Shiko Profilin: World Vision Albania - www.njoftime.com
500 HP Bata
 • World Vision Albania's Avatar
  10.11.2022, 10:52
  Thirrje pėr shprehje interesi: Event 392581 TOR End of Program Evaluation for Tirana AP – Vlerėsim i programit te Tirana AP - Afati i shprehjes sė interesit 14 Nėntor 2022 World Vision po kėrkon Kompani/ Ekspert pėr tė kryer vlerėsimin pėrfundimtar tė programit tė Tirana AP. Shprehja e interesit tė bėhet nė adresėn e emailit Adrila_Docaj@wvi.org jo mė vonė se data 14 Nėntor 2022. Suksese!
 • World Vision Albania's Avatar
  08.11.2022, 13:07
  Tender Preselektim Event # 390009 me objekt “Sherbim Katering ne zonen e Durresit” Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, ri-shpall fazėn pėr preselektim biznesesh dhe kompanish tė interesuar me aktivitet nė fushėn “Sherbim katering per zonėn e Durrėsit” : Tender Preselektim i bizneseve Event # 390009 me objekt “Sherbim Katering ne zonen e Durresit” Dokumentat per aplikim gjenden ne link me poshte: Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin: A-Dokumentat pėr preselektim: 1. Certifikatė Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB Historiku) 2. Informacion mbi strukturėn e biznesit (plotėsoni doc.1 bashkangjitur- formular regjistrim biznesi) 3. Plotėsoni Kodin e Sjelljes sė Furnizuesit, politikat (doc.2 bashkangjitur WV politikat e biznesit) • Afati pėr pranimin e dokumentave data 15 Nentor 2022. • Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė. Mėnyra e aplikimit: • nė adresėn e emailit procurement_albania@wvi.org (Tė gjithė aplikimet e dėrguara nė emaile tė tjera nuk do tė merren nė konsideratė) Shėnime tė rėndėsishme: 1. Bizneset qė plotėsojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr preselektim do tė vlerėsohen nga komiteti i prokurimit dhe nėse pėrmbushin kriteret do tė konsiderohen pjesė e listės sė bizneseve me tė cilėt organizata mund tė punojė gjithmonė. 2. Kapaciteti i emailit tonė ėshtė 32MB, nėse dokumentat e dėrguara janė mė shumė se ky kapacitet, ju lutem pėrdorni metoda si zip dokumentat, compress file, google link etj . 3. Cdo aplikim qe nuk dorėzohet nė adresėn e emailit procurement_albania@wvi.org, nuk do tė pranohet. 4. Cdo aplikim qė vjen pas afatit nuk do tė konsiderohet. 5. Vetėm pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit: argen_cani@wvi.org ose numrin e telefonit: +355684047433. 8. Fillimi i publikimit pėr aplikim fillon 8 Nentor 2022 pėrfundon 15 Nentor 2022. 9. Pas kualifikimit nė fazėn e preselektimit, procedohet mė tej me kėrkesėn pėr ofertė financiare vetėm me bizneset e kualifikuar. Ftesa “Kėrkesė pėr ofertė financiare” do tė dėrgohet pėrmes sistemit tė prokurimit “COUPA”. Ju mirėpresim. Suksese!
 • World Vision Albania's Avatar
  08.11.2022, 10:57
  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, ri-shpall fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e video-production (prodhim videosh) : Tender #389966 Preselektim subjektesh dhe kompanish me objekt “Prodhim video / Video-Production” Dokumentat per aplikim gjenden bashkangjitur. Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin: A-Dokumentat pėr preselektim: 1. Certifikatė Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB Historiku) 2. Informacion mbi strukturėn e biznesit (plotėsoni doc.1 bashkangjitur- formular regjistrim biznesi) 3. Plotėsoni Kodin e Sjelljes sė Furnizuesit, politikat (doc.2 bashkangjitur WV politikat e biznesit) Afati pėr pranimin e dokumentave data 15 Nentor 2022. Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė. Mėnyra e aplikimit: • vetem nė adresėn e emailit: procurement_albania@wvi.org (Tė gjithė aplikimet e dėrguara nė emaile tė tjera nuk do tė merren nė konsideratė) Shėnime tė rėndėsishme: 1. Bizneset qė plotėsojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr preselektim do tė vlerėsohen nga komiteti i prokurimit dhe nėse pėrmbushin kriteret do tė konsiderohen pjesė e listės sė bizneseve me tė cilėt organizata mund tė punojė gjithmonė. 2. Kapaciteti i emailit tonė ėshtė 32MB, nėse dokumentat e dėrguara janė mė shumė se ky kapacitet, ju lutem pėrdorni metoda si zip dokumentat, compress file, google link etj . 3. Cdo aplikim qe nuk dorėzohet nė adresėn e emailit procurement_albania@wvi.org, nuk do tė pranohet. 4. Cdo aplikim qė vjen pas afatit nuk do tė konsiderohet. 5. Vetėm pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit: argen_cani@wvi.org ose numrin e telefonit: +355684047433. 8. Fillimi i publikimit pėr aplikim fillon 8 Nentor 2022 pėrfundon 15 Nentor 2022. 9. Pas kualifikimit nė fazėn e preselektimit, procedohet mė tej me kėrkesėn pėr ofertė financiare vetėm me bizneset e kualifikuar. Ftesa “kėrkesė pėr ofertė financiare” do tė dėrgohet pėrmes sistemit tė prokurimit “COUPA”. Ju mirėpresim. Suksese!
No More Results
About World Vision Albania
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
World Vision Albania & Kosovo
Adresa:
Rruga Skenderbej, Ndertesa Gurten, Kati 2

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://www.worldvision.al
Njoftime
68