500 HP Bata
Tab Content
  • sulaj's Avatar
    13.03.2023, 08:52
    Zona/Rruga : Adria SHITET NDERTESE 6 KATESHE PERBALLE ME PORTIN, ATY KU PRITET TE NDERTOHET DHE PORTI ME I MADH I JAHTEVE NE MESDHE. BUZE RRUGES KRYESORE TE QYTETIT . 1292 M2 NDERTIM E KOMBINUAR ME 352M2 DYQANE 840 M2 TOKE. ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR. VETEM 5 MINUTA NE KEMBE NGA STACIONI I TRENIT, PORTI ,TERMINALI I TRAGETEVE, QENDRA DHE DETI. E PERSHTATESHME PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI HOTELERI E TE TJERA. 1.7 ML € . Cel. : 0692125388
No More Results
About sulaj
Shteti:
Shqipėri
Njoftime
4