Shiko Profilin: Partner Training Center - www.njoftime.com
970 HP gjej pune premium
No Recent Activity
About Partner Training Center
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Partner Training Center
Celular/Mobil:
0694484442
Adresa:
Ne Qender, Rruga e durresit, prane kafe flores. Tirane
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
Kurse financiare, trajnime juridike, trajnime marketingu te licensuara nga qendra kombetare e licensimit dhe te njohura nga ministria e mirqeniessociale dhe rinise.
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value

Adresa: Nė Qendėr, Rruga e Durrėsit,
Pranė Kafe Flora, Tiranė
Tel: 069 44 84 442
Email: zyre.kontabilieti@yahoo.com
Web:
www.financepartner.al

Zyrė Kontabiliteti - Financė Partner
.