Shiko Profilin: World Vision Albania - www.njoftime.com
500 HP Bata
  • World Vision Albania's Avatar
    06.09.2022, 13:35
    Kėrkohet ekspert / kompani pėr: "Pėrgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat mė tė mira tė riintegrimit tė tė rikthyerve nė 10 bashki nė Shqipėri." World Vision Albania kėrkon tė kontraktojė njė Ekspert / Kompani pėr: "Pėrgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat mė tė mira tė riintegrimit tė tė rikthyerve nė 10 bashki nė Shqipėri."Detyrat:- Identifikimi dhe dokumentimi i 20 historive tė suksesit dhe praktikave mė tė mira pėr riintegrimin e tė kthyerve nė Shqipėri, tė ndėrtuara gjatė zbatimit tė projektit RE-IN-VEST nė 10 bashki nė Shqipėri.- Pėrgatitja e publikimit/raportit me 20 histori suksesi dhe praktikat mė tė mira, nė bashkėpunim me ekipin e projektit.Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave : 17 shtator 2022.Ju mund tė shprehni interesin tuaj me email nė adresėn: jurven_malaj@wvi.orgPėr pyetje kontaktoni nė numrin 0686082072.Pėr mė shumė informacion, referojuni dokumenteve tė mėposhtme: https://worldvision.al/kerkohet-ekspert-kompani-pergatitja-e-raportit-me-histori-suksesi-dhe-praktikat-me-te-mira-te Suksese!
No More Results
About World Vision Albania
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
World Vision Albania & Kosovo
Adresa:
Rruga Skenderbej, Ndertesa Gurten, Kati 2

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://www.worldvision.al
Njoftime
60