Tab Content
  • apartament_dr's Avatar
    27.11.2023, 22:43
    Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 85 KM..........: 153000 Nissan Qashqai 1.6 benzine-gaz, viti 2012 153,000 km. Sjelle nga Zvicra. Super gjendje dhe shume ekonomik Tavan panoramik Navigator + klima Pasqyra me mbyllje Kamera 360 grade. Goma te reja Siguracion Qershor 2024 Vaj+filtra. Impiant gazi Landi Renzo (3 vite garanci) Cel. : 0693404547
No More Results
About apartament_dr
Njoftime
4