HP VeroHome jobs 728 2023
  • World Vision Albania's Avatar
    01.06.2023, 10:58
    📣 NJOFTIM: World Vision Albania ka hapur thirrjen pėr 4 ekspertė/grupe ekspertėsh ose agjenci sipas kėrkesave tė mėposhtme: 📸 Fotograf Autor 🏙️ Partner/Agjenci pėr Hapėsirat Promocionale nė "City Lights" dhe Ekranė LED nė Kryqėzimet Kryesore nė Tiranė 📺 Partner/Agjenci pėr Hapėsirat Promocionale nė Media Televizive Kombėtare tė Shqipėrisė 🌟 Partner/Agjenci pėr Organizimin e Fushatave me Personalitete Shqiptare tė Njohur si Influencer pėr Ngritjen e Nėdėrgjegjėsimit dhe Mbėshtetjes pėr Programet e WVA Tė gjithė tė interesuarit duhet tė dėrgojnė kėrkesėn e interesit nė adresėn Jurven_malaj@wvi.org deri mė datėn 7 qershor 2023. Ju falenderojmė pėr vėmendjen dhe interesin tuaj!
No More Results
About World Vision Albania
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
World Vision Albania & Kosovo
Adresa:
Rruga Skenderbej, Ndertesa Gurten, Kati 2
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Shoqata/OJF

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://www.worldvision.al
Njoftime
80