WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
No Recent Activity
About vvejsiu@yahoo.com
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
PARUKERI-ESTETIK
Celular/Mobil:
+355(0)694060004;69530887
Adresa:
L. Ali Demi Rr. Hodo Beg nr. 70
Telefon:
+355(0)42340279
Fax:
-
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
parukeri-estetik-trajtime te fytyres ,trupit,manikyr,pedikyr,gel nails, acrilic, extesion,shitje produkteve profesionale per floke,fytyre,trup, dhe make up.
Kodi postal:
1000
Njoftime
5