• Real Estate "INF 93"'s Avatar
  30.11.2023, 12:32
  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri Apartament 2+1 nė shitje, i cili ka njė vendodhje shumė tė mirė, fare prane qendres, ndėr zonat mė te kerkuara te Tiranės per banim. Ndodhet afėr me institucionet kryesore shtetėrore, Gjykaten e Tiranės, ish-Bllokut dhe Parkut tė Madh tė Liqenit. Ka njė rrjet tė dendur shoqėror, tregtar, arsimor e shėndetėsor. Ka hyrje – dalje, nėpėrmjet unazės sė vogėl dhe akses nė tė gjitha drejtimet e Tiranės. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/bulevardi-bajram-curri-te-ish-ekspozita Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  23.11.2023, 13:13
  Zona/Rruga : Marikaj NE MARIKAJ Toke nė shitje e cila ndodhet buzė rruges dytesore Vore – Marikaj, 200 metra larg nga autostrada, vetėm 3.5 km nga Vora. Pozicioni gjeografik favorizon njė gamė tė gjerė industrish, pasi magazina ndodhet 15 km nga Tirana, 18 km nga Durresi, 6 km nga Aeroporti "Nėnė Tereza" dhe 6 km nga dogana. Vendodhja e tokes nė shitje ėshtė ne nje zonė te zhvilluar industriale (zonė qė vazhdon tė zgjerohet dhe zhvillohet) dhe pėr kėtė arsye ka kėrkesė tė lartė pėr magazina nė shitje, blerje dhe me qira. Toke ne shitje me siperfaqje 9700 m2, e pershtatshme per ndertime industriale, ambiente sherbimi, qender biznesi, qender zyrash, zone tregtare, shkolla, magazine etj. Toka ėshtė e sheshte, me forme te rregull drejtkendore me gjeresi qe shef ne rruge 50 m.Toka eshte me dokumenta tė rregullta pronėsie. Per me shume prona te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka/ne-shitje/buze-rruges-dytesore-vore-marikaj Cel. : +355672043899
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  21.11.2023, 11:42
  9 KM NGA QENDRA E TIRANES Vila ndodhet nė Long Hills Residencė, njė nga komplekset mė cilėsore, i cili ofron siguri 24 orė, pishinė tė pėrbashkėt, bar, restorant, infrastrukturė moderne, privatėsi, gjelbėrim, ajėr tė pastėr, mirėmbajtje elitare, jetesė nė komunitet, etj. Long Hills Residencė ndodhet nė njė nga zonat mė tė preferuara dhe elitare tė Tiranės nė mes tė gjelbėrimit, ajrit tė paster, qetėsisė qė ofron zona. Zona ėshtė e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumė afėr me Tirana International School dhe Ėorld Academy of Tirana dhe vetėm 9 km nga qendra e Tiranės. Vila ofron rifinitura shumė cilėsore, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me chiller, oxhak funksional, disa prej ambienteve tė shtruara me parket druri, oborr tė sistemuar dhe tė gjelbėruar. Ofron gjithashtu 2 vende parkimi. Per me shume informacion rreth viles, klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitje/long-hills-residence-500-m-nga-teg Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  21.11.2023, 11:28
  Zona/Rruga : Farke Rezidence e re vilash, nje nga projektet me te reja, e cila ka njė vendodhje shumė tė mirė, nė mes tė gjelbėrimit dhe ajrit tė pastėr, vetėm 1.2 km nga Liqeni i Farkes dhe 3.6 km nė vije ajrore nga qendra e Tiranes. Kompleksi rezidencial modern ndodhet vetem 600 m nga zona e Saukut, me akses direkt ne rrugen lokale, afer rruges sė “Elbasanit” dhe shumė pranė Liqenit Artificial etj.Zona ėshtė e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash si dhe afer me “Tirana International School”, Shkollen Greke “Arsakeio”, “New York Schools” Tirana - International Maarif Schools of Albania, “World Academy” dhe me akses tė lehtė me fshatrat piktoreske perreth. Rezidenca ėshtė unike bashkėkohore nė llojin e saj, ku gjelbėrimi, kopshtet dhe hapėsirat publike zėnė njė pėrqindje tė konsiderueshme tė sipėrfaqes sė truallit. Rezidenca do tė ofrojė punime shumė silėsore, arkitekturė moderne, me dritė natyrale gjatė gjithė ditės falė orientimit shumė tė mirė, standart tė lartė jetese, komoditet, ambiente rekreative, administrim 24 orė, sherbime mirėmbajtjeje etj. Projekti ėshtė projektuar nė harmoni me natyren e cila ju jep mundėsi banorėve tė jetojnė shėndetshėm nė privatėsi dhe tė shijojnė peisazhet dhe oborret e gjelbėruara. Per me shume informacion rreth kompleksit te vilave klikoni linkun: https://www.inf-93.com/objekte-te-reja-ne-ndertim/ne-shitje/vila-rezidenciale-farke-e-vogel Cel. : +355673044004
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  08.11.2023, 14:06
  Zona/Rruga : Rruga Gjik Kuqali Apartament 2+1 nė shitje nė njė nga zonat mė tė kerkuara tė kryeqytetit, afer qendres, ish-Bllokut, Parkut tė Liqenit Artificial etj. Ndodhet pranė disa akseve kryesore, si rruga “Sulejman Delvina”, “Komuna e Parisit”, Unaza e Vogel, si dhe ka dalje te shpejte ne Unazen e Madhe te Tiranes. Ka afer disa institucione arsimore, shteterore, shoqėrore e tregtare. Vendodhja e tij ofron zona tė dedikuara pėr kėmbesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shėrbime etj. Prona ndodhet nė njė godine 8-katshe e cila ofron punime cilėsore, me administrim shumė tė mirė dhe tė survejuar me kamera, me ashensor etj. Apartamenti ofron kubaturė tė rregullt, me hapėsirė tė bollshme, punime shumė tė mira, dritaret me grila etj. Apartamenti 2+1 nė shitje me sipėrfaqe neto 152.22 m2, ndodhet ne katin e 8-te te fundit, me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjes + ngrėnie, kuzhine e vecuar, dhomė matrimoniale + tualet + garderobe, dhomė gjumi, tualet dite dhe ballkoni. Apartamenti me siperfaqen e madhe qė ka kthehet lehtesisht nė strukturė 3+1. Me certifikatė pronėsie.Shiten dhe 2 garazhe nė katin -1 me cmimin 35,000 Euro secili dhe nje depo nė katin -2 me cmimin 30,000 Euro Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/prane-stadiumit-selman-stermasi Cel. : +355682050353
No More Results
About Real Estate "INF 93"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjensia Real Estate "INF93"
Celular/Mobil:
00355682050444
Adresa:
Bul. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), Kati III
Telefon:
+355 (0) 4 2230 515
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Shit-Blerje, Qera apartamentesh, dyqane, vila, zyra, magazina, toka. Vleresim pasurie te Paluajtshme,
Real Estate Albania
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

Tel: 04 2230 515
Mob: 068 20 50 444

info@inf-93.com | www.inf-93.com

Home Page
http://www.inf-93.com
Njoftime
89