Shiko Profilin: K. Bici - www.njoftime.com
970 HP gjej pune premium
Tab Content
No Recent Activity
About K. Bici
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
068 68 73 998
Adresa:
Rr. `Gjergj Legisi`
Telefon:
069 22 53 662
Specifikat/Specializimi:
Njoh shume mire programet Photoshop dhe Indesing.
Njoftime
2