Shiko Profilin: E2 Partners - www.njoftime.com
Tab Content
 • E2 Partners's Avatar
  19.05.2022, 11:21
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Kamarier. Tė kenė aftėsi tė mira komunikimi dhe shėrbimi ndaj klientit. Tė jenė bashkėpunues me stafin aktual. Tė tregojnė pėrkushtim gjatė punės. Tė kenė etik dhe korrektėsi. Kandidatėt me ekspriencė pėrbėjnė pėrparėsi. Kushte shumė tė mira pune . Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė +Apliko
  0 replies | 30 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  19.05.2022, 11:21
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Kamarier. Tė kenė aftėsi tė mira komunikimi dhe shėrbimi ndaj klientit. Tė jenė bashkėpunues me stafin aktual. Tė tregojnė pėrkushtim gjatė punės. Tė kenė etik dhe korrektėsi. Kandidatėt me ekspriencė pėrbėjnė pėrparėsi. Kushte shumė tė mira pune . Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė +Apliko
 • E2 Partners's Avatar
  19.05.2022, 11:21
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Kamarier. Tė kenė aftėsi tė mira komunikimi dhe shėrbimi ndaj klientit. Tė jenė bashkėpunues me stafin aktual. Tė tregojnė pėrkushtim gjatė punės. Tė kenė etik dhe korrektėsi. Kandidatėt me ekspriencė pėrbėjnė pėrparėsi. Kushte shumė tė mira pune . Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė +Apliko
 • E2 Partners's Avatar
  16.05.2022, 12:51
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Agjente Shitjesh. Pėrgjegjėsitė kryesore: Shet produktet e kompanise. Krijon kushtet ne menyre qe te shese dhe ne te ardhmen. Eshte ne kerkim te vazhdueshem per klientit te rinj. Zgjeron gamen e produkteve ne klientet ekzistues. Njeh mire perparėsite e produktit qe tregton. Planifikon me liste klientesh xhiron e pritshme per diten e neserme. Sigurohet te realizoje xhiron ditore te planifikuar. Lajmeron klientet paraprakish per ndryshimet e cmimeve. Lajmeron klientet mbi ndryshimet ne politiken tregetare. Lajmeron kompanine mbi zhvillimin e klienteve. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  16.05.2022, 10:01
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Recepsionist/e. Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė Kryesore: Mirėpret dhe pėrshėndet vizitorėt. Pėrgjigjet dhe drejton telefonatat. Informon vizitorėt pėr tarifat dhe shėrbimet . Kryen dhe konfirmon rezervime pėr vizitorėt. Regjistron dhe kontrollon vizitorėt. Verifikon mėnyrėn e pagesės sė vizitorėve. Verifikon dhe pėrdor kartat e kreditit pėr autorizim. Mbyll faturat e vizitorėve dhe kontrollon largimin e tyre. Merr dhe transmeton mesazhe pėr vizitorėt. Aftėsi tė tjera: Diplome e shkollės sė mesme/ lartė ( avantazh “ Menaxhim Hotelerie”). Njohuri tė mira tė gjuhės angleze. Shkathtėsi dhe aftėsi tė forta ndėrpersonale, prezantuese dhe komunikuese. I/e orientuar pėr shėrbim ndaj klientit. Shkathtėsi dhe aftėsi administrative. I/e orientuar drejt detajeve dhe saktėsisė. Aftėsi pėr tė kryer shumė detyra paralelisht. Aftėsi pėr tė qėndruar i qetė nėn presion. Aftėsi nė zgjidhjen e konflikteve. Aftėsi nė vendimmarrje dhe gjykim. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  16.05.2022, 10:01
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Recepsionist/e. Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė Kryesore: Mirėpret dhe pėrshėndet vizitorėt. Pėrgjigjet dhe drejton telefonatat. Informon vizitorėt pėr tarifat dhe shėrbimet . Kryen dhe konfirmon rezervime pėr vizitorėt. Regjistron dhe kontrollon vizitorėt. Verifikon mėnyrėn e pagesės sė vizitorėve. Verifikon dhe pėrdor kartat e kreditit pėr autorizim. Mbyll faturat e vizitorėve dhe kontrollon largimin e tyre. Merr dhe transmeton mesazhe pėr vizitorėt. Aftėsi tė tjera: Diplome e shkollės sė mesme/ lartė ( avantazh “ Menaxhim Hotelerie”). Njohuri tė mira tė gjuhės angleze. Shkathtėsi dhe aftėsi tė forta ndėrpersonale, prezantuese dhe komunikuese. I/e orientuar pėr shėrbim ndaj klientit. Shkathtėsi dhe aftėsi administrative. I/e orientuar drejt detajeve dhe saktėsisė. Aftėsi pėr tė kryer shumė detyra paralelisht. Aftėsi pėr tė qėndruar i qetė nėn presion. Aftėsi nė zgjidhjen e konflikteve. Aftėsi nė vendimmarrje dhe gjykim. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 63 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  16.05.2022, 09:59
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Recepsionist/e. Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė Kryesore: Mirėpret dhe pėrshėndet vizitorėt. Pėrgjigjet dhe drejton telefonatat. Informon vizitorėt pėr tarifat dhe shėrbimet . Kryen dhe konfirmon rezervime pėr vizitorėt. Regjistron dhe kontrollon vizitorėt. Verifikon mėnyrėn e pagesės sė vizitorėve. Verifikon dhe pėrdor kartat e kreditit pėr autorizim. Mbyll faturat e vizitorėve dhe kontrollon largimin e tyre. Merr dhe transmeton mesazhe pėr vizitorėt. Aftėsi tė tjera: Diplome e shkollės sė mesme/ lartė ( avantazh “ Menaxhim Hotelerie”). Njohuri tė mira tė gjuhės angleze. Shkathtėsi dhe aftėsi tė forta ndėrpersonale, prezantuese dhe komunikuese. I/e orientuar pėr shėrbim ndaj klientit. Shkathtėsi dhe aftėsi administrative. I/e orientuar drejt detajeve dhe saktėsisė. Aftėsi pėr tė kryer shumė detyra paralelisht. Aftėsi pėr tė qėndruar i qetė nėn presion. Aftėsi nė zgjidhjen e konflikteve. Aftėsi nė vendimmarrje dhe gjykim. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  09.05.2022, 15:51
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Shef Salle/Menaxher Bar Restoranti. Kėrkesat : Planifikojnė dhe garantojnė blerjen e produkteve sipas buxhetit qė kanė pėrcaktuar. Mbajnė gjithė tė dhėnat e produkteve stok. Garantojnė qė gjithė mjediset e kuzhinės, tė sallės sė restorantit apo dhe magazina apo pajisjet e tjera frigoriferike ku mbahen ushqimet, tė jenė tė pastra dhe nė pėrputhje me rregullat e mbrojtjes sė shėndetit. Komunikojnė me klientėt pėr tė marrė vlerėsimet e tyre pėr ushqimin dhe shėrbimin. Zgjedhin personelin, pėrcaktojnė orėt e tyre tė punės dhe mbikėqyrin performancėn e tyre. Marrin rezervime, mirėpresin tė ftuarit dhe asistojnė nė marrjen e porosive. Respektojnė gjithė rregullat higjienės, sigurisė, shėndetit nė punė dhe tė mbrojtjes sė mjedisit. KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA: Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese, organizuese dhe menaxheriale. Tė zotėrojė shumė mirė gjuhėn Angleze. Tė jetė korrekt dhe bashkėpunues nė marrėdhenie me kolegėt. Tė tregojė disponibilitet dhe pėrgjesi pėr punėn qė i ngarkohet. Eksperienca e mėparshme nė Shėrbimin ndaj klientit pėrbėn avantazh. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi ne 0697050551 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  09.05.2022, 15:51
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Shef Salle/Menaxher Bar Restoranti. Kėrkesat : Planifikojnė dhe garantojnė blerjen e produkteve sipas buxhetit qė kanė pėrcaktuar. Mbajnė gjithė tė dhėnat e produkteve stok. Garantojnė qė gjithė mjediset e kuzhinės, tė sallės sė restorantit apo dhe magazina apo pajisjet e tjera frigoriferike ku mbahen ushqimet, tė jenė tė pastra dhe nė pėrputhje me rregullat e mbrojtjes sė shėndetit. Komunikojnė me klientėt pėr tė marrė vlerėsimet e tyre pėr ushqimin dhe shėrbimin. Zgjedhin personelin, pėrcaktojnė orėt e tyre tė punės dhe mbikėqyrin performancėn e tyre. Marrin rezervime, mirėpresin tė ftuarit dhe asistojnė nė marrjen e porosive. Respektojnė gjithė rregullat higjienės, sigurisė, shėndetit nė punė dhe tė mbrojtjes sė mjedisit. KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA: Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese, organizuese dhe menaxheriale. Tė zotėrojė shumė mirė gjuhėn Angleze. Tė jetė korrekt dhe bashkėpunues nė marrėdhenie me kolegėt. Tė tregojė disponibilitet dhe pėrgjesi pėr punėn qė i ngarkohet. Eksperienca e mėparshme nė Shėrbimin ndaj klientit pėrbėn avantazh. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi ne 0697050551 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 248 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  09.05.2022, 15:50
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Shef Salle/Menaxher Bar Restoranti. Kėrkesat : Planifikojnė dhe garantojnė blerjen e produkteve sipas buxhetit qė kanė pėrcaktuar. Mbajnė gjithė tė dhėnat e produkteve stok. Garantojnė qė gjithė mjediset e kuzhinės, tė sallės sė restorantit apo dhe magazina apo pajisjet e tjera frigoriferike ku mbahen ushqimet, tė jenė tė pastra dhe nė pėrputhje me rregullat e mbrojtjes sė shėndetit. Komunikojnė me klientėt pėr tė marrė vlerėsimet e tyre pėr ushqimin dhe shėrbimin. Zgjedhin personelin, pėrcaktojnė orėt e tyre tė punės dhe mbikėqyrin performancėn e tyre. Marrin rezervime, mirėpresin tė ftuarit dhe asistojnė nė marrjen e porosive. Respektojnė gjithė rregullat higjienės, sigurisė, shėndetit nė punė dhe tė mbrojtjes sė mjedisit. KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA: Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese, organizuese dhe menaxheriale. Tė zotėrojė shumė mirė gjuhėn Angleze. Tė jetė korrekt dhe bashkėpunues nė marrėdhenie me kolegėt. Tė tregojė disponibilitet dhe pėrgjesi pėr punėn qė i ngarkohet. Eksperienca e mėparshme nė Shėrbimin ndaj klientit pėrbėn avantazh. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi ne 0697050551 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  05.05.2022, 16:36
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client International Distribution Services is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position IQOS Coach. Key responsibilities: Identify and understand adult consumers and address their needs Inform adult consumers in the Field about IQOS in accordance with the law Sell IQOS and related products in the Field and perform activities including Consumer Registration and Costumer Care Target relevant adult consumers’ locations and potential source of business Build and maintain relations with adults consumers Receive and deal with adult consumers’ complains in the Field and respond to their inquires Other requires: High /secondary school- minimum requirement , University Degree (preferred) English knowledge as major advantage MS Office knowledge- Intermediate minimum requirement Mandatory Driving License (minimum requirement category B) Great Communications skills Consumer centricity as main drive Experience in Sales or Marketing (preferable in retail business) Team oriented by enjoying work in dynamic teams Self-motivated and capable of dealing with complex and changing enjoinment Fast learner by learning and drawing insights from experience Innovative and result driven by aiming achieve results through innovation Social friendly and outgoing Employment: Full time Job functions: Sales, consumers, engagement We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IQOS COACH”. Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008
 • E2 Partners's Avatar
  05.05.2022, 16:35
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client International Distribution Services is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position IQOS Coach. Key responsibilities: Identify and understand adult consumers and address their needs Inform adult consumers in the Field about IQOS in accordance with the law Sell IQOS and related products in the Field and perform activities including Consumer Registration and Costumer Care Target relevant adult consumers’ locations and potential source of business Build and maintain relations with adults consumers Receive and deal with adult consumers’ complains in the Field and respond to their inquires Other requires: High /secondary school- minimum requirement , University Degree (preferred) English knowledge as major advantage MS Office knowledge- Intermediate minimum requirement Mandatory Driving License (minimum requirement category B) Great Communications skills Consumer centricity as main drive Experience in Sales or Marketing (preferable in retail business) Team oriented by enjoying work in dynamic teams Self-motivated and capable of dealing with complex and changing enjoinment Fast learner by learning and drawing insights from experience Innovative and result driven by aiming achieve results through innovation Social friendly and outgoing Employment: Full time Job functions: Sales, consumers, engagement We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IQOS COACH”. Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008
  0 replies | 140 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  05.05.2022, 16:35
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client International Distribution Services is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position IQOS Coach. Key responsibilities: Identify and understand adult consumers and address their needs Inform adult consumers in the Field about IQOS in accordance with the law Sell IQOS and related products in the Field and perform activities including Consumer Registration and Costumer Care Target relevant adult consumers’ locations and potential source of business Build and maintain relations with adults consumers Receive and deal with adult consumers’ complains in the Field and respond to their inquires Other requires: High /secondary school- minimum requirement , University Degree (preferred) English knowledge as major advantage MS Office knowledge- Intermediate minimum requirement Mandatory Driving License (minimum requirement category B) Great Communications skills Consumer centricity as main drive Experience in Sales or Marketing (preferable in retail business) Team oriented by enjoying work in dynamic teams Self-motivated and capable of dealing with complex and changing enjoinment Fast learner by learning and drawing insights from experience Innovative and result driven by aiming achieve results through innovation Social friendly and outgoing Employment: Full time Job functions: Sales, consumers, engagement We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IQOS COACH”. Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008
 • E2 Partners's Avatar
  05.05.2022, 16:35
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client International Distribution Services is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position IQOS Coach. Key responsibilities: Identify and understand adult consumers and address their needs Inform adult consumers in the Field about IQOS in accordance with the law Sell IQOS and related products in the Field and perform activities including Consumer Registration and Costumer Care Target relevant adult consumers’ locations and potential source of business Build and maintain relations with adults consumers Receive and deal with adult consumers’ complains in the Field and respond to their inquires Other requires: High /secondary school- minimum requirement , University Degree (preferred) English knowledge as major advantage MS Office knowledge- Intermediate minimum requirement Mandatory Driving License (minimum requirement category B) Great Communications skills Consumer centricity as main drive Experience in Sales or Marketing (preferable in retail business) Team oriented by enjoying work in dynamic teams Self-motivated and capable of dealing with complex and changing enjoinment Fast learner by learning and drawing insights from experience Innovative and result driven by aiming achieve results through innovation Social friendly and outgoing Employment: Full time Job functions: Sales, consumers, engagement We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IQOS COACH”. Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2022, 13:20
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client International Distribution Services is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Iqos Coach. Key responsibilities: Identify and understand adult consumers and address their needs Inform adult consumers in the Field about IQOS in accordance with the law Sell IQOS and related products in the Field and perform activities including Consumer Registration and Costumer Care Target relevant adult consumers’ locations and potential source of business Build and maintain relations with adults consumers Receive and deal with adult consumers’ complains in the Field and respond to their inquires Other requires: High /secondary school- minimum requirement , University Degree (preferred) English knowledge as major advantage MS Office knowledge- Intermediate minimum requirement Mandatory Driving License (minimum requirement category B) Great Communications skills Consumer centricity as main drive Experience in Sales or Marketing (preferable in retail business) Team oriented by enjoying work in dynamic teams Self-motivated and capable of dealing with complex and changing enjoinment Fast learner by learning and drawing insights from experience Innovative and result driven by aiming achieve results through innovation Social friendly and outgoing Employment: Full time Job functions: Sales, consumers, engagement We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IQOS COACH”. Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008
  0 replies | 170 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2022, 13:20
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client International Distribution Services is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Iqos Coach. Key responsibilities: Identify and understand adult consumers and address their needs Inform adult consumers in the Field about IQOS in accordance with the law Sell IQOS and related products in the Field and perform activities including Consumer Registration and Costumer Care Target relevant adult consumers’ locations and potential source of business Build and maintain relations with adults consumers Receive and deal with adult consumers’ complains in the Field and respond to their inquires Other requires: High /secondary school- minimum requirement , University Degree (preferred) English knowledge as major advantage MS Office knowledge- Intermediate minimum requirement Mandatory Driving License (minimum requirement category B) Great Communications skills Consumer centricity as main drive Experience in Sales or Marketing (preferable in retail business) Team oriented by enjoying work in dynamic teams Self-motivated and capable of dealing with complex and changing enjoinment Fast learner by learning and drawing insights from experience Innovative and result driven by aiming achieve results through innovation Social friendly and outgoing Employment: Full time Job functions: Sales, consumers, engagement We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IQOS COACH”. Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2022, 13:20
  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client International Distribution Services is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Iqos Coach. Key responsibilities: Identify and understand adult consumers and address their needs Inform adult consumers in the Field about IQOS in accordance with the law Sell IQOS and related products in the Field and perform activities including Consumer Registration and Costumer Care Target relevant adult consumers’ locations and potential source of business Build and maintain relations with adults consumers Receive and deal with adult consumers’ complains in the Field and respond to their inquires Other requires: High /secondary school- minimum requirement , University Degree (preferred) English knowledge as major advantage MS Office knowledge- Intermediate minimum requirement Mandatory Driving License (minimum requirement category B) Great Communications skills Consumer centricity as main drive Experience in Sales or Marketing (preferable in retail business) Team oriented by enjoying work in dynamic teams Self-motivated and capable of dealing with complex and changing enjoinment Fast learner by learning and drawing insights from experience Innovative and result driven by aiming achieve results through innovation Social friendly and outgoing Employment: Full time Job functions: Sales, consumers, engagement We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “IQOS COACH”. Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008
 • E2 Partners's Avatar
  27.04.2022, 14:54
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidatė pėr Guidė Turistike (Turqi-Antalya,Bodrum,Kemer). KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA: Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese, organizuese dhe menaxheriale. Tė zotėrojė shumė mirė gjuhėn Angleze. Tė jetė korrekt dhe bashkėpunues nė marrėdhenie me kolegėt. Tė tregojė disponibilitet dhe pėrgjesi pėr punėn qė i ngarkohet. Tė mbajė marrėdhėnie tė shumė tė mira pune me bashkėpunetorėt e kompanisė nė respektim tė etikės sė kompanisė. Eksperienca e mėparshme nė Shėrbimin ndaj klientit pėrbėn avantazh. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi ne 0697050551 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  27.04.2022, 14:54
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidatė pėr Guidė Turistike (Turqi-Antalya,Bodrum,Kemer). KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA: Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese, organizuese dhe menaxheriale. Tė zotėrojė shumė mirė gjuhėn Angleze. Tė jetė korrekt dhe bashkėpunues nė marrėdhenie me kolegėt. Tė tregojė disponibilitet dhe pėrgjesi pėr punėn qė i ngarkohet. Tė mbajė marrėdhėnie tė shumė tė mira pune me bashkėpunetorėt e kompanisė nė respektim tė etikės sė kompanisė. Eksperienca e mėparshme nė Shėrbimin ndaj klientit pėrbėn avantazh. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi ne 0697050551 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  27.04.2022, 14:54
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidatė pėr Guidė Turistike (Turqi-Antalya,Bodrum,Kemer). KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA: Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese, organizuese dhe menaxheriale. Tė zotėrojė shumė mirė gjuhėn Angleze. Tė jetė korrekt dhe bashkėpunues nė marrėdhenie me kolegėt. Tė tregojė disponibilitet dhe pėrgjesi pėr punėn qė i ngarkohet. Tė mbajė marrėdhėnie tė shumė tė mira pune me bashkėpunetorėt e kompanisė nė respektim tė etikės sė kompanisė. Eksperienca e mėparshme nė Shėrbimin ndaj klientit pėrbėn avantazh. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi ne 0697050551 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 192 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  26.04.2022, 15:14
  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Finance Specialist. Role and Responsibilities: Responsible for finance and reporting, regulated by Albanian Banking Law and adjacent regulations. Work in coordination with the Investment Offices, Banks, Governmental Institutions, Regulators and Statutory Auditors. Monitor budgets to ensure that spending occurs as planned and that variances are anticipated, noted, and corrected; ensure that key program personnel are aware of budgetary resources and are able to monitor their budgets respectively. Qualifications and Education Requirements University degree or equivalent in Finance, Business Administration or Economics with 5+ years professional experience. Excellent written and verbal command in English. Business oriented mindset and able to act in the view of business acumen. Develops and implements strategic plan for the business and operational services, contract management. Guides, motivates, develops and set targets for the finance office staff. Very good knowledge of SAP, IFRS and local GAAP. Other requirements are: No travel restrictions. Currently living in Tirana, Albania and have a residence permit. Gender – Women/Men. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Finance Specialist" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  26.04.2022, 15:05
  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Translator Role and Responsibilities: The successful candidate needs to be proficient in translating both Turkish < > Albanian, English is a plus. Bachelor’s degree in related field, with 4+ years’ experience, highly motivated and dynamic as a translator. Currently living in Tirana, Albania and have a residence permit. Presentable and ability to work in different environments as in business meetings with Albanian institutions and agencies like investment offices, banks, companies and as in field studies and communication with local people in daily works. Other Requirements Work together with various teams to coordinate translation priorities. Good written and verbal communication. Excellent attention to details during. Taking notes, meeting minutes and reporting. Good Microsoft office and internet skills. No travel restrictions. Gender – Men We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Translator" Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners Group team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
No More Results
About E2 Partners
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
E2 Partners Group Albania
Celular/Mobil:
+355698461730
Adresa:
Rr. Hoxha Tahsim, Nr 88, Kati i II
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Konsulence

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.e2partners.info
Njoftime
661