Zero jobs HP 728-2023
Tab Content
  • Panorama58's Avatar
    28.05.2023, 06:30
    Zona/Rruga : Myslym Shyri Jap me qira apartament tek Myslym Shyri rrugaHim Kolli pran drejtoris te policis ! Apartamenti ka dy dhoma gjumi ,sallon ,dy ballkone ,dy banja dhe eshteu kati i 2 pallat i ri me acensor ! Apartameni eshtue i komletuar shumz mire ,Mobilim modern ,dyshek i ri ,lavatrircja dhe frigoriferi jane te reja ! Me kondicioner invert! Kemi dhe garazh personal qe eshte brenda ne cmim ,pra cmimi per zonen eshte okazion 450 euro ! Tel ,0674585749, Shtepia ka diell ,orientim nga lindja !
No More Results
About Panorama58
Njoftime
23