• World Vision Albania's Avatar
  08.03.2023, 12:33
  Organizata World Vision Albania, nė kuadėr tė rinovimit tė flotės sė automjeteve ėshtė duke tenderuar pėr kėtė kategori. Tė gjithė subjektet e interesuara duhet tė shprehin interesin nė adresėn e emailit jurven_malaj@wvi.org deri nė datėn 12 mars 2023.Pas shpalljes sė interesit do tė lajmėroheni pėr specifikat, kėrkesėn pėr ofertė dhe mėnyrėn e aplikimit.Suksese!
 • World Vision Albania's Avatar
  01.03.2023, 15:42
  Thirrje pėr aplikim: Event 415713 Kampe pranverore GIZWorld Vision nė mėnyrė tė rregullt mbėshtet kampe tė organizuara nga organizata ose institucione nė komunitete tė ndryshme tė Shqipėrisė. Kėto kampe organizohen pėr kategori tė ndryshme tė fėmijėve tė cėnueshėm dhe synojnė tė kontribojnė nė pėrmirėsimin e mirėqenies sė tyre. Duke i konsideruar kampet pranverore si njė eksperiencė pozitive nė zhvillimin e fėmijėve te rikthyer nga emigracioni apo nga familje te personave te rikthyer, mundėsi pėr tė mėsuar gjėra tė reja dhe pėr tė parė modele pozitive sociale dhe psiko - edukuese, WVA ėshtė e interesuar pėr tė kontraktuar organizata, fondacione, institucione apo ofrues shėrbimi tė ndryshėm tė cilat organizojnė kampe pranverore ditore (pa fjetje) sipas kritereve tė pėrcaktuara nga WVA. Shprehja e interesit duhet tė konfirmohet nė adresėn e email-it Adrila_Docaj@wvi.org deri mė 7 Mars 2023 ku mė pas do lajmėroheni me TOR-in dhe specifikat e kėtij procesi.
 • World Vision Albania's Avatar
  01.03.2023, 14:11
  World Vision Albania njofton se, nė kuader tė rinovimit tė flotės sė automjeteve ka hapur procesin e ankandit (NO-117FY23) pėr shitjen e automjeteve tė pėrdorura qė disponon. Tė gjithė tė interesuarit mund tė dėrgojnė propozimin e tyre pėr njė apo tė gjitha automjetet sipas tė dhėnave nė tabelėn dhe dokumentave bashkėlidhur. · Afati pėr dorėzimin e propozimeve ėshtė data 22 mars 2023. · Dorėzimi i propozimeve (financiare) tė bėhet nė adresėn e emailit: procurement_albania@wvi.org Shėnime tė rėndėsishme: World Vision rezervon tė drejtėn pėr tė shitur artikujt vecmas tek ofertues tė ndryshem apo tė gjitha tek njė ofertues i vetėm, ashtu sic e konsideron ai mė tė pėrshtatshme. Kapaciteti i emailit tonė ėshtė 32MB, nėse dokumentat e dėrguara janė mė shumė se ky kapacitet, ju lutem pėrdorni metoda si zip, compress file, google link etj Cdo aplikim qė nuk dorėzohet nė adresėn e emailit procurement_albania@wvi.org nuk do tė pranohet. Vlefshmėria e ofertes duhet te jetė 90 ditė. Vendodhja e automjeteve ėshtė nė Tiranė, Durrės, Korcė, Librazhd dhe Diber. Pėr verifikim fizik tė auomjeteve pėr tė intresuarit tė paraqiten nga data 6 deri 8 Mars 2023. Kontaktoni me email jurven_malaj@wvi.org vetėm pėr vizita nė terren. Per me shume informacione dhe fotot te automjeteve vizitoni link me posht: https://www.worldvision.al/ankand-no-117fy23rinovimi-i-flotes-se-automjeteve Suksese!
No More Results
About World Vision Albania
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
World Vision Albania & Kosovo
Adresa:
Rruga Skenderbej, Ndertesa Gurten, Kati 2
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Shoqata/OJF

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://www.worldvision.al
Njoftime
76