970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
  • nandi09's Avatar
    16.11.2023, 18:45
    Shitet apartament 2+1 pranė brrylit tek bulevardi Zhan Dark rruga Odhise Grillo me HIPOTEKĖ!! Organizohet me njė planimetri shumė tė rregullt me sallon, kuzhinė, aneks,2 dhoma gjumi, ballkon, tualet me dritare.Apartamenti eshte i mobiluar pėr njė jetesė familjare tė rehatshme dhe te qetė, ndodhet nė katin e 5 tė njė pallati 5 katesh pa ashensor.Orientimi Lindje -jug-perendim e ben te kete diell gjatė gjithė ditės, Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Sipėrfaqja 69 metra neto ne certifikatė. 93000 Euro. Nuk bashkepunojme me agjencitė. Cel. : +355 68 33 33 635
No More Results
About nandi09
Njoftime
26