Shiko Profilin: MORINA REAL ESTATE - www.njoftime.com
500 HP Bata
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  28.01.2023, 20:24
  Zona/Rruga : Casa Italia Agjencia Imobiliare Morina jep me qera hyrje private 1+1 Shtepia gjendet ne katin e 2 te nje shtepie private Jepet e mobiluar Cmimi 25.000 leke Adresa: Prane Casa Italia Cel. : 0692040544
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  28.01.2023, 18:58
  Zona/Rruga : Fresk Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Fresk, 30.000 leke • Tipologjia 1+1 • Adresa: Rruga Sotir Caci, prane Restorant Fresku • I mobiluar • Kati 4 • Pallat i ri me ashensor • 💶 30.000 lekė/muaj ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 1+1, me njė sipėrfaqe 55m² dhe gjendet nė katin e 4 tė njė pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumė tė mirė, ėshtė i mobiluar dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit dhe tualeti. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040544
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  28.01.2023, 18:41
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga e Kavajes, 400 Euro • Tipologjia 2+1 • Adresa: Rruga e Kavajes, prane pallatit me shigjeta • I mobiluar • Kati 7 • Pallat i ri me ashensor • 💶 400 Euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 2+1, me njė sipėrfaqe 105m² dhe gjendet nė katin e 7 tė njė pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumė tė mirė, ėshtė i mobiluar dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Kushtet e pageses jane muaji i pare, muaji i fundit dhe 1 garanci. Preferon vetem familjare. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  28.01.2023, 12:36
  Zona/Rruga : Casa Italia Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2 tualete+1 Blk, Prane Casa Italia, 300 Euro • Tipologjia 2+1 • Adresa: Rruga 29 Nentori • Pjeserisht i mobiluar • Kati 2 • Pallat i ri • 💶 300 euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 2+1, me njė sipėrfaqe 90m² dhe gjendet nė katin e 2 tė njė pallati tė ri me ashensor. Apartamenti ėshtė ndertim i sapo pėrfunduar, me termoizolim kapot, dhomat me laminat, kuzhina pjesėrisht e mobiluar. Apartamenti pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Vendodhja tė ofron akses nė rrugėt kryesore me linjėn urbane. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  27.01.2023, 12:16
  Zona/Rruga : Rruga Arkitekt Sinani Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Brryli, 45.000 leke • Tipologjia 2+1 • Adresa: Rruga Arkitekt Sinani • I mobiluar • Kati 5 • Pallat ekzistues • 💶 45,000 leke ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 2+1, me njė sipėrfaqe 75m² dhe gjendet nė katin e 5 tė njė pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shumė tė mirė, ėshtė tėrėsisht i mobiluar dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  27.01.2023, 11:57
  Zona/Rruga : Ali Demi Agjensi Morina jep me Qera, Pjese vile, 2+1,Ali Demi , 300 euro • Tipologjia 2+1 • Adresa: Rruga Ali Demi , prane kompleksit sportiv • I mobiluar pjeserisht • Kati 1 banim • Vile Private • 💶 300 euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera pjese vile 2+1, me njė sipėrfaqe 110m² Brenda dhe 70 m2 oborr .Shtepia gjendet nė katin e 1 banim tė njė vile private. Shtepia ka organizim shume tė mirė, eshtė pjeserisht i mobiluar ne mėnyre modeste dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe tualeti. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040521
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 14:48
  Zona/Rruga : Siri Kodra Agjencia Morina jep me qera hyrje vile, 1+1, Siri Kodra, 30.000 leke. Tipologjia: 1+1 Adresa: Siri Kodra pas hotel Meridian. I mobiluar Hyrje vile Kati 2 💶 30.000 leke. ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qira hyrje vile 1+1, me nje sipėrfaqe prej 80 m2, dhe gjendet nė katin e 2 te viles private. Organizimi eshte ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. E pershtatshme per familjare ose cifte Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Oksana Real Estate Agent Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:57
  Zona/Rruga : Komuna Parisit Agjencia Morina jep me qera ambient per Biznes, Komuna e Parisist, 500 Euro • Tipologjia 1+1 • Adresa: Rruga Haxhi Kika • Bosh • Kati 6 • Pallat I ri i sapo perfunduar • 💶 500 Euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera ambient biznesi me tipologji 1+1, me njė sipėrfaqe prej 70m² dhe gjendet nė katin e 6 tė njė pallati te ri me ashensor. Ka organizim shumė tė mirė, ėshtė bosh dhe pėrbėhet nga 2 ambiente, tualeti dhe ballkoni. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:48
  Zona/Rruga : Astir Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+Blk, Astir, 40.000 leke • Tipologjia 2+1 • Adresa: Rruga Loni Ligori • I mobiluar • Kati 5 me ashensor • Pallat I ri • 💶 40.000 leke ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 2+1, me njė sipėrfaqe 90m² dhe gjendet nė katin e 5 tė njė pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume tė mirė, eshtė tėrėsisht i mobiluar dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone te cilat lidhen me dhomen e gjumit dhe dhomen e ndenjes. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:44
  Zona/Rruga : Siri Kodra Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+Blk, Rr.Siri Kodra, 400 Euro • Tipologjia 2+1 • Adresa: Rrugica Gjin Milli, prane Rr. Siri Kodra • I mobiluar • Kati 3 • Pallat I ri • 💶 400 Euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 2+1, me njė sipėrfaqe 100m² dhe gjendet nė katin e 3 tė njė pallati te ri. Apartamenti ka organizim shumė tė mirė, ėshtė tėrėsisht i mobiluar dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:36
  Zona/Rruga : Porcelan Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1, Porcelan, 35000 leke. Tipologjia: 1+1 Adresa: Porcelan pas UET I mobiluar Kati 3 Pallat ekzistues 💶35.000 leke ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qera apartament 1+1, me nje siperfaqe 60 m2 dhe gjendet ne katin e 3 tė njė pallati ekzistues. Apartamenti eshte ne gjendje te mir dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Preferohen familje ose student per kohe te gjate. Per informacione me te detajuara na kontaktoni! MORINA REAL ESTATE Oksana Real Estate Agent Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:28
  Zona/Rruga : Ministria e Jashtme Agjencia Morina jep me qera ambient biznesi, Ministria e Jashtme, 470 euro • Tipologjia: Ambient biznesi • Adresa: Bulevardi Bajrajm Curri, perballe Ministrise se Jashtme • bosh • Kati 1 • 💶 470 Euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera ambient me njė sipėrfaqe 36m² dhe gjendet nė katin e pare perballe Ministrise se Jashtme. Ambienti eshte i investuar, bosh, me fasade xhami. Zona ne te cilen ndodhet dhe pozicionimi buze rruge kryesore ka premise te larte per zhvillimin e bizneseve. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:26
  Zona/Rruga : Bllok Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+ bllk, Bllok, 900 euro i diskutueshėm. Tipologjia: 2+1+bllk Adresa: Bllok I mobiluar Kati 4 me ashensor Pallat 💶 900 euro i diskutueshėm ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qira apartament 2+1+bllk, me nje sipėrfaqe 120 m2, ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte ne kushte bashkėkohore dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti dhe ballkon. Preferohen klient serioz ose te huaj. MORINA REAL ESTATE Oksana Real Estate Agent Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:23
  Zona/Rruga : Bllok Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+ 2 bllk, Bllok, 900 euro i diskutueshėm. Tipologjia: 2+1+2 bllk Adresa: Bllok I mobiluar Kati 6 me ashensor Pallat 💶 900 euro i diskutueshėm ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qira apartament 2+1+ 2 bllk, me nje sipėrfaqe 110 m2, ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte ne kushte bashkėkohore dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti dhe ballkon. Preferohen klient serioz ose te huaj. Lirohet me 9 shkurt. MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:19
  Zona/Rruga : Muhamet Deliu Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Fresk, 30.000 leke • Tipologjia 2+1 • Adresa: Rruga Muhamed Deliu, prane Supermarket Spar • I mobiluar • Kati 2 • Pallat I ri • 💶 30.000 leke ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 2+1, me njė sipėrfaqe 78m² dhe gjendet nė katin e 2 tė njė pallati te ri. Apartamenti ka organizim shumė tė mirė, ėshtė tėrėsisht i mobiluar dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:16
  Zona/Rruga : Rruga Peti Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2 bllk, Kopshti Zoologjik, 450 euro. Tipologjia: 2+1+2bllk Adresa: Kopshti Zoologjik, rruga Peti. I mobiluar Pallat i ri Kati 2 💶 450 euro ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qira apartament 2+1+2 bllk, me nje sipėrfaqe prej 122 m2, dhe gjendet nė katin e 1 te nje pallati te ri. Organizimi eshte ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, 2 tualete dhe 2 ballkone. Preferohen familje, afatgjate. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Oksana Real Estate Agent Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:11
  Zona/Rruga : Fresk Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1,Fresk, 35000 leke. Tipologjia: 1+1 Adresa: Fresk, rruga: Shefqet Kuka I mobiluar Kati 4 💶35.000 leke ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qera apartament 1+1, me nje siperfaqe 74 m2 dhe gjendet ne katin e 4 tė njė pallati 5 katesh Apartamenti eshte ne gjendje te mir dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Preferohen familje ose student per kohe te gjate. Per informacione me te detajuara na kontaktoni! MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040257
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  26.01.2023, 11:09
  Zona/Rruga : Ish Ekspozita Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1,Ish Ekspozita, 450€. Tipologjia: 1+1 Adresa: Ish Ekspozita , rruga: Nikolla Jorga I mobiluar Kati :7 💶 450€ ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qera apartament 1+1, me nje siperfaqe 75m2 dhe gjendet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte I sapoinvestuar dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Preferohen familje per kohe te gjate. Per informacione me te detajuara na kontaktoni! MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040257
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  25.01.2023, 14:49
  Zona/Rruga : Fresk Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1,Fresk, 35000 leke. Tipologjia: 1+1 Adresa: Fresk, rruga: Shefqet Kuka I mobiluar Kati 4 💶35.000 leke ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qera apartament 1+1, me nje siperfaqe 74 m2 dhe gjendet ne katin e 4 tė njė pallati 5 katesh Apartamenti eshte ne gjendje te mir dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Preferohen familje ose student per kohe te gjate. Per informacione me te detajuara na kontaktoni! MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040257
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  25.01.2023, 13:29
  Zona/Rruga : Porcelan Agjencia Imobiliare Morina jep me qera shtėpi private 1+1 Kati 1 E mobiluar Ēmimi 25.000 lekė Vendodhja: Porcelan Cel. : 0692040544
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  25.01.2023, 12:03
  Zona/Rruga : Fresk Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Qesarake, 30.000 leke • Tipologjia 1+1 • Adresa: Rruga Ramazan Gaxherri • I mobiluar • Kati 5 • Pallat I ri • 💶 30.000 leke ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 1+1, me njė sipėrfaqe 63m² dhe gjendet nė katin e 5 tė njė pallati te ri. Apartamenti ka organizim shumė tė mirė, ėshtė tėrėsisht i mobiluar dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 13:28
  Zona/Rruga : Komuna Parisit Shitet Biznesi - Parukeri, Komuna e Parisit, 10,000 Euro. •Tipologjia: 1+1 •Adresa: Rr. Haxhi Kika •mobiluar •Kati 0 •Pallat i ri, Kompleksi Kika 💶 10.000 euro ✨ Informacione rreth prones: Shitet biznesi Parukeri dhe Qender Estetike, i pozicionuar ne Kompleksin Kika me siperfaqe totale prej 60m². Ndodhet ne katin 0, kurbature e rregullt dhe totalisht i investuar. Biznesi eshte ne gjendje pune dhe me klientele te rregullt prej 4 vitesh. Sherbimet qe ofrohen aktualisht jane estetike, parukeri, make up, vetulla dhe qerpike. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me preferenciale dhe ka nje zhvillim te tipologjive te ndryshme te bizneseve dhe i jep shume prioritet zhvillimit te aktivitetit. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. ©MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 10:35
  Zona/Rruga : Kombinat Agjencia Morina Shet Apartament 2+1+2wc+2Blk, Kombinat, 83.000 euro. •Tipologjia: 2+1 •Adresa: Rr. Sabaudin Gabrani, Kombinat •i mobiluar •Kati 3 •Pallat i ri 💶 83.000 euro ✨ Informacione rreth prones: Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe 100m2 dhe gjendet ne katin e 3 ne nje pallat te ri 4 katesh. Apartamenti eshte i kompletuar, i shtruar me parket dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes, kuzhina, 2 tualete ku njeri eshte ne dhomen e gjumit, si dhe 2 ballkone. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. ©MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 10:30
  Zona/Rruga : Komuna Parisit Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, rruga Haxhi Kika, 50.000 leke. Tipologjia:1+1 Adresa: Rruga Haxhi Kika, Komuna Parisit. I mobiluar Kati 6 Me ashensor 💶 50.000 leke ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qira apartament 1+1, me nje sipėrfaqe 67 m2 dhe gjendjet ne katin e 6 banimi ne pallat prane Kikes. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mira dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Preferohen cifte. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 10:28
  Zona/Rruga : Te Garda Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Garda, 450 euro. Tipologjia: 2+1 Adresa: Garda, Rruga Adem Jashari I mobiluar Kati 3 Pallat ekzistues 💶450 euro ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qira apartament 2+1 me nje sipėrfaqe prej 90 m2 dhe gjendet nė katin e 3 tė nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 10:24
  Zona/Rruga : Kopshti zoologjik Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 350 euro. Tipologjia:1+1 Adresa: Kopshti Zoologjik, rruga Eduard Mano. I mobiluar Kati 2 Me ashensor 💶 350 euro ✨ Informacione rreth prones: Jepet me qira apartament 1+1 me nje sipėrfaqe 70 m2 dhe gjendet nė katin e 2 banimi ne pallat me ashensor. Apartamenti eshte nje gjendje shume te mire dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Mundesi parkimi Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Oksana Real Estate Agent Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 10:22
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1, Myslym Shyri, 400 euro. Tipologjia: 1+1 Adresa: Myslym Shyri I mobiluar Kati 5 pa ashensor Pallat ekzistues 💶 400 euro i diskutueshėm ✨ Informacione rreth prones Jepet me qira apartament 1+1, me nje sipėrfaqe 60 m2 dhe gjendjet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka kushte tė mira dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Oksana Real Estate Agent Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 10:19
  Zona/Rruga : 9- kateshet Agjenci Morina jep me qira apartament 2+1+BLK ne qendėr tė Tiranės tek 9-kateshet. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe gjendet nė katin e 6 tė njė pallati me ashensor. Organizohet nė sallon ndenje, ambient gatimi,2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkon. Ēmimi 500 euro/muaj Morina Real Estate Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 10:15
  Zona/Rruga : Don Bosko Agjencia Morina jep me qera, hyrje vile 2+1+3 bllk, Don 40.000 leke. Tipologjia: 2+1+3 bllk Adresa: Don Bosko I mobiluar Kati 3 Vile 💶 40.000 leke ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qira hyrje vile 2+1+3 bllk, me nje sipėrfaqe 120 m2 dhe gjendet ne katin e 3 tė viles. Apartamenti ka kushte tė mira dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 3 ballkone, tualet. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 10:12
  Zona/Rruga : Fresk Qera, Apartament 3+1+2 ballkone , Fresk , 350 euro • Tipologjia 1+1 • Adresa: Fresk prane Tirana TV • I mobiluar • Kati 6 me ashensor • Pallat • 💶 350 euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 3+1 me 2 dhoma gjumi me krevate tek dhe 1 dhome gjumi me krevat dopio , sipėrfaqe 120m² dhe gjendet nė katin e 6 banim tė njėpallati . Apartamenti ka organizim shume tė mirė, eshtė i mobiluar ne mėnyre modern dhe pėrbėhet nga soxhorno , ambienti i gatimit,3 dhomat e gjumit , tualet dhe 2 ballkone. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040521
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  20.01.2023, 10:09
  Zona/Rruga : Kompleksi Delijorgji Agjencia Morina jep me qera, Apartament 2+1, prane Delijorgjit, 450 euro. Tipologjia: 2+1 Adresa: prane Kompleksit Delijorgjit. I mobiluar Kati 4 Pallat i ri 💶 450 euro. ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 dhe gjendet nė katin e 4 banimi nė pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka kushte shume te mira dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, tualet. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  19.01.2023, 15:14
  Zona/Rruga : Rruga e Dibrės Qera, Apartament 1+1, Tower Bridge prane Komisariatit nr.4 • Tipologjia 1+1 • Adresa: Rruga e Dibres • bosh • Kati 6 me ashensor • Pallat I ri • 💶 30.000 leke ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 1+1, me njė sipėrfaqe 64m² dhe gjendet nė katin e 6 banim tė njė pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume tė mirė, eshtė bosh , pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Amartamenti ka vendparkim ne -2 Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040521
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  19.01.2023, 15:12
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1, Myslym Shyri, 400 euro. Tipologjia: 1+1 Adresa: Myslym Shyri I mobiluar Kati 5 pa ashensor Pallat ekzistues 💶 400 euro i diskutueshėm ✨ Informacione rreth prones Jepet me qira apartament 1+1, me nje sipėrfaqe 60 m2 dhe gjendjet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka kushte tė mira dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Oksana Real Estate Agent Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  18.01.2023, 16:24
  Zona/Rruga : Don Bosko Agjencia Morina jep me qera, hyrje vile 2+1+3 bllk, Don 40.000 leke. Tipologjia: 2+1+3 bllk Adresa: Don Bosko I mobiluar Kati 3 Vile 💶 40.000 leke ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qira hyrje vile 2+1+3 bllk, me nje sipėrfaqe 120 m2 dhe gjendet ne katin e 3 tė viles. Apartamenti ka kushte tė mira dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 3 ballkone, tualet. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  17.01.2023, 18:11
  Zona/Rruga : Tregu Elektrik Agjencia Morina jep me qera, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, 350 euro. •Tipologjia: 2+1 •Adresa: Rruga Sali Nivica, •Tregu Elektrik •Bosh, vetėm kundra bufe dhe divane •Me parket •Kati 3 •Pallat ekzistues •💶 350 euro •I mobiluar me tė gjitha kushtet ofrohet 450 euro nė muaj ✨ Informacione rreth prones. Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 dhe gjendet nė katin e 3 tė njė pallati. Apartamenti ka organizim shume te mira dhe pėrbėhet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje me divanet, kuzhina me kundrabufe, tualeti. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. ©MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040544
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  17.01.2023, 15:42
  Zona/Rruga : Rruga Naim Frashėri Shitet, Apartament 3+1+postparkimi , te Mozaiku, 140.000 euro. •Tipologjia: 3+1 •Adresa: 21 dhjetori, Rr. Naim Frasheri •bosh •Kati 5 •Pallat me tulla te bardha 💶 140.000 euro ✨ Informacione rreth prones: Shitet apartament 3+1, me nje siperfaqe 122m2 dhe gjendet nė katin e 5 ne nje zone teper te preferuar sic eshte 21 Dhjetori, ku ofrohet cdo facilitet i nevojshem. Apartamenti ėshtė bosh, i shtruar me parket, ka vetem disa mobilje dhe kondicioner. Ėshtė i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes, kuzhina, tualeti dhe ballkoni. Disponon hipoteke dhe dokumentacion te rregullt bashke me vendparkimin. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. ©MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  17.01.2023, 15:38
  Zona/Rruga : Komuna Parisit Agjenci Imobiliare Morina jep me Qera, apartament 2+1, Prane Kristal Center, 600 euro •Tipologjia: 2+1 •Adresa: Kristal Center, Komuna e Parisit •I mobiluar •Kati 3 •Pallat i ri 💶 600 euro ✨ Informacione rreth prones: Jepet me qera apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 120m2 dhe gjendet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, 2 tualete dhe ballkoni. Per informacione me te detajuara na kontaktoni! MORINA REAL ESTATE Megina-Real Estate Agent Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  17.01.2023, 11:19
  Zona/Rruga : Rruga e Dibrės Agjencia Morina jep me qera apartament • Tipologjia 2+1 • Adresa: rruga e Dibrės •Bosh • Kati 2 banim • pallat i ri • 💶 450 euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera apartament 2+1+2wc, me njė sipėrfaqe totale prej 97m² dhe gjendet nė katin e 2 banim tė njė pallati te ri. Shtepia ka organizim shume tė mirė, eshtė e pa mobiluar. Ajo pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, dhoma e gatimit,2 dhomat e gjumit, korridori l, ballkoni dhe 2 tualete. Jepet pėr banim ose zyrė. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040544
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  16.01.2023, 14:29
  Zona/Rruga : Ali Demi Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe prej 60 me Apartamenti gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor te sapo ndertuar Ofrohet bosh vetem me kundra bufe Cmimi 400 euro Morina Real Estate Cel. : 0692040521
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  16.01.2023, 14:23
  Zona/Rruga : Universiteti Marin Barleti Qera, Apartament 1+1, prane Universitetit Marin Barleti, 30.000 leke Tipologjia: 1+1 Adresa: Rruga Qemal Butka prane Marin Barletit I mobiluar Kati 1 Hyrje private 💶 30.000 Leke ✨ Informacione rreth prones: Jepet me qira hyrje vile private 1+1 me siperfaqe 60 m2 dhe gjendet ne katin e 1 me verande. Hyrja eshte e mobiluar dhe me kushte shume te mira. Organizimi eshte ne nje dhome gjumi, njė dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti dhe verande. Preferohen student Lirohet me 16 shkurt. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Oksana Real Estate Agent Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  16.01.2023, 14:08
  Zona/Rruga : Liqeni i thatė Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 450 euro. Tipologjia 2+1 Adresa: Liqeni I Thate I mobiluar Kati 1 Pallat i ri 💶 450 euro ✨ Informacione rreth prones: Jepet me qira apartament 2+1 me nje sipėrfaqe prej 100 m2 dhe gjendet nė katin e 1 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me kushte shume te mira Organizimi eshte ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, tualeti. Per informacione me te detajuara na kontaktoni! MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  16.01.2023, 13:41
  Zona/Rruga : Jordan Misja Agjencia Morina Shet apartament 2+1+2 wc + garazhd+ depo • Adresa: Rruga Jordan Misja • I mobiluar • Kati 3 banim • Kompleks i Ri • 💶 190.000 euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Shitet apartament 2+1+2 tualete dhe garazhd + depo nė katin e nėndheshėm, me njė sipėrfaqe 101.7m² tė apartamentit dhe 49.2 m² tė garazhit dhe depos. Apartamenti gjendet nė katin e 3 banim tė njė pallati te ri, pjesė e njė kompleksi tė sapo ndėrtuar nė rrugėn Jordan Misja. Kompleksi ofron tė gjitha shėrbimet dhe me hapėsira rekreative. Apartamenti ka organizim shume tė mirė, eshtė i mobiluar me tė gjitha kushtet, me sistem ngrohje dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti dhe garazhdi disponojnė hipotekė dhe me rivlerėsim. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040544
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  16.01.2023, 12:58
  Zona/Rruga : Porcelan Agjencia MORINA Jep me qira hyrje private 1+1 Vendodhja: prane UET, Porcelan Kati 2 i nje vile private Totalisht E mobiluar dhe ne gjendje shume te mire Jepet per cift ose per 1 person Cmimi 27.000 leke Morina Real Estate Cel. : 0692040544
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  16.01.2023, 11:50
  Zona/Rruga : Dritan Hoxha Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Aura - Rr. Dritan Hoxha, 77.000 Euro. •Tipologjia: 1+1 •Adresa: Laprake, Rr. Dritan Hoxha •Ne ndertim •Kati 2 •Pallati i ri 💶 77.000 Euro ✨ Informacione rreth prones: Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe 70m2 dhe gjendet nė katin e 2 te Kompleksi Aura, i cili aktualisht eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shume te mire dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, nje tualet dhe dhoma e ndenjes bashke ne kuzhinen. Cmimi 1100 euro/m² i padiskutueshem. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. ©MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  16.01.2023, 11:47
  Zona/Rruga : Ali Demi Shitet, Apartament 1+1, Rruga Hodo Beg, 74000 euro. Tipologjia: 1+1 Adresa: Rruga Hodo Beg E mobiluar Kati 4 Pallat ekzistues 💶74.000 euro ✨ Informacione rreth prones: Shitet apartament 1+1 me nje sipėrfaqe 67 m2, dhe gjendet nė katin e 4 banimi ne nje pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shume te mire, eshte e mobiluar. Perbehet nga 1 dhome gjumi, dhome ndjenje bashke me kuzhinė dhe tualet. Dokumentet jane te rregullta dhe hipoteka e prones. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  14.01.2023, 12:31
  Zona/Rruga : Shkolla e Bashkuar Agjencia Morina jep me qera shtėpi private • Tipologjia 2+1 • Adresa: Shkolla e Bashkuar • I mobiluar • Kati 2 banim • Vile Private • 💶 27.000 leke ✨ Informacion mbi Pronėn: Jepet me qera pjese vile 2+1, me njė sipėrfaqe 80m² dhe gjendet nė katin e 2 banim tė njė vile private. Shtepia ka organizim shume tė mirė, eshtė e mobiluar ne mėnyre modeste dhe pėrbėhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe tualeti. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Cel. : 0692040521
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  13.01.2023, 12:10
  Zona/Rruga : Fusha Aviacionit Qera, apartament 2+1, Ish fusha e aviacionit, 600 euro. •Tipologjia: 2+1 •Adresa: Ish fusha e aviacionit •I mobiluar •Kati 7 •Pallat i ri 💶 600 euro ✨ Informacione rreth prones: Jepet me qera apartament 2+1 me nje sipėrfaqe prej 84m2 dhe gjendet ne katin e 7 nė njė pallat tė ri me ashensor. Apartamenti ka kushte shumė tė mira, jepet tėrėsisht i mobiluar nė mėnyrė moderne dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti dhe ballkoni. Kėrkohen 2 muaj paradhenie + 1 garanci. Preferohet familje ose te huaj. Per informacione me te detajuara na kontaktoni! MORINA REAL ESTATE Megina-Real Estate Agent Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  13.01.2023, 11:34
  Zona/Rruga : Porcelan Shitje, Apartament 1+1, Porcelan, 72.000 euro • Tipologjia: 1+1 • Adresa: prane UET • Pjeserisht i mobiluar • Kati 7 •Pallat i ri •Siperfaqja 66m2 • 💶 72,000 euro ✨ Informacion mbi Pronėn: Shitet apartament 1+1, me njė sipėrfaqe totale 66m2 dhe ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) tė njė pallati tė ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumė tė mirė, pėrbėhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomė gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Ėshtė pjesėrisht i mobiluar, ka kuzhinė tė re tė sapokompletuar. Ėshtė apartament i ngrohtė dhe me dritė gjatė gjithė ditės, orientimi Jug dhe Perėndim. Ballkoni ėshtė i madh i mbyllur me vetrata dhe sitė. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni tė na kontaktoni! © MORINA REAL ESTATE Megina-Real Estate Agent Cel. : 0692040509
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  12.01.2023, 13:30
  Zona/Rruga : Komuna Parisit Qera, zyre 83 m2, Komuna Parisit, 450 euro/muaj. Tipologjia: 1+1 Adresa: Komuna Parisit Bosh Kati 2 Pallat 💶450 euro ✨ Informacione mbi pronen: Jepet me qera zyre me nje siperfaqe 83 m2 dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati. Ambjenti ka organizim te mire, eshte bosh. Eshte i perbere nga dy dhoma dhe nje tualet. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Oksana AGENT Real Estate Cel. : 0692040508
 • MORINA REAL ESTATE's Avatar
  12.01.2023, 13:12
  Zona/Rruga : Zogu i zi Qera, Apartament 2+1+50 m2 verande, 450 euro. Tipologjia: 2+1+50m2 Adresa: Zogu i zi E mobiluar Kati 6 Pallat 💶 450 euro ✨ Informacione rreth prones: Jepet me qera apartament 2+1+50 m2 veranda dhe gjendet ne katin e 6 te pallatit me ashensor. Apartamenti ka kushte te mira, jepet teresisht i mobiluar dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhina, tualeti. Preferohen familjare. Per informacione me te detajuara na kontaktoni. MORINA REAL ESTATE Oksana AGENT Real Estate Cel. : 0692040508
More Activity
About MORINA REAL ESTATE
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Morina Real Estate
Celular/Mobil:
+355692040544
Adresa:
Rruga Bardhyl nr 16
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Kodi postal:
1012

kartvizita

Edit Value


MORINA REAL ESTATE
Rruga Bardhyl nr.16, Tirane

mailmorinarealestate@gmail.comListo pronat ne Shitje & Qera - MORINA REAL ESTATE
Home Page
https://morinarealestate.al/
Njoftime
415