė, Tiranė


Cel: 0693412557

Home Page
http://futurehome.al/
Njoftime
204