WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
Tab Content
  • Ervin96's Avatar
    22.11.2023, 16:02
    Zona/Rruga : Rexhep Shala Jap apartament pėr qira nė Yzberisht, afėr KMY, mbrapa Big Market. Ndodhet nė katin e 8 tė banimit, nė njė pallati tė ri, me ashensor. Apartamenti ka sipėrfaqe 105 m2 dhe ėshtė i organizuar nė njė korridor qė bėn shpėrndarjen e ambienteve nė njė sallon bashkė me kuzhinėn, dy dhoma gjumi, njė tualet me dritare dhe njė ballkon tė madh nga i cili mund tė shikohet panorama e Tiranės. Ėshtė i mobiluar dhe nė gjendje shumė tė mirė, me tė gjitha kushtet. Ka ndriēim natyral gjatė gjithė ditės. Ėshtė me dyer dhe dritare dopjo xham, gjithashtu ka ujė 24 orė. Tė interesuartit mund tė kontaktojnė nė +355 6740 70444 Cel. : 0674070444
  • Ervin96's Avatar
    22.11.2023, 15:46
    Zona/Rruga : Rexhep Shala Jepet apartament pėr qira nė Yzberisht, afėr KMY, mbrapa Big Market. Ndodhet nė katin e 8 tė banimit, nė njė pallati tė ri, me ashensor. Apartamenti ka sipėrfaqe 105 m2 dhe ėshtė i organizuar nė njė korridor qė bėn shpėrndarjen e ambienteve nė njė sallon bashkė me kuzhinėn, dy dhoma gjumi, njė tualet me dritare dhe njė ballkon tė madh nga i cili mund tė shikohet panorama e Tiranės. Ėshtė i mobiluar dhe nė gjendje shumė tė mirė, me tė gjitha kushtet. Ka ndriēim natyral gjatė gjithė ditės. Ėshtė me dyer dhe dritare dopjo xham, gjithashtu ka ujė 24 orė. Tė interesuartit mund tė kontaktojnė nė +355 6740 70444 Cel. : 0674070444
No More Results
About Ervin96
Njoftime
6