HP Damiano Online Farma JOB
Tab Content
 • Remax Empire's Avatar
  22.09.2023, 12:17
  Zona/Rruga : Prane Freskut, Rruga "Shefqet Kuka" Jepet me qera Apartament 1+1 Prane Freskut, Rruga "Shefqet Kuka" Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 1 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 100m² Ndodhet nė katin perdhe te nje shtepie private Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 69 930 58 99
 • Remax Empire's Avatar
  22.09.2023, 12:15
  Zona/Rruga : Rruga "Shefqet Kuka", Kinostudio Jepet me qera Apartament 2+1 Prane Freskut, Rruga "Shefqet Kuka", Kinostudio Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 120m² Ndodhet nė katin perdhe te nje shtepie private Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : 355699305899
 • Remax Empire's Avatar
  21.09.2023, 17:54
  Zona/Rruga : Myslym Shyr, Rruga "Him Kolli" Jepet me qera Ambjent Komercial ne Myslym Shyr, Rruga "Him Kolli" Ambjenti i Zyres ka nje siperfaqe totale 415m2, siperfaqe te jashtme 69m2, siperfaqe te brendshme 346m2, bosh, e pajisur me sistem kamerash ne te gjithe ambjentin, kondicioner, sistem aspirimi Zyra eshte e organizuar ne 4 ambjente zyrash dhe 4 tualete, ndarja e ambjenteve eshte me mure gipsi te cilat mund te levizen lehte, 1 ambjent open space Ndodhet nė katin -1 tė njė pallati te ri Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara, e cila ofron mundesi zhvillimi per cdo lloj biznesi, ideale per call center, supermarket, palester etj. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  16.09.2023, 12:04
  Zona/Rruga : Zogu i Zi Jepet me qera Apartament 2+1 tek Qatar Center, Zogu I Zi Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon me pamje te lire nga Tirana Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 126m² Ndodhet nė katin e 8 tė njė pallati te ri, me ashensor Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  15.09.2023, 18:29
  Zona/Rruga : Rruga "Haxhi Hysen Dalliu", Brraka Shitet Apartament 2+1 te Rruga "Haxhi Hysen Dalliu", Brraka Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 90m² , shitet bosh Ndodhet nė katin e 3 tė njė pallati te ri, me ashensor Orientimi apartamentit ėshtė Veri-Perendim Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  14.09.2023, 14:31
  Zona/Rruga : Rruga e Durresit Jepet me qera Ambjent Zyre tek Rruga e Durresit Zyra ka nje siperfaqe prej 30m² Ambjenti i Zyres eshte i organizuar ne 1 ambjent, 1 tualet, kati 2, pallat ekzistues I pershtatshem per zyre, fizioterapi, Estetik Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  14.09.2023, 12:26
  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit Jepet me qera Apartament 3+1+2 Fusha e Aviacionit Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 117m² Ndodhet nė katin e 1 tė njė vile private Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  14.09.2023, 12:22
  Zona/Rruga : Myslym Shyri, tek Tregu Cam Shitet Garsonier tek Myslym Shyri, tek Tregu Cam Garsonieria ka nje ambjent, 1 tualet, me ndricim natyral gjithe kohes Garsonieria ka njė sipėrfaqe prej 40m², bosh Ndodhet nė katin e 1 tė njė pallat te ri, me ashensor Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. Aktualisht e dhene me qera Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  12.09.2023, 18:05
  Zona/Rruga : Myslym Shyr, mbrapa Albtelecomit Jepet me qera Apartament 1+1 ne Myslym Shyr, mbrapa Albtelecomit Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon i mbyllur Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 60m² Apartamenti eshte i rikonstruktuara, jepet bosh vetem me kontrabufe, kondicioner Ndodhet nė katin e 4 tė njė pallati ekzistues. E pershtatshme per banim dhe per zyra Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  12.09.2023, 18:02
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes, Rruga "Islam Alla" Jepet me qera Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes, Rruga "Islam Alla" Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 3 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualet, ballkon Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 126m² Ndodhet nė katin e 6 tė njė pallat, pa ashensor Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  11.09.2023, 19:14
  Zona/Rruga : Selvia Shitet Ambjent Zyre tek Selvia, prane Sparit Zyra ka nje ambjent dhe 1 tualet Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 32m2 Ndodhet nė katin e 1 tė njė pallati te ri E pershtatshme per biznese te ndryshme (Estetike, Klinike dentare, zyre arkitekture, kontabilitet, IT, etj) Per momentin eshte e dhene me qera Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  08.09.2023, 19:13
  Zona/Rruga : Zogu i Zi Jepet me qera Apartament 1+1 te Zogu i Zi, Qatar Center Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 60m² Apartamenti eshte i investuar totalisht, e pabanuar me pare. Ndodhet nė katin e 9 (jo i fundit) tė njė pallati te ri me ashensor. Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. E pershtatshme per nje cift ose 2 vajza Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  06.09.2023, 18:08
  Zona/Rruga : Square 21, Rruga e Kavajes Jepet me qera Zyre tek Square 21, Rruga e Kavajes Ambjenti ka siperfaqe prej 108m2 ofron njė total prej 18 vende pune. Ai ėshtė i plotėsuar dhe i gatshėm pėr punė, me instalime elektrike, linja interneti, tavolina pune, karrige, sisteme kondicionimi dhe ndriēimi. Ambienti ndahet ne 3 zyra dhe nje salle. Pėrbėrja e ambientit ėshtė si vijon: 1. Salla e madhe me 12 vende pune, e cila pėrfshin edhe njė zonė relaksi pėr punonjėsit. 2. Zyra (1) pėr drejtuesin: E pajisur me televizor, frigorifer, divan dhe kolltuk pėr takime ose relaksim. 3. Zyra (2) private pėr 4 persona. 4. Zyra (3) private pėr 1 person. Tė gjitha ambientet janė tė pajisura me sisteme audio tė pavarura dhe kamera sigurie. Ambienti ka dalje nė njė verandė private tė pėrbashkėt me sipėrfaqe prej 1000m2, e cila ėshtė nė dispozicion tė zyrės. Tė gjitha zyrat disponojnė njė sistem ndriēimi tė shkėlqyeshėm. Pėr komoditetin termik, ka gjithsej 5 kondicionerė. Pallati ndėr tė tjera ka 3 ashensorė pėr lėvizjen nė katin e dėshiruar. Vend parkimi me cmim extra Cmimi i qerase eshte netto E pershtatshme per biznese te ndryshme (Kompani Programimi, Kompani Konsulence,Call Center, Agjenci Rekrutimi, Kompani Financi, Agjenci Udhėtimesh, Kompani Arkitekture dhe Inxhinieri, Kompani E-commerce, etj) Pėr mė shumė informacion ju lutemi tė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  06.09.2023, 15:02
  Zona/Rruga : Rruga Ambasadave, Rruga "Gjon Muzaka", Rruga e Dur Jepet me qera Apartament 3+1+2 tek Rruga Ambasadave, Rruga "Gjon Muzaka", Rruga e Durresit Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 107m² Ndodhet nė katin e 9 tė njė pallati te ri, me ashensor Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  04.09.2023, 13:15
  Zona/Rruga : Univers City Shitet Apartament 1+1 te Univers City Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 62.3m² Ndodhet nė katin e 2 tė njė pallati te ri Orientimi apartamentit ėshtė Veri Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
 • Remax Empire's Avatar
  28.08.2023, 11:16
  Zona/Rruga : Bllok Jepet me qera Apartament 2+1 ne Bllok, Brigada VIII Apartamenti ka njė organizim shumė tė mirė, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 112m² Ndodhet nė katin e 10 tė njė pallati te ri, me 2 ashensor Orientimi apartamentit ėshtė Jug- Lindje. Zona ofron tė gjitha facilitet pėr njė jetesė komode. Pėr mė shumė informacion apo njė vizitė nė pronė na kontaktoni. Cel. : +355 68 80 400 01
No More Results
About Remax Empire
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Remax Empire
Celular/Mobil:
+355688040001
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare

kartvizita

Edit Value


📍Rruga Asim Vokshi, prane Harry Fultz
+355688040001 info.empire@remax-albania.al

Listo pronat ne Shitje & Qera - REMAX Empire