Shiko Profilin: Salillari shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pune premium
Tab Content
  • Salillari shpk's Avatar
    04.05.2022, 14:05
    Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIERE(F) PĖR PROKURIMET E POROSIVE TĖ BLERJE/ FURNIZIMEVE. PĖRSHKRIMI I PUNĖS Inxhinierja pėr Prokurimet e Porosive tė Blerje/ Furnizimeve zbaton dhe ndjek proēedurėn e prokurimit tė porosive pėr blerje dhe furnizime. DETYRAT KRYESORE · Menaxhimi i mardhėnieve me furnitorėt e kompanisė dhe kėrkimi i bashkėpunėtorėve tė rinj. · Pėrgatit kėrkesėn pėr ofertė nė bazė tė nevojave tė materialeve tė kėrkuara. · Pėrgatit analizėn permbledhėse tė ofertave tė marra dhe kontrollon nėse ofertat pėrkatėse janė nė pėrputhje me kėrkesat e projektit dhe specifikimeve teknike tė materialeve tė kėrkuara. · Bashkėpunon me departamentet/ zyrat e tjera pėr tė saktėsuar kėrkesat. · Bashkėpunon me inxhinierėt e kompanisė pėr plotėsimin e kėrkesave specifike. KRITERET E KĖRKUARA · Tė jetė diplomuar nė Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit (Ndertim, Hidro, Infrastukturė). · Tė ketė eksperiencė punė mbi 3 vjet nė prokurime. · Tė ketė aftėsi shumė tė mira organizative, komunikuese dhe negociuese. · Tė jetė pėrdorues i avancuar i programeve komputerike si Paketa OFFICE, Autocad, etj. · Tė ketė njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze. APLIKIMI: Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
No More Results
About Salillari shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355682055689
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.salillari.al
Njoftime
24