HP VeroHome jobs 728 2023
Tab Content
  • search30's Avatar
    22.05.2023, 00:22
    Xham shume cilesor i plote. Funksioni kundėr gjurmėve tė gishtėrinjve dhe me definicion tė lartė: Sipėrfaqja e filmit mbrojtės trajtohet me njė shtresė oleofobike plazma, e cila ėshtė shumė e lėmuar, parandalon nė mėnyrė efektive gjurmėt e gishtėrinjve nga djersa dhe yndyrat, duke e bėrė ekranin shumė tė lehtė pėr t'u pastruar. Transmetim drite i shkallės optike 99,99%, duke rritur dukshmėrinė e ekranit. Dizajni jashtėzakonisht i hollė dhe i lakuar: I bėrė nga xham 0,33 mm ultra i hollė i shkrirė me ngurtėsi diamanti, duke ruajtur ndjeshmėrinė ndaj reagimit dhe prekjen 99,99%, siguron nisje tė shpejtė tė aplikacionit, lojėra tė qetė dhe luajtje video, duke ju sjellė njė pėrvojė tė pėrsosur prekjeje. Dizajni i kėndit tė rrumbullakosur 2.5D, skaji ndihet i lėmuar dhe nuk gėrvishtet kurrė. Specialiteti: Mbrojtja e mbulimit tė plotė tė ekranit (pėrveē skajeve). Mbrojtėsi i ekranit tė pėrparmė super tė qėndrueshėm ėshtė krijuar pėr tė mbuluar skajet e telefonit sa mė shumė qė tė jetė e mundur, nė mėnyrė qė skaji i ekranit tė telefonit tė mos dėmtohet lehtė dhe siguron mbrojtje tė plotė pėr telefonin tuaj. Cmimi: 3000 Leke te Vjetera Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com Cel. : 0672534432
  • search30's Avatar
    14.05.2023, 22:50
    Braun Silk-Expert Pro 5 PL5137 Origjinale e blere ne SHBA, paisja numer nje ne bote per heqjen e qimeve me Lazer, e perdorur shume pak pothuajse si e Re. E Cilesuar nga ekspertet si paisja me Eficiente ne bote per heqjen e Qimeve. REZULTATET E PĖRHERSHME: Pajisja mė efikase me dritė pulsuese intensive (IPL) pėr reduktimin e pėrhershėm tė qimeve nė vetėm 4 javė SIGURT: Teknologjia unike SensoAdaptTM e Braun pėrshtat automatikisht intensitetin e dritės nė lėkurėn tuaj pėr ekuilibrin e pėrsosur midis sigurisė dhe efikasitetit, duke ju dhėnė rezultate tė qėndrueshme tė qetė nė shtėpi nė mėnyrė tė sigurtė pa pėrdorimin e syzeve tė diellit SHPEJTĖ & LEHTĖ: Kaq e lehtė pėr t'u pėrdorur, ju mund t'i trajtoni tė dyja kėmbėt nė mė pak se 5 minuta nė nivelin mė tė ulėt tė energjisė KURSENI PARA: Mos bėni mė asnjė takim pėr heqjen e qimeve. Nuk ka nevojė pėr zėvendėsime ose rimbushje. E ndėrtuar pėr tė zgjatur deri nė 22 vjet trajtime PĖRSHTATSHĖM: Gratė mund tė pėrdorin nė mėnyrė tė sigurtė nga koka te kėmbėt duke pėrfshirė buzėn e sipėrme, mjekrėn, nėnsqetullat, kėmbėt, krahėt dhe zonėn e bikinit I PĖRSHTATSHĖM PĖR BURRAT: mjeti ideal pėr tė trajtuar qimet nė gjoks, shpinė, krahė, stomak dhe kėmbė AUTORIZUAR NGA FDA: Dhe dermatologjikisht akredituar si lėkurė tė sigurt nga Skin Health Alliance PĖRFSHIN: Kokė precize X 2, ēantė zinxhir premium. Cmimi: 400.000 Leke te Vjetera Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com Cel. : 0672534432
No More Results
About search30
Njoftime
7