• AMERICAN COMPUTER's Avatar
    17.03.2023, 10:47
    Laptop profesional Disiplay 15.6 inch FullHD Procesori ryzen 5 5600H Memory 8 GB DDR4 Storage 512GB SSD NVMe Graphics GTX 1650 4 GB Cmimi 849 Euro Laptopi eshte i ri ne kuti me 1 vit garanci Gjithashtu ne dyqanin tone do te gjeni Kompjutera te modeleve te ndryshem per shtepi, zyra dhe profesional me cmimet me te lira ne treg. Me SHUMICE dhe PAKICE (IMPORTUAR nga GJERMANIA,USA,ZVICRA,SUEDIA ,ANGLIA etj..) SMARTPHONE TE MARKAVE ME TE MIRA info@american-pc.com www.american-pc.com fb:https://www.facebook.com/American.computers.store.al instagram:american_computer_albania Cel: 0682082012 Adresa:Tirane Rr.SULEJMAN DELVINA prane shkolles Vasil Shanto.
No More Results
About AMERICAN COMPUTER
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
AMERICAN COMPUTERS
Celular/Mobil:
+355682082012
Adresa:
Rruga Sulejman Delvina Perball Hotel Diplomatit 1 , Ngjitur me Bar Marko. Vasil Shanto
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kompjutera

kartvizita

Edit Value

Rruga "Muhamet Gjollesha" prane shkolles"Vasil Shanto", perballe Hotel Diplomat 1

Cel: 0682082012
info@american-pc.com | www.american-pc.com
Njoftime
460