Shiko Profilin: search30 - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
  • search30's Avatar
    20.09.2022, 11:34
    Xiaomi Redmi Note 9 i pėrdorur shumė pak nė gjendje perfekte pothuajse si i ri, ėshtė pėrdorur gjithmonė me xham mbrojtės dhe kėllėf. Shitet me kutinė origjinale bashkė me xhamin mbrojtės kėllėfin dhe karikuesin. Celular shumė cilėsor, nga versionet mė tė mira tė Xiaomit. Te dhenat me poshte: Teknologjia: GSM / HSPA / LTE Bandat: 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 dhe SIM 2 Brezat: 3G HSDPA 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 Bandat 4G: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 Shpejtėsia: HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A NISJA: I shpallur 2020, 30 Prill Dimensionet: 162,3 x 77,2 x 8,9 mm (6,39 x 3,04 x 0,35 inē) Pesha: 199 g (7,02 oz) Ndėrtimi: Para xhami (Gorilla Glass 5), kornizė plastike, mbrapa plastike SIM: SIM e dyfishtė (Nano-SIM, gatishmėri e dyfishtė) Veshje kundėr ujit Lloji: IPS LCD, 450 nits (tip) Madhėsia: 6,53 inē, 104,7 cm2 (~83,5% raport ekran-trup) Rezolucioni: 1080 x 2340 piksele, raporti 19,5:9 (~ 395 ppi densitet) Mbrojtja: Corning Gorilla Glass 5 Ēmimi: 150.000 lekė tė vjetra Faleminderit Emaili im ėshtė: agroni5000@hotmail.com
No More Results
About search30
Njoftime
6