Shiko Profilin: E2 Partners - www.njoftime.com
HP Assist-Digital 728 2022
Tab Content
 • E2 Partners's Avatar
  28.01.2022, 12:43
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Shef Prodhimi (shtypshkronjė). DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ: Ėshtė pėrgjegjės pėr prodhimin sipas praktikės standarde tė operimit, duke pėrmbushur standardin e cilėsisė dhe objektivat e prodhimit Tė ketė njohuri pėr materialet tė cilat shėrbejnė pėr procesin e prodhimit, mjetet, pajisjet, makineritė dhe proceset e pėrdorura nė prodhim Analizon udhėheqjen pėr funksionimin e suksesshėm tė fabrikės duke pėrfshirė: prodhimin, kontrollin e cilėsisė, mirėmbajtjen dhe monitorimin e pajisjeve Tė jetė i pėrgjegjshėm pėr tė punuar me efikasitetin mė tė lartė tė mundshėm, pėr t’iu shmangur gabimeve nė prodhim, si dhe tė kujdeset qė kėrkesat e prodhimit tė plotėsohen nė kohė Jep udhėzime dhe mban pėrgjegjėsi nė punėtoret e repartit dhe pėr punėn qė duhet tė kryhet brenda orarit tė punės Identifikon mangėsitė nė prodhim dhe parashtron kėrkesat pėr pėrmirėsimet e nevojshme Pėrgatitja e raporteve te ndryshme tė mbarėvajtjes sė punėve Detyra tė tjera tė kėrkuara nga menaxhmenti. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 26 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  28.01.2022, 12:43
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Shef Prodhimi (shtypshkronjė). DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ: Ėshtė pėrgjegjės pėr prodhimin sipas praktikės standarde tė operimit, duke pėrmbushur standardin e cilėsisė dhe objektivat e prodhimit Tė ketė njohuri pėr materialet tė cilat shėrbejnė pėr procesin e prodhimit, mjetet, pajisjet, makineritė dhe proceset e pėrdorura nė prodhim Analizon udhėheqjen pėr funksionimin e suksesshėm tė fabrikės duke pėrfshirė: prodhimin, kontrollin e cilėsisė, mirėmbajtjen dhe monitorimin e pajisjeve Tė jetė i pėrgjegjshėm pėr tė punuar me efikasitetin mė tė lartė tė mundshėm, pėr t’iu shmangur gabimeve nė prodhim, si dhe tė kujdeset qė kėrkesat e prodhimit tė plotėsohen nė kohė Jep udhėzime dhe mban pėrgjegjėsi nė punėtoret e repartit dhe pėr punėn qė duhet tė kryhet brenda orarit tė punės Identifikon mangėsitė nė prodhim dhe parashtron kėrkesat pėr pėrmirėsimet e nevojshme Pėrgatitja e raporteve te ndryshme tė mbarėvajtjes sė punėve Detyra tė tjera tė kėrkuara nga menaxhmenti. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  28.01.2022, 12:43
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Shef Prodhimi (shtypshkronjė). DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ: Ėshtė pėrgjegjės pėr prodhimin sipas praktikės standarde tė operimit, duke pėrmbushur standardin e cilėsisė dhe objektivat e prodhimit Tė ketė njohuri pėr materialet tė cilat shėrbejnė pėr procesin e prodhimit, mjetet, pajisjet, makineritė dhe proceset e pėrdorura nė prodhim Analizon udhėheqjen pėr funksionimin e suksesshėm tė fabrikės duke pėrfshirė: prodhimin, kontrollin e cilėsisė, mirėmbajtjen dhe monitorimin e pajisjeve Tė jetė i pėrgjegjshėm pėr tė punuar me efikasitetin mė tė lartė tė mundshėm, pėr t’iu shmangur gabimeve nė prodhim, si dhe tė kujdeset qė kėrkesat e prodhimit tė plotėsohen nė kohė Jep udhėzime dhe mban pėrgjegjėsi nė punėtoret e repartit dhe pėr punėn qė duhet tė kryhet brenda orarit tė punės Identifikon mangėsitė nė prodhim dhe parashtron kėrkesat pėr pėrmirėsimet e nevojshme Pėrgatitja e raporteve te ndryshme tė mbarėvajtjes sė punėve Detyra tė tjera tė kėrkuara nga menaxhmenti. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  25.01.2022, 11:12
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of IT Manager. Duties and Responsibilities: Direct the information and data integrity of the company and its business units Implement the objectives of the information technology needs of the company to ensure the computer capabilities are responsive to the needs of the company's growth and objectives Evaluate overall operations of systems and information technology functions and recommend enhancements Completes projects by coordinating resources and timetables with user departments and data center Advise senior management on systems conversions and integrations in support of business goals and objectives Interact with company managers on internal and external operations that are impacted by the capture, storage, processing and dissemination of information Review major contracts for system and information technology services and equipment Ensure the security of the information systems, communication lines, and equipment Oversee the development, design, and implementation of new applications and changes to existing systems and software packages Assess new technologies to determine potential value for the company Maintains quality service by establishing and enforcing organization standards Contributes to team effort by accomplishing related results as needed. Qualifications and Skills: Education: Completion of a Master Degree in Information Technology or Computer Science Work Experiences: At least 3 years of experience in a senior-level information technology position Additional qualifications: Professional written and verbal communication and interpersonal skills Good command of English. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IT MANAGER" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
  0 replies | 55 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  25.01.2022, 11:12
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of IT Manager. Duties and Responsibilities: Direct the information and data integrity of the company and its business units Implement the objectives of the information technology needs of the company to ensure the computer capabilities are responsive to the needs of the company's growth and objectives Evaluate overall operations of systems and information technology functions and recommend enhancements Completes projects by coordinating resources and timetables with user departments and data center Advise senior management on systems conversions and integrations in support of business goals and objectives Interact with company managers on internal and external operations that are impacted by the capture, storage, processing and dissemination of information Review major contracts for system and information technology services and equipment Ensure the security of the information systems, communication lines, and equipment Oversee the development, design, and implementation of new applications and changes to existing systems and software packages Assess new technologies to determine potential value for the company Maintains quality service by establishing and enforcing organization standards Contributes to team effort by accomplishing related results as needed. Qualifications and Skills: Education: Completion of a Master Degree in Information Technology or Computer Science Work Experiences: At least 3 years of experience in a senior-level information technology position Additional qualifications: Professional written and verbal communication and interpersonal skills Good command of English. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IT MANAGER" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  25.01.2022, 11:12
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of IT Manager. Duties and Responsibilities: Direct the information and data integrity of the company and its business units Implement the objectives of the information technology needs of the company to ensure the computer capabilities are responsive to the needs of the company's growth and objectives Evaluate overall operations of systems and information technology functions and recommend enhancements Completes projects by coordinating resources and timetables with user departments and data center Advise senior management on systems conversions and integrations in support of business goals and objectives Interact with company managers on internal and external operations that are impacted by the capture, storage, processing and dissemination of information Review major contracts for system and information technology services and equipment Ensure the security of the information systems, communication lines, and equipment Oversee the development, design, and implementation of new applications and changes to existing systems and software packages Assess new technologies to determine potential value for the company Maintains quality service by establishing and enforcing organization standards Contributes to team effort by accomplishing related results as needed. Qualifications and Skills: Education: Completion of a Master Degree in Information Technology or Computer Science Work Experiences: At least 3 years of experience in a senior-level information technology position Additional qualifications: Professional written and verbal communication and interpersonal skills Good command of English. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IT MANAGER" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  25.01.2022, 11:06
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of IT specialist. Duties and Responsibilities: Direct the information and data integrity of the company and its business units Implement the objectives of the information technology needs of the company to ensure the computer capabilities are responsive to the needs of the company's growth and objectives Evaluate overall operations of systems and information technology functions and recommend enhancements Completes projects by coordinating resources and timetables with user departments and data center Advise senior management on systems conversions and integrations in support of business goals and objectives Interact with company managers on internal and external operations that are impacted by the capture, storage, processing and dissemination of information Review major contracts for system and information technology services and equipment Ensure the security of the information systems, communication lines, and equipment Oversee the development, design, and implementation of new applications and changes to existing systems and software packages Assess new technologies to determine potential value for the company Maintains quality service by establishing and enforcing organization standards Contributes to team effort by accomplishing related results as needed. Qualifications and Skills: Education: Completion of a Master Degree in Information Technology or Computer Science. Work Experiences: At least 3 years of experience in a senior-level information technology position Additional qualifications: Professional written and verbal communication and interpersonal skills Good command of English. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IT Specialist" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  25.01.2022, 11:06
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of IT specialist. Duties and Responsibilities: Direct the information and data integrity of the company and its business units Implement the objectives of the information technology needs of the company to ensure the computer capabilities are responsive to the needs of the company's growth and objectives Evaluate overall operations of systems and information technology functions and recommend enhancements Completes projects by coordinating resources and timetables with user departments and data center Advise senior management on systems conversions and integrations in support of business goals and objectives Interact with company managers on internal and external operations that are impacted by the capture, storage, processing and dissemination of information Review major contracts for system and information technology services and equipment Ensure the security of the information systems, communication lines, and equipment Oversee the development, design, and implementation of new applications and changes to existing systems and software packages Assess new technologies to determine potential value for the company Maintains quality service by establishing and enforcing organization standards Contributes to team effort by accomplishing related results as needed. Qualifications and Skills: Education: Completion of a Master Degree in Information Technology or Computer Science. Work Experiences: At least 3 years of experience in a senior-level information technology position Additional qualifications: Professional written and verbal communication and interpersonal skills Good command of English. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IT Specialist" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  25.01.2022, 11:06
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of IT specialist. Duties and Responsibilities: Direct the information and data integrity of the company and its business units Implement the objectives of the information technology needs of the company to ensure the computer capabilities are responsive to the needs of the company's growth and objectives Evaluate overall operations of systems and information technology functions and recommend enhancements Completes projects by coordinating resources and timetables with user departments and data center Advise senior management on systems conversions and integrations in support of business goals and objectives Interact with company managers on internal and external operations that are impacted by the capture, storage, processing and dissemination of information Review major contracts for system and information technology services and equipment Ensure the security of the information systems, communication lines, and equipment Oversee the development, design, and implementation of new applications and changes to existing systems and software packages Assess new technologies to determine potential value for the company Maintains quality service by establishing and enforcing organization standards Contributes to team effort by accomplishing related results as needed. Qualifications and Skills: Education: Completion of a Master Degree in Information Technology or Computer Science. Work Experiences: At least 3 years of experience in a senior-level information technology position Additional qualifications: Professional written and verbal communication and interpersonal skills Good command of English. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IT Specialist" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
  0 replies | 38 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  24.01.2022, 11:55
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar njė Specialist Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Interpretimi i tė dhėnave, analizimi i rezultateve duke pėrdorur teknikat statistikore dhe sigurimi i raporteve tė vazhdueshme. Zhvillimi dhe zbatimi i bazave tė tė dhėnave, sistemeve tė mbledhjes sė tė dhėnave, analizimit tė tė dhėnave dhe strategjive tė tjera qė optimizojnė efikasitetin dhe cilėsinė statistikore Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Financė, Shkenca Kompjuterike, Informatikė Ekonomike, ose degė tė ngjashme Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj) Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.info Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  24.01.2022, 11:55
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar njė Specialist Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Interpretimi i tė dhėnave, analizimi i rezultateve duke pėrdorur teknikat statistikore dhe sigurimi i raporteve tė vazhdueshme. Zhvillimi dhe zbatimi i bazave tė tė dhėnave, sistemeve tė mbledhjes sė tė dhėnave, analizimit tė tė dhėnave dhe strategjive tė tjera qė optimizojnė efikasitetin dhe cilėsinė statistikore Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Financė, Shkenca Kompjuterike, Informatikė Ekonomike, ose degė tė ngjashme Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj) Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.info Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 73 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  24.01.2022, 11:55
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar njė Specialist Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Interpretimi i tė dhėnave, analizimi i rezultateve duke pėrdorur teknikat statistikore dhe sigurimi i raporteve tė vazhdueshme. Zhvillimi dhe zbatimi i bazave tė tė dhėnave, sistemeve tė mbledhjes sė tė dhėnave, analizimit tė tė dhėnave dhe strategjive tė tjera qė optimizojnė efikasitetin dhe cilėsinė statistikore Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Financė, Shkenca Kompjuterike, Informatikė Ekonomike, ose degė tė ngjashme Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj) Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.info Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  24.01.2022, 10:42
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Drejtues Teknik/Farmaceutik. Pėrgjegjėsitė kryesore: Informon nė bazė javore pėr oraret dhe turnet e pėrmbushura nė Farmaci Pėrgjegjės pėr legjimitetin/ligjshmėrinė profesionale tė Farmacisė Plotėson dokumentacionin pėr farmacinė dhe punonjėsit e saj, nė raste kontrolli si dhe literature profesionale qė duhet nė Farmaci Pėrgjegjės pėr blerjen e mallrave nga furnitorėt e aprovuar vetėm nė raste urgjence Pėrgjegjės pėr pėrmirėsimin e shitjeve dhe tė shėrbimit ndaj klientit Ndjek kėrkesat e klientėve tė rinj dhe propozon futjen e produkteve tė reja, korrigjime tė cmimeve, promocione si dhe modifikime tė orareve tė punės Kontrollon ilacet ne RX /Sistem Bilanc, pėrgatit faturėn tatimore, firmos pėrpara se tė dėrgohet nė zyrat e DRFSKSH Kėrkesa tė tjera: Profesionalizėm, shpejtėsi, saktėsi, higjienė personale, vėmendje ndaj detajeve, pėrgjegjshmėri, punė nė pavarėsi, besnikėri dhe respekt pėr konfidencialitetin e tė dhėnave. Mbajtjen pastėr tė vendit tė punės. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 60 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  24.01.2022, 10:42
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Drejtues Teknik/Farmaceutik. Pėrgjegjėsitė kryesore: Informon nė bazė javore pėr oraret dhe turnet e pėrmbushura nė Farmaci Pėrgjegjės pėr legjimitetin/ligjshmėrinė profesionale tė Farmacisė Plotėson dokumentacionin pėr farmacinė dhe punonjėsit e saj, nė raste kontrolli si dhe literature profesionale qė duhet nė Farmaci Pėrgjegjės pėr blerjen e mallrave nga furnitorėt e aprovuar vetėm nė raste urgjence Pėrgjegjės pėr pėrmirėsimin e shitjeve dhe tė shėrbimit ndaj klientit Ndjek kėrkesat e klientėve tė rinj dhe propozon futjen e produkteve tė reja, korrigjime tė cmimeve, promocione si dhe modifikime tė orareve tė punės Kontrollon ilacet ne RX /Sistem Bilanc, pėrgatit faturėn tatimore, firmos pėrpara se tė dėrgohet nė zyrat e DRFSKSH Kėrkesa tė tjera: Profesionalizėm, shpejtėsi, saktėsi, higjienė personale, vėmendje ndaj detajeve, pėrgjegjshmėri, punė nė pavarėsi, besnikėri dhe respekt pėr konfidencialitetin e tė dhėnave. Mbajtjen pastėr tė vendit tė punės. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  24.01.2022, 10:42
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Drejtues Teknik/Farmaceutik. Pėrgjegjėsitė kryesore: Informon nė bazė javore pėr oraret dhe turnet e pėrmbushura nė Farmaci Pėrgjegjės pėr legjimitetin/ligjshmėrinė profesionale tė Farmacisė Plotėson dokumentacionin pėr farmacinė dhe punonjėsit e saj, nė raste kontrolli si dhe literature profesionale qė duhet nė Farmaci Pėrgjegjės pėr blerjen e mallrave nga furnitorėt e aprovuar vetėm nė raste urgjence Pėrgjegjės pėr pėrmirėsimin e shitjeve dhe tė shėrbimit ndaj klientit Ndjek kėrkesat e klientėve tė rinj dhe propozon futjen e produkteve tė reja, korrigjime tė cmimeve, promocione si dhe modifikime tė orareve tė punės Kontrollon ilacet ne RX /Sistem Bilanc, pėrgatit faturėn tatimore, firmos pėrpara se tė dėrgohet nė zyrat e DRFSKSH Kėrkesa tė tjera: Profesionalizėm, shpejtėsi, saktėsi, higjienė personale, vėmendje ndaj detajeve, pėrgjegjshmėri, punė nė pavarėsi, besnikėri dhe respekt pėr konfidencialitetin e tė dhėnave. Mbajtjen pastėr tė vendit tė punės. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  24.01.2022, 10:22
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin e Farmacist/e. Pėrgjegjėsitė kryesore: Kontrollon cilėsinė e mallrave Kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt tė tyre fatu,sistem,kuti Bėn mbylljen ditore tė kasės dhe transmetimin e saj Tregohet e gatshme pėr tė bėrė matjen e tensionigjakut nga aparati pėrkatės, nėse ia kėrkon pacienti Plotėson kartat e klientit, nėse Farmacia ofron tė tilla Kontrollon Fletėhyrjen dhe Fletėdaljen e shkėmbimit tė ilaceve ndėrmjet Farmacive Dėrgon raporte ditore, mujore ,verbalisht ose me shkrim drejtuesit teknik dhe supervizorit Kėrkesa tė tjera: Diplomė nga Fakulteti i Mjekėsisė, Dega Farmaci Tė ketė eksperiencė pune minimumi 2 vjet nė farmaci Tė jetė i/e pajisur me Licensė Farmacisti Tė ketė njohuri tė mira nė gjuhėn Angleze, tė shkruar dhe tė folur Tė ketė aftėsi tė mira nė pėrdorimin e programeve bazė tė kompjuterit Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese Tė ketė aftėsi shumė tė mira bindėse dhe negociuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 46 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  24.01.2022, 10:22
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin e Farmacist/e. Pėrgjegjėsitė kryesore: Kontrollon cilėsinė e mallrave Kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt tė tyre fatu,sistem,kuti Bėn mbylljen ditore tė kasės dhe transmetimin e saj Tregohet e gatshme pėr tė bėrė matjen e tensionigjakut nga aparati pėrkatės, nėse ia kėrkon pacienti Plotėson kartat e klientit, nėse Farmacia ofron tė tilla Kontrollon Fletėhyrjen dhe Fletėdaljen e shkėmbimit tė ilaceve ndėrmjet Farmacive Dėrgon raporte ditore, mujore ,verbalisht ose me shkrim drejtuesit teknik dhe supervizorit Kėrkesa tė tjera: Diplomė nga Fakulteti i Mjekėsisė, Dega Farmaci Tė ketė eksperiencė pune minimumi 2 vjet nė farmaci Tė jetė i/e pajisur me Licensė Farmacisti Tė ketė njohuri tė mira nė gjuhėn Angleze, tė shkruar dhe tė folur Tė ketė aftėsi tė mira nė pėrdorimin e programeve bazė tė kompjuterit Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese Tė ketė aftėsi shumė tė mira bindėse dhe negociuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  24.01.2022, 10:22
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin e Farmacist/e. Pėrgjegjėsitė kryesore: Kontrollon cilėsinė e mallrave Kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt tė tyre fatu,sistem,kuti Bėn mbylljen ditore tė kasės dhe transmetimin e saj Tregohet e gatshme pėr tė bėrė matjen e tensionigjakut nga aparati pėrkatės, nėse ia kėrkon pacienti Plotėson kartat e klientit, nėse Farmacia ofron tė tilla Kontrollon Fletėhyrjen dhe Fletėdaljen e shkėmbimit tė ilaceve ndėrmjet Farmacive Dėrgon raporte ditore, mujore ,verbalisht ose me shkrim drejtuesit teknik dhe supervizorit Kėrkesa tė tjera: Diplomė nga Fakulteti i Mjekėsisė, Dega Farmaci Tė ketė eksperiencė pune minimumi 2 vjet nė farmaci Tė jetė i/e pajisur me Licensė Farmacisti Tė ketė njohuri tė mira nė gjuhėn Angleze, tė shkruar dhe tė folur Tė ketė aftėsi tė mira nė pėrdorimin e programeve bazė tė kompjuterit Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese Tė ketė aftėsi shumė tė mira bindėse dhe negociuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  19.01.2022, 14:24
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Finance Manager. Key responsibilities: Perform financial management duties including generating financial data, compiling and submitting reports, analyzing industry trends and assessing the financial health of the company. Oversee the operations and development of the company’s finance departments including creating and reviewing policies, budgeting, recruiting, training and conducting regular assessments of financial procedures. Supervise the preparation of quarterly and annual account reconciliations, monitor and enforce compliance with tax and financial reporting standards and assist with cash flow forecasting. Advise colleagues and executive management on decisions related to the company’s finances. Supervise the documentation of the company’s financial status and forecasts. Mediate between the organization, employees, stakeholders, shareholders and investors on financial issues for amicable resolution of differences. Create strategic business plans based on the analysis of the company’s status and financial forecasts. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject "Finance Manager" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008 +Apliko
  0 replies | 123 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  19.01.2022, 14:24
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Finance Manager. Key responsibilities: Perform financial management duties including generating financial data, compiling and submitting reports, analyzing industry trends and assessing the financial health of the company. Oversee the operations and development of the company’s finance departments including creating and reviewing policies, budgeting, recruiting, training and conducting regular assessments of financial procedures. Supervise the preparation of quarterly and annual account reconciliations, monitor and enforce compliance with tax and financial reporting standards and assist with cash flow forecasting. Advise colleagues and executive management on decisions related to the company’s finances. Supervise the documentation of the company’s financial status and forecasts. Mediate between the organization, employees, stakeholders, shareholders and investors on financial issues for amicable resolution of differences. Create strategic business plans based on the analysis of the company’s status and financial forecasts. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject "Finance Manager" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008 +Apliko
 • E2 Partners's Avatar
  19.01.2022, 14:24
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Finance Manager. Key responsibilities: Perform financial management duties including generating financial data, compiling and submitting reports, analyzing industry trends and assessing the financial health of the company. Oversee the operations and development of the company’s finance departments including creating and reviewing policies, budgeting, recruiting, training and conducting regular assessments of financial procedures. Supervise the preparation of quarterly and annual account reconciliations, monitor and enforce compliance with tax and financial reporting standards and assist with cash flow forecasting. Advise colleagues and executive management on decisions related to the company’s finances. Supervise the documentation of the company’s financial status and forecasts. Mediate between the organization, employees, stakeholders, shareholders and investors on financial issues for amicable resolution of differences. Create strategic business plans based on the analysis of the company’s status and financial forecasts. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject "Finance Manager" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008 +Apliko
 • E2 Partners's Avatar
  19.01.2022, 14:19
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidate per pozicionin Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Rregjistrimi i faturave tė shitjes dhe blerjes pėr shpenzime dhe tė ardhura. Ndjekja e kontabilitetit analitik – kontabilizime pėr shpėrndarjen e tė ardhurave dhe shpenzimeve sipas qėndrave tė kostos, dokumentimi i veprimeve kontabėl. Hedhja e veprimeve me bankat dhe arkėn. Planifikimi dhe kryerja e pagesave brenda afateve, pėrgatitja e dokumentacionit mbėshtetės pėr pagesat. Ndjekja ditore e gjendjes sė bankave/arkės dhe pėrgatija e raporteve periodike pėrkatės. Menaxhimi i arkės, librave, mandateve Pėrgatitja e faturave tė shitjes, shpėrndarja tek klientėt. Rakordimi i librave tė blerjes dhe shitjes. Kryerja e deklarimeve mujore pranė organeve tatimore. Rakordime periodike me furnitorėt/klientėt/palė tė treta. Pėrgatitja e pasqyrave financiare mujore/vjetore pėr shoqėritė nė ngarkim. Detyra tė tjera qė i caktohen. Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Financė. Tė bashkėpunojė me stafin e departamentit pėr tė gjitha detyrat. Tė jetė etik nė marrėdhenie me kolegėt. Njohuri tė mira tė paketes Office. Eksperiencė Pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme; Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės . Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.
 • E2 Partners's Avatar
  19.01.2022, 14:19
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidate per pozicionin Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Rregjistrimi i faturave tė shitjes dhe blerjes pėr shpenzime dhe tė ardhura. Ndjekja e kontabilitetit analitik – kontabilizime pėr shpėrndarjen e tė ardhurave dhe shpenzimeve sipas qėndrave tė kostos, dokumentimi i veprimeve kontabėl. Hedhja e veprimeve me bankat dhe arkėn. Planifikimi dhe kryerja e pagesave brenda afateve, pėrgatitja e dokumentacionit mbėshtetės pėr pagesat. Ndjekja ditore e gjendjes sė bankave/arkės dhe pėrgatija e raporteve periodike pėrkatės. Menaxhimi i arkės, librave, mandateve Pėrgatitja e faturave tė shitjes, shpėrndarja tek klientėt. Rakordimi i librave tė blerjes dhe shitjes. Kryerja e deklarimeve mujore pranė organeve tatimore. Rakordime periodike me furnitorėt/klientėt/palė tė treta. Pėrgatitja e pasqyrave financiare mujore/vjetore pėr shoqėritė nė ngarkim. Detyra tė tjera qė i caktohen. Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Financė. Tė bashkėpunojė me stafin e departamentit pėr tė gjitha detyrat. Tė jetė etik nė marrėdhenie me kolegėt. Njohuri tė mira tė paketes Office. Eksperiencė Pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme; Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės . Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.
  0 replies | 2572 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  19.01.2022, 14:18
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidate per pozicionin Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Rregjistrimi i faturave tė shitjes dhe blerjes pėr shpenzime dhe tė ardhura. Ndjekja e kontabilitetit analitik – kontabilizime pėr shpėrndarjen e tė ardhurave dhe shpenzimeve sipas qėndrave tė kostos, dokumentimi i veprimeve kontabėl. Hedhja e veprimeve me bankat dhe arkėn. Planifikimi dhe kryerja e pagesave brenda afateve, pėrgatitja e dokumentacionit mbėshtetės pėr pagesat. Ndjekja ditore e gjendjes sė bankave/arkės dhe pėrgatija e raporteve periodike pėrkatės. Menaxhimi i arkės, librave, mandateve Pėrgatitja e faturave tė shitjes, shpėrndarja tek klientėt. Rakordimi i librave tė blerjes dhe shitjes. Kryerja e deklarimeve mujore pranė organeve tatimore. Rakordime periodike me furnitorėt/klientėt/palė tė treta. Pėrgatitja e pasqyrave financiare mujore/vjetore pėr shoqėritė nė ngarkim. Detyra tė tjera qė i caktohen. Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Financė. Tė bashkėpunojė me stafin e departamentit pėr tė gjitha detyrat. Tė jetė etik nė marrėdhenie me kolegėt. Njohuri tė mira tė paketes Office. Eksperiencė Pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme; Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės . Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.
 • E2 Partners's Avatar
  19.01.2022, 14:18
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidate per pozicionin Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Rregjistrimi i faturave tė shitjes dhe blerjes pėr shpenzime dhe tė ardhura. Ndjekja e kontabilitetit analitik – kontabilizime pėr shpėrndarjen e tė ardhurave dhe shpenzimeve sipas qėndrave tė kostos, dokumentimi i veprimeve kontabėl. Hedhja e veprimeve me bankat dhe arkėn. Planifikimi dhe kryerja e pagesave brenda afateve, pėrgatitja e dokumentacionit mbėshtetės pėr pagesat. Ndjekja ditore e gjendjes sė bankave/arkės dhe pėrgatija e raporteve periodike pėrkatės. Menaxhimi i arkės, librave, mandateve Pėrgatitja e faturave tė shitjes, shpėrndarja tek klientėt. Rakordimi i librave tė blerjes dhe shitjes. Kryerja e deklarimeve mujore pranė organeve tatimore. Rakordime periodike me furnitorėt/klientėt/palė tė treta. Pėrgatitja e pasqyrave financiare mujore/vjetore pėr shoqėritė nė ngarkim. Detyra tė tjera qė i caktohen. Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Financė. Tė bashkėpunojė me stafin e departamentit pėr tė gjitha detyrat. Tė jetė etik nė marrėdhenie me kolegėt. Njohuri tė mira tė paketes Office. Eksperiencė Pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme; Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės . Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.
  0 replies | 2461 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  14.01.2022, 12:10
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Menaxher Marketingu (Distribution). Qėllimi i pozicionit: Pėrgatitja, implementimi dhe monitorimi i iniciativave tė Marketingut nė kuadėr tė aktiviteteve komerciale tė kompanisė. Pėrgjegjėsitė kryesore: l propozon alternativa, ide apo mėnyra promovimi duke sjellė praktikat mė tė mira si dhe ėshtė gjithmonė i/e pėrditėsuar me metodikat e reklamimit tė produkteve tė kompanisė . Koordinimi dhe mbajtja e korrespondencės me partnerėt tanė nė lidhje me direktivat e marketingut pėr brande tė caktuara. Propozimi i strategjive tė ndryshme tė marketingut. Bashkėpunon me departamentet e shitjes, blerjeve dhe administratės pėr planifikimin dhe implementimin e ofertave. Menaxhimi dhe monitorimi i web-it zyrtar tė kompanisė dhe shėnderrimi i tij nė njė instrument efikas prezantimi dhe shitjeje. Menaxhimi dhe monitorimi i pėrdorimit tė mediave sociale duke i siguruar vizibilitet kompanisė nė pėrgjithėsi dhe promocioneve nė veēanti. Ndjek mbarėvajtjen e projekteve tė ndryshme tė marketingut. Monitoron dhe raporton lidhur me aktivitetin si dhe efikasitetin konform strategjisė. Angazhohet gjatė hartimit, pėrpilimit, dhe zbatimit tė fushatave promocionale. Pėrgatit materialet marketing, si broshura, fletė informuese, dosje promocionale, dhe tė tjera, si dhe administron shpėrndarjen e tyre nė pėrputhje me programet marketing pėrkatėse. Organizon dhe pėrcakton dizajnin e posterave dhe tė broshurave per produktet e kompanisė . Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Administrim Biznesi ose degė tė ngjashme. Eksperiencat e punės: Minimalisht 3 vjet pėrvojė pune nė shitje me pakicė. Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e komunikuar). Njohuri shumė tė mira tė Paketės MS Office (Word, Excel, Power Point) Internet. Aftėsi organizative dhe menaxheriale. Aftėsi tė mira komunikuese dhe negociuese. Qėndrim analitik ndaj problemeve nė analizėn e shkaqeve dhe gjetjen e zgjidhjeve tė shpejta. Shumė i besueshėm, diskret dhe etik. Aftėsi tė mira analitike dhe vendimmarrėse; aftėsi pėr tė zgjidhur probleme kyē. Aftėsi te shkėlqyera komunikuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  14.01.2022, 12:10
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Menaxher Marketingu (Distribution). Qėllimi i pozicionit: Pėrgatitja, implementimi dhe monitorimi i iniciativave tė Marketingut nė kuadėr tė aktiviteteve komerciale tė kompanisė. Pėrgjegjėsitė kryesore: l propozon alternativa, ide apo mėnyra promovimi duke sjellė praktikat mė tė mira si dhe ėshtė gjithmonė i/e pėrditėsuar me metodikat e reklamimit tė produkteve tė kompanisė . Koordinimi dhe mbajtja e korrespondencės me partnerėt tanė nė lidhje me direktivat e marketingut pėr brande tė caktuara. Propozimi i strategjive tė ndryshme tė marketingut. Bashkėpunon me departamentet e shitjes, blerjeve dhe administratės pėr planifikimin dhe implementimin e ofertave. Menaxhimi dhe monitorimi i web-it zyrtar tė kompanisė dhe shėnderrimi i tij nė njė instrument efikas prezantimi dhe shitjeje. Menaxhimi dhe monitorimi i pėrdorimit tė mediave sociale duke i siguruar vizibilitet kompanisė nė pėrgjithėsi dhe promocioneve nė veēanti. Ndjek mbarėvajtjen e projekteve tė ndryshme tė marketingut. Monitoron dhe raporton lidhur me aktivitetin si dhe efikasitetin konform strategjisė. Angazhohet gjatė hartimit, pėrpilimit, dhe zbatimit tė fushatave promocionale. Pėrgatit materialet marketing, si broshura, fletė informuese, dosje promocionale, dhe tė tjera, si dhe administron shpėrndarjen e tyre nė pėrputhje me programet marketing pėrkatėse. Organizon dhe pėrcakton dizajnin e posterave dhe tė broshurave per produktet e kompanisė . Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Administrim Biznesi ose degė tė ngjashme. Eksperiencat e punės: Minimalisht 3 vjet pėrvojė pune nė shitje me pakicė. Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e komunikuar). Njohuri shumė tė mira tė Paketės MS Office (Word, Excel, Power Point) Internet. Aftėsi organizative dhe menaxheriale. Aftėsi tė mira komunikuese dhe negociuese. Qėndrim analitik ndaj problemeve nė analizėn e shkaqeve dhe gjetjen e zgjidhjeve tė shpejta. Shumė i besueshėm, diskret dhe etik. Aftėsi tė mira analitike dhe vendimmarrėse; aftėsi pėr tė zgjidhur probleme kyē. Aftėsi te shkėlqyera komunikuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 137 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  14.01.2022, 12:05
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Menaxher Marketingu (Distribution). Qėllimi i pozicionit: Pėrgatitja, implementimi dhe monitorimi i iniciativave tė Marketingut nė kuadėr tė aktiviteteve komerciale tė kompanisė. Pėrgjegjėsitė kryesore: l propozon alternativa, ide apo mėnyra promovimi duke sjellė praktikat mė tė mira si dhe ėshtė gjithmonė i/e pėrditėsuar me metodikat e reklamimit tė produkteve tė kompanisė . Koordinimi dhe mbajtja e korrespondencės me partnerėt tanė nė lidhje me direktivat e marketingut pėr brande tė caktuara. Propozimi i strategjive tė ndryshme tė marketingut. Bashkėpunon me departamentet e shitjes, blerjeve dhe administratės pėr planifikimin dhe implementimin e ofertave. Menaxhimi dhe monitorimi i web-it zyrtar tė kompanisė dhe shėnderrimi i tij nė njė instrument efikas prezantimi dhe shitjeje. Menaxhimi dhe monitorimi i pėrdorimit tė mediave sociale duke i siguruar vizibilitet kompanisė nė pėrgjithėsi dhe promocioneve nė veēanti. Ndjek mbarėvajtjen e projekteve tė ndryshme tė marketingut. Monitoron dhe raporton lidhur me aktivitetin si dhe efikasitetin konform strategjisė. Angazhohet gjatė hartimit, pėrpilimit, dhe zbatimit tė fushatave promocionale. Pėrgatit materialet marketing, si broshura, fletė informuese, dosje promocionale, dhe tė tjera, si dhe administron shpėrndarjen e tyre nė pėrputhje me programet marketing pėrkatėse. Organizon dhe pėrcakton dizajnin e posterave dhe tė broshurave per produktet e kompanisė . Kėrkesat minimale: Diplomė universitare nė Administrim Biznesi ose degė tė ngjashme. Eksperiencat e punės: Minimalisht 3 vjet pėrvojė pune nė shitje me pakicė. Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e komunikuar). Njohuri shumė tė mira tė Paketės MS Office (Word, Excel, Power Point) Internet. Aftėsi organizative dhe menaxheriale. Aftėsi tė mira komunikuese dhe negociuese. Qėndrim analitik ndaj problemeve nė analizėn e shkaqeve dhe gjetjen e zgjidhjeve tė shpejta. Shumė i besueshėm, diskret dhe etik. Aftėsi tė mira analitike dhe vendimmarrėse; aftėsi pėr tė zgjidhur probleme kyē. Aftėsi te shkėlqyera komunikuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  14.01.2022, 10:27
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Drejtor Shitjesh (Distribution). Pergjegjesite kryesore: Planifikon, organizon dhe siguron drejtim/manaxhim pėr veprimet fitimprurese tė pėrditshme tė dyqaneve nė rrjet. Ekzaminon aspekte tė ndryshme specifike tė punės nė dyqane tė cilat lidhen me operacionet e pėrditshme, personelin, mirėmbajtjen e dyqanit, kostot, inventarin. Implementon nė menyrė eficente dhe efektive politikat e kompanisė nė lidhje me shitjet nė mėnyrė qė tė pėrmbushen kėrkesat e klienteve dhe tė menaxhimit. Menaxhimin optimal te niveleve tė stokut dhe vendimarrje nė lidhje me kontrollin e tij. Kontroll konstant i stokut. Pėrdorimi i teknologjisė sė informacionit pėr qellime analize dhe kontrolli(pėrdorimi i proeficent i programeve operuese tė shitjeve, GOLD). Standartizimi i proceseve tė punės nė dyqane nė menyre qė tė sigurohet produktiviteti maksimal i punonjėsve Kėshillon, trajnon, zhvillon menaxheret e dyqaneve nė politikat dhe procedurat e operimit . Udhėheq dhe menaxhon procesin e vlerėsimit tė performacės sė stafit manaxherial te dyqaneve ARSIMIMI / EKSPERIENCA Diplomė universitare nė Administrim Biznes dhe/ose Marketing Experiencė nė menaxhim preferueshėm nė ambentin e biznesit tė shitjeve me pakicė. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group Albania nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 210 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  14.01.2022, 10:27
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Drejtor Shitjesh (Distribution). Pergjegjesite kryesore: Planifikon, organizon dhe siguron drejtim/manaxhim pėr veprimet fitimprurese tė pėrditshme tė dyqaneve nė rrjet. Ekzaminon aspekte tė ndryshme specifike tė punės nė dyqane tė cilat lidhen me operacionet e pėrditshme, personelin, mirėmbajtjen e dyqanit, kostot, inventarin. Implementon nė menyrė eficente dhe efektive politikat e kompanisė nė lidhje me shitjet nė mėnyrė qė tė pėrmbushen kėrkesat e klienteve dhe tė menaxhimit. Menaxhimin optimal te niveleve tė stokut dhe vendimarrje nė lidhje me kontrollin e tij. Kontroll konstant i stokut. Pėrdorimi i teknologjisė sė informacionit pėr qellime analize dhe kontrolli(pėrdorimi i proeficent i programeve operuese tė shitjeve, GOLD). Standartizimi i proceseve tė punės nė dyqane nė menyre qė tė sigurohet produktiviteti maksimal i punonjėsve Kėshillon, trajnon, zhvillon menaxheret e dyqaneve nė politikat dhe procedurat e operimit . Udhėheq dhe menaxhon procesin e vlerėsimit tė performacės sė stafit manaxherial te dyqaneve ARSIMIMI / EKSPERIENCA Diplomė universitare nė Administrim Biznes dhe/ose Marketing Experiencė nė menaxhim preferueshėm nė ambentin e biznesit tė shitjeve me pakicė. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group Albania nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  14.01.2022, 10:27
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Drejtor Shitjesh (Distribution). Pergjegjesite kryesore: Planifikon, organizon dhe siguron drejtim/manaxhim pėr veprimet fitimprurese tė pėrditshme tė dyqaneve nė rrjet. Ekzaminon aspekte tė ndryshme specifike tė punės nė dyqane tė cilat lidhen me operacionet e pėrditshme, personelin, mirėmbajtjen e dyqanit, kostot, inventarin. Implementon nė menyrė eficente dhe efektive politikat e kompanisė nė lidhje me shitjet nė mėnyrė qė tė pėrmbushen kėrkesat e klienteve dhe tė menaxhimit. Menaxhimin optimal te niveleve tė stokut dhe vendimarrje nė lidhje me kontrollin e tij. Kontroll konstant i stokut. Pėrdorimi i teknologjisė sė informacionit pėr qellime analize dhe kontrolli(pėrdorimi i proeficent i programeve operuese tė shitjeve, GOLD). Standartizimi i proceseve tė punės nė dyqane nė menyre qė tė sigurohet produktiviteti maksimal i punonjėsve Kėshillon, trajnon, zhvillon menaxheret e dyqaneve nė politikat dhe procedurat e operimit . Udhėheq dhe menaxhon procesin e vlerėsimit tė performacės sė stafit manaxherial te dyqaneve ARSIMIMI / EKSPERIENCA Diplomė universitare nė Administrim Biznes dhe/ose Marketing Experiencė nė menaxhim preferueshėm nė ambentin e biznesit tė shitjeve me pakicė. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group Albania nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  10.01.2022, 00:54
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Shitėse. Pėrgjegjėsitė kryesore: Tė sigurojė njė shėrbim cilėsor dhe profesional ndaj klientėve. Tė kujdeset pėr pamjen dhe sistemimin e dyqanit. Tė tregojė dėshirė dhe rezultate tė dukshme pėr tė plotėsuar objektivat e shitjeve. Kompentecat e profilit: Tė jetė e motivuar dhe me dėshirė pėr tė punuar. Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese. Tė jetė e aftė tė punojė nė grup. Eksperienca tė mėparshme si shitėse pėrbėjnė avantazh. Karakteristika, aftesi dhe njohuri qe pret punedhenesi Profesionalizem, shpejtesi, saktesi, higjene personale, vemendje ndaj detajeve, pergjegjshmeri, pune ne pavaresi, besnikeri dhe respekt per konfidencialitetin e te dhenave. Mbajtjen e paster te vendit te punes. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 321 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  10.01.2022, 00:54
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Shitėse. Pėrgjegjėsitė kryesore: Tė sigurojė njė shėrbim cilėsor dhe profesional ndaj klientėve. Tė kujdeset pėr pamjen dhe sistemimin e dyqanit. Tė tregojė dėshirė dhe rezultate tė dukshme pėr tė plotėsuar objektivat e shitjeve. Kompentecat e profilit: Tė jetė e motivuar dhe me dėshirė pėr tė punuar. Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese. Tė jetė e aftė tė punojė nė grup. Eksperienca tė mėparshme si shitėse pėrbėjnė avantazh. Karakteristika, aftesi dhe njohuri qe pret punedhenesi Profesionalizem, shpejtesi, saktesi, higjene personale, vemendje ndaj detajeve, pergjegjshmeri, pune ne pavaresi, besnikeri dhe respekt per konfidencialitetin e te dhenave. Mbajtjen e paster te vendit te punes. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:55
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Agjent Shitjesh/Farmaceutik. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 257 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:55
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Agjent Shitjesh/Farmaceutik. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:54
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Agjent Shitjesh/Farmaceutik. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 225 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:54
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Agjent Shitjesh/Farmaceutik. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:54
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Sales Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 181 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:54
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Sales Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:53
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Sales Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 121 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:53
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Sales Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:53
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Medical Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 166 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:53
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Medical Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.01.2022, 13:53
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Medical Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
No More Results
About E2 Partners
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
E2 Partners Group Albania
Celular/Mobil:
+355698461730
Adresa:
Rr. Hoxha Tahsim, Nr 88, Kati i II
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Konsulence

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.e2partners.info
Njoftime
611