500 HP Bata
 • ISEA Real Estate's Avatar
  15.09.2023, 11:24
  Zona/Rruga : Rruga “Haxhi Hysen Dalliu” pranė KMY-sė Jepet me qera Apartament 3+1, Rruga “Haxhi Hysen Dalliu” pranė KMY-sė, sipėrfaqja totale 100m², organizohet ne sallonin e ndenjes, kendi i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-4 te nje ndertimi ekzistues, i shtruar me pllaka. Mobilohet brenda disa diteve. I pershtatshem per 5-6 studenta Jepet me qera 600 € i diskutueshem https://isea.al/property/apartament-31-rruga-haxhi-hysen-dalliu-prane-kmy-ap4031163/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  15.09.2023, 11:21
  Zona/Rruga : Ali Demit pranė Spitalit Kontinental Jepet me qera Apartament 1+1, ne zonen e Ali Demit pranė Spitalit Kontinental , me sipėrfaqje totale 100m², organizohet ne koridor hyres, sallon i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi (njera bosh), 2 tualete me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit, jepet i mobiluar i shtruar me parket dhe pllaka. Jepet me qera 400 €uro https://isea.al/property/apartament-11-ali-demi-spitali-kontinental-ap4021855/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  05.09.2023, 12:21
  Zona/Rruga : ne Zonen e Zogut te Zi, pranė Kryqit te Kuq Jepet me qera Apartament 2+1, ne Zonen e Zogut te Zi, pranė Kryqit te Kuq, me sipėrfaqe totale 110m², kati 3 i banimit, organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me sistem aspirimi dhe ballkon 10m². Apartamenti jepet i mobiluar, i shtruar me pllaka, nje kondicioner ne sallon. Jepet per 2-3 veta. Jepet me qera 600 €uro https://isea.al/property/apartament-21-zogu-i-zi-qatar-center-ap4021854/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  01.09.2023, 17:53
  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit, pranė Air Albania Shitet Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, pranė Air Albania, sipėrfaqja totale 116m² dhe me sipėrfaqe bruto 105.4m², organizohet nė koridor hyres, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njėri me ajrosje natyrale dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet nė katin e 6-tė tė njė pallati tė ndėrtuar nė 2010, me hipotekė. Orientim Jug – Perėndim. Shitet 232000 €uro https://isea.al/property/apartament-21-rruga-e-elbasanit-ap5021431/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  31.08.2023, 11:50
  Zona/Rruga : ne zonen e Bllokut, prane Daff-it, Jepet me qera Apartament 1+1, ne zonen e Bllokut, prane Daff-it, me sipėrfaqje totale 78m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhome gjum tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje ndertese me ashensor, jepet i mobiluar, i shtruar me pllaka dhe kondicioner. jepet me qera 650 €uro https://isea.al/property/apartament-11-bllok-bar-daff-ap4011590/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  30.08.2023, 13:33
  Zona/Rruga : ne zonen e Selites, Rruga “David Selenica” Shiten 2 Apartamente 2+1, ne zonen e Selites, Rruga “David Selenica” ne nje zone rezidenciale qe eshte drejt perfundimit. Apartamenti nr.12 ,me sipėrfaqje totale 75.84m² dhe siperfaqe neto 67.5m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi , tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Orientim perendim.Cmimi 87300 € Apartamenti nr.16 ,me sipėrfaqje totale 78.96m² dhe siperfaqe neto 70.27m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi , tualet me sistem aspirimi dhe verande 53.74. Orientim Lindje – Perendim.Cmimi 121700 € https://isea.al/property/apartament-21-selite-rruga-david-selenica-ap5021722/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  24.08.2023, 15:11
  Zona/Rruga : Rruga “5 Maji”, Concord Center Jepet me qera Apartament 1+1, Rruga “5 Maji”, Concord Center, me sipėrfaqe totale 60m² organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhome gjumi, tualet dhe njė ballkon. Apartamenti ndodhet nė katin e 1 tė njė pallati tė ri me ashensor. Sapo eshte i mobiluar dhe disponon dhe nje post parkimi ne -1. Apartamenti eshte i lire ne Tetor. Jepet me qera 500 €uro https://isea.al/property/apartament-21-rruga-5-maji-concord-center-ap4011588/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  23.08.2023, 11:03
  Zona/Rruga : pozicionuar ne Rrugen “Jordan Misja” Jepet me qera Apartament 2+1 , pozicionuar ne Rrugen “Jordan Misja”, me siperfaqe totale 100m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet me sistem aspirimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje ndertese te re me ashensor. Jepet em qera 500 €uro https://isea.al/property/apartament-21-rruga-jordan-misja-ap4021851/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
No More Results
About ISEA Real Estate
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
ISEA Real Estate
Celular/Mobil:
0682990092
Adresa:
Rruga Mine Peza
Telefon:
0682990995
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Rr. "Mine Peza", prane Viles Tafaj

0682990092 0682990995
isearealestate@gmail.com


Njoftime
170