HP VeroHome jobs 728 2023
Tab Content
No Recent Activity
About PrestigeCenter
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Prestige Center
Celular/Mobil:
069 28 06 600
Adresa:
Rruga e Durresit, pas Kafe "Flora"
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
Qendra e Kurseve ``Prestige Center`` u krijua me synimin pėr tė bėrė diferencėn nė fushėn e mėsimit tė gjuhėve tė huaja. Me njė staf profesional, me kualifikime Brenda dhe jashtė vendit. Synimi ynė ėshtė qė tė ofrojmė diēka ndryshe, njė pėrvojė tė mirėfilltė tė ngjashme me qendrat e studimit mė tė mėdha europiane dhe globale. Metodat e mėsimdhėnies, ambienti dhe pėrkushtimi na bėjnė vėrtet njė qendėr prestigjoze, e cila nė pėrfundim tė ēdo kursi garanton rezultate maksimale tė ēdo kursanti.
Kodi postal:
1001
NIPT:
L31520005K

kartvizita

Edit Value


Rruga e Durrėsit,
Pas Kafe "Flora", Tiranė
Tel: 069 28 06 600
info@prestigecenter.al

www.prestigecenter.al

Prestige Center
Home Page
http://www.prestigecenter.al
Njoftime
2