• Sole Travel & Tours's Avatar
  11.03.2023, 17:46
  Budva -Kotorr - Ulqin =AZXY4QmKHe1CHQmpfvWdtvAzkxDTQ_dvuvxzr6xlai70sxyVZsqJ4hxuUd7Lg6r17VXGRj7SHg3kcJx_Zfop4T2WSE4eQnN7sY60dKbqXsssqck4jy13v71eFm0pjU5nsriSfYvHcj1Esvgy3m93iARhATY_vBD0ac_2DqMzqMKLht6oiVkIy13r1VnsQhv0GNM&__tn__=*NK-R"]#Mbremje_Festive • Nisja: 18 - Mars 2 Dite 50€ • Nisja: 25 - Mars 2 Dite 50€ • Nisja: 1 - Prill 2 Dite 50€ • Nisja: 8 - Prill ​ 2 Dite 50€ Transporti,Mengjesi, Darka, Lundrimi me Trage, Mbremja Festive me =AZXY4QmKHe1CHQmpfvWdtvAzkxDTQ_dvuvxzr6xlai70sxyVZsqJ4hxuUd7Lg6r17VXGRj7SHg3kcJx_Zfop4T2WSE4eQnN7sY60dKbqXsssqck4jy13v71eFm0pjU5nsriSfYvHcj1Esvgy3m93iARhATY_vBD0ac_2DqMzqMKLht6oiVkIy13r1VnsQhv0GNM&__tn__=*NK-R"]Muzike, te gjitha te perfshira ne cmim Nė ēmim pėrfshihet : - Transporti me automjet komod. - Akomodimi 1 netė nė hotel Llolla 4* - Mengjesi dhe Darka - Mbremje Festive me Muzik - Shoqerues Shqipetar - Te gjitha Guidat Sipas Programit
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  11.03.2023, 17:43
  4 Ditė nė =AZVL2UapGIQ3PJzKA0q52NCURPTz65q5c6bXa-g54MbzpL8Cy7MT91Rx5wR8aCxpLLgEqAkkiTXRsm3BcP5IiOxPf-JGZf4UqCdzGAEfLUDxS4fnLKFMzW95YUT2zSmZq1zKdHhOSjkGjWEVdNFKwATn2s38zbxcRYYirqOqk9YzRXbSIlvJmnPfQ-ftebdZOfE&__tn__=*NK-R"]#AMSTERDAM me Guidė Nisje datė 16 Mars 369 €/p Nisje datė 23 Mars 389 €/p Ne ēmim perfshihet: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus 3. Akomodim nė hotel me 3 yje 4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm. Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra!
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  11.03.2023, 17:42
  =AZXMBRvvf3buje0F3yseIn3HHOf32rW4ytSvUVGrqUOB4-Mc-xD42PmMGy0e_c5zdB6IawsCRHz1lj4HYXWtmcfhN9lAMViQ2j65trJY0dePXeV2_3jOCF2mKilNZ-I6joynI6z8aHC8EseVqZ2OPNZqbcNjHIrUJKcloU6greVXtyk7Mam4TAGp1DrFIAZHiXA&__tn__=*NK-R"]#HURGHADA 2023 =AZXMBRvvf3buje0F3yseIn3HHOf32rW4ytSvUVGrqUOB4-Mc-xD42PmMGy0e_c5zdB6IawsCRHz1lj4HYXWtmcfhN9lAMViQ2j65trJY0dePXeV2_3jOCF2mKilNZ-I6joynI6z8aHC8EseVqZ2OPNZqbcNjHIrUJKcloU6greVXtyk7Mam4TAGp1DrFIAZHiXA&__tn__=*NK-R"]#early_booking PYRAMISA BEACH RESORT SAHL HASH 5* - 729 €/ P Nisje 8 Korrik 7 Ditė te plota Shėrbimi All Inclusive Nė ēmim pėrfshihet: - Fluturim direkt me charter - Bagazhe te plota 8 + 20 kg - Akomodimi ne hotel 5* per 7 dite - Sherbim All Inclusive - Transferta vajtje ardhje
 • Sole Travel & Tours's Avatar
  11.03.2023, 17:41
  Udhėtim nė Vienė 4 Ditė Nisje date 01 Prill 369 € Nisje date 29 Prill 389 € Program me Avion & Guide Ne cmim perfshihet: 1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion, 2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus, 3. Akomodim nė hotel me 3 yje, 4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit, 5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm.(Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).
No More Results
About Sole Travel & Tours
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Sole Travel & Tours
Celular/Mobil:
+355696153704
Adresa:
Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 m mbi bllokun e Ambasadave (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)
Telefon:
355 042230668
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Agjensi turistike udhetimi

kartvizita

Edit Value
SOLE TRAVEL & TOURS
Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
E-mail: soletravel@hotmail.com
Phone: +355 4 2230668
Mob: +355 696153704

Web: soletours.com
Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414