Shiko Profilin: Salillari shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pune premium
Tab Content
 • Salillari shpk's Avatar
  09.02.2023, 08:42
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER MEKANIK pėr SERVIS AUTOMJETESH PĖRSHKRIMI I POZICIONIT: Menaxhon proēesin e riparimit dhe tė mirėmbajtjes tė makinerive tė kompanisė duke garantuar efiēencė dhe funksionim optimal tė mjeteve. Identifikon problemet me mjetet dhe kryen riparimet e nevojshme pranė ofiēinės sė kompanisė. Garanton kryerjen nė kohė tė shėrbimeve periodike dhe rutinė pėr ēdo mjet. Monitoron dhe kontrollon nė mėnyrė tė vazhdueshme gjėndjen fizike tė makinave. KRITERET E KĖRKUARA: Tė ketė diplome master pėr Inxhinieri Mekanike, Dega Mjetet Tokėsore. Tė ketė experiencė nė kėtė profil pune. Tė pėrdorė aparaturat dhe proramet e diagnostikimit tė mjeteve. Tė njohė gjuhėn angleze Mosha e preferuar deri 50 vjeē Tė jetė i pajisur me leje drejtimi, klasi B. APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +35568 20 55 689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  31.01.2023, 07:30
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune SENIOR ARCHITECT. PĖRSHKRIMI I PUNĖS: ARKITEKTI projekton objektet civile, industriale, turistike etj nė varėsi tė projektit qė do ti ngarkohet nga eprori. Gjithashtu, ndjek nė mėnyrė periodike punimet e ndėrtimit nė terren me qėllim kontrollin e cilėsisė sė ndėrtimit dhe zbatimin e projektit nė pėrputhje me standardet e kėrkuara. DETYRAT KRYESORE: Analizon detyrėn e projektimit dhe projekton objektet civile, industriale, turistike etj., nė varėsi tė projektit qė do tė angazhohet, duke prodhuar tė gjitha vizatimet e nevojshme qė pėrmban projekti arkitektonik i zbatimit. Pėr projektet ku nuk ėshtė projektues i veprės, bėn verejtjet pėrkatėse dhe jep zgjidhje aty ku sheh parregullsi dhe problematika nė projekt duke detajuar, projektuar ose modifikuar pjesė tė ndryshme tė projektit. Verifikon zbatimin nė terren tė objektit nė pėrputhje me detajet, specifikimet dhe standardet e projektit tė miratuar. Pėrpilon raporte mbi mėnyrėn e vendosjes sė materialeve nė objekt dhe njofton eprorėt nėse konstaton mospėrputhje. KRITERET: Tė ketė pėrfunduar studimet e larta, Dega Arkitekturė. Tė ketė aftėsi shumė tė mira projektuese, duke filluar nga koncepti deri tek detajet e zbatimit. Tė zotėrojė shumė mirė programet: Revit, AutoCad, Adobe Photoshop, program modelimi dhe renderizimi 3D Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė punė Tė ketė njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze. Tė ketė vullnet pėr tė mesuar dhe rritur profesionalisht. Tė jetė proaktiv, fleksibėl, dhe i aftė pėr tė punuar nė grup. APLIKIMI: Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, shoqėruar me Portfolio (max 10 projekte) nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 2003 view(s)
 • Salillari shpk's Avatar
  31.01.2023, 07:30
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune SENIOR ARCHITECT. PĖRSHKRIMI I PUNĖS: ARKITEKTI projekton objektet civile, industriale, turistike etj nė varėsi tė projektit qė do ti ngarkohet nga eprori. Gjithashtu, ndjek nė mėnyrė periodike punimet e ndėrtimit nė terren me qėllim kontrollin e cilėsisė sė ndėrtimit dhe zbatimin e projektit nė pėrputhje me standardet e kėrkuara. DETYRAT KRYESORE: Analizon detyrėn e projektimit dhe projekton objektet civile, industriale, turistike etj., nė varėsi tė projektit qė do tė angazhohet, duke prodhuar tė gjitha vizatimet e nevojshme qė pėrmban projekti arkitektonik i zbatimit. Pėr projektet ku nuk ėshtė projektues i veprės, bėn verejtjet pėrkatėse dhe jep zgjidhje aty ku sheh parregullsi dhe problematika nė projekt duke detajuar, projektuar ose modifikuar pjesė tė ndryshme tė projektit. Verifikon zbatimin nė terren tė objektit nė pėrputhje me detajet, specifikimet dhe standardet e projektit tė miratuar. Pėrpilon raporte mbi mėnyrėn e vendosjes sė materialeve nė objekt dhe njofton eprorėt nėse konstaton mospėrputhje. KRITERET: Tė ketė pėrfunduar studimet e larta, Dega Arkitekturė. Tė ketė aftėsi shumė tė mira projektuese, duke filluar nga koncepti deri tek detajet e zbatimit. Tė zotėrojė shumė mirė programet: Revit, AutoCad, Adobe Photoshop, program modelimi dhe renderizimi 3D Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė punė Tė ketė njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze. Tė ketė vullnet pėr tė mesuar dhe rritur profesionalisht. Tė jetė proaktiv, fleksibėl, dhe i aftė pėr tė punuar nė grup. APLIKIMI: Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, shoqėruar me Portfolio (max 10 projekte) nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  27.01.2023, 13:41
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER NDĖRTIMI nė ZBATIM TĖ PROJEKTVE. PERSHKRIMI I POZICIONIT Inxhinieri i Ndėrtimit ka si detyrė funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve tė ndėrtimit nė perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet, grafikut tė miratuar deri ne fazen e dorėzimit tė objektit. DETYRAT KRYESORE Shqyrton vlefshmėrinė e dokumentacionit tekniko-ligjor tė objektit sipas njė liste tė miratuar; Shqyrton projektet e zbatimit, preventivin dhe specifikimet teknike tė objektit qė do tė ndėrtohet dhe ben vėrejtjet pėrkatėse kur konstaton mangėsi dhe parregullsi. Zbaton plan-organizimin e punimeve, harton planet ditore, javore dhe mujore dhe paraqet tek eprorėt pėr diskutim apo miratim. Mban pėrgjegjėsi pėr zbatimin e punimeve nė pėrputhje me projektet e zbatimit, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet. Merr pjesė nė tė gjitha matjet qe kryhen pėr volumet dhe mban proēes verbalet pėrkatese. Zbaton grafikun e punimeve nė pėrputhje me afatet e pėrcaktuara nė kontratat e zbatimit tė punimeve. Plotėson cdo ditė ditarin e punimeve dhe Librin e kantjerit dhe ja paraqet eproreve kur i kėrkohet. Harton nė mėnyrė tė vazhdueshme librezėn e masave pėr punimet qė kryhen. Plotėson nė vazhdimėsi dokumentacionin tekniko-ligjor gjatė fazave tė ndėrtimit deri nė pėrfundim tė projektit. Ndjek dhe mban pėrgjegjėsi pėr normativat e harxhimit tė materialeve qė vendosen nė vepėr. Kėrkon qė tė gjitha materialet qė vijnė nė objekt tė jenė tė shoqėruara me ēertifikata origjine dhe cilėsie konform specifikimeve teknike. KRITERET E KERKUARA Tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit, Profili Infrastukture. Tė njohė gjuhėn angleze ne nivel te larte (me ēertifikatė). Tė njohė programet komputerike Microsoft Office, Project, Autocad, Sap, Etap. Mosha e kėrkuar deri 45 vjeē. Tė ketė mbi 5 vjet eksperience. APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 3311 view(s)
 • Salillari shpk's Avatar
  27.01.2023, 13:41
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER NDĖRTIMI nė ZBATIM TĖ PROJEKTVE. PERSHKRIMI I POZICIONIT Inxhinieri i Ndėrtimit ka si detyrė funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve tė ndėrtimit nė perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet, grafikut tė miratuar deri ne fazen e dorėzimit tė objektit. DETYRAT KRYESORE Shqyrton vlefshmėrinė e dokumentacionit tekniko-ligjor tė objektit sipas njė liste tė miratuar; Shqyrton projektet e zbatimit, preventivin dhe specifikimet teknike tė objektit qė do tė ndėrtohet dhe ben vėrejtjet pėrkatėse kur konstaton mangėsi dhe parregullsi. Zbaton plan-organizimin e punimeve, harton planet ditore, javore dhe mujore dhe paraqet tek eprorėt pėr diskutim apo miratim. Mban pėrgjegjėsi pėr zbatimin e punimeve nė pėrputhje me projektet e zbatimit, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet. Merr pjesė nė tė gjitha matjet qe kryhen pėr volumet dhe mban proēes verbalet pėrkatese. Zbaton grafikun e punimeve nė pėrputhje me afatet e pėrcaktuara nė kontratat e zbatimit tė punimeve. Plotėson cdo ditė ditarin e punimeve dhe Librin e kantjerit dhe ja paraqet eproreve kur i kėrkohet. Harton nė mėnyrė tė vazhdueshme librezėn e masave pėr punimet qė kryhen. Plotėson nė vazhdimėsi dokumentacionin tekniko-ligjor gjatė fazave tė ndėrtimit deri nė pėrfundim tė projektit. Ndjek dhe mban pėrgjegjėsi pėr normativat e harxhimit tė materialeve qė vendosen nė vepėr. Kėrkon qė tė gjitha materialet qė vijnė nė objekt tė jenė tė shoqėruara me ēertifikata origjine dhe cilėsie konform specifikimeve teknike. KRITERET E KERKUARA Tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit, Profili Infrastukture. Tė njohė gjuhėn angleze ne nivel te larte (me ēertifikatė). Tė njohė programet komputerike Microsoft Office, Project, Autocad, Sap, Etap. Mosha e kėrkuar deri 45 vjeē. Tė ketė mbi 5 vjet eksperience. APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  27.01.2023, 07:37
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER/E NDĖRTIMI NĖ ZYRĖN TEKNIKE – OFICER/E PROJEKTI DETYRAT KRYESORE Administron tė gjithė dokumentacionin tekniko ligjor tė objektit nė ndėrtim, nė dosjen pėrkatese Kontrollon materialet qė do tė pėrdoren nė objekt (nga ana sasiore) Pėrpunon projektet, harton situacionet, librezat e masave Tė jetė pjesė e diskutimeve teknike brėnda kompanisė dhe njėkohėsisht me supervizorin dhe investitorin. KRITERET E KĖRKUARA Tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit Tė ketė njohuri, nė nivel tė larte, te gjuhės angleze Tė pėrdorė programet komputerike: Microsoft Office, Project, Autocad, (preferohet: Sap. Etabs) Mosha e preferuar deri 45 vjeē Tė ketė mbi 5 vjet experience APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 1172 view(s)
 • Salillari shpk's Avatar
  27.01.2023, 07:37
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER/E NDĖRTIMI NĖ ZYRĖN TEKNIKE – OFICER/E PROJEKTI DETYRAT KRYESORE Administron tė gjithė dokumentacionin tekniko ligjor tė objektit nė ndėrtim, nė dosjen pėrkatese Kontrollon materialet qė do tė pėrdoren nė objekt (nga ana sasiore) Pėrpunon projektet, harton situacionet, librezat e masave Tė jetė pjesė e diskutimeve teknike brėnda kompanisė dhe njėkohėsisht me supervizorin dhe investitorin. KRITERET E KĖRKUARA Tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit Tė ketė njohuri, nė nivel tė larte, te gjuhės angleze Tė pėrdorė programet komputerike: Microsoft Office, Project, Autocad, (preferohet: Sap. Etabs) Mosha e preferuar deri 45 vjeē Tė ketė mbi 5 vjet experience APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  27.01.2023, 07:37
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER/E NDĖRTIMI NĖ ZYRĖN TEKNIKE – OFICER/E PROJEKTI DETYRAT KRYESORE Administron tė gjithė dokumentacionin tekniko ligjor tė objektit nė ndėrtim, nė dosjen pėrkatese Kontrollon materialet qė do tė pėrdoren nė objekt (nga ana sasiore) Pėrpunon projektet, harton situacionet, librezat e masave Tė jetė pjesė e diskutimeve teknike brėnda kompanisė dhe njėkohėsisht me supervizorin dhe investitorin. KRITERET E KĖRKUARA Tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit Tė ketė njohuri, nė nivel tė larte, te gjuhės angleze Tė pėrdorė programet komputerike: Microsoft Office, Project, Autocad, (preferohet: Sap. Etabs) Mosha e preferuar deri 45 vjeē Tė ketė mbi 5 vjet experience APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 1130 view(s)
 • Salillari shpk's Avatar
  27.01.2023, 07:37
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER/E NDĖRTIMI NĖ ZYRĖN TEKNIKE – OFICER/E PROJEKTI DETYRAT KRYESORE Administron tė gjithė dokumentacionin tekniko ligjor tė objektit nė ndėrtim, nė dosjen pėrkatese Kontrollon materialet qė do tė pėrdoren nė objekt (nga ana sasiore) Pėrpunon projektet, harton situacionet, librezat e masave Tė jetė pjesė e diskutimeve teknike brėnda kompanisė dhe njėkohėsisht me supervizorin dhe investitorin. KRITERET E KĖRKUARA Tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit Tė ketė njohuri, nė nivel tė larte, te gjuhės angleze Tė pėrdorė programet komputerike: Microsoft Office, Project, Autocad, (preferohet: Sap. Etabs) Mosha e preferuar deri 45 vjeē Tė ketė mbi 5 vjet experience APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  14.01.2023, 13:01
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune FINANCIER/E. DETYRAT KRYESORE: Regjistrimi i dokumentacionit nė kontabilitet (Fatura, Arka, Banka), si dhe tė kryejė ndjekjen e tyre Pėrgatitja e Raporteve Periodike Financiare sipas udhėzimeve tė Shefit tė Financės. Mbajtja e marrėdhėnieve dhe rakordimi me klientėt, furnitorėt. Mbajtja e kartelave tė debitorėve dhe kreditorėve dhe tė ēdo llogarie kontabile. Mbajtja e gjėndjes sė inventarit tė magazinės, kartelave tė artikujve dhe tė kryejė rakordimin me kontabilitetin. Ndjekja e shpenzimeve tė aktiviteteve dhe kartelave pėr ēdo llogari tė shpenzimeve Mbajta e sistemit tė kontabilitetit sipas legjislacionit tatimor dhe parimeve kontabėl. Mbajtja e pasqyrave financiare, bilanci, deklarimin e taksave/ TVSH-sė, etj.. Pėrgatitja e dokumentacionit financiar. Komunikimi dhe koordinimi i punės me Tatim Taksat, QKB, Bankat etj. Menaxhimi i arkėtimeve dhe pagesave nėpėrmjet sistemit bankar dhe arkės. Analiza tė ardhurash dhe shpenzimesh. Tė zbatojė politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanisė. KRITERET KRYESORE: Tė ketė mbaruar studimet e larta nė Fakultetin Ekonomik. Tė ketė njohuri shumė tė mira tė programeve financiare. Tė ketė njohuri shumė tė mira nė pėrdorimin e Microsoft Office. Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė pune, preferohet nė sektorin e ndėrtimit. Tė jetė e aftė tė punojė nė grup. Mosha e preferuar, deri 45 vjeē. Tė zotėrojė shumė mirė gjuhėn angleze. APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  14.01.2023, 12:33
  Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj.. Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin. “SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER GJEODET pėr ZBATIM TĖ PROJEKTEVE DETYRAT KRYESORE Qėllimi i pėrgjithshėm i kėtij pozicioni pune, ėshtė realizimi i detyrave pėr zbatimin e rilevimeve topografike speciale qė kerkojnė mjete dhe organizim tė vecantė, punime topogjeodezike nė objekte inxhinierike, punime speciale gjeodezike; rrjeta mbėshtetėse dhe qėndrueshmėri terrenesh, si dhe pėrpunime volumesh. KRITERET E KĖRKUARA Tė ketė diplomė pėr Inxhiner Gjeodet. Tė njohė dhe tė punojė programet Topografike, AutoCad, Microsoft Office Tė ketė mbi 5 vjet pėrvojė pune nė fushėn e Topografisė, Krahasim pėrpunim volumesh. Preferohet tė ketė experiencė nė pėrdorimin e Instrumentit Top Con (Trimble, Laika, etj.), Zbatimin e rrugėve, Rilevim, Projektim. Tė zotėrojė gjuhėn angleze Tė zotėrojė patente klasi B APLIKIMI Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689. * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen. * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
 • Salillari shpk's Avatar
  11.01.2023, 07:49
  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsoje punėtor LAVAZHIER per automjete. Tė interesuarit mund tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355 68 20 55 689
 • Salillari shpk's Avatar
  11.01.2023, 07:48
  Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsoje punėtor pėr pėrdorim tė SABBIATRICE (pastrues me rėrė) Tė interesuarit mund tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355 68 20 55 689
No More Results
About Salillari shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355682055689
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.salillari.al
Njoftime
40