HP 728 PunaJuaj Alerti
Tab Content
 • E2 Partners's Avatar
  26.05.2023, 10:27
  E2 Partners Group nė emėr tė klientit tė saj qė operon nė fushėn e turizmit ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Guide Turistike nė Antalya , Turqi. Detyrat dhe pėrgjegjėsitė: Pėrmbushja e detyrave tė dhėna nė kohė dhe me saktėsi Manaxhimi i disa punėve nė tė njėjtėn kohė sipas prioritetit pėrkatės Tė punuarit nė mėnyrė individuale dhe nė grup Tė bashkepunojė me departamentet e tjera pėr koordinimin e punės nė funksion te detyrave. Tė jete i/e gatshme te punoje ne Turqi per 3 muaj. Kėrkesat kualifikuese: Te zoteroje shume mire gjuhen Angleze. Aftėsi tė shkelqyera tė komunikimit me gojė dhe shkrim nė mėnyrė profesionale. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njeė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 216 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  26.05.2023, 10:27
  E2 Partners Group nė emėr tė klientit tė saj qė operon nė fushėn e turizmit ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Guide Turistike nė Antalya , Turqi. Detyrat dhe pėrgjegjėsitė: Pėrmbushja e detyrave tė dhėna nė kohė dhe me saktėsi Manaxhimi i disa punėve nė tė njėjtėn kohė sipas prioritetit pėrkatės Tė punuarit nė mėnyrė individuale dhe nė grup Tė bashkepunojė me departamentet e tjera pėr koordinimin e punės nė funksion te detyrave. Tė jete i/e gatshme te punoje ne Turqi per 3 muaj. Kėrkesat kualifikuese: Te zoteroje shume mire gjuhen Angleze. Aftėsi tė shkelqyera tė komunikimit me gojė dhe shkrim nė mėnyrė profesionale. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njeė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  15.05.2023, 14:59
  E2 Partners Group nė emėr tė klientit tė saj qė operon nė fushėn e turizmit ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Guide Turistike nė Antalya , Turqi. Detyrat dhe pėrgjegjėsitė: Pėrmbushja e detyrave tė dhėna nė kohė dhe me saktėsi Manaxhimi i disa punėve nė tė njėjtėn kohė sipas prioritetit pėrkatės Tė punuarit nė mėnyrė individuale dhe nė grup Tė bashkepunojė me departamentet e tjera pėr koordinimin e punės nė funksion te detyrave. Tė jete i/e gatshme te punoje ne Turqi per 3 muaj. Kėrkesat kualifikuese: Te zoteroje shume mire gjuhen Angleze. Aftėsi tė shkelqyera tė komunikimit me gojė dhe shkrim nė mėnyrė profesionale. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njeė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  13.05.2023, 10:50
  E2 Partners Group Albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of Commercial Manager. Responsibilities: Draws up KPIs on income and leasing, in periodic reports or according to requests; Creates baseline data of FB and Retail partners or potential brands/businesses; Compiles the budget of income from rent, promotions, etc. Follows the approved business plan in detail. Develops and gives ideas on leasing strategy; Formulating and updating databases for rental contracts, promotions, etc.; Maintains and updates the database of rental contracts/promotions; Leads negotiations with interested parties for the rental of various facilities/spaces; Conducts information and negotiation meetings with different parties; Makes weekly reports on the status of negotiations; Compiles and transmits to the parties the notices related to the contracts in force; Conceptualizes and guides the development of various commercial areas, lifestyles, etc.; Drafts and develops business plans for the development of various assets with a commercial profile. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al WhatsApp contact: +355697050551 Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  13.05.2023, 10:50
  E2 Partners Group Albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of Commercial Manager. Responsibilities: Draws up KPIs on income and leasing, in periodic reports or according to requests; Creates baseline data of FB and Retail partners or potential brands/businesses; Compiles the budget of income from rent, promotions, etc. Follows the approved business plan in detail. Develops and gives ideas on leasing strategy; Formulating and updating databases for rental contracts, promotions, etc.; Maintains and updates the database of rental contracts/promotions; Leads negotiations with interested parties for the rental of various facilities/spaces; Conducts information and negotiation meetings with different parties; Makes weekly reports on the status of negotiations; Compiles and transmits to the parties the notices related to the contracts in force; Conceptualizes and guides the development of various commercial areas, lifestyles, etc.; Drafts and develops business plans for the development of various assets with a commercial profile. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al WhatsApp contact: +355697050551 Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
  0 replies | 518 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  13.05.2023, 10:47
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin e Farmacist/e. Pėrgjegjėsitė kryesore: Kontrollon cilėsinė e mallrave Kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt tė tyre fatu,sistem,kuti Bėn mbylljen ditore tė kasės dhe transmetimin e saj Tregohet e gatshme pėr tė bėrė matjen e tensionigjakut nga aparati pėrkatės, nėse ia kėrkon pacienti Plotėson kartat e klientit, nėse Farmacia ofron tė tilla Kontrollon Fletėhyrjen dhe Fletėdaljen e shkėmbimit tė ilaceve ndėrmjet Farmacive Dėrgon raporte ditore, mujore ,verbalisht ose me shkrim drejtuesit teknik dhe supervizorit Kėrkesa tė tjera: Diplomė nga Fakulteti i Mjekėsisė, Dega Farmaci Tė ketė eksperiencė pune minimumi 2 vjet nė farmaci Tė jetė i/e pajisur me Licensė Farmacisti Tė ketė njohuri tė mira nė gjuhėn Angleze, tė shkruar dhe tė folur Tė ketė aftėsi tė mira nė pėrdorimin e programeve bazė tė kompjuterit Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese Tė ketė aftėsi shumė tė mira bindėse dhe negociuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0697050551. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  13.05.2023, 10:47
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin e Farmacist/e. Pėrgjegjėsitė kryesore: Kontrollon cilėsinė e mallrave Kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt tė tyre fatu,sistem,kuti Bėn mbylljen ditore tė kasės dhe transmetimin e saj Tregohet e gatshme pėr tė bėrė matjen e tensionigjakut nga aparati pėrkatės, nėse ia kėrkon pacienti Plotėson kartat e klientit, nėse Farmacia ofron tė tilla Kontrollon Fletėhyrjen dhe Fletėdaljen e shkėmbimit tė ilaceve ndėrmjet Farmacive Dėrgon raporte ditore, mujore ,verbalisht ose me shkrim drejtuesit teknik dhe supervizorit Kėrkesa tė tjera: Diplomė nga Fakulteti i Mjekėsisė, Dega Farmaci Tė ketė eksperiencė pune minimumi 2 vjet nė farmaci Tė jetė i/e pajisur me Licensė Farmacisti Tė ketė njohuri tė mira nė gjuhėn Angleze, tė shkruar dhe tė folur Tė ketė aftėsi tė mira nė pėrdorimin e programeve bazė tė kompjuterit Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese Tė ketė aftėsi shumė tė mira bindėse dhe negociuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0697050551. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 1270 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  13.05.2023, 10:45
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Analizon tė dhėnat financiare pėr tė indetifikuar gjendjen financiare tė kompanisė. Asiston nė punėt e pėrditshme tė departamentit tė Financės Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė. Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat. Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės. Kėrkesat minimale: Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme. Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve. Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve. Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave. Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit. Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse. Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme. Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj) Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  13.05.2023, 10:45
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Analizon tė dhėnat financiare pėr tė indetifikuar gjendjen financiare tė kompanisė. Asiston nė punėt e pėrditshme tė departamentit tė Financės Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė. Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat. Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės. Kėrkesat minimale: Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme. Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve. Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve. Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave. Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit. Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse. Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme. Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj) Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 2074 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  13.05.2023, 10:19
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste e Larte Marketingu. Detyrat dhe pėrgjegjėsitė: Mbėshtet iniciativat e departamentit tė marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve tė marketingut; Zhvillon dhe ndjek pėrgatitjen e materialeve reklamuese pėr fushata tė ndryshme marketingu dhe siguroni respektimin e udhėzimeve tė markės. I shpėrndan kėto materiale sipas planit tė marketingut. Aplikon dhe zbaton planin e veprimit tė Pėrgjegjėsisė Sociale Pėrgjegjės pėr tė gjitha proceset administrative tė marketingut, duke pėrfshirė pėrgatitjen dhe menaxhimin e kontratave, ofertave, etj. Menaxhon faturat dhe shpenzimet e marketingut, analizon kostot e fushatės dhe krijoni vlerėsime tė kostos pėr fushatat e ardhshme. Ofron mbėshtetje administrative pėr njė sėrė programesh marketingu.• Menaxhon tė gjitha sistemet e komunikimit tė brendshėm. Ndėrmerr detyra individuale tė njė plani marketingu siē i ėshtė caktuar. Ndihmon nė koordinimin e eventeve korporative dhe argėtuese, duke monitoruar shpenzimet/buxhetet pėr tė dhėnė rezultate nė pėrputhje me objektivat e planifikuara. Shkruan dhe modifikon pėrmbajtje pėr platforma tė ndryshme si media sociale, faqe interneti, artikuj PR dhe njoftime pėr shtyp. Monitoron dhe pėrditėson faqen e internetit dhe marketingut online, duke dhėnė ide pėr pėrmirėsime. Vlerėson tė dhėnat dhe krijon raporte mbi metrikat kryesore pėr tė monitoruar efikasitetin e fushatave dhe pėr tė analizuar tendencat. Menaxhon marrėdhėniet e pėrditshme me media tė shumta dhe jep plane mediatike brenda buxhetit tė rėnė dakord. Punon me agjenci tė jashtme dhe shitės pėr tė ekzekutuar programet e marketingut Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose na kontaktoni ne WhatsApp +355 69 7050 551. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  13.05.2023, 10:19
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste e Larte Marketingu. Detyrat dhe pėrgjegjėsitė: Mbėshtet iniciativat e departamentit tė marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve tė marketingut; Zhvillon dhe ndjek pėrgatitjen e materialeve reklamuese pėr fushata tė ndryshme marketingu dhe siguroni respektimin e udhėzimeve tė markės. I shpėrndan kėto materiale sipas planit tė marketingut. Aplikon dhe zbaton planin e veprimit tė Pėrgjegjėsisė Sociale Pėrgjegjės pėr tė gjitha proceset administrative tė marketingut, duke pėrfshirė pėrgatitjen dhe menaxhimin e kontratave, ofertave, etj. Menaxhon faturat dhe shpenzimet e marketingut, analizon kostot e fushatės dhe krijoni vlerėsime tė kostos pėr fushatat e ardhshme. Ofron mbėshtetje administrative pėr njė sėrė programesh marketingu.• Menaxhon tė gjitha sistemet e komunikimit tė brendshėm. Ndėrmerr detyra individuale tė njė plani marketingu siē i ėshtė caktuar. Ndihmon nė koordinimin e eventeve korporative dhe argėtuese, duke monitoruar shpenzimet/buxhetet pėr tė dhėnė rezultate nė pėrputhje me objektivat e planifikuara. Shkruan dhe modifikon pėrmbajtje pėr platforma tė ndryshme si media sociale, faqe interneti, artikuj PR dhe njoftime pėr shtyp. Monitoron dhe pėrditėson faqen e internetit dhe marketingut online, duke dhėnė ide pėr pėrmirėsime. Vlerėson tė dhėnat dhe krijon raporte mbi metrikat kryesore pėr tė monitoruar efikasitetin e fushatave dhe pėr tė analizuar tendencat. Menaxhon marrėdhėniet e pėrditshme me media tė shumta dhe jep plane mediatike brenda buxhetit tė rėnė dakord. Punon me agjenci tė jashtme dhe shitės pėr tė ekzekutuar programet e marketingut Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose na kontaktoni ne WhatsApp +355 69 7050 551. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 632 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  12.05.2023, 12:57
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin e Farmacist/e. Pėrgjegjėsitė kryesore: Kontrollon cilėsinė e mallrave Kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt tė tyre fatu,sistem,kuti Bėn mbylljen ditore tė kasės dhe transmetimin e saj Tregohet e gatshme pėr tė bėrė matjen e tensionigjakut nga aparati pėrkatės, nėse ia kėrkon pacienti Plotėson kartat e klientit, nėse Farmacia ofron tė tilla Kontrollon Fletėhyrjen dhe Fletėdaljen e shkėmbimit tė ilaceve ndėrmjet Farmacive Dėrgon raporte ditore, mujore ,verbalisht ose me shkrim drejtuesit teknik dhe supervizorit Kėrkesa tė tjera: Diplomė nga Fakulteti i Mjekėsisė, Dega Farmaci Tė ketė eksperiencė pune minimumi 2 vjet nė farmaci Tė jetė i/e pajisur me Licensė Farmacisti Tė ketė njohuri tė mira nė gjuhėn Angleze, tė shkruar dhe tė folur Tė ketė aftėsi tė mira nė pėrdorimin e programeve bazė tė kompjuterit Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese Tė ketė aftėsi shumė tė mira bindėse dhe negociuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0697050551. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  12.05.2023, 12:57
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin e Farmacist/e. Pėrgjegjėsitė kryesore: Kontrollon cilėsinė e mallrave Kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt tė tyre fatu,sistem,kuti Bėn mbylljen ditore tė kasės dhe transmetimin e saj Tregohet e gatshme pėr tė bėrė matjen e tensionigjakut nga aparati pėrkatės, nėse ia kėrkon pacienti Plotėson kartat e klientit, nėse Farmacia ofron tė tilla Kontrollon Fletėhyrjen dhe Fletėdaljen e shkėmbimit tė ilaceve ndėrmjet Farmacive Dėrgon raporte ditore, mujore ,verbalisht ose me shkrim drejtuesit teknik dhe supervizorit Kėrkesa tė tjera: Diplomė nga Fakulteti i Mjekėsisė, Dega Farmaci Tė ketė eksperiencė pune minimumi 2 vjet nė farmaci Tė jetė i/e pajisur me Licensė Farmacisti Tė ketė njohuri tė mira nė gjuhėn Angleze, tė shkruar dhe tė folur Tė ketė aftėsi tė mira nė pėrdorimin e programeve bazė tė kompjuterit Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese Tė ketė aftėsi shumė tė mira bindėse dhe negociuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0697050551. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 1233 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  11.05.2023, 10:46
  E2 Partners Group Albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of Commercial Manager. Responsibilities: Draws up KPIs on income and leasing, in periodic reports or according to requests; Creates baseline data of FB and Retail partners or potential brands/businesses; Compiles the budget of income from rent, promotions, etc. Follows the approved business plan in detail. Develops and gives ideas on leasing strategy; Formulating and updating databases for rental contracts, promotions, etc.; Maintains and updates the database of rental contracts/promotions; Leads negotiations with interested parties for the rental of various facilities/spaces; Conducts information and negotiation meetings with different parties; Makes weekly reports on the status of negotiations; Compiles and transmits to the parties the notices related to the contracts in force; Conceptualizes and guides the development of various commercial areas, lifestyles, etc.; Drafts and develops business plans for the development of various assets with a commercial profile. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al WhatsApp contact: +355697050551 Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  11.05.2023, 10:46
  E2 Partners Group Albania ,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team on the position of Commercial Manager. Responsibilities: Draws up KPIs on income and leasing, in periodic reports or according to requests; Creates baseline data of FB and Retail partners or potential brands/businesses; Compiles the budget of income from rent, promotions, etc. Follows the approved business plan in detail. Develops and gives ideas on leasing strategy; Formulating and updating databases for rental contracts, promotions, etc.; Maintains and updates the database of rental contracts/promotions; Leads negotiations with interested parties for the rental of various facilities/spaces; Conducts information and negotiation meetings with different parties; Makes weekly reports on the status of negotiations; Compiles and transmits to the parties the notices related to the contracts in force; Conceptualizes and guides the development of various commercial areas, lifestyles, etc.; Drafts and develops business plans for the development of various assets with a commercial profile. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al WhatsApp contact: +355697050551 Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
  0 replies | 454 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  11.05.2023, 10:46
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Analizon tė dhėnat financiare pėr tė indetifikuar gjendjen financiare tė kompanisė. Asiston nė punėt e pėrditshme tė departamentit tė Financės Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė. Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat. Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės. Kėrkesat minimale: Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme. Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve. Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve. Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave. Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit. Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse. Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme. Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj) Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  11.05.2023, 10:46
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Analizon tė dhėnat financiare pėr tė indetifikuar gjendjen financiare tė kompanisė. Asiston nė punėt e pėrditshme tė departamentit tė Financės Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė. Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat. Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės. Kėrkesat minimale: Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme. Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve. Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve. Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave. Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit. Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse. Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme. Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj) Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 2043 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  09.05.2023, 14:02
  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Data Analyst. Managing master data, including creation, updates, and deletion. Managing users and user roles. Provide quality assurance of imported data, working with quality assurance analysts if necessary. Commissioning and decommissioning of data sets. Processing confidential data and information according to guidelines. Helping develop reports and analysis. Supporting initiatives for data integrity and normalization. Assessing tests and implementing new or upgraded software and assisting with strategic decisions on new systems. Generating reports from single or multiple systems. Troubleshooting the reporting database environment and reports. Data Analyst Requirements: Bachelor’s degree from an accredited university or college in computer science. Work experience as a data analyst or in a related field. Ability to work with stakeholders to assess potential risks. Ability to analyse existing tools and databases and provide software solution recommendations. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Data Analyst". Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  09.05.2023, 14:02
  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Data Analyst. Managing master data, including creation, updates, and deletion. Managing users and user roles. Provide quality assurance of imported data, working with quality assurance analysts if necessary. Commissioning and decommissioning of data sets. Processing confidential data and information according to guidelines. Helping develop reports and analysis. Supporting initiatives for data integrity and normalization. Assessing tests and implementing new or upgraded software and assisting with strategic decisions on new systems. Generating reports from single or multiple systems. Troubleshooting the reporting database environment and reports. Data Analyst Requirements: Bachelor’s degree from an accredited university or college in computer science. Work experience as a data analyst or in a related field. Ability to work with stakeholders to assess potential risks. Ability to analyse existing tools and databases and provide software solution recommendations. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Data Analyst". Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
  0 replies | 1053 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  08.05.2023, 15:42
  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Data Analyst. Managing master data, including creation, updates, and deletion. Managing users and user roles. Provide quality assurance of imported data, working with quality assurance analysts if necessary. Commissioning and decommissioning of data sets. Processing confidential data and information according to guidelines. Helping develop reports and analysis. Supporting initiatives for data integrity and normalization. Assessing tests and implementing new or upgraded software and assisting with strategic decisions on new systems. Generating reports from single or multiple systems. Troubleshooting the reporting database environment and reports. Data Analyst Requirements: Bachelor’s degree from an accredited university or college in computer science. Work experience as a data analyst or in a related field. Ability to work with stakeholders to assess potential risks. Ability to analyse existing tools and databases and provide software solution recommendations. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Data Analyst". Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  08.05.2023, 15:42
  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Data Analyst. Managing master data, including creation, updates, and deletion. Managing users and user roles. Provide quality assurance of imported data, working with quality assurance analysts if necessary. Commissioning and decommissioning of data sets. Processing confidential data and information according to guidelines. Helping develop reports and analysis. Supporting initiatives for data integrity and normalization. Assessing tests and implementing new or upgraded software and assisting with strategic decisions on new systems. Generating reports from single or multiple systems. Troubleshooting the reporting database environment and reports. Data Analyst Requirements: Bachelor’s degree from an accredited university or college in computer science. Work experience as a data analyst or in a related field. Ability to work with stakeholders to assess potential risks. Ability to analyse existing tools and databases and provide software solution recommendations. We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Data Analyst". Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
  0 replies | 1011 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  05.05.2023, 08:39
  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Data Entry Specialist. Responsibilities Insert customer and account data by inputting text based and numerical information from source documents within time limits Compile, verify accuracy and sort information according to priorities to prepare source data for computer entry Review data for deficiencies or errors, correct any incompatibilities if possible and check output Apply data program techniques and procedures Generate reports, store completed work in designated locations and perform backup operations Scan documents and print files, when needed Keep information confidential Requirements and skills Proven data entry work experience, as a Data Entry Operator or Office Clerk Experience with MS Office and data programs Familiarity with administrative duties Experience using office equipment, like fax machine and scanner Typing speed and accuracy Excellent knowledge of correct spelling, grammar and punctuation Organization skills, with an ability to stay focused on assigned tasks We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Data Entry Specialist". Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
  0 replies | 2800 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  05.05.2023, 08:39
  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Data Entry Specialist. Responsibilities Insert customer and account data by inputting text based and numerical information from source documents within time limits Compile, verify accuracy and sort information according to priorities to prepare source data for computer entry Review data for deficiencies or errors, correct any incompatibilities if possible and check output Apply data program techniques and procedures Generate reports, store completed work in designated locations and perform backup operations Scan documents and print files, when needed Keep information confidential Requirements and skills Proven data entry work experience, as a Data Entry Operator or Office Clerk Experience with MS Office and data programs Familiarity with administrative duties Experience using office equipment, like fax machine and scanner Typing speed and accuracy Excellent knowledge of correct spelling, grammar and punctuation Organization skills, with an ability to stay focused on assigned tasks We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Data Entry Specialist". Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:53
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Analizon tė dhėnat financiare pėr tė indetifikuar gjendjen financiare tė kompanisė. Asiston nė punėt e pėrditshme tė departamentit tė Financės Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė. Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat. Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės. Kėrkesat minimale: Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme. Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve. Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve. Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave. Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit. Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse. Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme. Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj) Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 1966 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:53
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste Finance. Pėrgjegjėsitė kryesore: Analizon tė dhėnat financiare pėr tė indetifikuar gjendjen financiare tė kompanisė. Asiston nė punėt e pėrditshme tė departamentit tė Financės Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė. Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat. Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės. Kėrkesat minimale: Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme. Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve. Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve. Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave. Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit. Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse. Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme. Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj) Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:50
  E2 Partner Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Logistic Manager. Main duties: Developing strategies and actions to streamline processes, improving services and reducing costs; Managing inventory as well as warehouse, transportation, and other logistics processes; Ensuring that quality, quantity, customer satisfaction, and financial commitments are met; Coordinating and controlling the orders cycle; Supervising all distribution activities including fleet maintenance; Performing metrics reporting and data analysis tasks to identify issues and opportunities for process improvements; Managing logistics department staff and assigning them according to different needs; Implementing procedures for health and safety in the work place and performing systematic checks; Requirements and skills Bachelor degree (MBA preferred); Proven working experience as a Logistics Manager a minimum of 2 years’ experience; We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Logistic Manager". Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
  0 replies | 1089 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:50
  E2 Partner Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Logistic Manager. Main duties: Developing strategies and actions to streamline processes, improving services and reducing costs; Managing inventory as well as warehouse, transportation, and other logistics processes; Ensuring that quality, quantity, customer satisfaction, and financial commitments are met; Coordinating and controlling the orders cycle; Supervising all distribution activities including fleet maintenance; Performing metrics reporting and data analysis tasks to identify issues and opportunities for process improvements; Managing logistics department staff and assigning them according to different needs; Implementing procedures for health and safety in the work place and performing systematic checks; Requirements and skills Bachelor degree (MBA preferred); Proven working experience as a Logistics Manager a minimum of 2 years’ experience; We look forward to receive your application: jobs@e2partners.al with the Subject “ Logistic Manager". Your application must contain an updated CV and a letter of motivation for the relevant position. You will be contacted by the E2 Partners team if you are selected to continue with the interview process. The personal information that you put in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, dated 10.03.2008.
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Specialist Marketing . Pėrgjegjėsitė kryesore: Propozon alternativa, ide apo mėnyra promovimi duke sjellė praktikat mė tė mira si dhe ėshtė gjithmonė i/e pėrditėsuar me metodikat e reklamimit tė produkteve tė kompanisė . Koordinimi dhe mbajtja e korrespondencės me partnerėt tanė nė lidhje me direktivat e marketingut pėr brande tė caktuara. Propozimi i strategjive tė ndryshme tė marketingut. Bashkėpunon me departamentet e shitjes, blerjeve dhe administratės pėr planifikimin dhe implementimin e ofertave. Menaxhimi dhe monitorimi i web-it zyrtar tė kompanisė dhe shėnderrimi i tij nė njė instrument efikas prezantimi dhe shitjeje. Menaxhimi dhe monitorimi i pėrdorimit tė mediave sociale duke i siguruar vizibilitet kompanisė nė pėrgjithėsi dhe promocioneve nė veēanti. Ndjek mbarėvajtjen e projekteve tė ndryshme tė marketingut. Monitoron dhe raporton lidhur me aktivitetin si dhe efikasitetin konform strategjisė. Angazhohet gjatė hartimit, pėrpilimit, dhe zbatimit tė fushatave promocionale. Pėrgatit materialet marketing, si broshura, fletė informuese, dosje promocionale, dhe tė tjera, si dhe administron shpėrndarjen e tyre nė pėrputhje me programet marketing pėrkatėse. Organizon dhe pėrcakton dizajnin e posterave dhe tė broshurave per produktet e kompanisė . Kėrkesat: Diplomė universitare nė Administrim Biznesi ose degė tė ngjashme. Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e komunikuar). Njohuri shumė tė mira tė Paketės MS Office (Word, Excel, Power Point) Internet. Aftėsi organizative dhe menaxheriale. Aftėsi tė mira komunikuese dhe negociuese. Qėndrim analitik ndaj problemeve nė analizėn e shkaqeve dhe gjetjen e zgjidhjeve tė shpejta. Shumė i besueshėm, diskret dhe etik. Aftėsi tė mira analitike dhe vendimmarrėse; aftėsi pėr tė zgjidhur probleme kyē. Aftėsi te shkėlqyera komunikuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Specialist Marketing . Pėrgjegjėsitė kryesore: Propozon alternativa, ide apo mėnyra promovimi duke sjellė praktikat mė tė mira si dhe ėshtė gjithmonė i/e pėrditėsuar me metodikat e reklamimit tė produkteve tė kompanisė . Koordinimi dhe mbajtja e korrespondencės me partnerėt tanė nė lidhje me direktivat e marketingut pėr brande tė caktuara. Propozimi i strategjive tė ndryshme tė marketingut. Bashkėpunon me departamentet e shitjes, blerjeve dhe administratės pėr planifikimin dhe implementimin e ofertave. Menaxhimi dhe monitorimi i web-it zyrtar tė kompanisė dhe shėnderrimi i tij nė njė instrument efikas prezantimi dhe shitjeje. Menaxhimi dhe monitorimi i pėrdorimit tė mediave sociale duke i siguruar vizibilitet kompanisė nė pėrgjithėsi dhe promocioneve nė veēanti. Ndjek mbarėvajtjen e projekteve tė ndryshme tė marketingut. Monitoron dhe raporton lidhur me aktivitetin si dhe efikasitetin konform strategjisė. Angazhohet gjatė hartimit, pėrpilimit, dhe zbatimit tė fushatave promocionale. Pėrgatit materialet marketing, si broshura, fletė informuese, dosje promocionale, dhe tė tjera, si dhe administron shpėrndarjen e tyre nė pėrputhje me programet marketing pėrkatėse. Organizon dhe pėrcakton dizajnin e posterave dhe tė broshurave per produktet e kompanisė . Kėrkesat: Diplomė universitare nė Administrim Biznesi ose degė tė ngjashme. Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e komunikuar). Njohuri shumė tė mira tė Paketės MS Office (Word, Excel, Power Point) Internet. Aftėsi organizative dhe menaxheriale. Aftėsi tė mira komunikuese dhe negociuese. Qėndrim analitik ndaj problemeve nė analizėn e shkaqeve dhe gjetjen e zgjidhjeve tė shpejta. Shumė i besueshėm, diskret dhe etik. Aftėsi tė mira analitike dhe vendimmarrėse; aftėsi pėr tė zgjidhur probleme kyē. Aftėsi te shkėlqyera komunikuese. Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 1141 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Perfaqesues Shitjesh. Pergjegjesite kryesore: Shet produktet e kompanise Krijon kushtet ne menyre qe te shese dhe ne te ardhmen Eshte ne kerkim te vazhdueshem per klientit te rinj Zgjeron gamen e produkteve ne klientet ekzistues Studion/raporton levizjet e konkurentit Njeh mire perparsite e produktit qe tregton Njeh mire te metet e konkurentit Planifikon me liste klientesh xhiron e pritshme per diten e neserme Sigurohet te realizoje xhiron ditore te planifikuar Lajmeron klientet paraprakish per ndryshimet e cmimeve Lajmeron klientet mbi ndryshimet ne politiken tregetare Lajmeron kompanine mbi zhvillimin e klienteve Lajmeron inspektorin ne lidhje me klientet qe kane mundesi zhvillimi,qese me logo te personalizuar Lajmeron kompanine mbi ndryshimet e levizjes se konkurenteve ne zone Sigurohet te zevendesoje tek cdo klient cdo produkt me difekt ne prodhim Sigurohet te pozicionoje produktet ne ekspozitotet e shitjes ne njesine e shitjes Sigurohet te vendose me edikete perpara te gjitha produktet ne ekspozitoret ne njesite e shitjes Sigurohet qe ne njesite qe mbulon ne ekspozitoret e tyre most e mbeten pa product Sigurohet qe produktet e vendosura ne ekspozitoret e njesise se shitjes te jene te paisura me etikete cmimesh Kerkon punonjesve te marketit ti zevendesojne/pastrojne produktet te cilat kane zene pluhur ne ekspozitoret e njesise se shitjes Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Perfaqesues Shitjesh. Pergjegjesite kryesore: Shet produktet e kompanise Krijon kushtet ne menyre qe te shese dhe ne te ardhmen Eshte ne kerkim te vazhdueshem per klientit te rinj Zgjeron gamen e produkteve ne klientet ekzistues Studion/raporton levizjet e konkurentit Njeh mire perparsite e produktit qe tregton Njeh mire te metet e konkurentit Planifikon me liste klientesh xhiron e pritshme per diten e neserme Sigurohet te realizoje xhiron ditore te planifikuar Lajmeron klientet paraprakish per ndryshimet e cmimeve Lajmeron klientet mbi ndryshimet ne politiken tregetare Lajmeron kompanine mbi zhvillimin e klienteve Lajmeron inspektorin ne lidhje me klientet qe kane mundesi zhvillimi,qese me logo te personalizuar Lajmeron kompanine mbi ndryshimet e levizjes se konkurenteve ne zone Sigurohet te zevendesoje tek cdo klient cdo produkt me difekt ne prodhim Sigurohet te pozicionoje produktet ne ekspozitotet e shitjes ne njesine e shitjes Sigurohet te vendose me edikete perpara te gjitha produktet ne ekspozitoret ne njesite e shitjes Sigurohet qe ne njesite qe mbulon ne ekspozitoret e tyre most e mbeten pa product Sigurohet qe produktet e vendosura ne ekspozitoret e njesise se shitjes te jene te paisura me etikete cmimesh Kerkon punonjesve te marketit ti zevendesojne/pastrojne produktet te cilat kane zene pluhur ne ekspozitoret e njesise se shitjes Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 1357 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste e Larte Marketingu. Detyrat dhe pėrgjegjėsitė: Mbėshtet iniciativat e departamentit tė marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve tė marketingut; Zhvillon dhe ndjek pėrgatitjen e materialeve reklamuese pėr fushata tė ndryshme marketingu dhe siguroni respektimin e udhėzimeve tė markės. I shpėrndan kėto materiale sipas planit tė marketingut. Aplikon dhe zbaton planin e veprimit tė Pėrgjegjėsisė Sociale Pėrgjegjės pėr tė gjitha proceset administrative tė marketingut, duke pėrfshirė pėrgatitjen dhe menaxhimin e kontratave, ofertave, etj. Menaxhon faturat dhe shpenzimet e marketingut, analizon kostot e fushatės dhe krijoni vlerėsime tė kostos pėr fushatat e ardhshme. Ofron mbėshtetje administrative pėr njė sėrė programesh marketingu.• Menaxhon tė gjitha sistemet e komunikimit tė brendshėm. Ndėrmerr detyra individuale tė njė plani marketingu siē i ėshtė caktuar. Ndihmon nė koordinimin e eventeve korporative dhe argėtuese, duke monitoruar shpenzimet/buxhetet pėr tė dhėnė rezultate nė pėrputhje me objektivat e planifikuara. Shkruan dhe modifikon pėrmbajtje pėr platforma tė ndryshme si media sociale, faqe interneti, artikuj PR dhe njoftime pėr shtyp. Monitoron dhe pėrditėson faqen e internetit dhe marketingut online, duke dhėnė ide pėr pėrmirėsime. Vlerėson tė dhėnat dhe krijon raporte mbi metrikat kryesore pėr tė monitoruar efikasitetin e fushatave dhe pėr tė analizuar tendencat. Menaxhon marrėdhėniet e pėrditshme me media tė shumta dhe jep plane mediatike brenda buxhetit tė rėnė dakord. Punon me agjenci tė jashtme dhe shitės pėr tė ekzekutuar programet e marketingut Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose na kontaktoni ne WhatsApp +355 69 7050 551. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Specialiste e Larte Marketingu. Detyrat dhe pėrgjegjėsitė: Mbėshtet iniciativat e departamentit tė marketingut me planifikimin, ekzekutimin dhe ndjekjen e programeve tė marketingut; Zhvillon dhe ndjek pėrgatitjen e materialeve reklamuese pėr fushata tė ndryshme marketingu dhe siguroni respektimin e udhėzimeve tė markės. I shpėrndan kėto materiale sipas planit tė marketingut. Aplikon dhe zbaton planin e veprimit tė Pėrgjegjėsisė Sociale Pėrgjegjės pėr tė gjitha proceset administrative tė marketingut, duke pėrfshirė pėrgatitjen dhe menaxhimin e kontratave, ofertave, etj. Menaxhon faturat dhe shpenzimet e marketingut, analizon kostot e fushatės dhe krijoni vlerėsime tė kostos pėr fushatat e ardhshme. Ofron mbėshtetje administrative pėr njė sėrė programesh marketingu.• Menaxhon tė gjitha sistemet e komunikimit tė brendshėm. Ndėrmerr detyra individuale tė njė plani marketingu siē i ėshtė caktuar. Ndihmon nė koordinimin e eventeve korporative dhe argėtuese, duke monitoruar shpenzimet/buxhetet pėr tė dhėnė rezultate nė pėrputhje me objektivat e planifikuara. Shkruan dhe modifikon pėrmbajtje pėr platforma tė ndryshme si media sociale, faqe interneti, artikuj PR dhe njoftime pėr shtyp. Monitoron dhe pėrditėson faqen e internetit dhe marketingut online, duke dhėnė ide pėr pėrmirėsime. Vlerėson tė dhėnat dhe krijon raporte mbi metrikat kryesore pėr tė monitoruar efikasitetin e fushatave dhe pėr tė analizuar tendencat. Menaxhon marrėdhėniet e pėrditshme me media tė shumta dhe jep plane mediatike brenda buxhetit tė rėnė dakord. Punon me agjenci tė jashtme dhe shitės pėr tė ekzekutuar programet e marketingut Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose na kontaktoni ne WhatsApp +355 69 7050 551. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 576 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group Albania nė emėr tė klientit tė saj qė operon nė fushėn e turizmit ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Agjent shitjesh, nė Kompani Ajrore. Detyrat dhe pėrgjegjėsitė: Pėrmbushja e detyrave tė dhėna nė kohė dhe me saktėsi Manaxhimi i disa punėve nė tė njėjtėn kohė sipas prioritetit pėrkatės Tė punuarit nė mėnyrė individuale dhe nė grup Tė bashkepunojė me departamentet e tjera pėr koordinimin e punės nė funksion te detyrave. Tė mbajė dokumentacionin e programeve dhe ti pasqyrojė ato nė programet e rezervimit. Tė mbajė marrėdhėnie tė shumė tė mira pune me bashkėpunetorėt e kompanisė nė respektim tė etikės sė kompanisė. Kėrkesat kualifikuese: Te zoteroje shume mire gjuhen Angleze. Kandidati duhet tė ketė pėrfunduar arsimin e larte, kualifikimet pasuniversitare perbejne prioritet Tė ketė eksperiencė punė nė fushėn e agjensive turistike (preferuar). Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al WhatsApp contact: +355 690 50 551 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njeė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group Albania nė emėr tė klientit tė saj qė operon nė fushėn e turizmit ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Agjent shitjesh, nė Kompani Ajrore. Detyrat dhe pėrgjegjėsitė: Pėrmbushja e detyrave tė dhėna nė kohė dhe me saktėsi Manaxhimi i disa punėve nė tė njėjtėn kohė sipas prioritetit pėrkatės Tė punuarit nė mėnyrė individuale dhe nė grup Tė bashkepunojė me departamentet e tjera pėr koordinimin e punės nė funksion te detyrave. Tė mbajė dokumentacionin e programeve dhe ti pasqyrojė ato nė programet e rezervimit. Tė mbajė marrėdhėnie tė shumė tė mira pune me bashkėpunetorėt e kompanisė nė respektim tė etikės sė kompanisė. Kėrkesat kualifikuese: Te zoteroje shume mire gjuhen Angleze. Kandidati duhet tė ketė pėrfunduar arsimin e larte, kualifikimet pasuniversitare perbejne prioritet Tė ketė eksperiencė punė nė fushėn e agjensive turistike (preferuar). Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al WhatsApp contact: +355 690 50 551 Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njeė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
  0 replies | 604 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Medical Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0697050551. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 1494 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Medical Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0697050551. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 1513 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Medical Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0697050551. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  04.05.2023, 13:35
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Medical Representative. Pėrgjegjėsitė kryesore: Promovimi i produkteve farmaceutike nė mėnyrė profesionale (telefonata tė drejtpėrdrejta & shėrbim klienti). Njohje e produktit (Njohje e plotė pėr tė gjithė produktet qė mban portofoli). Marrėdhėnie me klientin; Krijim dhe pėrforcim i marrėdhėnieve me tė gjithė klientėt potencialė; Tė qenurit i pėrditėsuar me nevojat profesionale tė klientit dhe menaxhimi i duhur i tė gjithave aspekteve tė marrėdhėnies me te. Marrėdhėnie e ngushtė me Supervizorėt e Shitjeve pėr Zonėn, me qėllim analizimin dhe propozime konkrete duke dhene zgjidhjet te duhura per klientėt ne menyre qe te realizohen objektivat dhe shitje te sukseshme. Studim i tė gjitha institucioneve shėndetėsore nė zonėn e caktuar dhe identifikim i tė gjthė klientėve potencialė pėr kompaninė. Studim i tė gjitha farmacive nė zonėn e caktuar dhe promovim i tė githa produkteve qė pėrmban portofoli, tek klientet. Njohje e mirė e brandit; Promovim i ēdo brandi tė portofolit tek klientėt Analizė e konkurrencės; Gjetje, dhe informacion mbi tregun, aktivitetet e konkurrencės dhe procese tė tjera qė lidhen me tregun farmaceutik, sipas direktivave tė drejtuesve mė tė lartė. Selektimi i plotė i klientėve potencialė tė zonės pėrkatėse, duke krijuar kėshtu portofolin maksimal qė pėrfshihet nė mėnyrė aktive drejt suportit tė kompanisė dhe brandeve pėrkatėse qė kjo e fundit pėrfaqėson Arritja e objektivave Mujore, Tremujore dhe Vjetore mbi Shitjet & Volumet. Pjesėmarrje aktive me propozime, ide dhe nė procese shitjesh dhe promovuese. Edukimi: Farmaci, Stamotologji, Mjekesi e pergjithshme Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0697050551. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
No More Results
About E2 Partners
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
E2 Partners Group Albania
Celular/Mobil:
+355698461730
Adresa:
Rr. Hoxha Tahsim, Nr 88, Kati i II
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Konsulence

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.e2partners.info
Njoftime
741