500 HP Bata
 • NewDeal Thessaloniki's Avatar
  21.03.2023, 21:15
  📢 Selanik Shitet apartament luks I pozicionuar ne katin e 1-re me siperfaqe 101 m2 me pamje nga deti ne zonen e Neapolis.Eshte rinovuar ne vitin 2023 me nje planimetri te rregullt te hapsirave. Perbehet nga 3 dhoma, nje sallon + kuzhine, nje tualet me dritare dhe ballkone.Komplet i mobiluar.Porta kryesore e blinduar, kondicioner, grila elektrike, instalim gazi natyror. Ofrohet lidhje interneti 100/MB e paguar per 2 vjet. 💶 138.000€ i diskutueshem! Per me shume info kontaktoni : ☎️ +306994867940 Cel. : 00306994867940
 • NewDeal Thessaloniki's Avatar
  20.03.2023, 21:58
  Selanik zona Sykies Shitet apartament 85m2! Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ne gjendje shume te mire te vitit 1966. Perbehet nga 2 dhoma gjumi ku ne secilen ka dritare, kondicioner dhe ballkon te perbashket. Ka nje sallon te bollshem dhe nje banjo. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire.Nuk ka shĆ«rbime komunale (κοινόχρηστα). 💶 Ƈmimi i pronĆ«s: 75.000Ā€ Cel. : 00306994867940
 • NewDeal Thessaloniki's Avatar
  20.03.2023, 18:34
  📢 Selanik Shitet apartament 2+1 119 m2. kati i 2-te me ashensor ne zonen e Kordelio Selanik. Perbehet nga 2 dhoma gjumi te bollshme, (me mundesi per nje te trete) sallon, kuzhine e madhe e pavarur, banjo, wc dhe tre ballkone. Tarraca e madhe 30 m2. me tenda. Dritare alumini, dysheme graniti dhe druri, dera e blinduar. Ngrohje autonome me gaz natyror dhe kondicioner. Eshte i rinovuar dhe shitet me disa paisje shtepiake. Viti i ndertimit: 1978. 💶 Cmimi 120.000€ ☎️ +306994867940 🎥 Shikoni apartmentin ne 360Ā° tek linku: http://vtour.house360.gr/h360-PM2/ Cel. : 00306994867940
 • NewDeal Thessaloniki's Avatar
  18.03.2023, 22:09
  Selanik Shitet apartament kati i 1 (ημιώροφος υπερυψωμένος) me siperfaqe totale 75 m2. Ne zonen e Neapolis. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, tualet. Eshte ndertuar ne vitin 1976 (i kolauduar ndaj termeteve) ka ngrohje individuale me gaz, elektroshtepiake. Eshte i rinovuar ne vitin 2012 dhe nuk eshte banuar qe nga koha e rinovimit. 💶 - Cmimi: 69.000€. Ne cmim perfshihen te gjitha elektroshtepiaket se bashku me mobiljet e dhomes se gjumit. ☎️ 00306994867940 Cel. : 00306994867940
 • NewDeal Thessaloniki's Avatar
  12.03.2023, 00:58
  Metamorfosi Halkidiki shitet Apartament 50m2 afersisht 400m nga plazhi. Apartamenti ndodhet ne katin e 1. Perbehet nga 1 dhome gjumi, sallon, kuzhine, korridor dhe 1 tualet. Cel. : 00306994867940
No More Results
About NewDeal Thessaloniki
Shteti:
Greqi
Qyteti:
Thessaloniki
Emri i Subjektit:
NewDeal Thessaloniki
Adresa:
Halkidiki
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Prona te ndryshme ne Shitje
ne zonen e Halkidikis ne Greqi

A mund te blejne prone ne Greqi, Shqiptaret pa vize?
Po, pa problem, nuk kerkohet asgje.

kartvizita

Edit Value


Prona te ndryshme ne Shitje
ne zonen e Halkidikis ne Greqi.
📌 NewDeal Thessaloniki
📱 +306994867940
☎️ +302310620520
http://www.newdeal.gr

Home Page
http://www.newdeal.gr
Njoftime
29