970 HP gjej pune premium
 • SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi's Avatar
  06.12.2023, 17:33
  Tiranė mė 06.12.2023 FTESĖ PĖR OFERTĖ ME OBJEKT: BLERJE MOBILJE Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur kujdesin prindėror, apo qė pėr arsye tė ndryshme nuk mund tė jetojnė nė familjet e tyre biologjike. SOS Fshatrat e Fėmijėve mbėshtet gjithashtu fėmijėt, tė rinjtė dhe familjet nė nevojė pėrmes projekteve, qė synojnė zhvillimin e kapaciteteve tė kėtyre familjeve. SOS Fshatrat e Fėmijėve ėshtė anėtare e Organizatės Ndėrkombėtare, SOS Kinderdorf International, krijuar nga Herman Gmeiner nė vitin 1949. Ajo ėshtė prezente nė 136 vende nė botė nė shėrbim tė fėmijėve, familjeve dhe komuniteteve. Pėr tė pėrmbushur qėllimet dhe objektivat e tij, SOS Fshatrat e Fėmijėve, Shqipėri shpall kėrkesėn pėr blerje mobilje: krevate, dollape, tavolina dhe karrige ngrėnie, dhe karrige zyre. Pėr ofrimin e kėtyre produkteve SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri fton kompanitė /subjektet qė kanė nė fokus tė punės sė tyre prodhimin dhe tregtimin e mobiljeve specifikuara nė kėrkesėn pėr ofertė, tė paraqesin interesin e tyre deri mė datė 19.12.2023 ora 16:30, duke paraqitur ofertat e tyre financiare dhe dokumentat plotėsuese nėpėrmjet postės elektronike nė adresėn info@soskd.org.al Pėr mė shumė detaje rreth Ftesės pėr ofertė jeni tė lutur tė aksesoni dokumentacionin bashkėngjitur. Faleminderit!
 • SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi's Avatar
  04.12.2023, 11:01
  Terms of Reference for Service Contracting For the regional project: Youth Empowerment Enabling Prospects (YEEP II) Assignment: Delivery of trainings on career development for professionals working with vulnerable young people SOS Children's Village Albania is a non-profit, non-governmental organization, which is one of the 136 independent (national) members of the SOS Children’s Villages Federation. Since July 2023, 5 SOS Children's Villages, respectively SOS CV North Macedonia and the other four project partners -- the national associations of SOS Children's Villages in Albania, Bosnia and Herzegovina, Kosovo and Serbia are implementing the regional project Youth Empowerment Enabling Prospects (YEEP II) funded by the German Federal Ministry for Economic Cooperation and Development (BMZ) and Hermann-Gmeiner-Fonds Deutchland e.V. focused on sustainable improvement of the living conditions of 2,770 vulnerable young people in the five project countries. The main objective of these Terms of Reference is to contract a Company/Team of Experts/or an Expert aiming to strengthen the capacities of 75 professionals working with vulnerable young people in facilitating career development of the vulnerable young people. The purpose of these trainings is to empower professional staff from the five SOS Children’s Villages and the partner CSOs with new knowledge and skills enabling them to provide high quality services for career counselling of unemployed vulnerable young people. The bidders who are legally constituted and can provide the requested services, are welcome to submit their proposals. The deadline for submitting the proposal is 15 December 2023. The proposal has to be submitted in English language. The proposals should be delivered in electronic form to the email address: ira.murtovska@sos.org.mk Please refer to the attached Terms of Reference for more details. Thank you!
 • SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi's Avatar
  17.11.2023, 15:30
  Tiranė, mė 17.11.2023 FTESĖ PĖR OFERTĖ Objekti: “ Blerje pajisje elektroshtėpiake” Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur kujdesin prindėror, apo qė pėr arsye tė ndryshme nuk mund tė jetojnė nė familjet e tyre biologjike. SOS Fshatrat e Fėmijėve mbėshtet gjithashtu fėmijėt dhe familjet nė nevojė pėrmes projekteve komunitare, qė synojnė zhvillimin e kapaciteteve tė kėtyre familjeve. SOS Fshatrat e Fėmijėve ėshtė anėtare e Organizatės Ndėrkombėtare, SOS Kinderdorf International, krijuar nga Herman Gmeiner nė vitin 1949. Ajo ėshtė prezente nė 136 vende nė botė nė shėrbim tė fėmijėve, familjeve dhe komuniteteve. Misioni ynė: Ne krijojmė familje pėr fėmijėt nė nevojė, ne i ndihmojmė ata qė tė ndėrtojnė tė ardhmen e tyre dhe marrim pjesė nė zhvillimin e komuniteteve tė tyre. Pėrshkrimi i shėrbimit qė kėrkohet SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė e interesuar pėr tė blerė pajisje elektroshtėpiake sipas listės sė pėrcaktuar nė dokumentacionin bashkėngjitur. Janė tė ftuar tė gjithė subjektet e interesuar tė dorėzojnė ofertėn e tyre financiare nėpėrmjet emailit zyrtar info@soskd.org.al deri mė datė 01.12.2023 ora 16:30. Pėr mė detaje rreth Ftesės pėr Ofertė jeni tė lutur tė aksesoni dokumentacionin bashkėngjitur. Faleminderit!
No More Results
About SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri
Adresa:
”Hermann Gmeiner”, nr.5, Sauk, Tirane, P.O.1524
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Shoqata/OJF
Specifikat/Specializimi:
Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politikedhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėtkanė humbur prindėrit, apo qė pėr arsye tė ndryshme nuk mund tė jetojnė meprindėrit e tyre.
SOS Fshatrat e Fėmijėvembėshtet gjithashtu fėmijėt dhe familjet nė nevojė pėrmes projekteve, qė synojnėzhvillimin e kapaciteteve tė kėtyre familjeve.
Puna nė SOS Fshatrat e FėmijėveShqipėri bazohet nė katėr principe: Nėna, Vėllezėr dhe Motra, Shtėpia, Fshati.

kartvizita

Edit Value


SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
Rruga: ”Qemal Stafa”, P.1, Ap.15, Tirane, P.O.1524.

info@soskd.org.al | www.soskd.org.al
Home Page
http://www.soskd.org.al
Njoftime
374