970 HP gjej pune premium
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  16.03.2023, 11:49
  BULEVARDI “ZOGU I PARE” Apartament 2+1 nė shitje me njė vendodhje shumė tė mire, vetėm 300 M nga Sheshi “Skenderbej”, me akses direkt me unazen e vogel, bulevardin e ri dhe me disa nga rruget kryesore tė qytetit. Fare pranė me maternitetin e vjeter “Mbretėresha Geraldine” dhe disa institucione arsimore, shoqėrore, mjeksore, tregtare dhe kėndeve tė lojrave pėr fėmijė, nė njė nga zonat mė tė preferuara tė kryeqytetit. Zona ofron shėrbime tė ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, klinika mjeksore, bar/kafe, restorante dhe zona tė dedikuara pėr kėmbėsore dhe bicikleta etj. Prona ndodhet nė njė godinė 8 katshe, me ashensor dhe me administrim shumė tė mirė.Apartamenti ofron punime shumė cilėsore, me termoizolim, dritare plastike me xhama dysh, kondicionerė, banjo me ajrim tė drejtėpėrdrejtė tė sapo-ristrukturuar dhe njė verandė, qė lejon njė pamje panoramike shume te bukur te gjithė Tiranės. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/perballe-ministrise-se-drejtesise Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  13.03.2023, 13:38
  Zona/Rruga : ATUOSTRADA TIRANE-DURRES, VORE Shitet godine cilesore showroom, e cila ndodhet midis dy autostradave, Tiranė – Durrės dhe Durres-Kosove. Ėshtė vetėm 15 KM nga Tirana, 15 KM nga Durrėsi, 3 KM nga Rinasi dhe 1 KM nga dogana e Tiranes. Vendodhja ėshtė njė ndėr zonat industriale e cila ka marrė zhvillim tė madh kohėt e fundit dhe me kėrkesė tė lartė pėr zhvillim biznesi. Prona ėshtė njė objekt multifunksional prej 3 katesh, i rrethuar dhe i siguruar nga tė gjitha anėt dhe ofron punime shumė cilesore me tė gjitha parametrat evropiane, duke filluar nga instalimet elektrike, ndricimi, materiali i ndertimit, fasadat e xhamit, sistemi i kondicionimit etj. Eshte e certifikuar, me leje ndertimi dhe leje shfrytėzimi. Ka lartėsi kati, garazhd 900 m2, showroom 900 m2, ambiente zyrash per administraten 350 m2 dhe siperfaqe parkimi 3500 m2.Showroom 3 katshe nė shitje me siperfaqe totale ndertimi 2000 m2 + 4400 m2 tokė e rrethuar. Ka ambiente per zyrat e administrates, showroom, ambient magazinimi, ambiente hidrosanitare, garazh, parking etj. Ka tė gjithė dokumentacionin e rregullt pėr tė zhvilluar biznes. Me certifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth prones na kontaktoni: Cel. +355 682050353 Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  13.03.2023, 11:26
  Zona/Rruga : Rruga Myslym Shyri Shitet apartament 3+1, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qėndrės, nė rrugen “Myslym Shyri”, nė njė nga zonat mė elitare tė Tiranės. Zona nė tė cilen ndodhet ka njė rrjet tė mirėfillte shoqeror, dhe ėshtė shumė e njohur pėr aktivitet tregtar. Pallati ka akses shumė tė lehtė pėr nė qendėr, nė unazen e vogel dhe nė rrugėt kryesore hyrese dhe dalėse tė qytetit, sic eshte rr. “Kavajes”, “21 Dhjetori”, “Zogu i Zi” etj. Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shėrbime dhe rruge tė dedikuara pėr kėmbėsore dhe bicikleta, etj.Prona ndodhet nė njė godine 5 katshe me 1 hyrje nė kat, gjė e cila i jep privatesi jeteses nė tė. Apartamenti ka punime tė mira, me kubature shumė tė rregullt dhe hapėsira tė mėdha. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/ne-rrugen-myslym-shyri www.inf-93.com Cel. : +355673044004
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  03.03.2023, 12:30
  Zona/Rruga : Rruga e Barrikadave PRANE GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI” Apartament 1+1 nė shitje nė njė pallat tė ri, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, afer me Gjimnazin “Sami Frasheri”, nė njė zone mjaft tė qetė dhe me trafik jo tė rėnduar. Me akses shumė tė lehtė pėr nė qendėr, nė unazė, “Bulevardi Zogu I” etj. Zona nė tė cilen ndodhet ka njė rrjet tė mirėfilltė shtetėrore, shėndetėsore, arsimore, shoqėrore dhe tregėtare. Njė nga zonat mė tė njohura dhe tė kėrkuara tė Tiranės pėr banim dhe pėr investim. Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shėrbime dhe rruge tė dedikuara pėr kėmbėsore dhe bicikleta, etj.Godina ku ndodhet apartamenti ėshtė 10 kate, ofron punime shumė cilesore, 2 ashensor, fasadė tė ventiluar, vetrata dopio xham, administrim shumė tė mirė etj. Apartament nė shitje 1+1 me sipėrfaqe neto 53.8 m2 (61.3 m2 bruto) pozicionohet nė katin e 6-tė nga toka, me orientimin perendim. Organizohet nga ambienti i ndenjės + kuzhinė + ambient ngrėnie, 1 dhomė gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Objekti ėshtė parashikuar tė pėrfundoje ne qershor 2023. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rruga-e-barrikadave-1 Cel. : +355673044004
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  03.03.2023, 10:56
  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve “Lake View” ėshtė njė nga rezidencat e banimit mė tė reja tė vendosur strategjikisht nė rrugen “Kristo Luarasi” dhe rrugėn e “Kosovarėve”, duke ofruar kėshtu pamje nga liqeni Tiranės, Unaza e re dhe kompleksi i pishinave. Ka akses tė menjėhershėm tek Parku i Madh i Liqenit, unazen e madhe dhe me njė distancė tė shkurtėr nga pikat kryesore tė qytetit. Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjė e cila tė jep mundėsinė tė jetosh jashtė qytetit por dhe pranė tij njėkohėsisht. “Lake View” Residences ėshtė e konceptuar me nderthurjen e jetesės pranė qytetit dhe fare pranė gjelbėrimit dhe natyrės duke ju garantuar dritė natyrale gjatė gjithė kohės dhe pamje mbi Parkun e Liqenit dhe zonės pėrreth. Apartament i ri nė shitje 2+1 me siperfaqe neto 105.90 m2 (124.6 m2 bruto) pozicionohet nė katin e 4 nga toka, me orientimin lindje-jug. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: ​https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/lake-view-residences-ne-rrugen-kristo-luarasi Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  24.02.2023, 11:33
  Zona/Rruga : Rruga Lidhja e Prizrenit Shitet lokal, i cili ka njė vendodhje shumė tė mirė nė njė nga zonat mė elitare dhe mė tė preferuara tė kryeqytetit, pas Akademise se Arteve, midis ish Bllokut dhe Parkut tė Liqenit dhe afėr me qendrėn e Tiranės. Pranė institucioneve shtetėrore, arsimore, shoqėrore, tregtare, kėndeve tė lojrave etj. Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shėrbime dhe rruge tė dedikuara pėr kėmbėsore dhe bicikleta, etj.Ambienti ndodhet afer rruges kryesore, nė njė zonė tė frekuentuar dhe me vizibilitet tė lartė. Ka punime te mira, sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem shumė tė mirė ndriēimi, etj. Lokal nė shitje me sipėrfaqe totale 200 m2 + 290 m2 verande, kati perdhe. Organizohet nga 2 ambiente te medha open space, 2 tualete dhe veranda. Me certifikate pronesie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/bar-restorant/ne-shitje/mbrapa-presidences-ne-rrugen-lidhja-e-prizrenit Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  23.02.2023, 10:58
  Zona/Rruga : Rruga Mine Peza Shitet apartament 1+1 nė njė prej akseve mė tė rėndėsishme tė Tiranės sic ėshtė rruga “Mine Peza”, vetėm 500 metra nga Sheshi “Skėnderbej”. Fare pranė rrugėve kryesore si rruga e “Durresit”, e “Kavajes”, “Myslym Shyri” dhe me akses tė pakrahasueshem me tė gjitha institucionet kryesore shtetėrore, arsimore, shoqėrore dhe tregtare, nė njė nga zonat mė tė preferuara tė kryeqytetit. Zona ofron sherbime tė ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, infrastrukturė rrugore pėr kėmbėsorė dhe bicikleta etj.Prona ndodhet nė njė godinė ekzistuese 5 katshe. Apartamenti ka kubature te rregullt. Apartament nė shitje 1+1, me sipėrfaqe neto 62.5 m2, kati i 5-tė me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambient ndenje+kuzhinė+ngrėnie, dhome gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Me ēertifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartamente-ne-shitje?field_tipi_value=2 Cel. : +355673044004
No More Results
About Real Estate "INF 93"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjensia Real Estate "INF93"
Celular/Mobil:
00355682050444
Adresa:
Bul. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), Kati III
Telefon:
+355 (0) 4 2230 515
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Shit-Blerje, Qera apartamentesh, dyqane, vila, zyra, magazina, toka. Vleresim pasurie te Paluajtshme,
Real Estate Albania
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

Tel: 04 2230 515
Mob: 068 20 50 444

info@inf-93.com | www.inf-93.com

Home Page
http://www.inf-93.com
Njoftime
125