500 HP Bata
Tab Content
  • endritcaushi1's Avatar
    29.09.2023, 14:12
    Ngjyra.....: e kuqe KM..........: 19,000 Shitet motorr Yamaha YS 125CC. Viti i prodhimit 2019 Km:19,000km Motorri eshte i sapo ardhur nga Gjermania. I paisur me dogane, targat e reja, kolaudim per 2 vite dhe Siguracion per 1 Vit. Motorri eshte pothuajse i ri dhe i pa gervishtur ne asnje vend. Disponon 2 celesat origjinale. Shitet per arsye sepse nuk pershtatet me moshen pasi eshte shum sportiv dhe eshte per djem te rinj. Cmimi i diskutueshem. 0682186222 Cel. : 0682186222
No More Results
About endritcaushi1
Njoftime
3